NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Palermo Disco Squad - Renzo Barbera
Lukas Lundh - Faraway Land
Ian Coleen feat. Droids - The Force (Nu Synthesizer Disco Mix)
Ian Coleen feat. John Carpenter's - Escape From New York
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2018.06.05. 14:47:59
Lukas Lundh - Faraway Land
Ian Coleen feat. Droids - The Force (Nu Synthesizer Disco Mix)
Ian Coleen feat. John Carpenter's - Escape From New York
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2018.06.05. 14:47:59
#27110
Hihetetlen de végignéztem! <#nevetes1>#nevetes1>
És még jobban is szórakoztam mint az"ázsiai lányokon" <#fejvakaras>#fejvakaras>
Oleg Ivashkin - Italo Night (Italo Disco)
És még jobban is szórakoztam mint az"ázsiai lányokon" <#fejvakaras>#fejvakaras>
Oleg Ivashkin - Italo Night (Italo Disco)
#27109
<#bdead>#bdead><#bee1>#bee1>
ez első osztályú minden szempontból, számomra komoly rejtély, hogy miért csak ennyi a megtekintése akár más megosztásban is, szerencsére reynaud még frissiben ajánlotta,különben lehet bele sem botlok, csak most.
#27107
húúúú de gusztustalan Sanyi<#eljen>#eljen>
#27106
Nekem pl ez már nehezen "emészthető" inkább ez....
#27104
Most mondd meg mivé lett ez a világ....<#mf2>#mf2> Azért egy kép, hogy merre fele is tartok,,"ízlés" terén...
Sanyi zenei ízlésével továbbra sincs baj,ezt vegyük,fogjuk fel egy apró kisiklásnak a mi szemszögünkből !<#kacsint>#kacsint>
ItaloDisco4Ever !
Ne már... Sanyi, azért eddig azt gondoltam, hogy a Te ízléseddel nincs baj. <#oooo>#oooo>
imo :) science fiction is science fact
#27098
Ebben az országban mindenki nagyon "érzékeny"talán ő is, én is, te is,,Nincs egyforma ízlésünk,csak hasonló,mégis mindenkinek mást közvetít egy-egy zene,,,Nekem ez most tetszik,meg is írtam neki ,ami viszont nem tetszik tőle, azt nem véleményezem(nem látom értelmét hogy bárkit-bármit lehuzzak) bár ugye, a negatív kritika is kritika...Lehet tanulni belőle avagy nem..<#integet2>#integet2>....Mark Ashley fasza,,teljességgel az én zenei világom!!!<#eljen>#eljen><#taps>#taps>
ItaloDisco4Ever !
Ha jól tudom nehezen viseli a kritikát,ha netán olvassa remélem nem sértődik nagyon meg.
Anno egy dala kapcsán (Mademoiselle) felcsillant a remény hogy képes valami olyat alkotni amivel bekopoghat nálam is,de utóbbi időben kiadott zenéi számomra gyenge színvonalúak,harmatos értékelhetetlen vokállal és az italo-disco stílushoz képest a mulatóshoz inkább közelebbi dallamokkal !
Nagyon nem !!!<#levele>#levele>
Remélem te sem sértődsz meg,nekünk meglehetősen azonos a zenei ízlésünk,de mint tudjuk a kivétel erősíti a szabályt,ez a kivétel! <#integet2>#integet2>
Anno egy dala kapcsán (Mademoiselle) felcsillant a remény hogy képes valami olyat alkotni amivel bekopoghat nálam is,de utóbbi időben kiadott zenéi számomra gyenge színvonalúak,harmatos értékelhetetlen vokállal és az italo-disco stílushoz képest a mulatóshoz inkább közelebbi dallamokkal !
Nagyon nem !!!<#levele>#levele>
Remélem te sem sértődsz meg,nekünk meglehetősen azonos a zenei ízlésünk,de mint tudjuk a kivétel erősíti a szabályt,ez a kivétel! <#integet2>#integet2>
ItaloDisco4Ever !
#27094
Liquore - Tell Me Why (Romantique Mix)
Valami csoda által, végig tudtam hallgatni ezt a szerzeményt.... 😊
"dallamaikban pedig igen nehéz lenne felzárkózni a múlt nagy sikereihez"
Ebben az idézetben a lényeget összefoglaltad,pontosan én is így gondolom,nem találom azokat az erőteljes synth dallamokat az új albumon,ami korábbi zenéikre jellemző volt,lásd pld. a 25 évvel ezelőtti albumon "Tonight".
Ebben az idézetben a lényeget összefoglaltad,pontosan én is így gondolom,nem találom azokat az erőteljes synth dallamokat az új albumon,ami korábbi zenéikre jellemző volt,lásd pld. a 25 évvel ezelőtti albumon "Tonight".
ItaloDisco4Ever !
Így van,az original még mindig jól dübörög,mint ahogy Joe Yellow név alatt kiadott dalok nagy számban!
ItaloDisco4Ever !
#27090
Adtam neki egy kis teret, de csak a vinyón. <#wink>#wink>
#27089
#27088
Nem láttam itt és még Magyar is ráadásul....adjunk neki egy kis teret...😊
BIRIZDO I AM - Crying In The Night (Ext. version)_ITALO DISCO 2018
ha nem IC adta volna ezt a zenei alapot alá,valószínű nem hat ennyire, de most kivételesen az eredeti sem rossz zeneileg, jó synthwave.
nem rossz ez, csak már nem az a twins,ami a szívünkben él. nem vetem a szemükre,mert zeneileg rendben van, dallamaikban pedig igen nehéz lenne felzárkózni a múlt nagy sikereihez.
A mai napig nagy kedvenc az eredeti, de úgy érzem,
ennek a verziónak inkább itt a helye, mint "odaát"...
ennek a verziónak inkább itt a helye, mint "odaát"...
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
#27081
Hi friends, do you have new single of Systems In Blue - Theres No Heart (Special 80s version), is it possible share please? thank you.
here is info (youtube);
https://www.youtube.com/watch?v=rx2NY2ZIJmA
Utoljára szerkesztette: gogomac, 2018.06.02. 22:32:26
here is info (youtube);
https://www.youtube.com/watch?v=rx2NY2ZIJmA
Utoljára szerkesztette: gogomac, 2018.06.02. 22:32:26
Valahogy pont ilyesmi visszatérésre tippeltem..
Erről az albumról, én már most tudom, hogy engem csak az "All I Want To Do" érdekel majd.
A többi részemről dobós lesz..
Erről az albumról, én már most tudom, hogy engem csak az "All I Want To Do" érdekel majd.
A többi részemről dobós lesz..
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
#27078
igazad lehet<#eljen>#eljen>
#27077
FINALLY got my copy today, and it seems to be the repress, it's not 100% flat but it's getting there and it plays perfectly on my (shitty stopgap) turntable. The instrumental seems slightly faster than the original but no biggie 😊
Na akkor<#confused>#confused>,nem elég meggyöző.
Na akkor<#confused>#confused>,nem elég meggyöző.
#27076
Nyomokban Twins-et tartalmaz , de ez kevés<#shakehead>#shakehead>
#27075
Szerintem inkább kifogyott a példányokból a Zyx,,gondolom az oldalukon még elég nagy lehet az érdeklődés és újranyomással próbálkoznak.Én nem nézem ki belőlük hogy megszólalt volna bennük egy belső hang és komolyabban megijednek a sok negatív visszajelzéstől a lemez minőségével kapcsolatban,,,bár előfrdulhat az is...
Az 1986-os olasz kiadás megvolt nekem,az hibátlan minőség ,ha biztosra akarsz menni ,próbálj egy példányt abból beszerezni.
Maxi CD megvan,hallgatható minőség!
A manapság kiadott vinylekkel kapcsolatos problémákról hosszan lehetne csevegni,nekem erre most nincs időm.
Maxi CD megvan,hallgatható minőség!
A manapság kiadott vinylekkel kapcsolatos problémákról hosszan lehetne csevegni,nekem erre most nincs időm.
ItaloDisco4Ever !
Andermay - En Blanco (Italoconnection Remix)
Fred & Paolo legújabb mesterműve !
Fred & Paolo legújabb mesterműve !
ItaloDisco4Ever !
The Twins új albumáról jót nem tudok ,rosszat pedig nem akarok írni.
Belehallgat :
The Twins - Living for the Future album (sample)
Belehallgat :
The Twins - Living for the Future album (sample)
ItaloDisco4Ever !
#27071
Volt itt is téma ez az elszúrt.... kiadás ZYX (Ocean Wings – Loving In The Snow, ZYX Music – MAXI 1008-12)
konkrétan
Aztán látok most újranyomást,amit máshogy értékel egy fazon.
repress
Talán a sok sok panasz miatt leállították ,majd újra elkezdték a gyártását? Tudtok esetleg erről valamit?
Utoljára szerkesztette: Biatomi, 2018.06.01. 18:37:12
konkrétan
Aztán látok most újranyomást,amit máshogy értékel egy fazon.
repress
Talán a sok sok panasz miatt leállították ,majd újra elkezdték a gyártását? Tudtok esetleg erről valamit?
Utoljára szerkesztette: Biatomi, 2018.06.01. 18:37:12
Egy kis kiigazítás ha megengeded nekem..<#worship>#worship>
Nem a vinyl hangminősége nem tökéletes, hanem csak ezen vinyl hangminősége nem tökéletes.
Így pontosabb. Meg ugye még kérdés az is, kinek mi a tökéletes hangminőség..
De akárhogyis, az tény, hogy a "The radio star" mint zene az E.V.-tól, az viszont tökéletes.<#eljen>#eljen>
És még egy apróság: a kitett linkedre nem lehet kattintani.
Ahhoz használd legközelebb az " url beszúrása" gombot.
Valahogy így (katt a linkért)
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.05.29. 21:50:20
Nem a vinyl hangminősége nem tökéletes, hanem csak ezen vinyl hangminősége nem tökéletes.
Így pontosabb. Meg ugye még kérdés az is, kinek mi a tökéletes hangminőség..
De akárhogyis, az tény, hogy a "The radio star" mint zene az E.V.-tól, az viszont tökéletes.<#eljen>#eljen>
És még egy apróság: a kitett linkedre nem lehet kattintani.
Ahhoz használd legközelebb az " url beszúrása" gombot.
Valahogy így (katt a linkért)
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.05.29. 21:50:20
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
#27069
#27068
Sziasztok. Figyelmetekbe szeretnék ajánlani egy különleges demo lemezt, mely a legelső vágással készült. Energy Voice - The Radio Star. A boritó egyedi szerkesztésű. Mondhatjuk úgyis , hogy ez a 0-s lemez. A vinyl hangminősége nem tökéletes. Ez az egyedi lemez azon okból kerül eladásra, hogy a további produkciókat támogassa. Akit érdekel a linkre kattintson. Szépet mindenkinek 😊
http://www.vatera.hu/energy-voice-the-radio-star-italo-disco-hi-nrg-2631722645.html
http://www.vatera.hu/energy-voice-the-radio-star-italo-disco-hi-nrg-2631722645.html
ItaloDisco4Ever !
#27064
Szerintem itt még ez nem volt így....(honi érdekeltség,nem rossz cucc)<#eljen>#eljen>
#27063
Egy szemernyi kétségem sincs affelől,hogy amit Mirko csinál,az nagyon de nagyon jó! Kiváló férfias hang, semmi nyál, igazi tekintélyt parancsoló orgánum,a zenei alapokról nem is beszélve!Úgy látom ebből megint vásárlás lesz!!!!!<#nyes>#nyes>
ItaloDisco4Ever !
