NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Az AMD Records David Lin főnök szekere nagyon szalad,bizonyitják ezt az újabb meghelenések.
New Italo Vinyl
#27160
Remek zene,akárcsak ez...😊
Tom Garrow - Touch Too Much (Italodisco 2018)
Tom Garrow - Touch Too Much (Italodisco 2018)
#27159
A harmadik zenéjük is telitalálat nálam! <#taps>#taps>
Steven Silverheart - An Angel In The Dark
Steven Silverheart - An Angel In The Dark
#27158
<#circling>#circling>
Oda se bagózz rájuk...
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
..közeleg az idő, hogy hosszabb tàvra letegyem a lantot.
Kezd kissé sok lenni az egyéb teendő, ami egyre csak halmozódik, én meg ahelyett hogy tennék valami hasznosat is, csak itt lopom a napot.
Meg a zenéket...mit zenéket: megazenéket meg az italo zenéket..<#nevetes1>#nevetes1>
...
Visszaszámlálás indul..<#idiota>#idiota>
Kezd kissé sok lenni az egyéb teendő, ami egyre csak halmozódik, én meg ahelyett hogy tennék valami hasznosat is, csak itt lopom a napot.
Meg a zenéket...mit zenéket: megazenéket meg az italo zenéket..<#nevetes1>#nevetes1>
...
Visszaszámlálás indul..<#idiota>#idiota>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
neked könnyebb dolgod volt,mert már hallottad mit keresel! <#vigyor>#vigyor> csak rosszul írtad körbe, a leírásod alapján viszont tényleg nem lehetett beazonosítani, sőt a tomi még félrevezető is volt, nem úgy a 'mai zene' kifejezés, <#nevetes1>#nevetes1> de azért megtettem mindent, csak most ez is kevés volt. ismertem a zenét, de azt semmiképp nem gondoltam volna, hogy egy 10 (TÍZ) éves zenét mainak szerettél most meg. én az utolsó másfél év zenéiben reméltem a találatot. a lényeg, hogy kiderült. <#vigyor0>#vigyor0>
Ez azért lehet így a zenei ízléseddel, mert azok a zenék fiataloknak íródtak. Te meg ugye már..(a nők korát 40 felett nem illik publikálni<#idiota>#idiota>)..miközben meg ugye a párod látszólag meg megállt öregedés tekintetében az időben<#nyes>#nyes>
A semmi egyébként túlzás, az 1000-ből 1 inkább közelebb lehet az igazsághoz..
Ami pedig maximumus széleskörű műfaji érdeklődését illeti..
<#kuss>#kuss>
De fő a béke és éljen a(zitaló)diszkó<#eljen>#eljen>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.06.18. 12:02:47
A semmi egyébként túlzás, az 1000-ből 1 inkább közelebb lehet az igazsághoz..
Ami pedig maximumus széleskörű műfaji érdeklődését illeti..
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
frankón sehol sincs tőlem..<#hehe>#hehe>... és innen a neve is: rádió stúdióknak amaximus a bejáratáig jutott eddig. De ezt ne reklámozzuk ha lehet, szeretném titokban tartani egyelőre..
<#kuss>#kuss>
De fő a béke és éljen a(zitaló)diszkó<#eljen>#eljen>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.06.18. 12:02:47
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
#27153
Köszi a választ, de közben egy-másfél órás youtube-os nyomkodással sikerült kinyomoznom.
Azért tettem fel itt a kérdést, mert azt gondoltam valaki ezt kapásból köpi, és akkor megspórolok egy csomó időt, ami a rémesebbnél rémesebb mai rádióslágerek bele-bele hallgatásával telik.
Pedig benned nagyon bíztam, mivel nagy jártasságot mutatsz rádiós berkekben, és a zenei érdeklődésed is úgy látom műfaji korlátok nélkül igen széles körű.
A zene nem is annyira új.
Nem is annyira "Tomi".
Viszont nagyon jó szerintem.
Ez nagy szó tőlem, mivel amik manapság a Music FM-en és Rádió 1-en, meg Petőfin mennek, azokból külföldi vonalon nekem semmi nem tetszik (párom hallgatja, így elviselem.... "cserébe" ő is kibírja a diszkó imádatomat...)
Megfejtés: Chris Lawyer - Shine On Me
<#awink>#awink>
Azért tettem fel itt a kérdést, mert azt gondoltam valaki ezt kapásból köpi, és akkor megspórolok egy csomó időt, ami a rémesebbnél rémesebb mai rádióslágerek bele-bele hallgatásával telik.
Pedig benned nagyon bíztam, mivel nagy jártasságot mutatsz rádiós berkekben, és a zenei érdeklődésed is úgy látom műfaji korlátok nélkül igen széles körű.
A zene nem is annyira új.
Nem is annyira "Tomi".
Viszont nagyon jó szerintem.
Ez nagy szó tőlem, mivel amik manapság a Music FM-en és Rádió 1-en, meg Petőfin mennek, azokból külföldi vonalon nekem semmi nem tetszik (párom hallgatja, így elviselem.... "cserébe" ő is kibírja a diszkó imádatomat...)
Megfejtés: Chris Lawyer - Shine On Me
<#awink>#awink>
#27152
Mit lehet tudni erről az Alexander Pierce-ről?
Nagyon nagyon jó remixei vannak!
Alexander Pierce Feat Vengeance - I Miss You
Alexander Pierce & Elena Kovaleva - Set Free
Nagyon nagyon jó remixei vannak!
Alexander Pierce Feat Vengeance - I Miss You
Alexander Pierce & Elena Kovaleva - Set Free
#27151
Nem tudom honnan jött ez a Mirko Radl név <#nyes>#nyes>, de a zene az nagy kedvenc. <#taps>#taps>
#27150
<#bdead>#bdead><#bdead>#bdead>
a "tomi" részen kívül leírtakra van vagy 10 tippen, mind hiphopfunkys és jó hangú csaj refrénezik vagy vokálozik, ez eddig túl általános, hisz sok ilyet játszanak, picit szűkíteni kéne legalább 2-4 szó dalszövegrésszel, vagy hogy kb épp mikor hallottad.
a tomi az nem inkább too me (tu mi)?
a tomi az nem inkább too me (tu mi)?
#27147
Sziasztok!
Most egy kis off...
Ha valaki képben van mai zenékben, kéne egy kis segítség nekem.
Music Fm és Radio1 adókon mostanában sokat megy egy szám, amiben az a refrén, hogy "Tomi". Vagy valami ilyesmi.
Nem tudja valaki, hogy mi lehet ez a szám ? Nem New Italo, inkább olyan hip-hop-os, funky-s hangvételű.
A versszakokat egy marha jó hangú nő énekli, ennyit tudok még segíteni.
Köszönöm szépen, ha segít nekem kideríteni valaki, hogy mi lehet ez a szám.
Nagyon szeretném begyűjteni, de cím és előadó nélkül nehéz.
<#conf>#conf>
Most egy kis off...
Ha valaki képben van mai zenékben, kéne egy kis segítség nekem.
Music Fm és Radio1 adókon mostanában sokat megy egy szám, amiben az a refrén, hogy "Tomi". Vagy valami ilyesmi.
Nem tudja valaki, hogy mi lehet ez a szám ? Nem New Italo, inkább olyan hip-hop-os, funky-s hangvételű.
A versszakokat egy marha jó hangú nő énekli, ennyit tudok még segíteni.
Köszönöm szépen, ha segít nekem kideríteni valaki, hogy mi lehet ez a szám.
Nagyon szeretném begyűjteni, de cím és előadó nélkül nehéz.
<#conf>#conf>
#27146
Szeretném kérni valakitől, akinek meglenne jó minőségben (mp3 van) az alábbi felvétel: Purple Disco Machine - Body Funk (Original Mix) Önzetlenségét előre is köszönöm.
Quixotic Krisztián egy szimpatikus és értelmes fickó, a videó jó, alapvetően egyet is értek vele sok mindenben, de zeneileg a Quixotic megjelenéseket nem éreztem-hallottam soha olyan nagyon kiemelkedőnek vagy a stílusban kreatívnak, még hazai viszonylatban sem.
Hogy mitől és miért kellett korábban azindekszen gicssesre állapítani a műfajt,az még most is rejtély nekem, de biztos azért ,mert így hangzatosabb a cím és nagyobb a reklámkatt vonzata, meg persze mert krisz aszonta. <#vigyor1>#vigyor1>
Hogy mitől és miért kellett korábban azindekszen gicssesre állapítani a műfajt,az még most is rejtély nekem, de biztos azért ,mert így hangzatosabb a cím és nagyobb a reklámkatt vonzata, meg persze mert krisz aszonta. <#vigyor1>#vigyor1>
Beszélgetés Miklósy Krisztiánnal (Quixotic).
- index videó
- index videó
ezt korábban mindig elfelejtettem kirakni, ami nem csoda, hisz itt picit perem stílus, de mivel egész kellemes popcorn zene lett egy régi nagytól,így spojlerben biztosan belefér az 57 éves Kim Wilde
Pop Don't Stop című dala
aminek érdekessége, hogy az egész jó férfi társvokált az 1 évvel ifjabb öccse, Ricky Wilde adja elő.
video
Pop Don't Stop című dala
aminek érdekessége, hogy az egész jó férfi társvokált az 1 évvel ifjabb öccse, Ricky Wilde adja elő.
video
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
a synthwave nrw vonal kedveceim koronázatlan királyai között kétségtelenül ott van Robert Parker is, rögtön az első szám még éppen újdonságnak is mondható és jól hallatja, hogyan is lehet kimagaslóan űzni ezt a stílust.
az ezt követő 2. újdonság pedig a stílus ambientes alvonalát dédelgeti kellemes hangjaival.
synthwave
Robert Parker feat. Doubleboy - End Of The Night
Sacarious - Sindica 42
Robert Parker feat. Maethelvin - Love Theme
Robert Parker - Sweet Nothing
Robert Parker - Power
majd szóljatok ha ez beszerezhető lesz,tartok tőle nem,merthogy azért minden még manapság sem.
Mattias Lundgren - Hon sa (Nydell Hi-NRG 80s mix) 2018
Mattias Lundgren - Hon sa (Nydell Hi-NRG 80s mix) 2018
ItaloDisco4Ever !
CD formátum megjelenésével, néhány italo-disco rajongó haverommal egyetemben, sportot űztünk a kapható,elérhető kiadványok beszerzéséért,ennek eredménye több ezer lemez a gyűjteményemben.
A kazettás korszak is egy jó dolog volt,jó kapcsolatok szükségeltettek hozzá,szerencsémre nekem mindig voltak DJ barátaim,mivelhogy vendéglátóiparban tevékenykedtem már 15 évesen,kéznél voltak, 😊 ... olyannyira hogy néhány évre én is DJ pult mögé álltam,s azokban az években tömegével jutottam hozzá olyan vinyl kiadványokhoz amik manapság méregdrágák!
A kazettás korszak is egy jó dolog volt,jó kapcsolatok szükségeltettek hozzá,szerencsémre nekem mindig voltak DJ barátaim,mivelhogy vendéglátóiparban tevékenykedtem már 15 évesen,kéznél voltak, 😊 ... olyannyira hogy néhány évre én is DJ pult mögé álltam,s azokban az években tömegével jutottam hozzá olyan vinyl kiadványokhoz amik manapság méregdrágák!
ItaloDisco4Ever !
#27137
A 80-as években komplett délutánokat ültem Haluskánál hogy felvegyek egy 90 perces kazit és örültem mint majom a farkának. Ma meg orrba szájba hozzá lehet jutni a zenékhez. Igaz nincs olyan nagy becsülete mint régen amikor még utaztál érte.
80s-90s években ,amikor még igazán ezerrel pörgött a lemezpiac,tudjuk a jól bevált sablon szerint,előbb agyonjátszották a dalok hivatalos klipjeit a zenecsatornákon,majd amikorra már kiéheztették a lemezre is vágyó rajongókat,piacra dobták a korongokat.... ismerjük egy-egy dal eladási példányszámát azokból az időkből.
Mára ez sajnos megváltozott,ennek a fene nagy digitalizált világnak megvan a maga előnye éppúgy mint a hátránya.
Mára ez sajnos megváltozott,ennek a fene nagy digitalizált világnak megvan a maga előnye éppúgy mint a hátránya.
ItaloDisco4Ever !
#27135
249 Ft nem sok érte.<#wink>#wink>
#27134
Ebben igazad van én azért is hagytam abba többek között a feltöltéseket.<#nevetes1>#nevetes1>
Csak nem hetekkel a megjelenés után kellene kiadni a dal videó verzióját.
Jó tudom ha fullban fent van az "igényesebb "zenehallgatók leszedik a hangsávot róla.
Csak nem hetekkel a megjelenés után kellene kiadni a dal videó verzióját.
Jó tudom ha fullban fent van az "igényesebb "zenehallgatók leszedik a hangsávot róla.
ItaloDisco4Ever !
Nálam ez a héten a befutó,kottamásoló ruszkik művei helyett ajánlom ,szigorúan igényeseknek!
ItaloDisco4Ever !
Wish Key - Man In The Air
P.S. : A zenész feltöltése,mindjárt más mintha néhány percben a lemezborítót csodálhatjuk különböző szögekből!
P.S. : A zenész feltöltése,mindjárt más mintha néhány percben a lemezborítót csodálhatjuk különböző szögekből!
ItaloDisco4Ever !
<#eljen>#eljen><#worship>#worship> jó választás volt!
szerintem tetszik másoknak is. <#vigyor0>#vigyor0>
(amiket ajánlok,azok nekem már megvannak vm-ben)
szerintem tetszik másoknak is. <#vigyor0>#vigyor0>
(amiket ajánlok,azok nekem már megvannak vm-ben)
#27127
Úgy látszik nagy volt a szórás a héten a tetszéseket illetően!
Nekem a héten a Espen Kraft feat. Caroline Johansen - Greyhound lett a befutó.<#finom>#finom>
Én meg azért fizettem szívesen. <#taps>#taps>
Nekem a héten a Espen Kraft feat. Caroline Johansen - Greyhound lett a befutó.<#finom>#finom>
Én meg azért fizettem szívesen. <#taps>#taps>
nem esik nehezemre, hogy kimondjam, de nem voltam benne biztos, hogy valaha lesz-e ilyen pillanat <#vigyor>#vigyor>, Gratulálok Birizdo! ez nagyon jó lett! örömmel fizettem érte!
Félve indítottam el, gondoltam azért mulatós lesz ez az italo... de nem. Aztán vártam, hogy az énekkel hazavágja, reméltem, hátha instru... és egész jó lett. Bár az ének/hang nem a kedvencem, el kell ismerni, ez sokkal jobb, mint amire számítottam. Végig tudtam hallgatni!
imo :) science fiction is science fact
#27124
Jó ez a synth zene Jani, akkor már hárman vagyunk vele így.
#27123
Birizdo I Am - Crying In The Night (2018) Végre csinált egy italo-sabb zenét. A héten ez tetszett a legjobban az újak közül.
#27121
Ez nekem nagyon bejön ..... köszi a feltöltést ..... remélem jól vagytok, üdv Ati 😊
new retro oldschool italo disco! <#vigyor>#vigyor>
a majdnem 50 éves norvég szintirajongó még bőven a 80-as években élte meg meghatározó zenei élményeit, és olyan előadók voltak rá nagy hatással,mint a Pet Shop Boys, Eurythmics, Depeche Mode, Erasure, Duran Duran, Howard Jones, Genesis, Jan Hammer, OMD, és persze az italo disco. főleg syntpop és synthwave művekkel kezdte zenei szárnypróbálgatásait, és most egy talán nem is hirtelen jött ötlettől vezérelve sikerült egy ilyen szinte 100% 80-as italot összehozni Caroline Johansen vokál segédletével.
Espen Kraft feat. Caroline Johansen - Greyhound
.
a majdnem 50 éves norvég szintirajongó még bőven a 80-as években élte meg meghatározó zenei élményeit, és olyan előadók voltak rá nagy hatással,mint a Pet Shop Boys, Eurythmics, Depeche Mode, Erasure, Duran Duran, Howard Jones, Genesis, Jan Hammer, OMD, és persze az italo disco. főleg syntpop és synthwave művekkel kezdte zenei szárnypróbálgatásait, és most egy talán nem is hirtelen jött ötlettől vezérelve sikerült egy ilyen szinte 100% 80-as italot összehozni Caroline Johansen vokál segédletével.
Espen Kraft feat. Caroline Johansen - Greyhound
.
#27118
<#dumcsi>#dumcsi>
A szemeimet vittem. Arra még szükségem van..<#nevetes1>#nevetes1>
A másik (nálam) már lejárt lemez.<#worship>#worship>
A másik (nálam) már lejárt lemez.<#worship>#worship>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
örülök, hogy végre valami neked is tetszik. 😊
ennek örömére és dacára itt van 2 újabb emészthető, tegnapi megjelenés a svéd dennistől neked vagy bárkinek <#vigyor>#vigyor>
Eurotix - Trail Of Broken Hearts
Eurotix - My Eyes
ennek örömére és dacára itt van 2 újabb emészthető, tegnapi megjelenés a svéd dennistől neked vagy bárkinek <#vigyor>#vigyor>
Eurotix - Trail Of Broken Hearts
Eurotix - My Eyes
A 4 perces lukas sláger egész emészthető. Köszike<#wave>#wave>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.06.06. 12:28:44
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.06.06. 12:28:44
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
És melyik? Csak nem a svájci Alex (CH)roma Band?<#hehe>#hehe>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Palermo Disco Squad - Renzo Barbera
Lukas Lundh - Faraway Land
Ian Coleen feat. Droids - The Force (Nu Synthesizer Disco Mix)
Ian Coleen feat. John Carpenter's - Escape From New York
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2018.06.05. 14:47:59
Lukas Lundh - Faraway Land
Ian Coleen feat. Droids - The Force (Nu Synthesizer Disco Mix)
Ian Coleen feat. John Carpenter's - Escape From New York
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2018.06.05. 14:47:59