NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

reynaud
#26810
A korrekt véleménynyilvánítással semmi problémám,bizonyos dalok esetében kifejezetten érdekel ki mit gondol,de nem köpködő stílusban!
Jó és hasznos dolog is lehetne a zene rajongóknak,italo-disco fanoknak egy ilyen jellegű fórum,illetve topic.

Sam Fox általam alább linkelt 3 zenéje volt nálam befutó,nem tartozott a kifejezett kedvenceim közé !
Ez az újdonság egy laza ,ahogy Maxika is írja "S-A-W" zenei jegyeket felidéző zene,olyan mint egy jó ízű limonádé,semmi különös,de fogyasztható.

Hölgyek és Urak .... nem lehetne valamiképpen megoldást találni arra ami más országok zenei fórumain flottul működik?
Talán nem kell részleteznem vágjátok mire utalok,a fene sem vágyik arra hogy itt egyes személyek által előidézett légkörben aktívan hozzászóljanak egy-egy zenei témához.
Ha választhatsz egy első osztályú vendéglátó üzlet és egy sarki köpködő közt,ki az a marha aki a köpködőbe megy egy italt lehörpinteni.
Viszont ha nincs lehetősége egy nívós helyre betérni,válszeg a többség a sarki köpködőt kihagyja.
Egy hasonlat volt ,ezért nincs igazi pörgés a zene fórumon,a legjobb szándékkal szeretném ennek ellenkezőjét látni,de tudom nehéz eset,azért próbálkozzunk....hátha.

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#26809
ezek szerint. kibeszéltük.
egyéb zenei javaslat mára?!<#hawaii>
Musachy
#26808
Ezek szerint szar poén volt, mint ez a megjegyzésed is.
Utoljára szerkesztette: Musachy, 2018.04.07. 15:46:10

imo :) science fiction is science fact

amaximus
#26807
szerintem meg nincs musachy sem, aki magáról ezt állítja, az vagy hazudik vagy nem beszámítható.
szerintem meg úgy gondoltam, érteni a pojjént, de nem. tényleg tévedtem. fenébe. jó, hogy rávilágítottál.
Musachy
#26806
OK

imo :) science fiction is science fact

amaximus
#26805
láttam,kinek mire válaszoltál, és értettem is a mondandód, csak mint kiinduló gondolatsorod, hozzátettem a magamét mind az előzményekhez, a régmúlthoz és ez utóbbi Fox asszony kiadáshoz is. szerintem sokaknak semmi baja sincs a régi saw zenékkel.még rain-ek sem.
Musachy
#26804
Nincsen tévedhetetlen, aki magáról ezt állítja, az vagy hazudik vagy nem beszámítható.

imo :) science fiction is science fact

amaximus
#26803
ezek klasszikus slágerei, és nem freestyle-os
Musachy
#26802
Ugyanis én nem neked válaszoltam, nem rád értettem a "köpködős" jelzőt, hanem ami nagy általánosságban a SAW zenékkel kapcsolatosan jellemző. Amúgy tisztában vagyok a munkásságukkal, mint jeleztem, nekem semmi gondom velük.

imo :) science fiction is science fact

amaximus
#26801
mondták már mások is, de sem a helyzetükön, sem a tényeken nem változtatott.
Musachy
#26800
kár...

imo :) science fiction is science fact

amaximus
#26799
sosem tévedek! <#nevetes1>
Musachy
#26798
Ezt tévedésből (?) nekem címezted...

imo :) science fiction is science fact

amaximus
#26797
nem vágom, miért is kellenek ezek az újraéneklések?!
ez most biznisz bárkinek is?
amaximus
#26796
a SAW zenékkel semmi gond nem volt, sokszor belőlük építkezett Fox, Mingoue, Astley, Mel and Kim, Bananarama, Jason Donovan és még sokan mások is.
ez a Sam dal pedig jellemző saw elemeket tartalmaz, csak sajnos különösebb vonzerő nélkül.
köpködés nem volt, anyázás volt! maradjunk a tényeknél, nem kell a grimm vagy zeff mese fórum.<#vigyor0>


Musachy
#26795
Sam Fox ügyében nem volt hiszti, csak egy vélemény, legalábbis részemről. A régivel kiegyezek, van is egy LP-m tőle. A Stock-Aitken-Waterman szerzőtrió zenéivel sincs bajom, nem osztom a szokásos köpködős álláspontot.

imo :) science fiction is science fact

reynaud
#26794
Csak semmi trágárkodás ,szalonképes jelzőkkel a véleményeket, 😊

Mark Ashley - Cheri Cheri Lady
Fun Boy - Pretty Face

A kritikát én kezdem,ezek szörnyen rosszak,ide nekem Samantha Fox új dalát ,minden verzióban!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#26793
Bunny X - Hit Show

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#26792

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#26791
Jól felhúztad magad,feszültségoldásként ezt az újdonságot ajánlom.
KALAX feat. Player One - Not Alone

Az egy dolog hogy neked,nektek nem tetszik Sam Fox új dala,másik ezernek meg igen,lehet mazsolázgatni a kommenteket a videó alatt vagy akár a face oldalán.
Akinél ez nem nyerő tovább lép a dolgon hiszti nélkül ,s mivel egy hölgyről van szó,legalább a minimális tiszteletet megadva.
Egyébként ránéztem a napi friss kiadványokra,ezeket találtam.
BCR ... i have to puke !
MT klón <#levele>

...ezerszer inkább Samantha Fox,s egyébként én "S-A-W" rajongó voltam és vagyok,az angol disco zene (PWL Records kiadványok zöme nálam betalált!

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#26790
a lover-en tudva, hogy full leszbi, én is csak mosolyogtam, ezek nem visszatérések, inkább csak erőlködések.ő tudja mire jó.
zerikát meg sosem szerettem,se így, se úgy. <#vigyor>
amaximus
#26789
nekem kicsit több kéne erről a kiadványról, biztos jó, de ha lenne demo,azt sem ilyen ááábszolúth mikrofonos felvétel részlettel képzelem el. <#kacsint>
Musachy
#26788
Ez az "ÁÁÁbszolúth premier" tetszik, legalábbis amennyit hallottunk belőle teljesen jó! Instrumentálban mindenképp. <#eljen>

imo :) science fiction is science fact

Musachy
#26787
Ja, ezek jók voltak. De akár jó, akár nem az aktuális zenéje, nekem a késői visszatérések nem tetszenek. Főleg ilyen videókkal, amikor még eljátsza, hogy mekkora lover...
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Mondjuk még mindig jobb így is, mint pl. magyar vonalon Zoltán Erika, akinek a közelmúltbeli működése szerintem vállalhatatlanul tré - ez az Erika C (szí) dolog szánalmas. (A Robi meg dí...) Ma már annyira idegesítő a hangszíne is számomra, hogy nem is értem, hogy hogyan tetszhetett valaha egyáltalán. És még két nagylemeze is megvan...

imo :) science fiction is science fact

amaximus
#26786
vigasztalásképpen <#vigyor>,amikor még nagyon jó kis freestyle zenéi is voltak

Spoiler (katt a megjelenítéshez)




amaximus
#26785
én a remixek zenei alapjairól írtam, hogy talán lesz benne jó is, az alapzenéből persze már akkor is áradt a salátaszerű SAW stílus, és sajnos a gagyiság, de annyira van ez is gagyi, mint sok minimalista, főleg orosz zenei szerencsétlenkedés az italo vonalon. ezért marad.<#kacsint>

de itt felügyelt demokrácia van, ha legalább 5 aktív tag kéri, letörlöm a francba foxot, sőt, ha legalább 5 tag szintén kéri, zeff örömittasan újralinkelheti az sd név alá begyömöszölt szarját is és mellé csak azt kívánom, soha ne hallgasson meg semmilyen más eredeti stílusú SD név alatti zenét.
végülis az aktív tagok boldogsága mindennél fontosabb.<#vigyor>


zeffnek: Sam Fox a szigorú stílusvonalak alapján az életben nem volt synth-pop előadó (ugye nem azért van a szintipop,mert van benne szintetizátor,mielőtt még erre a tévútra terelődnél), dancepop,discopop, europop stb. saw diszkó, de innentől kezdve szerintem kezdj el sürgősen járni egy zenei stílus oktató kurzusra és jobban tanulmányozd,mi micsoda. de úgysem fog menni,mert te vagy zeff.
amaximus
#26784
nem érdekel semmilyen klón vagy nem klón rögeszméd, egyszerűen nem tudsz és nem is akarsz kitörni abból a keretből, amiben mozogsz.
fanatikusan csinálgatod a fesztivált, ha épp rád jön, hogy megöl az unalom.
el lehet dönteni, hogy mi milyen zene! van amiről nehezebben, és akár érdemes is megbeszélni, de a te -megint leírom - FOSADÉK SILICON DREAM reinkarnált szarodról még egy illuminált rocker is el tudja dönteni, hogy nem idevaló, és az italohoz semmi köze. ez neked sokadik nekifutásra sem megy. ezen ne lovagolj már,inkább menj és a holnapi szavazatoddal zárd le magadban ezt a témát.
Zephyr Retiring
#26783
Ez most kissé durva lesz még az én számból is, így inkább "elrejtem"...<#hehe>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Kezdeti unszimpátiámat irányodban egyre jobban átveszi valami enyhe szimpátiaféle.
Rénó olyan amilyen, lassan őt is megszokom már a maga kis furcsa divergens világával, de a Dióka-klón maxika negatív diszkriminációjával egyre inkább nem tudok mit kezdeni..<#falbav>
Ami az egyikünknek diszkó, az a másikunknak "densz", a harmadikunknak meg egy rakás fosadék..<#nevetes1>..de nem zene.
Hogy a francba lehet így itt érvényesülni egyáltalán?
Mi alapján lehet eldönteni mi a jó vagy mi a rossz italo?
El lehet egyáltalán ezt dönteni?
<#nemtudom>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

rain70
#26782
Bár, Amaximus szokta írni, hogy kis demókból nem lehet sokat leszűrni, nekem ez valahogy eddig mindig sikerült. Talán, mert van annyi hallásom, hogy ez, vagy az biztosan jó lesz és ha egy kis demócska nagyon jó, akkor nagyon hülyének kell lennie az alkotónak, hogy azt a végleges formájában teljesen elrontsa, bár vannak rá példák, de azért nem jellemző!
Most nem erre a fostalicskának nevezett, mert már az is inkább dicséret, hogy ez mennyire egy szánalmasan szar okádni való semmilyen zene??? lett, értettem, hanem úgy általánosságban.
Tehát, ez nem ide való és nem illik bele a topik arculatába, stílusába sem semmilyen szinten! S. Fox, meg húzzon a halál náthásba és maradjon meg átlagos nagymamának! <#levele>
Régen volt már, hogy egy adott dal ennyire felb...on! az ötlettelenségével és a semmilyenségével! <#falbav><#gunyos1><#schmoll2><#zavart1><#csodalk><#bdead><#banplz>
Zephyr Retiring
#26781
Ez bátor cselekedet volt. Mint láthatod maxika itt nem tűr meg synth-pop előadókat (lásd: Silicon Dream), márpedig Samantha Fox is az...

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#26780
Felfogtam. Szőrösszívű vagy és pont.

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#26779
Samantha Fox - 'Hot Boy' (official video)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#26778
Ez az albuma nálam ismeretlen volt ez idáig,talán nem is bánom.
+ 2 év és csak visszatalált a helyes útra,nem is akármivel (Dancing Together)
Ez még mindig odacsap ! .... idén úgy látom "NGID"-ban nem leszünk elárasztva minőségi darabokkal,....ne legyen igazam.

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#26777
rendes tőled, hogy szeretnél bevezetni a diszkó, italo diszkó vagy akár a 70-es 80as vagy bármelyik évtized zenei rejtelmeibe, de ha csak picit is hiteles akartál volna maradni ezekhez a korszakokhoz,akkor nem fostad volna ide sem véletlen, sem direkt a silicon dream név alatt licenszelt legjobb szándékkal is csak edm vagy dance kategóriás szart (aminek 1 ütemnyi köze sincs az italo discohoz és itt máshoz sem), aminek annyi köze van az eredeti SD zenékhez vagy hangulathoz,mint neked ennek a fórumnak a stílusaihoz. részemről sajnálom, részedről meg maradj az ide szánt stílusokon belül, vagy ha ez nem megy,akkor csak simán ne ide dobáld a talált linkjeidet vagy rakd szigorúan spojlerbe (az azért jó,mert arra még keresni sem lehet). <#hehe>
már nem látom értelmét ezt neked szebben megfogalmazni,mert sajnos eddig semmilyen verzióban nem tudtad felfogni a tartalmi elvárásokat és követelményeket. nem vagyok szőrös szívű, ezért azt feltételezem, csak provokálod azt, hogy időszakosan eljátszod a totális amőbát.

utóirat:
egy Silicon Dream rajongó
<#integet2>
Zephyr Retiring
#26776
Ken Lackót is kedveltük régen. Ahogy a Silicon Dream-et is...
Utóbbiról egy kis infó neked kedves maxi, ha már voltál oly szíves egyszemélyes vendettaként örökre száműznöd innen a legutóbbi vidijét.<#falbav>

Nem mellesleg javaslom néhanap meghallgatásra az italodisco netrádiót is, ahol (nahát, miért nem vagyok meglepve?) a mai napig játszanak Silicon Dream zenéket, amik közül többet is fel tudnék sorolni olyat, ami sokkal inkább lehetne italo disco, mintsem egynémely mai önmagát new italo előadónak tartó műszaki szaki..
Persze megértem én: itt helye kizárólag csak az italonak lehet, véletlenül sem férhet bele olyasmi, ami csak hasonlít az italo disco-ra...
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
...én távol voltam amikor Lacit is kiebrudaltátok az általa teremtett atmoszférából, így nem is tudom az okát, de remélem nem valami hasonló zenei ízlés-nézet-különbség volt a főok...

Na további jókat. Aztán szemetek a labdán...ööö..vagy min..<#nevetes1>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.04.06. 18:11:28

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

amaximus
#26775
jó példa az is, de pl a 2007-es album sem az a tipikus kenlaci
Spoiler (katt a megjelenítéshez)


Utoljára szerkesztette: amaximus, 2018.04.06. 17:28:58
reynaud
#26774
2002 helyett,2003-as a lemez!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#26773
Nem tudom melyik K.L dalra gondolsz ?
Volt ez ami nekem nagyon tetszett anno,s egy 2002-es dupla cd-s válogatáson van meg,nem szerencsémre, éppen e dalban van egy kis hiba az én lemezemen.

Egyébként egyetértek,fura a 80s dalaik után ,ez! ....meg ez szintén.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#26772
0.55 - 0.59 mp között a párbeszéd.
riporter : kicsikét benézzünk a kulisszák mögé.
riportalany : de ott van, sok kábel van !
Kis híján lefordultam a székemről .... <#nevetes1>

Jó arc Clay,én egy szerény embernek gondolom,ábszólút !!!

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#26770
régebben ken laci is bepróbálkozott a fő profiljától teljesen elütő stílusban, nem tartott sokáig, nem azért,mert annyira rossz volt,hanem mert egy valamiben nagyon ismert és elismert előadó igen nehezen tud befutni számára és a régi közönsége számára is idegen terepen.
amaximus
#26769
ábszólútpremier! <#nevetes1>
hááát ööö izé,érdekes ez a vidi
premierként én picit mást képzeltem és másként, de ez így sikerült.<#vigyor>
amaximus
#26768
köszi az infókat!<#eljen>
reynaud
#26767

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#26766
Ez egy 2002-es "O" ízű felvétel,egész jól sikerült.
Bellehallgat : ITT vagy ide klikk.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#26765
...és már készül is a következő kiadvány bakeliten,akarom mondani vinylen . <#kacsint>
Sok sikert !



P.S. : Ki ez a hölgy,én még nem láttam korábban a csapatban,vagy csak nem vagyok alapos megfigyelő !

ItaloDisco4Ever !

#26764
Sziasztok. Jelentem a CD legyártva limitált darabszámban 😊 15 track és csak, kiadatlan változatok a lemezen. Akit érdekel az új kiadványom jelezzen a [email protected] - on. Szépet mindenkinek 😊
Zephyr Retiring
#26763
Rosszul emlékszel. Az a hapsi Kapsi1 volt, aki csop.vez 😄
És beengedtük/ték/tétek oda...hova...a madár se jár 😄
(ez egy önmegsemmisítő hozzászólás. A megsemmisülésig hátralévő idő...)

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#26762
Nem, nem! Az igazság talán az, hogy egy magyar találta ki, bizonyos "Kaposi Laci", akit asszem itt valahogy nem kedveltek és a mai napig nem engedik be... <#nevetes1>

imo :) science fiction is science fact

#26761
Hello Sanya!

Volt egy kis időm belehallgattam a Műsorba , főleg a New Generations érdekelt! <#taps>
Csak egy kis kiigazítás.
Valóban a B1 a (Gino Mix) ment a a Miko Mission-tol.<#wink>
Azon meg amit Hajcser mondott sírva röhögtem.
Hogy a ZYX találta volna ki a New Generations kifejezést?
Azt se tudták eszik - e vagy isszák mikor mi már régen ezt hallgattuk.<#nyes>
Na mindegy a zenék klasszak voltak.<#eljen>
Majd a héten én is hozzájárulok még pár hiányzó dologhoz! <#wave>