39917
NEW ITALO DISCO & Hi-NRG - SYNTHWAVE - NEW RETRO WAVE - NU-DISCO


banner


  • rain70 #27187
    Na visszatértem, remélem örültök! Nyári szabt letudtuk.
    A csávesz nem tud énekelni, most tényleg le kell írnom, hogy végig az AUTOTUNE csinál jóformán helyette mindent?
    Számomra az ilyen inkább csak billentyűzzön, az éneke még így is szar.
    Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.06.26. 07:33:33
  • lazzoo
    #27186
    Egyszerűen másold be a címsorba !
  • Musachy
    #27185
    Ne kerestesd vele. Szerintem másold be a címsorba és kész...
  • gyula1971
    #27184
    A linket a google nem találja.
  • Zephyr Retiring
    #27183
    Mert ez színtiszta biznisz...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én sem dalolom el fűnek-fának, hogy kik a kapcsolataim italo fronton. Veled ellentétben, aki nem rejti véka alá a kapcsolatait...
    Létezik erre egy latin eredetű szép magyar kifejezés: diszkréció.

    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.06.25. 12:17:43
  • ItaloMucsacso70
    #27182
    És milyen érdekes Mirko is Metal zenével kezdte.
    Bár kézzel lábbal tiltakozik hogy nincs köze ezekhez a dalokhoz de a süket is hallja hogy azért mégis lehet kettőjük között valami kapocs.
  • Zephyr Retiring
    #27181
    Feldobtam a telómra, míg meg nem kedvelem, megteszi..thx.
  • amaximus
    #27180
    mostanában egyre többször bukkan fel a Steven Silverheart név vagy előadó, de mivel kevés a nyilvános infó, csak , hogy Mirko gyanús, így írok róla néhány gondolatot,amenyire én sejtem és nekem összeállt a kép.

    Steven Silverheart egy észak norvég festői kis településen Narvikban élő vagy csak ott született srác, Ove Melaa, aki már gyerekkora óta zenél, és a kezdeti metálos stílusából átnyergelt az erőteljes, metálos vonulatú részeket is tartalmazó synthwave-be, amit néhány éve Cluster Buster néven sikeresen publikál, ez idő alatt jó néhány kedvenc dallal járt az én kedvemben is.
    3 éve Mirko power and ice című dalát remixelte,majd pár hónapra rá lett egy MEVO (ami fordítva Ove M de az M Mirkora is utalhat persze) - Heart To Heart című dal is, szerintem ezekből is kialakult egy barátság köztük, és később Ove jelezte, hogy megpróbálná ezt a Mirko féle stílust is játszani, Mirko pedig jófejségből hozzásegítette a hangbankjával, ebből van a kísérteties hangzás hasonlóság, a többi pedig már a jelen.

    Mirko és Steven is meglepően szoros kapcsolatot ápol a Peach Club Records-al, én azt sem zárom ki, hogy Mirko egyik barátja, üzletársa csinálja a PCR-t, de később minden ki fog derülni.
  • lazzoo
    #27179
    The Twins - Living for the Future 2018

    01. Down in Key Largo
    02. Going to the Moon
    03. All I Want to Do
    04. Marina Jones
    05. When I Lost You
    06. So Wrong
    07. At the End of Love
    08. Jonny, Can You Hear Me
    09. Never Surrender
    10. You’re Not the Only One
    11. Living for the Future
    12. Ghosts of Yesterday

    https://www64.zippyshare.com/v/IyW4tUiN/file.html
  • Nastar
    #27178
    Úgy cirka egy hónapja kaptam fel a fejem , egy Steven Silverheart nevű előadóra, akinek a muzsikái igen csak hajaznak Mirko zenéire,viszont ugyanez a hangjáról már nem mondható el sajnos.Mérföldkövekkel jobb és dögösebb Mirko hangja, hozzáteszem hogy ez csak az én szerény véleményem!Még az a szerencse hogy Wherever, Whenever című dalából van egy Instrumental verzió is!
    Instrumental innen:Steven Silverheart - Wherever Whenever(Instrumental)
    Utoljára szerkesztette: Nastar, 2018.06.24. 21:24:06
  • gyula1971
    #27177
  • Nastar
    #27176
    Üdvözlöm minden kedves fórum társam!Egy kiváló Mirko dallal,most éppen Neon Shades néven, a szám címe
    Mint egy villanás (Like a Flash)!
    Valós 320 kb/s nem youtube convert aac ből mp3 ba az ilyen igénytelen megoldások távol állnak tőlem!Innen:Neon Shades - Like a Flash
    Utoljára szerkesztette: Nastar, 2018.06.24. 20:52:26
  • gyula1971
    #27175
  • Zephyr Retiring
    #27174
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Semmi sem ragadt rád a hülyeségen kívül?
    Ha valaki folyton le akar szokni a cigiről, az sosem fog.Tehát mi nem akarunk..
  • Musachy
    #27173
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ne szenvedjetek már, lépjetek le, ha ekkora probléma egy kis fórumozás

    Úgy adjátok elő, mintha ez olyan lenne, mint a cigizés. Le akartok róla szokni folyton...
  • Zephyr Retiring
    #27172
    Zenéjjünk..



    Ez jóóó!
  • amaximus
    #27171
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    csak emlékeztetlek, hogy ez nem az első vagy 2. kivétel!
    a többi pedig mind igaz, olyan zeffesen előadva, de abszolút. annyira nem kell mereven venni ezt a dolgot sem, ha lesz kedved vagy kedvünk, azaz neked, akkor majd írunk, vagy írsz helyettem is. csak az számít, hogy a hepped, heppiend legyen.
  • Zephyr Retiring
    #27170
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Abszolút egy rugóra jár az agyunk...kivételesen.
    Persze ez amolyan 22-es csapdája is, mert ha te kiszállsz, kiszállok én is, ugyanakkor csak onnan fogom tudni, hogy leléptél innen, ha újra benézek..ha viszont benézek, akkor meg nem szálltam ki.
    Persze vannak egyéb lehetőségek is: csak olvasok és nem szólok hozzá semmihez (magamat ismerve ez kizárt) vagy dobok egy új reget,
    mutatom egy eddig ismeretlen arcomat (pl. puszipajtások leszünk rénóval) illetve maradok továbbra is míg az idegeim engedik és osztom az észt a nagy semmiről, ahogy szoktam......de ez egy idő után mindkét oldalról uncsi lesz. Vagy maradhat az eredeti terv is:
    full esgé tilalom minden formában. Remélem, ha emellett döntök, ez nem egyszerre fog megtörténni a te döntéseddel, mert akkor tuti az életbe le nem mosod rólam, hogy maximumus regje is csak egy újabb heppem volt...
  • amaximus
    #27169
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    valami hasonlóban vagyok, voltam, leszek én is!
  • amaximus
    #27168
  • AeroCool
    #27167

  • AeroCool
    #27166

  • AeroCool
    #27165

  • AeroCool
    #27164

  • AeroCool
    #27163

  • AeroCool
    #27162

  • AeroCool
    #27161
    Az AMD Records David Lin főnök szekere nagyon szalad,bizonyitják ezt az újabb meghelenések.


  • wmallas
    #27160
    Remek zene,akárcsak ez...:)

    Tom Garrow - Touch Too Much (Italodisco 2018)
  • ItaloMucsacso70
    #27159
    A harmadik zenéjük is telitalálat nálam!

    Steven Silverheart - An Angel In The Dark

  • gyula1971
    #27158
  • Zephyr Retiring
    #27157
    Oda se bagózz rájuk...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ..közeleg az idő, hogy hosszabb tàvra letegyem a lantot.
    Kezd kissé sok lenni az egyéb teendő, ami egyre csak halmozódik, én meg ahelyett hogy tennék valami hasznosat is, csak itt lopom a napot.
    Meg a zenéket...mit zenéket: megazenéket meg az italo zenéket..
    ...
    Visszaszámlálás indul..
  • amaximus
    #27156
    zeffes bókok, fájdalmasak
  • amaximus
    #27155
    neked könnyebb dolgod volt,mert már hallottad mit keresel! csak rosszul írtad körbe, a leírásod alapján viszont tényleg nem lehetett beazonosítani, sőt a tomi még félrevezető is volt, nem úgy a 'mai zene' kifejezés, de azért megtettem mindent, csak most ez is kevés volt. ismertem a zenét, de azt semmiképp nem gondoltam volna, hogy egy 10 (TÍZ) éves zenét mainak szerettél most meg. én az utolsó másfél év zenéiben reméltem a találatot. a lényeg, hogy kiderült.
  • Zephyr Retiring
    #27154
    Ez azért lehet így a zenei ízléseddel, mert azok a zenék fiataloknak íródtak. Te meg ugye már..(a nők korát 40 felett nem illik publikálni)..miközben meg ugye a párod látszólag meg megállt öregedés tekintetében az időben
    A semmi egyébként túlzás, az 1000-ből 1 inkább közelebb lehet az igazsághoz..

    Ami pedig maximumus széleskörű műfaji érdeklődését illeti..
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    frankón sehol sincs tőlem..... és innen a neve is: rádió stúdióknak amaximus a bejáratáig jutott eddig. De ezt ne reklámozzuk ha lehet, szeretném titokban tartani egyelőre..


    De fő a béke és éljen a(zitaló)diszkó
    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.06.18. 12:02:47
  • fülcsimanó2
    #27153
    Köszi a választ, de közben egy-másfél órás youtube-os nyomkodással sikerült kinyomoznom.
    Azért tettem fel itt a kérdést, mert azt gondoltam valaki ezt kapásból köpi, és akkor megspórolok egy csomó időt, ami a rémesebbnél rémesebb mai rádióslágerek bele-bele hallgatásával telik.

    Pedig benned nagyon bíztam, mivel nagy jártasságot mutatsz rádiós berkekben, és a zenei érdeklődésed is úgy látom műfaji korlátok nélkül igen széles körű.

    A zene nem is annyira új.
    Nem is annyira "Tomi".
    Viszont nagyon jó szerintem.
    Ez nagy szó tőlem, mivel amik manapság a Music FM-en és Rádió 1-en, meg Petőfin mennek, azokból külföldi vonalon nekem semmi nem tetszik (párom hallgatja, így elviselem.... "cserébe" ő is kibírja a diszkó imádatomat...)

    Megfejtés: Chris Lawyer - Shine On Me

  • ItaloMucsacso70
    #27152
    Mit lehet tudni erről az Alexander Pierce-ről?
    Nagyon nagyon jó remixei vannak!

    Alexander Pierce Feat Vengeance - I Miss You



    Alexander Pierce & Elena Kovaleva - Set Free

  • ItaloMucsacso70
    #27151
    Nem tudom honnan jött ez a Mirko Radl név , de a zene az nagy kedvenc.
  • gyula1971
    #27150
  • amaximus
    #27149
    Danny Darko feat. Julien Kelland - Hurricane (Alexander Pierce Remix)

    Artik & Asti - Никому Не Отдам (Alexander Pierce Remix)



  • amaximus
    #27148
    a "tomi" részen kívül leírtakra van vagy 10 tippen, mind hiphopfunkys és jó hangú csaj refrénezik vagy vokálozik, ez eddig túl általános, hisz sok ilyet játszanak, picit szűkíteni kéne legalább 2-4 szó dalszövegrésszel, vagy hogy kb épp mikor hallottad.
    a tomi az nem inkább too me (tu mi)?