NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Tracklist :
CD1
01. CALL ME (Popstand Remix) / SPAGNA
02. ANGEL OF LOVE / MONA LISA
03. CENERENTOLA (Vocal Extended) / MARTINELLI
04. NOTHING (12" Vocal) / BODY POWER
05. BIG BROTHER (Extended Mix) / ALEPH
06. A TASTE OF LOVE (Maxi Version) / DEN HARROW
07. VAMOS A LA FIESTA (Long Version) / PRIMERO
08. TIME FOR CHANGES / FAXE
09. MIRACLES (Vocal Version) / WEBO
10. UNDER THE ICE (Vocal Version) / TOPO & ROBY
11. SO I KNOW / RADIORAMA
CD2
01. COMANCHERO (Vocal Extended) / RAGGIO DI LUNA (MOON RAY)
02. CLAP AGAIN (Extended Version) / DYVA
03. ANDROMEDA (Vocal Extended) / DOCTOR'S CAT
04. I'M NOT THE GIRL YOU NEED (Vocal Version) / PATRICIA
05. STREETS OF HEAVEN / RAFFAELE FIUME
06. EYES / CLIO
07. COME WITH ME (Disco Version) / HBO
08. UP AND DOWN (Vocal Version) / RYVON
09. IN THE NIGHT (Vocal Version) / DAYDREAM
10. DON'T LET ME DOWN AGAIN (Vocal Version) / MBO 99
11. BARABBA (Vocal Version) / BARBIE
CD3
01. PHYSICAL ATTRACTION (Maxi Version) / EDDY HUNTINGTON
02. I'M A WINNER (Extended Version) / KINKY GO
03. S.O.S. (Club Mix) / BETTY MIRANDA
04. DANCE TONIGHT (Vocal) / TOMMY BOW
05. SAY YOU'LL BE MINE (Vocal) / KIM TAYLOR
06. NIGHT IN PARIS (Extended Version) / FINZY KONTINI
07. BOOM BOOM (LET'S GO BACK TO MY ROOM) / PAUL LEKAKIS
08. START THAT FEELING (Vocal Version) / SUGAR SHAKE
09. COME ON MOVIN' ON (Club Version) / MASKIO
10. WAKE UP / ANDY
11. SAY YOU GO (Vocal Version) / SCOOP
ItaloDisco4Ever !
#26960
ENJOY
#26957
Baccara ft. Christina Sevilla ft. Maria Mendiola - You Are My Angel.
https://www118.zippyshare.com/v/jGPf472f/file.html
https://www118.zippyshare.com/v/jGPf472f/file.html
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
Brita Kristina - Midnight Ride (Abobo Italo Disco Remix)
a pörgősebb ritmusokra vágyóknak további italo-pop synthpop és egyéb keverék stílusokból
Gio - Italian Lover
pedig szintén egy érdekes alkotás, kétnylevű pop house hip-hop dance elemekkel, nekem kifejezetten tetszik
a svéd hölgyre erősen hatott a depeche mode is,amit ebben a zenében egész ötletesen és más szemszögből, de pop-osan be is mutat.
Brita Kristina - Glow
Brita Kristina - The Wall
a pörgősebb ritmusokra vágyóknak további italo-pop synthpop és egyéb keverék stílusokból
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Gio - Italian Lover
pedig szintén egy érdekes alkotás, kétnylevű pop house hip-hop dance elemekkel, nekem kifejezetten tetszik
a svéd hölgyre erősen hatott a depeche mode is,amit ebben a zenében egész ötletesen és más szemszögből, de pop-osan be is mutat.
Brita Kristina - Glow
Brita Kristina - The Wall
#26950
Személy szerint nekem ingyen se kellene.
Valószínűleg soha többet nem fogom meghallgatni.
A régi zenéit szerettem.
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.04.29. 09:51:18
Valószínűleg soha többet nem fogom meghallgatni.
A régi zenéit szerettem.
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.04.29. 09:51:18
#26949
Valakinek?
Galaxy Hunter - One Nation 2018
https://www50.zippyshare.com/v/qt4Elpez/file.html
Galaxy Hunter - One Nation 2018
https://www50.zippyshare.com/v/qt4Elpez/file.html
ItaloDisco4Ever !
Thomas barátom ! <#eljen>#eljen>
Ennél azért a közelmúltból van sokkal jobb is tőle.
Angel of My Heart
Ennél azért a közelmúltból van sokkal jobb is tőle.
Angel of My Heart
ItaloDisco4Ever !
Liebe - Together In Electric Dreams (Phil Oakley & Giorgio Moroder cover)
Az original,szerintem az egyik legjobb 80s zene.
Az original,szerintem az egyik legjobb 80s zene.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
Közel 5 éve ,egy úriemberrel,kulturált hangnemben folytatunk a témáról,néhány mondatban diskurzust.
Reynaud hsz
Monika Novak vokál
Monika Novak vokál (2)
Lehet egy zenei producer veszett el bennem ? <#hehe>#hehe> <#nevetes1>#nevetes1>
Reynaud hsz
Monika Novak vokál
Monika Novak vokál (2)
Lehet egy zenei producer veszett el bennem ? <#hehe>#hehe> <#nevetes1>#nevetes1>
ItaloDisco4Ever !
#26940
<#eljen>#eljen>
Azért egy 79-es születésű indie-rock banda énekesnőjétől sem rossz hallgatni egy kellemes diszkó zenét<#nyes>#nyes>
(a link alatti második zenéről beszélek)
Csak így merem kitenni, mert folyton leszedik egyesek a keresztvizet rólam, ha nem teljesen italo az a diszkó<#hehe>#hehe>
(a link alatti második zenéről beszélek)
Csak így merem kitenni, mert folyton leszedik egyesek a keresztvizet rólam, ha nem teljesen italo az a diszkó<#hehe>#hehe>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
#26938
ENJOY
#26936
Akartam írni, hogy két napja a mai szülinaposok között észrevettem, hogy ott volt az Mflex csávesz májtsztró neve, de aztán az egyik kislányom elkezdett hisztizni már sokadjára, felálltam a gép elől és utána már nem is kerültem vissza. Így elfelejtődött.
Benézve a facebook-ra valóban 20-án volt, de az titok, hogy vajon mennyi. 45-50 között valahol, de innen is kívánok neki sok boldogságot és még rengeteg jó zenét! <#email>#email><#worship>#worship>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.04.22. 06:35:22
Benézve a facebook-ra valóban 20-án volt, de az titok, hogy vajon mennyi. 45-50 között valahol, de innen is kívánok neki sok boldogságot és még rengeteg jó zenét! <#email>#email><#worship>#worship>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.04.22. 06:35:22
az első felvételt csak a kuriózum kedvéért mutatom, ilyen sem volt még itt sok, <#kacsint>#kacsint> és bár a vokálból szinte alig jön át valami, annyira el van maszatolva, vigaszt adhat, hogy az eredeti is inkább verses elbeszélés volt, mint ének, viszont 1980-ban és hazai viszonylatban már akkor is egyedi volt.
Kovács Kati - Kérdés Önmagamhoz (Flemming Dalum remix)
nem újdonság egyik zene sem, de az IC produkciók és Fred Ventura művek igényességükben többnyire jóval átlag felettiek, bármikor megférnek itt önállóan is
Fred Ventura - International Language (Italoconnection Mix)
Ken Scott - The Cat (Italoconnection Re-Edit)
Kovács Kati - Kérdés Önmagamhoz (Flemming Dalum remix)
nem újdonság egyik zene sem, de az IC produkciók és Fred Ventura művek igényességükben többnyire jóval átlag felettiek, bármikor megférnek itt önállóan is
Fred Ventura - International Language (Italoconnection Mix)
Ken Scott - The Cat (Italoconnection Re-Edit)
Ez meg volt már és ki is tárgyaltuk, hogy nagyon jó, de azért elsülni sem kell tőle. Márpedig ezzel az írással, illetve felvezetővel szerintem te igen! <#nevetes2>#nevetes2><#zavart2>#zavart2><#love11>#love11>
Nincs ez rövidre szabva, a csávesz profi mód felismerte, ha elkezdi kitolni a zenét percekben, ami nem lenne más, mint ismétlés az elejéről, akkor unalomba fulladna. Ebben ennyi van, de az csillagos ötös.
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.04.21. 06:00:05
Nincs ez rövidre szabva, a csávesz profi mód felismerte, ha elkezdi kitolni a zenét percekben, ami nem lenne más, mint ismétlés az elejéről, akkor unalomba fulladna. Ebben ennyi van, de az csillagos ötös.
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.04.21. 06:00:05
De szerencsére nem vagy, mert akkor tisztában lennél, hogy mennyi stúdió munka van egy ilyen énekhangzás eléréséhez és legfőképpen hallanád. Nem kell ahhoz valóban nagy énekesnek lenni, hogy egy véglegesre kikevert hangtól elélvezzen a hallgatója, elég ha nem hamis a többit a stúdiókeverő elintézi. Ez csaj elsőre lebőgne, ha kérnél tőle egy "real acapella"-t. Nem egy ilyet hallottunk már.
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.04.21. 05:53:30
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.04.21. 05:53:30
#26925
ENJOY
a jelenleg londoni székhelyű Chris Giselbert egyik újabb instrumentálisa, kellemes magasztos hangulattal
Paladin - Ulric's Theme
Paladin - Ulric's Theme
ez <#eljen>#eljen> egy jó welcome back <#vigyor0>#vigyor0>
a c.danone go-ja eredetiben jó
a new italo sin pedig tényleg vétek és bűn(tetés), de ez a nevében is benne van.<#nevetes1>#nevetes1>
a c.danone go-ja eredetiben jó
a new italo sin pedig tényleg vétek és bűn(tetés), de ez a nevében is benne van.<#nevetes1>#nevetes1>
#26922
Szerintem lesz ebből még legalább egy digitálisan vásárolható maxi kiadvány.
#26921
Én nem kerestem csak feltettem mint kiadatlan ritkaság.
Mirko Hirsch a stílusban a kommersz sablontól képes egészen a csillagos égig emelkedni avagy a fellegeket is megközelíteni egy-egy produkciójával,utóbbihoz csapható ez a dal amivel a legjobb Secret Service feldolgozást készítette,agyonverte a mezőnyt!
Egy negatívum van ,túl rövidre szabta.
Mirko Hirsch - Feel You Near Me <#taps>#taps>
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2018.04.19. 18:13:00
Egy negatívum van ,túl rövidre szabta.
Mirko Hirsch - Feel You Near Me <#taps>#taps>
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2018.04.19. 18:13:00
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
A hét elején belehallgattam s aztán felmerült bennem néhány kérdés.
Az egyik : Ez a produkció vinylen minek,kinek ??? ... a halványnál is gyengébb,egy 5 csillagos skálán még az egyet is sajnálnám behúzni rá,ajándékként sem fogadnám el a lemezt.
Mexikóban maradva inkább ez,ha jól emlékszem április végén video premier.
Victoria Mus
Ezt nem te kerested pár hónapja a szomszéd topicban mint ismeretlen dal ?
Az egyik : Ez a produkció vinylen minek,kinek ??? ... a halványnál is gyengébb,egy 5 csillagos skálán még az egyet is sajnálnám behúzni rá,ajándékként sem fogadnám el a lemezt.
Mexikóban maradva inkább ez,ha jól emlékszem április végén video premier.
Victoria Mus
Ezt nem te kerested pár hónapja a szomszéd topicban mint ismeretlen dal ?
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ItaloDisco4Ever !
#26917
Nagyon nagyon gyenguska lett ez sajnos Peti! <#shakehead>#shakehead>
#26916
Zeneileg ez csak egy Amaya koppintás és még annak is gyenge! <#fejvakaras>#fejvakaras>
