NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#26760
ENJOY
Azért annak megvan a maga varázsa ,hatása, ha tudod élő műsort hallgatsz,melyben vinyl-ről játsszák a zenéket,s hej ha mindezt még látni is lehetne,technikailag azt gondolom web kamerás rögzítés lehetséges lenne,aztán a műsorról lemaradtak,érdeklődök nem csak visszahallgathatnák,de láthatnák is a videomegosztón.
Szerintem a beszélőkéddel semmi probléma,az angol kiejtés helyességével viszont akad egy kis probléma,de számomra nem volt zavaró,sőt ...
Hajcser úr hajlamos rácsodálkozni a "new-italo" jelenségre,pedig ez egy jó dolog,tulajdonképpen fenntartja a stílus iránti folyamatos érdeklődést,miközben életben is tartja magát az italo-euro disco stílust,szóval kellenek az újdonságok,speciel engem épp ezért inkább a te new-italo blokkod szórakoztatott,az egy élmény volt.
A D.J. meghívásos dologra majd visszatérhetnénk ....
"Savino Mix" ... ? ... azt ismerem,én a "B1" track-re tippeltem volna a korongról.
Szerintem a beszélőkéddel semmi probléma,az angol kiejtés helyességével viszont akad egy kis probléma,de számomra nem volt zavaró,sőt ...
Hajcser úr hajlamos rácsodálkozni a "new-italo" jelenségre,pedig ez egy jó dolog,tulajdonképpen fenntartja a stílus iránti folyamatos érdeklődést,miközben életben is tartja magát az italo-euro disco stílust,szóval kellenek az újdonságok,speciel engem épp ezért inkább a te new-italo blokkod szórakoztatott,az egy élmény volt.
A D.J. meghívásos dologra majd visszatérhetnénk ....
"Savino Mix" ... ? ... azt ismerem,én a "B1" track-re tippeltem volna a korongról.
ItaloDisco4Ever !
#26758
Örülök hogy Te is bekapcsolódtál azok közé,akik számos alkalommal már hallgattak minket,jól esik a figyelmed, mint mindenkinek szerintem aki valamiben ki akar tűnni egy kicsit<#smile>#smile> sajna a sors nem áldott meg jó "beszélőkével" így a határaimat azért jól ismerem.Egyébiránt elárulom hogy Hajcser Úr nem mindig könnyíti meg az életed,ilyen formában..😊 Miko Mission-Let it be Love(Savino Mix) ment.
A műsor rögzítésre kerül,szinte mindig,,,Itt vissza lehet hallgatni..
https://www.mixcloud.com/PoptarisznyaRadio/
Utoljára szerkesztette: wmallas, 2018.04.02. 19:18:42
A műsor rögzítésre kerül,szinte mindig,,,Itt vissza lehet hallgatni..
https://www.mixcloud.com/PoptarisznyaRadio/
Utoljára szerkesztette: wmallas, 2018.04.02. 19:18:42
#26756
<#bee1>#bee1>
Ezt 1 hónapja beígérték,azóta semmi,a zenei alap összevisszaság, mulatós közeli hangok, space fűszerezéssel,viszont a vokál nagyon jó.
Barry Lane & Vanello - Journey To The Moon (teaser 2018)
Barry Lane & Vanello - Journey To The Moon (teaser 2018)
ItaloDisco4Ever !
Elkezdem hallgatni és azon kapom magam hogy már vége van,2 percnek tűnik a közel 5 perc,ez van ha zene betalál a hallgatóhoz.
Igényelném hosszabb verzióban,de sajnos úgy nézz ki a dolog hogy nincs "12-es !
Igényelném hosszabb verzióban,de sajnos úgy nézz ki a dolog hogy nincs "12-es !
ItaloDisco4Ever !
Hi,
Elfoglaltság miatt csak belehallgatni volt lehetőségem a péntek esti "bakelit party 09" műsorotokba,de talán éppen a számomra lényeges bő egy órát fogtam ki,amikor is Walla Sándor <#ravasz1>#ravasz1> prezentálásában "new-italo disco" zenék pörögtek!
Jól toltad,elsősorban 2018-as újdonságokkal ,no meg volt ott egy Miko Mission dal is az elhangzottak közt,csak tudnám az melyik verzió,mert nekem nincs meg a lemez!
Téma volt a 10-es jubileumi műsor tervezete, maratoni hosszúságban DJ-k meghívásával,ez utóbbi elgondolkodtatott ,a mai trend, a PC DJ-k,Laptod DJ-k világa,s groteszk volna ha ilyen önmagukat lemezlovasnak kikiáltó (DJ vizsga nélkül) szerepet kapnának egy ilyen jellegű műsorban.
Márpedig ha vinyl és DJ is egyben,nagy választék nincs,viszont 2 nevet akár az itt korábban aktívan fórumozók közül ajánlhatnék akik emelhetnék a műsor rangját,nagy volumenben !!!
P.S. : Miért nem kerül rögzítésre és fel a videómegosztóra a teljes műsor,igény biztosan volna rá ? ! + megoldhatónak tűnik.
Elfoglaltság miatt csak belehallgatni volt lehetőségem a péntek esti "bakelit party 09" műsorotokba,de talán éppen a számomra lényeges bő egy órát fogtam ki,amikor is Walla Sándor <#ravasz1>#ravasz1> prezentálásában "new-italo disco" zenék pörögtek!
Jól toltad,elsősorban 2018-as újdonságokkal ,no meg volt ott egy Miko Mission dal is az elhangzottak közt,csak tudnám az melyik verzió,mert nekem nincs meg a lemez!
Téma volt a 10-es jubileumi műsor tervezete, maratoni hosszúságban DJ-k meghívásával,ez utóbbi elgondolkodtatott ,a mai trend, a PC DJ-k,Laptod DJ-k világa,s groteszk volna ha ilyen önmagukat lemezlovasnak kikiáltó (DJ vizsga nélkül) szerepet kapnának egy ilyen jellegű műsorban.
Márpedig ha vinyl és DJ is egyben,nagy választék nincs,viszont 2 nevet akár az itt korábban aktívan fórumozók közül ajánlhatnék akik emelhetnék a műsor rangját,nagy volumenben !!!
P.S. : Miért nem kerül rögzítésre és fel a videómegosztóra a teljes műsor,igény biztosan volna rá ? ! + megoldhatónak tűnik.
ItaloDisco4Ever !
#26752
#26751
Erre se sokat kell várnunk Sanya! 😉
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.04.01. 09:56:33
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.04.01. 09:56:33
#26750
Sajnos én is csak pár perccel a kezdés előtt értesültem róla.
Magic Disco Radio
https://www.facebook.com/magicdiscoradio/
Élő Streem: http://live.magicdiscoradio.com:4420/live.mp3
Lelkes és hozzáértő és főleg a zenéért élő haló mondhatni baráti társaság üzemelteti és szerkeszti a műsorokat.
Köztük Clay is az egyik műsor vezetője!
Érdemes hallgatni őket!
A lemezt nekem jövő héten küldi Clay és nem lesz horror áron főleg a magyaroknak nem! 😊
Az hogy digitális kiadás lesz-e ez jó kérdés? Tőle kell megkérdezni. <#fejvakaras>#fejvakaras>
Magic Disco Radio
https://www.facebook.com/magicdiscoradio/
Élő Streem: http://live.magicdiscoradio.com:4420/live.mp3
Lelkes és hozzáértő és főleg a zenéért élő haló mondhatni baráti társaság üzemelteti és szerkeszti a műsorokat.
Köztük Clay is az egyik műsor vezetője!
Érdemes hallgatni őket!
A lemezt nekem jövő héten küldi Clay és nem lesz horror áron főleg a magyaroknak nem! 😊
Az hogy digitális kiadás lesz-e ez jó kérdés? Tőle kell megkérdezni. <#fejvakaras>#fejvakaras>
#26749
Frank Lozano Mix Promo Album
#26748
IAN COLEEN - DISKO B feat. HOULDEN BRICKS - THE STORY (Italo Dream Version)
#26747
enjoy
lemaradtam, azért az ilyet előre is jelezhették volna! meg melyik magic rádió ez? persze most már mindegy.
mikor jelenik meg? min? letölthető lesz-e?
mikor jelenik meg? min? letölthető lesz-e?
#26745
#26744
Most Van a Magic Radioban az élő lemezbemutató egy órában!


#26742
Január végén Ennyit ért egy "Zoltán Erika" 7"-es vinyl! <#wink>#wink>
Amúgy 12-es sajnos ebből sincs mint oly sok nagyszerű nótából!
Amúgy 12-es sajnos ebből sincs mint oly sok nagyszerű nótából!
Hivatalos nagyon hosszúról nem tudok (hisz nincs meg <#kacsint>#kacsint>), de ez is majdnem 5 perc,az már nem rádió változat.
Infóra volna szükségem.
Létezik Vinyl,12" kiadás,avagy kérdezhetném úgy is van a dalnak,extended verziója?
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Létezik Vinyl,12" kiadás,avagy kérdezhetném úgy is van a dalnak,extended verziója?
ItaloDisco4Ever !
...kellemes ??? ... több annál ,az eddig ismert ,hallott Secret Service feldolgozások közt,a legjobb !
Ez van amikor nem "PCR" hanem komolyan veszi,képes ilyenre!
Bravo Mirko!
Ez van amikor nem "PCR" hanem komolyan veszi,képes ilyenre!
Bravo Mirko!
ItaloDisco4Ever !
Mike megint lecsapott és irányt mutat hogy kell manapság összerakni úgy egy italo-disco zenét hogy közben ne unatkozzak egy pillanatra sem!
A vokált amivel nem mindig vagyok elégedett a dalaiban,most jól hozza,rendben van!
THIS IS ITALO DISCO !!! <#eljen>#eljen> <#taps>#taps>
A vokált amivel nem mindig vagyok elégedett a dalaiban,most jól hozza,rendben van!
THIS IS ITALO DISCO !!! <#eljen>#eljen> <#taps>#taps>
ItaloDisco4Ever !
Mirkonak én is adtam egy <#eljen>#eljen>
nem tudom,mi történt, de ha miattad lett ez az ms dal,akkor <#worship>#worship><#taps>#taps> a vidi is hozza a hangulatot. a 4.dalból én ennyiből nem tudom mi lesz majd, de később biztosan ki fog derülni.
nem tudom,mi történt, de ha miattad lett ez az ms dal,akkor <#worship>#worship><#taps>#taps> a vidi is hozza a hangulatot.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
szuper ritmus, kiállások, szintik, felvezető, összekötők, betétek, váltás, dallamok,mind mind, igazi oktatni való kompozíció, a vokál is most nagyon jó, zeneileg géniusz.
hát...öööö..izé<#ijedt>#ijedt>
Én kiegészíteném ezzel:
Click
Aztán hirtelen bekerült ide jó pár zene, Mirko új dala kegyetlen jó! <#eljen>#eljen>
Cliff Wedge felejthető.
Viszont őt a múltkor savaztam, vagy szaroztam a save the earth dallal, talán pont azért, mert visszajött a földre <#hehe>#hehe>, de most megint kiderült, hogy másik galaxisban laknak ezek.
Nem tudom, hogy csinálják de ez egyszerűen lehengerlő, hogy bámul az ember maga elé. A szöveg, a dal, a videó, de milyen videó azok a hangok te jó Isten és ezt 8 percen keresztül tartani, mit tartani kár, hogy vége lett!!! Ezt csak ők tudják! Van ott egy kis ízelítő a Take me away, valami brutális, az valami MOMENTS szintű dal lesz ott! Nem is tudom behatárolni a stílust, talán wave egy alfaja. <#wilting>#wilting><#worship>#worship>

Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.03.30. 17:55:22
Én kiegészíteném ezzel:
Click
Aztán hirtelen bekerült ide jó pár zene, Mirko új dala kegyetlen jó! <#eljen>#eljen>
Cliff Wedge felejthető.
Viszont őt a múltkor savaztam, vagy szaroztam a save the earth dallal, talán pont azért, mert visszajött a földre <#hehe>#hehe>, de most megint kiderült, hogy másik galaxisban laknak ezek.
Nem tudom, hogy csinálják de ez egyszerűen lehengerlő, hogy bámul az ember maga elé. A szöveg, a dal, a videó, de milyen videó azok a hangok te jó Isten és ezt 8 percen keresztül tartani, mit tartani kár, hogy vége lett!!! Ezt csak ők tudják! Van ott egy kis ízelítő a Take me away, valami brutális, az valami MOMENTS szintű dal lesz ott! Nem is tudom behatárolni a stílust, talán wave egy alfaja. <#wilting>#wilting><#worship>#worship>

Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.03.30. 17:55:22
Jesper Jelse feat. RetroTeque - Don´t You Know, Don´t You Know (preview, 2018)
ItaloDisco4Ever !
Zárszóként.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
#26703
Úgy gondoltam csavarok egyet a dolgon,érdekelt volna miután "E" osztályt említettem,kiszúrod é majd a fotón hogy nem az,aztán elkezdtél "S"- ezni,ezek után úgy gondoltam dobom a titkolózást,ravaszkodást,mert ha ültél ilyen autóban,akkor vágni fogod hogy "S"
Részemről a témát zárom és "back to the music" !
Úgy gondoltam csavarok egyet a dolgon,érdekelt volna miután "E" osztályt említettem,kiszúrod é majd a fotón hogy nem az,aztán elkezdtél "S"- ezni,ezek után úgy gondoltam dobom a titkolózást,ravaszkodást,mert ha ültél ilyen autóban,akkor vágni fogod hogy "S"
Részemről a témát zárom és "back to the music" !
ItaloDisco4Ever !
s ha már Bobby Orlando,egy szerzeménye tiszteletére,maestro Gazebo beöltözött hajléktalannak,pedig a jelmezbálok idején már túl vagyunk <#nevetes1>#nevetes1>
Gazebo
Gazebo
ItaloDisco4Ever !
Szia Fülcsi ,
Köszönöm.
Örülök ha úgy gondolod hogy jó ízlésem van,de én ezt átpasszolom hozzád,nálad ez a megállapítás jobb helyen van.
Nem ez az első alkalom ,visszaidézhetnék néhány hsz-emet a múltból ,amikben leírtam,szerintem remek,nagyon jó zenei ízlésed van.
Így aztán egyáltalán nem lep meg hogy Bobby Orlando rajongó vagy,a mester időtálló és egyedi hangzású extra jó zenéket alkotott.
Van pár Bobby lemez eredetiben a szekrényedben .... gratulálok,értékes darabok,nekem szintén van a gyűjteményemben a vonatkozásában,szerzeményeiből kiadott CD lemezeiből egy nagyobb pakk!
Jó dolog hogy itt vagy velünk a fórumon,a zenei ajánlataid nagy számban szembe találkoznak az én ízlésemmel! <#wave>#wave>
Köszönöm.
Örülök ha úgy gondolod hogy jó ízlésem van,de én ezt átpasszolom hozzád,nálad ez a megállapítás jobb helyen van.
Nem ez az első alkalom ,visszaidézhetnék néhány hsz-emet a múltból ,amikben leírtam,szerintem remek,nagyon jó zenei ízlésed van.
Így aztán egyáltalán nem lep meg hogy Bobby Orlando rajongó vagy,a mester időtálló és egyedi hangzású extra jó zenéket alkotott.
Van pár Bobby lemez eredetiben a szekrényedben .... gratulálok,értékes darabok,nekem szintén van a gyűjteményemben a vonatkozásában,szerzeményeiből kiadott CD lemezeiből egy nagyobb pakk!
Jó dolog hogy itt vagy velünk a fórumon,a zenei ajánlataid nagy számban szembe találkoznak az én ízlésemmel! <#wave>#wave>
ItaloDisco4Ever !
#26727
Szép! Igazán szép fotó!!!
A képen szereplő CD eredeti fotót én is tudnám prezentálni, van pár Bobby lemez eredetiben a szekrényemben.Pl. ez is.
Én is nagy Bobby "O" rajongó vagyok.
Az autókhoz nem értek, azt meghagyom férfi társaimnak!
Gratula a jó ízlésedhez!!!
<#eljen>#eljen>
A képen szereplő CD eredeti fotót én is tudnám prezentálni, van pár Bobby lemez eredetiben a szekrényemben.Pl. ez is.
Én is nagy Bobby "O" rajongó vagyok.
Az autókhoz nem értek, azt meghagyom férfi társaimnak!
Gratula a jó ízlésedhez!!!
<#eljen>#eljen>
ilyet nem úriemberek használnak,mint mi <#vigyor>#vigyor>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
hanem csúnya, erős és marcona emberek vagy akik 3-4. kocsinak vesznek ilyet <#kacsint>#kacsint>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Oké, duguljatok már el! <#nevetes1>#nevetes1>
Addig meg se szólaljatok, amíg a garázsban bizonyíthatóan nem áll egy ilyen kókler Brabus féle csiga lassú 900 lovas 1500nm ócskavas!
Ilyen alap S kellene a büdös francnak! <#hehe>#hehe><#idiota>#idiota><#nevetes2>#nevetes2>
Az ára, ha jól láttam csak 146 millió akciósan.<#ticking>#ticking><#wilting>#wilting>

Addig meg se szólaljatok, amíg a garázsban bizonyíthatóan nem áll egy ilyen kókler Brabus féle csiga lassú 900 lovas 1500nm ócskavas!
Ilyen alap S kellene a büdös francnak! <#hehe>#hehe><#idiota>#idiota><#nevetes2>#nevetes2>
Az ára, ha jól láttam csak 146 millió akciósan.<#ticking>#ticking><#wilting>#wilting>

Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.03.28. 19:08:09
végre, megjöttek a képek is. <#vigyor>#vigyor> most már zenéljünk.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
kíváncsi is voltam,meddig tartasz színjátékot, mert az a középső konzol nekem valahogy egyik E-ből sem volt ismerős, ellenben az S-ből nagyon is. <#nevetes1>#nevetes1>
Mercedes-Benz S 420 CDI
Mercedes-Benz S 420 CDI (videó2)
Bocs az offért,de ha már megemlítettem,és autóztunk egyet,részemről így hiteles a dolog!
Jó zenék és klassz verdák,kell é ennél jobb dolog!
ItaloDisco4Ever !
"főleg, hogy S-ben is utazom.
Amikor elolvastam ledöbbentem az "S osztály említésén", valamire ráérezhettél ,merthogy szerényen "E" amit bevallottam,pedig valójában "S" ,ami egy magasabb kategória.
Úgy tűnik nekem, értesz valamit a jó autókhoz Maxika!
S akkor a beígért fotó,fotóim "O" CD -vel.
Amikor elolvastam ledöbbentem az "S osztály említésén", valamire ráérezhettél ,merthogy szerényen "E" amit bevallottam,pedig valójában "S" ,ami egy magasabb kategória.
Úgy tűnik nekem, értesz valamit a jó autókhoz Maxika!
S akkor a beígért fotó,fotóim "O" CD -vel.
ItaloDisco4Ever !
<#kacsint>#kacsint>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ugyan már,nem kell mindent a szalonból kihozni, egy gyönyörű,szinte szalon állapotú S-t pl 10 évesen már 3,5-ért is vehetsz,azért az nem a megfizethetetlen kategória
Valami hasonlóval folytattam volna a gondolatjelek után mint a hozzászólásod utolsó bekezdésében leírtak. <#eljen>#eljen>
Annyi kiegészítéssel, nézd ,nézzétek meg a videó címkézését,Digimax nincs feltüntetve,kontár munka a javából ,úgy beállítva mintha Alizée-nek köze volna e remixhez ,én ezeket ha rajtam múlna letiltanám.
Mielőtt kattintottam a play gombra,azt gondoltam ez egy új remix,de természetesen néhány hang után felismertem .
Örömmel látom nem csak én !<#taps>#taps> <#integet2>#integet2>
Annyi kiegészítéssel, nézd ,nézzétek meg a videó címkézését,Digimax nincs feltüntetve,kontár munka a javából ,úgy beállítva mintha Alizée-nek köze volna e remixhez ,én ezeket ha rajtam múlna letiltanám.
Mielőtt kattintottam a play gombra,azt gondoltam ez egy új remix,de természetesen néhány hang után felismertem .
Örömmel látom nem csak én !<#taps>#taps> <#integet2>#integet2>
ItaloDisco4Ever !
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Az enyém alap, messze van a magastól nagyon is. De jóárban sikerült rálelni tavaly és a család miatt muszáj volt egy nagyobb autó.
A Merci E, S közelébe nem érhet, hiszen az ára is már-már inkább a töredéke. Tehát izé ez nem műhiszti igazából hiszti sem volt csak gondoltam megjegyzem már, ha ilyen kaliberek közt válogatsz. <#zavart1>#zavart1><#nyes>#nyes>
A Merci E, S közelébe nem érhet, hiszen az ára is már-már inkább a töredéke. Tehát izé ez nem műhiszti igazából hiszti sem volt csak gondoltam megjegyzem már, ha ilyen kaliberek közt válogatsz. <#zavart1>#zavart1><#nyes>#nyes>
most mit
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
műhisztizel?! a pár éves P508as magas felszereltséggel már egy prémium autó, mondom ezt egy 406-os és 607-es után is, a belsejét bármikor elfogadnám. biztos van itt,aki neked is modhatná, hogy neked bezzeg milyen jó.másrészt meg ez nem egy autós fórum, csak súroltuk a témát, volt Ladám is, és kispolszkim is, de nem emiatt tévedtem erre a fórumra sem. a zene összeköt minket mani,hitvallás és bőrszín nélkül is.<#kacsint>#kacsint>
De qrva jól megy itt egyeseknek, akkor az én több mint 4 éves pözsó 508 egy nagy rakás szemét ezekhez képest amikben ti elüldögéltek<#gonosz3>#gonosz3>
E meg S osztály édes f..om hova kerültem.<#zavart1>#zavart1><#kuss>#kuss>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.03.28. 10:07:59
E meg S osztály édes f..om hova kerültem.<#zavart1>#zavart1><#kuss>#kuss>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.03.28. 10:07:59
Nem értem, hogy ezzel videóval mi volt a célod? <#confused>#confused>
Mi az, hogy Mflex és Digimax után? Ez a Digimax verzió és jobb, mint Mflexéké szerintem, bár mind a kettő túl van a milliós hallgatottságon.
Bár a Miguel verzió másfél évvel előbb került ki, mégis azt nézve szinte Mflex már beérte ennyi késéssel is, de Digimaxé nekem jobban betalált a hangszerelésével. Bár a csávesz mostanában nincs a helyzet magaslatán, mint régebben. <#zavart2>#zavart2>
Tehát, van ez a Vadim orosz akárki, aki napjában ötször kiveri Alizére és ezek alá összevág moslék amatőr módjára italo zenéket. ennyit szűrtem le, de még mindig nem értem, hogy mi volt ezzel a cél? <#fejvakaras>#fejvakaras>
<#integet2>#integet2>
Mi az, hogy Mflex és Digimax után? Ez a Digimax verzió és jobb, mint Mflexéké szerintem, bár mind a kettő túl van a milliós hallgatottságon.
Bár a Miguel verzió másfél évvel előbb került ki, mégis azt nézve szinte Mflex már beérte ennyi késéssel is, de Digimaxé nekem jobban betalált a hangszerelésével. Bár a csávesz mostanában nincs a helyzet magaslatán, mint régebben. <#zavart2>#zavart2>
Tehát, van ez a Vadim orosz akárki, aki napjában ötször kiveri Alizére és ezek alá összevág moslék amatőr módjára italo zenéket. ennyit szűrtem le, de még mindig nem értem, hogy mi volt ezzel a cél? <#fejvakaras>#fejvakaras>
<#integet2>#integet2>
szép lehet a színe, és az E is, de annyira nem izgalmas nekem, hogy körbe-körbe vigyél. <#worship>#worship>