NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Jöjjön egy újabb remekbe szabott cover! <#nevetes1>#nevetes1>
A vokál nem is rossz,viszont a dallamok....mulatni van kedvem sej-haj!
Secret Land - A Voice In The Dark
A vokál nem is rossz,viszont a dallamok....mulatni van kedvem sej-haj!
Secret Land - A Voice In The Dark
ItaloDisco4Ever !
.......................ha eszedbe jut szólj.
Egyébiránt "Speed Undercover" daluk nálam top favorit,és tartok tőle nem lesznek képesek felülírni,bár Chinese Machine az a dal amivel megközelítették az első daluk szintjét.
Egyébiránt "Speed Undercover" daluk nálam top favorit,és tartok tőle nem lesznek képesek felülírni,bár Chinese Machine az a dal amivel megközelítették az első daluk szintjét.
ItaloDisco4Ever !
Lazán play gomra kattintva,azt gondoltam az olasz artist nevet látva,egy új italo-disco sztár jelölt,első próbálkozása.
Az első gondolatom a rémes angol kiejtéssel kapcsolatban : ... e olasz előadónak,felírták egy kockás papírra a kiejtés szerint hogy kell kiénekelni az angol szavakat ,valahogy így a címnél maradva : MÁJHÁRTIZONFÁJER ... a következő gondolat,lopkovics,pld. The Flirts.
Egy újabb kattintás a youtube-ra és világossá vált minden......mivel alapvetően egy jóindulatú embernek tartom magam,a további kritikától eltekintek,de ha már valaki alkotásra adja a fejét a stílusban,végre valami eredetit is összedobhatna.
Az első gondolatom a rémes angol kiejtéssel kapcsolatban : ... e olasz előadónak,felírták egy kockás papírra a kiejtés szerint hogy kell kiénekelni az angol szavakat ,valahogy így a címnél maradva : MÁJHÁRTIZONFÁJER ... a következő gondolat,lopkovics,pld. The Flirts.
Egy újabb kattintás a youtube-ra és világossá vált minden......mivel alapvetően egy jóindulatú embernek tartom magam,a további kritikától eltekintek,de ha már valaki alkotásra adja a fejét a stílusban,végre valami eredetit is összedobhatna.
ItaloDisco4Ever !
#27206
Én is írtam neki, ha nem jön össze a vinyl akkor a digitális részre vevő vagyok!
a vinyllel én legfeljebb frizbizni tudnék, ezért várom majd a digitálisan megvehetőt.
legelső érzésem az volt, amíg itt a fórumon belül belehallgattam, hogy ez tuti magyar,mert annyira magyaros az angolja, aztán rákattintva már mosolyogtam a villanykrumplin. <#kacsint>#kacsint>
ügyesen összerakott dal,még annak ellenére is, hogy le sem tagadhatná és átüt belőle a new order, blue monday című száma, de <#eljen>#eljen>
legelső érzésem az volt, amíg itt a fórumon belül belehallgattam, hogy ez tuti magyar,mert annyira magyaros az angolja, aztán rákattintva már mosolyogtam a villanykrumplin. <#kacsint>#kacsint>
ügyesen összerakott dal,még annak ellenére is, hogy le sem tagadhatná és átüt belőle a new order, blue monday című száma, de <#eljen>#eljen>
#27204
Kerestem , nem találtam itt még ezt az előrendelhető 7" vinyl-t!
Gianni Durante - My Heart Is On Fire
Gianni Durante - My Heart Is On Fire
Azt mindjárt gondoltam, ezért is írtam! <#law>#law><#zavart1>#zavart1><#wilting>#wilting><#bee1>#bee1><#bdead>#bdead><#mf1>#mf1><#ticking>#ticking><#rolleyes>#rolleyes><#kocsog>#kocsog>
Egyet válassz ki.
Egyet válassz ki.
Az! Mulatós, de a jobbik fajtából, pár jó hang van benne csak azért! <#nevetes2>#nevetes2>
Ha Lady Fantasy, akkor Max Him, aki csak az Isten tudja, hogy valójában ki a franc énekelte, de akik a videókban vannak, meg láttunk azok csak tátikák. De kit érdekel, Den Harrow is számomra az igazi, nem pedig TJ hooker, izé Tom Hooker. Ha akkor belement ebbe a játékba, most ne rinyáljon, mint egy hülye p.csa...<#idiota>#idiota>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.06.30. 09:30:16
Ha Lady Fantasy, akkor Max Him, aki csak az Isten tudja, hogy valójában ki a franc énekelte, de akik a videókban vannak, meg láttunk azok csak tátikák. De kit érdekel, Den Harrow is számomra az igazi, nem pedig TJ hooker, izé Tom Hooker. Ha akkor belement ebbe a játékba, most ne rinyáljon, mint egy hülye p.csa...<#idiota>#idiota>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.06.30. 09:30:16
AHa nagyon gáz, valóban. AZ eredetit nem is fogja senki überelni, ott két olyan énekes adja elő, főleg a faszi, akiknek a hangjuk nem piskőta!
Hát ez is nagyon messze van attól a valóban nagy zenéjüktől. <#gonosz3>#gonosz3> Nagyon úgy néz ki, hogy ez egy egy durranásos csapat lesz. Volt ilyen sok a történelemeben. Szerintem ez még csak nem is italo, inkább valami synthpopitalo keverék, csak éppen most nem lett híg gané, hanem valamivel szilárdabb alapokon nyugszik. De feljethető egyből, ez is nagyon verejtékszagú és van benne egy dallam kezdő akkordjai is, amit simán le, elcsórtak egy régi nagy italo zenéből, de nem jut az eszembe egyszerűen! 1:30 körül indul és itt van a nyelvem hegyén, de ha megfeszülök sem jut eszembe most................................................ <#falbav>#falbav>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.06.30. 09:24:00
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.06.30. 09:24:00
Speed Undercover szintű,a korábbiakkal ellentétben,amikre hamar ráuntam,ez tényleg jó! <#eljen>#eljen>
ItaloDisco4Ever !
Jól keltem,kipihenten,kicsit körülnéztem mi újság new-italo vonalon és bosszankodtam egy sort,nem igazán találtam az új felhozatalban nekem való zenét,ez az oka a kemény kritikának! <#integet2>#integet2>
ItaloDisco4Ever !
#27197
Hozzák a kötelezőt,,,nekem is tetszik,kellemes, hallgatható new italo<#eljen>#eljen>
#27196
Látom, elég bal lábbal keltél ma...😊
Az eredeti sokkal jobb,P.W. már-már szokatlanul tágra ,hosszúra rakta a sample-t,40mp helyett 1.26 min. <#vigyor2>#vigyor2> <#taps>#taps>,remek,mármint a nagyvonalúság,mert a zene egy unalmas kukába való szemét!
ItaloDisco4Ever !
Oly érzés kerített hatalmába miután megnéztem,mintha valamelyik mulatós "sztár" műsorának egyik fellépőjét látnám !<#hehe>#hehe> <#nevetes1>#nevetes1>
Francesco Napoli - Lady Fantasy 2018
szörnyű! <#levele>#levele>
Francesco Napoli - Lady Fantasy 2018
szörnyű! <#levele>#levele>
ItaloDisco4Ever !
Ne legyek ennyire negatív,itt van egy jó new-italo.
Carino Cat - Chinese Machine
Carino Cat - Chinese Machine
ItaloDisco4Ever !
Az első zenéje "In The Night" tetszett,az azóta kiadott 2,fájóan rossz,a vokál szóra sem érdemes!
ItaloDisco4Ever !
Sok hűhó semmiért !!!
Minden egyes "BCR" vagy azzal kapcsolatos kiadvány bevisz a new-italo jelenségnek egy kemény balhorgot ami egy idő után K.O. lehet a stílusnak,ehhez + hozzásegítenek az elcsépelt ruszki "modern talking" utánzatok!
Zömében értelmetlen kiadványok ,hiszen lásd. pld.( bár nem is "new-italo"😉 de akinek erre szüksége volt ,egy sokkal érdemesebb kiadványon már hozzájuthatott ... ( I.D.L. 005 )
Persze majd elkelnek mint a többi.....
Joy Peters
Joy Peters
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2018.06.29. 12:09:48
Minden egyes "BCR" vagy azzal kapcsolatos kiadvány bevisz a new-italo jelenségnek egy kemény balhorgot ami egy idő után K.O. lehet a stílusnak,ehhez + hozzásegítenek az elcsépelt ruszki "modern talking" utánzatok!
Zömében értelmetlen kiadványok ,hiszen lásd. pld.( bár nem is "new-italo"😉 de akinek erre szüksége volt ,egy sokkal érdemesebb kiadványon már hozzájuthatott ... ( I.D.L. 005 )
Persze majd elkelnek mint a többi.....
Joy Peters
Joy Peters
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2018.06.29. 12:09:48
ItaloDisco4Ever !
#27189
<#dumcsi>#dumcsi>
Természetesen örülünk...<#hehe>#hehe>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Na visszatértem, remélem örültök! <#nevetes2>#nevetes2> <#kuss>#kuss> Nyári szabt letudtuk.
A csávesz nem tud énekelni, most tényleg le kell írnom, hogy végig az AUTOTUNE csinál jóformán helyette mindent?
Számomra az ilyen inkább csak billentyűzzön, az éneke még így is szar.
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.06.26. 07:33:33
A csávesz nem tud énekelni, most tényleg le kell írnom, hogy végig az AUTOTUNE csinál jóformán helyette mindent?
Számomra az ilyen inkább csak billentyűzzön, az éneke még így is szar.
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.06.26. 07:33:33
#27186
Egyszerűen másold be a címsorba !
Ne kerestesd vele. Szerintem másold be a címsorba és kész...
imo :) science fiction is science fact
#27184
A linket a google nem találja.<#circling>#circling>
Mert ez színtiszta biznisz...
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.06.25. 12:17:43
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Én sem dalolom el fűnek-fának, hogy kik a kapcsolataim italo fronton. Veled ellentétben, aki nem rejti véka alá a kapcsolatait...<#nyes>#nyes>
Létezik erre egy latin eredetű szép magyar kifejezés: diszkréció.
Létezik erre egy latin eredetű szép magyar kifejezés: diszkréció.
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.06.25. 12:17:43
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
#27182
És milyen érdekes Mirko is Metal zenével kezdte.<#nyes>#nyes>
Bár kézzel lábbal tiltakozik hogy nincs köze ezekhez a dalokhoz de a süket is hallja hogy azért mégis lehet kettőjük között valami kapocs. <#nevetes1>#nevetes1>
Bár kézzel lábbal tiltakozik hogy nincs köze ezekhez a dalokhoz de a süket is hallja hogy azért mégis lehet kettőjük között valami kapocs. <#nevetes1>#nevetes1>
Feldobtam a telómra, míg meg nem kedvelem, megteszi..thx.
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
mostanában egyre többször bukkan fel a Steven Silverheart név vagy előadó, de mivel kevés a nyilvános infó, csak , hogy Mirko gyanús, így írok róla néhány gondolatot,amenyire én sejtem és nekem összeállt a kép.
Steven Silverheart egy észak norvég festői kis településen Narvikban élő vagy csak ott született srác, Ove Melaa, aki már gyerekkora óta zenél, és a kezdeti metálos stílusából átnyergelt az erőteljes, metálos vonulatú részeket is tartalmazó synthwave-be, amit néhány éve Cluster Buster néven sikeresen publikál, ez idő alatt jó néhány kedvenc dallal járt az én kedvemben is.
3 éve Mirko power and ice című dalát remixelte,majd pár hónapra rá lett egy MEVO (ami fordítva Ove M de az M Mirkora is utalhat persze) - Heart To Heart című dal is, szerintem ezekből is kialakult egy barátság köztük, és később Ove jelezte, hogy megpróbálná ezt a Mirko féle stílust is játszani, Mirko pedig jófejségből hozzásegítette a hangbankjával, ebből van a kísérteties hangzás hasonlóság, a többi pedig már a jelen.
Mirko és Steven is meglepően szoros kapcsolatot ápol a Peach Club Records-al, én azt sem zárom ki, hogy Mirko egyik barátja, üzletársa csinálja a PCR-t, de később minden ki fog derülni. <#kacsint>#kacsint>
Steven Silverheart egy észak norvég festői kis településen Narvikban élő vagy csak ott született srác, Ove Melaa, aki már gyerekkora óta zenél, és a kezdeti metálos stílusából átnyergelt az erőteljes, metálos vonulatú részeket is tartalmazó synthwave-be, amit néhány éve Cluster Buster néven sikeresen publikál, ez idő alatt jó néhány kedvenc dallal járt az én kedvemben is.
3 éve Mirko power and ice című dalát remixelte,majd pár hónapra rá lett egy MEVO (ami fordítva Ove M de az M Mirkora is utalhat persze) - Heart To Heart című dal is, szerintem ezekből is kialakult egy barátság köztük, és később Ove jelezte, hogy megpróbálná ezt a Mirko féle stílust is játszani, Mirko pedig jófejségből hozzásegítette a hangbankjával, ebből van a kísérteties hangzás hasonlóság, a többi pedig már a jelen.
Mirko és Steven is meglepően szoros kapcsolatot ápol a Peach Club Records-al, én azt sem zárom ki, hogy Mirko egyik barátja, üzletársa csinálja a PCR-t, de később minden ki fog derülni. <#kacsint>#kacsint>
#27179
The Twins - Living for the Future 2018
01. Down in Key Largo
02. Going to the Moon
03. All I Want to Do
04. Marina Jones
05. When I Lost You
06. So Wrong
07. At the End of Love
08. Jonny, Can You Hear Me
09. Never Surrender
10. You’re Not the Only One
11. Living for the Future
12. Ghosts of Yesterday
https://www64.zippyshare.com/v/IyW4tUiN/file.html
01. Down in Key Largo
02. Going to the Moon
03. All I Want to Do
04. Marina Jones
05. When I Lost You
06. So Wrong
07. At the End of Love
08. Jonny, Can You Hear Me
09. Never Surrender
10. You’re Not the Only One
11. Living for the Future
12. Ghosts of Yesterday
https://www64.zippyshare.com/v/IyW4tUiN/file.html
#27178
Úgy cirka egy hónapja kaptam fel a fejem , egy Steven Silverheart nevű előadóra, akinek a muzsikái igen csak hajaznak Mirko zenéire,viszont ugyanez a hangjáról már nem mondható el sajnos.Mérföldkövekkel jobb és dögösebb Mirko hangja, hozzáteszem hogy ez csak az én szerény véleményem!Még az a szerencse hogy Wherever, Whenever című dalából van egy Instrumental verzió is!<#szomoru1>#szomoru1>Instrumental innen:Steven Silverheart - Wherever Whenever(Instrumental)<#wave>#wave>
Utoljára szerkesztette: Nastar, 2018.06.24. 21:24:06
Utoljára szerkesztette: Nastar, 2018.06.24. 21:24:06
#27177
#27176
Üdvözlöm minden kedves fórum társam!Egy kiváló Mirko dallal,most éppen Neon Shades néven, a szám címe
Mint egy villanás (Like a Flash)!<#szeret>#szeret>Valós 320 kb/s nem youtube convert aac ből mp3 ba az ilyen igénytelen megoldások távol állnak tőlem!Innen:Neon Shades - Like a Flash<#taps>#taps>
Utoljára szerkesztette: Nastar, 2018.06.24. 20:52:26
Mint egy villanás (Like a Flash)!<#szeret>#szeret>Valós 320 kb/s nem youtube convert aac ből mp3 ba az ilyen igénytelen megoldások távol állnak tőlem!Innen:Neon Shades - Like a Flash<#taps>#taps>
Utoljára szerkesztette: Nastar, 2018.06.24. 20:52:26
#27175
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Semmi sem ragadt rád a hülyeségen kívül?<#nevetes1>#nevetes1>
Ha valaki folyton le akar szokni a cigiről, az sosem fog.Tehát mi nem akarunk..<#hehe>#hehe>
Ha valaki folyton le akar szokni a cigiről, az sosem fog.Tehát mi nem akarunk..<#hehe>#hehe>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ne szenvedjetek már, lépjetek le, ha ekkora probléma egy kis fórumozás
Úgy adjátok elő, mintha ez olyan lenne, mint a cigizés. Le akartok róla szokni folyton...
Úgy adjátok elő, mintha ez olyan lenne, mint a cigizés. Le akartok róla szokni folyton...
imo :) science fiction is science fact
Zenéjjünk..<#vigyor>#vigyor>
Ez jóóó!
Ez jóóó!
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
csak emlékeztetlek, hogy ez nem az első vagy 2. kivétel! <#nevetes1>#nevetes1>
a többi pedig mind igaz, olyan zeffesen előadva, de abszolút. annyira nem kell mereven venni ezt a dolgot sem, ha lesz kedved vagy kedvünk, azaz neked<#vigyor>#vigyor>, akkor majd írunk, vagy írsz helyettem is. <#kacsint>#kacsint> csak az számít, hogy a hepped, heppiend legyen.<#hehe>#hehe>
a többi pedig mind igaz, olyan zeffesen előadva, de abszolút. annyira nem kell mereven venni ezt a dolgot sem, ha lesz kedved vagy kedvünk, azaz neked<#vigyor>#vigyor>, akkor majd írunk, vagy írsz helyettem is. <#kacsint>#kacsint> csak az számít, hogy a hepped, heppiend legyen.<#hehe>#hehe>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Abszolút egy rugóra jár az agyunk...kivételesen.
Persze ez amolyan 22-es csapdája is, mert ha te kiszállsz, kiszállok én is, ugyanakkor csak onnan fogom tudni, hogy leléptél innen, ha újra benézek..ha viszont benézek, akkor meg nem szálltam ki.<#hehe>#hehe>
Persze vannak egyéb lehetőségek is: csak olvasok és nem szólok hozzá semmihez (magamat ismerve ez kizárt) vagy dobok egy új reget,
mutatom egy eddig ismeretlen arcomat (pl. puszipajtások leszünk rénóval<#wow3>#wow3>) illetve maradok továbbra is míg az idegeim engedik és osztom az észt a nagy semmiről, ahogy szoktam...<#nyes>#nyes>...de ez egy idő után mindkét oldalról uncsi lesz. Vagy maradhat az eredeti terv is:
full esgé tilalom minden formában. Remélem, ha emellett döntök, ez nem egyszerre fog megtörténni a te döntéseddel, mert akkor tuti az életbe le nem mosod rólam, hogy maximumus regje is csak egy újabb heppem volt...<#falbav>#falbav><#hehe>#hehe>
Persze ez amolyan 22-es csapdája is, mert ha te kiszállsz, kiszállok én is, ugyanakkor csak onnan fogom tudni, hogy leléptél innen, ha újra benézek..ha viszont benézek, akkor meg nem szálltam ki.<#hehe>#hehe>
Persze vannak egyéb lehetőségek is: csak olvasok és nem szólok hozzá semmihez (magamat ismerve ez kizárt) vagy dobok egy új reget,
mutatom egy eddig ismeretlen arcomat (pl. puszipajtások leszünk rénóval<#wow3>#wow3>) illetve maradok továbbra is míg az idegeim engedik és osztom az észt a nagy semmiről, ahogy szoktam...<#nyes>#nyes>...de ez egy idő után mindkét oldalról uncsi lesz. Vagy maradhat az eredeti terv is:
full esgé tilalom minden formában. Remélem, ha emellett döntök, ez nem egyszerre fog megtörténni a te döntéseddel, mert akkor tuti az életbe le nem mosod rólam, hogy maximumus regje is csak egy újabb heppem volt...<#falbav>#falbav><#hehe>#hehe>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
valami hasonlóban vagyok, voltam, leszek én is! <#vigyor0>#vigyor0><#wow3>#wow3>





