NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

reynaud
#26707
Mike és Miguel után ....

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#26706
kívülről azért még meg tudom különböztetni az E osztályt az ML,GLC,GLS-től, <#vigyor> főleg, hogy S-ben is utazom. <#vigyor> meg még 2 hasonló kaliberben,ha ahhoz van kedvem. <#vigyor> 'de többet nem árulok el ' <#kacsint>
reynaud
#26705
Ritkán szánom ilyen cselekedetre magam,de ez engem szórakoztatott,talán másokat is.
Lazuljunk kicsit !

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#26704
a synthwave - NRW romantikusabb oldaláról ajánlom Nina új lemezéről a jól ismert beyond memory mellett ezt a 2 zenét

Nina - Born To Live
Nina - 80's Girl

reynaud
#26703
Maxika barátom,ez egy másik verda mint amit már láthattál, az egy terepjáró volt,amit tegnap említettem Mercedes - Benz, E-osztály limuzin,többet nem árulok el .....

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#26702
Egy amatőr profi munkája !

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#26701
Nagy zene !
Örülők hogy te is annak találod. <#eljen>

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#26700
a kormányt és a műszerfal egy részét már jól ismerjük, de a gépezetet még nem láttuk, legközelebb rakj a motorháztetőre is, és elölről telibe kérjük a fotót! <#vigyor>
amaximus
#26699
László úr jól tartja magát. hát ööö izé,
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
csak azt sajnálom,nem nekem kellett valahogy eltapsolnom és megforgatnom erre-arra azt a sok állami -adófizetői- pénzt. a többi véleményem már erősen politikai színezetű lenne. <#violent>

#26698
Ez nálam profi,bár elsőre azt mondtam rá,hogy jó jó,de túl sok a taps gép benne.
De rendben van ez, italo a javából.<#smile>
rain70
#26697
Na ezekkel a hangokkal már durván odavág, jöhet a teljes! <#ticking><#ijedt><#buck>
rain70
#26696
Ez betalált! <#eljen>
rain70
#26695
Leslie Mandoki >>> "present day"

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Előrebocsájtom, hogy nem szeretném, nem is az a célom, hogy ezt bárki is kommentálná, aki elolvassa.
Csak elolvasásra raktam be, tehát legyen (nagyon) off és főleg spoileres. Amaximus meg majd dönt a sorsáról. <#zavart1>
Hátőőő...izé
reynaud
#26694
Már jól ismersz ! <#eljen> <#kacsint> .... vettem egy E-osztályos limuzint,a kedvenc márkámat verdában ismerheted,majd talán felpakolom "O" néhány CD lemezét a kormánykerékre 😊
Tetszett ez a válasz,rövid,lényegre törő és találó! <#wave>

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#26693
Ó! nem lepődtem meg, ismerjük az "O" fanatizmusod! <#kacsint>
amaximus
#26692
😊 ez nekem is tetszett tőle.
reynaud
#26691
Igen,valami pici plusz valóban hiányzik a munkáiból ahhoz hogy igazán átütő legyen,de nekem így is tetszenek,egy amatőrtől bravúros!

pld ... ez

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#26690
Nem vicceltem,tényleg nem tudtam ki Ő,anno tizenévesen egy másik Bobby zenéi irányítottak erős sodrással a stílus felé,azóta ez az első számú.
Tudod "O" ! (szintén olasz származású)
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2018.03.26. 21:51:01

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#26689
nagyon jó a hangzás, de sok zene koncepció nélküli, csak hallgatod, de nem fog meg, ami tényleg jó tőle,az a néhány jól sikerült remixe,amit régi bevált klisékből és slágerekből csinált, nem rossz,amit csinál, de néhány kivétellel szerintem nem elég átütő.
amaximus
#26688
ki BS? ugye csak viccelsz?!
az italohoz sosem volt köze, de ő volt az olaszok és németek paul anka-ja vagy mint nekünk szécsi pál. 😊


reynaud
#26687
Erről meg majd megfeledkeztem,rajongója vagyok,profikat megszégyenítő produkciói vannak!

Henrik Johnson - California (sc)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#26686
s ha már Victor Ark,komolyodva irányába,karrierje toronymagasan legjobb zenéje. (a videó friss!)



Italo Disco - Victor Ark feat Daniela BACIA ME (80's Live Video Mix) Neon Game Remix Hi NRG

Neon Game ( Joan San Miguel Moragas) szép neve van 😊))...szóval ha valaki tud hozzá vezető elérhetőséget,írja meg nekem privát.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#26685
Mondtam már, azok járnak jól akik Joy Peters ezen maxiját választották,vagy inkább mindkettőt !

A jobbik kiadványról "Sayonara mix" ,persze igazából a Passion of Love a húzó dal a korongon!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#26684
Victor Ark a YT csatornáján nagyjából olyan aktív az utóbbi időben,mint én itt a topicban 😊
Ez inkább mókás mint jó!



P.S. : George Aaron ismerős,de ki Bobby Solo ?

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#26683
KosmoramaDisco - Hypnotic Tango (IAMNOTAROBOT Version)



Vadiúj feldolgozás Franciaországból,ha tetszik szerezd meg,ide ( KLIKK ) megteheted .

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#26682
Igen ,stílusában néhány korongokon is beszerezhető produkciónál is jobb !

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#26681
ez jó <#eljen>
amaximus
#26680
nálam 2,5,6 és ha hosszabban is kijön, talán a 8-as sem lesz rossz
reynaud
#26679
Érkezni fog !
Még nem adták ki.

ItaloDisco4Ever !

#26678
Lassan 1 hónapja várom,de csak nem érkezik meg<#confused>
reynaud
#26677
Úgy gondolom vinyl gyűjtők már tudnak a lehetőségről,de...
Egy átlagban 100-250 € -os áron mozgó vinyl új kiadása ,baráti áron.
Ez nekem CD-n van meg ,nem vagyok elégedett a minőséggel,s tudom mert volt alkalmam meghallhatni anno ,vinylen jobb minőségben szól.

A dal szerző : Gianfranco Bortolotti
Érdemes átnézni a diszkográfiáját,elképesztő!

Ocean Wings ‎– Loving In The Snow (ZYX Music ‎– MAXI 1008-12) - Vinyl, 12" (2018)

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#26676
Több, Samantha Fox új maxijáról.
sample of 9 version

(2,5) nálam a nyerő.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#26675


Megjelenés dátuma : 2018.05.25

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#26674
Maradva Mexikóban,egy jó Hi-Nrg ,még valamikor 2016-ból.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#26673
Kárpótlásként, maradva a stílusnál ezt ajánlom, természetesen elsősorban neked,ingyen akár lossless minőségben letölthető.

Night Runner feat. Dan Avidan - Magnum Bullets
Night Runner - Magnum Bullets (Instrumental)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#26672


Italove - Extended & Remixed (CDA) - 2018.04.20 (Analog Language)

Tracks :

1. Stockholm Is Calling (Extended Mix) 4:41
2. Follow Me To Mexico (Extended Mix) 4:40
3. Rhythm Of Love (Feat.: Tq) (Extended Mix) 7:08
4. Too Late To Cry (Matt Pop Club) 7:17
5. We Don’t Care (Mirko Hirsch Remix) 3:54
6. Heading For The Sun (Extended Mix) 4:55
7. I Need Your Love (Feat.: Tq) (Extended Mix) 5:00
8. Never Surrender (Feat.: Fred Ventura) (Italoconnection Remix) 4:26
9. I Trust You (Like I Trust Myself) (Matt Pop Club Mix) 6:12
10. Disco Queen (Feat.: Ken Laszlo) (Flashback Re-Edit) 6:43
11. Strangers In The Night (Extended Mix) 4:44
12. L’amour (Flashback Remix Revisited) 5:32
13. Too Late To Cry (Extended Version) 6:11


ItaloDisco4Ever !

#26670
TANNER, ENJOY
amaximus
#26669
amaximus
#26668
nem tudom, vagyis de.
ez autóban is unalmas. inkább már filmzene kategória, abból is a félperces összekötő részekhez való.
nincs semmi,de semmi, ami megragadná a hallgatót. nem tudom, a vevők mit hallanak, lehet másik albumot. <#nevetes1>
a 9-es zene egyedül,amiben valami megmozdul picit, a többi csak műsoridő.<#zavart2>
amaximus
#26667
nekem sem állt össze: sok jó hang vagy szinti elem van benne, de 'mit is akarok kihozni ebből? nem tudom' lehetett a mondanivaló, vagy csak hiányzik egy igazán húzós dallam rész.



rain70
#26666
Ryan Paris & Stylove - Lady Fantasy (Radio Version)

link
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.03.19. 21:11:07
rain70
#26665
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ilyet én is akarok csinálni! <#nevetes2>
rain70
#26664
Egész jól indult <#eljen>, azokkal a hangokkal, amiket imádok, aztán hamar lehervadtam.<#shakehead>
Olyan, mintha a készítője nem tudta volna, hogy hova lyukadjon ki, amolyan amatőr összevisszaság lett az egész. Ráadásul több, mint 6 percben, amiből két max három perc is sok. A hard italosok <#hawaii>körében nem hinném, hogy valaki ezt újból és újból meghallgatná az első kínszenvedés után.
És még a bpm is lassú (ezt nem hagyhattam ki)! <#eplus2><#hehe>
#26663
FROM ITAILA, WHIT THE HEART TO MEXICO DREAMLINE
Musachy
#26662
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

imo :) science fiction is science fact

reynaud
#26661
Akkor +1 hallgató ,remélem úgy alakul a napi illetve esti programom hogy tudlak majd hallgatni bennetek!
Sajnos a 8.0 előttiekről lemaradtam !

Köszi az infót ! <#wave>

ItaloDisco4Ever !

#26660
Joy Peters már megrendeltem, mire jött az infó hogy lessz egy másik is,,,arról nem beszélve hogy elég komoly problémák vannak az én példányommal..<#szomoru1> Bakelit Party 9.0,a tervek szerint 30-án adásba fog kerülni,ahogy eddig,élőben...😊
reynaud
#26659
Jordan F - Oblivion (bandcamp)

Autóban egy félórás úton eltudom képzelni,mint ahogy a videóban hallható Kalax zenét is.



Kalax - The Ride (Into The Midnight)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#26658
Joy Peters kapcsán ez a kiadvány ,rajta "Passion Of Love" ,szerintem azok járnak jól akik ezt választották,választják!
AMD 034

Ha jól emlékszem húsvét környékére volt tervezve " Bakelt Party 9.0" ,mint érintett,tudsz többet erről ?
A legutóbbi tetszett!
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2018.03.18. 18:20:06

ItaloDisco4Ever !