NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

reynaud
#27061
Dorina Dog ... azt gondoltam a play gomb indítása előtt ,female vocals lesz a dalban !

ItaloDisco4Ever !

#27060
Mirko? <#wink>

DORINA DOG - Ballerina (2018)

#27059
Elég merész kis videót tett alá Dmitriy! <#wow1><#nevetes1>

D.White - Don​`​t Be Shy (special mix)

#27058
tesóA tesó....<#awink>

Utoljára szerkesztette: Biatomi, 2018.05.26. 17:06:54
#27057

Anabel Lee - A Question Of Words
AeroCool
#27056


COMING JUNE 1st IN DIGITAL & DOWNLOAD "TAKE ME" PRODUCED BY MINO SICILIANO (DEL FARO) A SONG WITH A TOTALLY NEW SOUND AND BEAT!!!!! LINK COMING SOON.
Utoljára szerkesztette: AeroCool, 2018.05.25. 21:24:07

New Italo Vinyl

reynaud
#27055
Vincent International - Hold Me (New Version)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27054
Andermay - En Blanco (Official Lyric Video)

(En Azul) Fred Venturáék remixében gyakran pörög nálam !

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27053
Van egy jó hírem,lesz folytatás is ...

ItaloDisco4Ever !

#27052
Nornic
#27051
#27050
Köszönöm az infót már nálam is dübörög a teljes maxi!<#eljen>

reynaud
#27049
Tam Harrow (feat. Tom Hooker) - No Time to Say Goodbye - (Live DJ Set



Azért Tom Hooker nem Peter Wilson garasoskodó útját járja,nagy tétben mertem volna rá fogadni hogy lesz hivatalos videó a dal teljes audio sávjával!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27048


Andermay - En Blanco (Italoconnection Remix) ...."world premier" volt az alábbi linken cirka 1.08.00 min.-tól!
Belehallgat ide ((kattint)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27047


Jól sikerült italo-disco Norvégiából !<#finom> <#eljen>


Nekem már megvan és ti is megszerezhetitek!


Steven Silverheart - In The Night (BandCamp)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27046
Ha valakinél megvan rá az igény hogy lossless minőségben,illetve ha fizikális korongon is elérhető egy dal azon hallgassa,megfogja vásárolni.

Viszont egy zenehallgatás terén igénytelen valakit ezekkel a trüközésekkel sem fognak vásárlásra ösztönözni,ez legfeljebb arra jó hogy ideig-óráig egy youtube-os lúzer-user nem lesz képes a teljes dal audio sávját felhasználva egy gagyi videót kreálni.

ItaloDisco4Ever !

#27045
Hamarosan egy új kiadvány!

Maxime Duvall - Raining In My Heart

#27044
2014-ben az egyik nagy kedvenc volt! <#eljen><#wink>

#27043
<#bdead>

#27042
"Részvétem azoknak akik zenehallgatáshoz megelégednek egy 128kbps minőségű fájlal,szánalom....márpedig a zenei portálokon ebben a minőségben töltik fel az előadók azon zenéiket amikért remélnek némi aprópénzt,...."

Ezt nem egészen tudom értelmezni.
Persze tudom, látom , a többségnek elég ha átkonvertálva letöltik a youtube-rol azt hagy szóljon a telon vagy vagy valamilyen külső hangszórón. De az előadók mostanság pontosan ezért nem teszik fel a szerzeményeiket elejétől a végéig hogy mások ne tudják felhasználni belőle a zenét.
Annak meg akik évtizedek óta zenékkel foglalkoznak , ne adj isten gyűjtik, bőven elég max egy perces részlet hogy eldöntsd egy zenéről hogy az kell-e neki fizikális vagy digitális kiadványban lossless.

#27041
Ezzel a dallal kapcsolatban csak egy kérdésem lenne!<#fejvakaras>
Hol lehet megvenni? <#taps>

reynaud
#27040

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27039
Steven Silverheart - In The Night



A sounds olyan mintha Mirko Hirsch szerzemény lenne,ám a videó alatti kommentek egyikében maga M.H. cáfolja .
No de akkor ki lehet az artist....ahhh,tudom,Steven Silverheart !<#nevetes1>
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2018.05.22. 17:39:32

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27038
Döbbenet ha ránéztek a dal megtekintésének számára,5 nap alatt közel 1 millió !!!



Az eredeti :
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27037
Már TH is kezdi...ha nem szedte meg magát a 80s években,akkor e 2$-os dal bevételeiből nem is fogja,s gyanúm szerint ha ez a (Ferrari) az Ő tulajdona ,azt nem a 2000s években kiadott zenéinek bevételeiből vásárolta.

Részvétem azoknak akik zenehallgatáshoz megelégednek egy 128kbps minőségű fájlal,szánalom....márpedig a zenei portálokon ebben a minőségben töltik fel az előadók azon zenéiket amikért remélnek némi aprópénzt,amiért a mai bevételi állapotokat nézve,tán egy jó pizzára futja....<#vigyor2>

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27036
Láttam tegnap de. ám gondoltam majd ha feltolja az egész dalt,akkor lesz értelme linkelni.

ItaloDisco4Ever !

#27035
Az mellett hogy remek zene , ötletes a bemutatása hogy ne tudják lelopni a zenét.<#nevetes1>
Aki meg akarja venni annak ennyi is elég.<#eljen>

#27034
#27033
<#eljen>
reynaud
#27032
Carino Cat - Balabina (Official Music Video 2018)



DM 020

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27031
Verona - Life Will Never Be The Same (stripped mix)



Extended Version (TMP007)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27029
néhány hsz alább vótmá !
RIP koponya ... why?

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27028
Ha letakarják az artist nevét,és tippelni kellett volna ,sacc/kb Kalax lett volna az első reakcióm,meglepően igényes.

Egy ugrás Belgiumból ,Finnország irányába.
Tiergrinder - Birds Of Prey (name your price) bc

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27027
Bernstrup Tobiás nagyon jó énekes,különleges fekvésű hanggal,szerintem még ettől is többet kilehetne hozni belőle,a cover zenei alapja ahogy utalsz rá,kommersz.

The Twins új album megjelenés időpontjának tologatása komédiába illő,s olvasgatom a fb-on a hsz-eket,egy lúzer-user nem akad aki szóvá tenné,s egyébiránt se előrendelési lehetőség,se 1 sample,ígérgetések havonta egy blogbejegyzésben,per pillanat június 22 az állítólagos hivatalos megj. dátum,már meg sem lepődnék ha ez is módosulna,25 éve adták ki legutolsó stúdió albumukat,az minőségi munka volt.

Mflex vinyl ára : Az USA-ban 120 dolcsi aprópénz,s egyébként vannak fanatikus vinyl-gyűjtők akik hajlandók akár ennyit is kipengetni egy jó korongért,tudod Maxika az "S" osztályos merciért is mélyen zsebbe kell nyúlni,azaz a minőséget meg kell fizetni.

Welcome back Amaximus !<#wave>

ItaloDisco4Ever !

#27026
<#bdead>

amaximus
#27025
synthwave, synthwave chiptune

Primcron 100 - Andy

Matteo Veroni - Psychowaves

Matteo Veroni - Reeko



TB-nek jó hangja van,azzal nincs gond, de ez a remix vokál nekem annyira nem jön be, kicsit unott, zeneileg a feltéten kívül semmi érdekeset vagy megfogót nem hallok ki belőle.

most sikerült meghallgatnom az új ufó mágus mflex sounds zenét és klipet,ami figyelemre méltó, rendkívül igényes és egyedi lett,
már megint, hihetetlen mennyi kreatív ötlet van ebben az előadóban.
persze voltak még mostanában jó zenék és ajánlók mástól is.<#worship>

a twins album csúsztatgatás már nem kínos,hanem vicces, mint ahogyan a használtpiaci árazású 120 usd 2 zenés mflex sounds vagy bármilyen zenés vinyl is nyilván szintén vicc, de mindig vannak gyűjtök, akik csak így tudnak valamit komolyan venni. <#nevetes1>
reynaud
#27024

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27023

ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#27022
Pontosítsunk..
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
más a klón és más a ban megkerülés új reggel. Egyiket sem tiltja a szabályzat, de az utóbbival csak a modikat hergeled. Klón nicked is lehet, de az már más tészta, hogy balhé esetén mindkettő bukik (ip cím alapján, amit nem tudsz elrejteni regisztrációkor)
Egyébként próbálkozni azt lehet, de nem mindig érdemes. Volt aki képes volt új e-mail címet regisztrálni egy másik földrajzi helyen, majd az sg reget is ott, csak hát úgy bukott le, hogy a további felhasználáskor meg a régi ip-t használta. Az meg ugye tiltólistára került. Sajnos a modik is emberek akiknek nincs minden pittyre-puttyra idejük..

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

rain70
#27021
Amaximus sokszor írta, hogy szarból is képes várat építeni, itt is igaz.pl ez is...
De a 120 dolláros vinyl ár durva, viszont ha veszik így is, akkor meg csak nekünk drága, különben miért emelték volna meg, ráadásul ennyire...


Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.05.18. 07:21:23
rain70
#27020
Az első mondatban ott a lényeg, a többire meg azt javaslom, hogy ne firtassuk, mert a ban megkerülése más nick-kel azonnali kivágást jelent, ugye!<#ticking>
rain70
#27019
Brutálmega syntwave!
reynaud
#27018
reynaud
#27017
Hát Rain kolléga!

A dallal kapcsolatban a lényeget alaposan és jól kielemezted.
Minden mondatoddal egyetértek,nagyon azonos véleményem van.
Mike zenéi közt akad nem kevés olyan amiket úgy komponál meg hogy egy teljesen egyedi ,professzionális dallamvilágba érkezik meg a hallgató.
Ez a szerzeménye is ilyen,és az utóbbi hónapokban megismertek közt az én személyes favorit zeném tőle szintén,e remixre a szuper,mega és egyéb jelzők gyengék.
Mflex Sounds feat. Bleachers' - Don't Take The Money (80's reincarnation remix)

ItaloDisco4Ever !

rain70
#27016
Hát Reynaud kolléga!
Egyszerűen grandiózus! <#ijedt>
Amit ebben a dalban felvonultatott a csávesz az még a többi zenéjén is túltesz. <#wow1>
9 percben újra olyan mesterművet készíteni, ahol a végén azt mondom, hogy még hallgatnám, nézném ezt csak is ő tudja.
A riff gitár betétek, a zongora betétek, ezek főleg mind olyan hangszerek amikre nagyon nehéz jót komponálni, ezt már írtam, a szinti dallamok mesterien egybegyúrt téma váltásaival meg úgy mindennel ő simán kirázza kisujjból. OMG micsoda lélekbe gázoló dallamok!!!!!!!! Ahogy indul és finoman átmegy lágyba, majd újra keménybe, de végig izgalomban és talán feszültségben tart és a vége felé a riff dallamnál ráadásul lassítja és gyorsítja is a pengetést, az borzasztó nehéz, hogy ne halld hamisnak, vagy ütemeltérőnek, de ezt is simán tudják! Na ez performance!
Még a stílust se tudnám behatárolni, talán nem is kell, mert ez Mflex Sounds masterstyle! Amit olvastam már most rengeteg kommenteket youtube és facebook oldalakon és még csak tegnap este került ki, nos nem csodálom, hogy padlóra küldtek megint mindenkit.
Az eső mindig is nagy téma volt minden együttesnél, de az mflex csávesznál gigaszuper, ha terítékre kerül. Bele sem merek gondolni, hogy emögött mekkora munka van volt és lehetett!!!!!<#eljen>


Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.05.17. 19:25:44
Zephyr Retiring
#27015
Mivel az original user tiltólistára került, nem vót más megoldás<#nevetes1>
Klónoknak meg ugye hát azért témanyitót meg már ne már...ugyebár...<#nyes>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#27014
Dehát ő vót, én láttam! <#hehe>

imo :) science fiction is science fact

#27013
Azért ehhez már tényleg pofa kell! <#nyes>

reynaud
#27012
Mflex Sounds - Rainy Days 5



Mflex Sounds on BandCamp

Beárazták ,nem filléres produkció ,jelenleg két példány 110 - 120$ ... AMD 022

ItaloDisco4Ever !