NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#27262
Minden igényt kielégítő muzsika,részemről is csillagos 5-ös!!<#eljen><#integet2>
#27261
Sanyika erről mi a véleményed!<#wink>
Nálam egyből a nyár kedvence lett! <#finom><#szeret>

FRANCK CHOPPIN - Pain In My Heart

Zephyr Retiring
#27260
Nem rossz. Legközelebb csak egy opció lesz jelölhető..<#hehe>
(Nyugi, itt nem lesz legközelebb..<#zavart2>)

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#27259
Többet kell belőle hallanom hogy véleményezzem, de tényleg dolce vitás,turbó fokozaton.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27258
"a kérdésedre a válasz...a,b,c,d,....



Sanyi ,rég nevettem ilyen jót a számítógép előtt ülve,tömören megválaszoltál !<#taps> <#law> <#integet2>

ItaloDisco4Ever !

#27257
Jah,,,akkor félre értettem,,a kérdésedre a válasz...a,b,c,d,....<#mf2>
Zephyr Retiring
#27256
Uff<#felkialtas>
Vételnek ugyan vétel, de a rip-el jelezte mik is a szándékai Wilson bá új albumával kapcsolatosan..<#vigyor>
A hét kérdése: te mindig mindent keresett zenét hivatalos úton szerzel be?
Szavazzunk<#nevetes1>

a) igen. (ezt az opciót azért még gondold át)
b) nem. (ezen sokat nem kell gondolkodni)
c) italo disco lp-ket és ep-ket igen, egyebeket nem.
d) nem nyilatkozom.

Kitöltési útmutató: csak az őszinte válasz érvényes<#vigyor1>
Részemről: b)<#idiota>
Uff end<#felkialtas>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#27255
Digitálisan is vehető már,,,csak körbe kell nézni a kiadó oldalán..<#smile>
#27254
Faxa,,,..😊
amaximus
#27253
köszi az ajánlót, jónak tűnik ez a pár. sajnos én várok a digitálisra,ha nem lesz belátható időn belül,akkor kénytelen leszek a netes rip-re várni.
amaximus
#27252
ez az év most komolyabb dolgokról szól, nyaralás sajnos no way.
de te elég jól bírod 4 csaj mellett. <#integet2>
#27251
Dolce Vita Feltúrbózva 2018-ra!
De nekem így is tetszik! <#taps>

reynaud
#27250
reynaud
#27249
Ha beugrik,közöld.
Az első zenéjük esetében egyértelmű mely dal volt.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27248
Peter Wilson új albumáról néhány jól sikerült,többek közt Mirko Hirsch és Fred Venturáék (Italoconnection) közreműködésével.

Take Me Over (Italoconnection Remix)
Like Dynamite
Angel Of Love
Surrender
Kiss The Sky

Peter Wilson ‎– The Passion And The Flame (2 × CD, Album )
Remélem sokan vásároljátok meg,én kihagyom!

ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#27247
<#hehe>
Bratyizgatunk ismét? Azt hittem öri-hari van köztünk..

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

rain70
#27246
Nyaraltál, vagy nyaralsz, hogy ennyire le vagy maradva?<#eplus2>
rain70
#27245
Azóta sem jutott eszembe az a rész, tényleg senkinek nem ismerős rajtam kívül?
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.07.06. 06:38:13
rain70
#27244
"Ha nem sikerült, jelezd. Majd kitalálunk valami más megoldást helyette..."

Kedves Zephyr!
Abban biztos lehetsz, mert ez tényleg nem idevaló és a kioktatásod sem. Ha felújításokat szeretnél megosztani, akkor kell nyitni egy topikot neki, de ide ne szűrd be ezeket a szemeteket, mert ez már a sokadik és hamarosan radírozva lesz és veled együtt, ha továbbra sem érted a topik témáját. Vagyis, a 80-as évek felújításai nem ide valók, de ha már berakod, akkor off-ként jelezd és spoiler-ben.

Köszönöm, ha megértetted.
Béke legyen mindenkivel...<#love12>
Zephyr Retiring
#27243
Megpróbálom érthetően elmagyarázni neked, miért nyílt ez a topik eredetileg. Hátha felfogod..
Vannak eredeti diszkó verziók a 80-as évekből, aminek tudod hol a helyük..
És vannak ezen diszkózenék újabb verziói, amik tökéletesen elférnek itt is az italo discotól a synthwave-en át a nu diszkóig (ha már ilyen szépen megfogalmaztad korábban..)

Ezen verzió számodra bármily hihetetlen is: eredeti tavalyi Modern Talking kiadvány. Íme itt a bizonyíték. (katt)

Tehát nyilvánvaló, hogy ez a verzió még nem létezett 98-2000 környékén. Hasonló biztos, de ez nem.
Továbbá feleslegesnek érzem hogy a zenei ízlésedről tárgyaljunk.

Létezik egy elég jól használható fórumfunkció, görgetésnek hívják.
Valami nem érdekel, továbbgörgetsz és kész. Felesleges mások zenei ízlését minősíteni, mert ezzel a hozzáállással csakis önmagad minősíted.

Remélem sikerült feldolgozni az imént olvasott információkat..<#idiota>

Ha nem sikerült, jelezd. Majd kitalálunk valami más megoldást helyette...<#nyes>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#27242
reynaud
#27240


ha már szóba hoztad,egy másik fórumon,ott is hagyhattad volna !

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#27239
nem láttam se ezt, se sok mindent mostanában, köszönöm! <#worship>
amaximus
#27238
neked ez a perverziód, értelmetlen verzió bekúrása ide.
new version=F.O.S lopi copy mix,
ezt már eladták 98-2000 környékén rendesen, plusz 2 taktussal és pár riff kiegészítéssel nehogy már ez új legyen bármiben is.



Utoljára szerkesztette: amaximus, 2018.07.05. 15:55:54
Zephyr Retiring
#27237
Ha már szóba hoztam egy másik fórumban..<#nyes>

You're My Heart You're My Soul (New Version 2017)

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#27235
#27234
ENJOY
#27233
<#buck>

reynaud
#27232
Upsz !!! a Moonlight Affair -es Cliff Turner .
Köszönöm Allada !
Remélem a másik trackre is befut egy találat,esetleg kinek van youtube fiókja rákérdezhetne,mexikói zorro tán elárulná 😊 !

ItaloDisco4Ever !

#27231
Cliff Turner - Burning Love (1986) 46.15-től szól, az utolsó fejből nekem sem megy.
Zephyr Retiring
#27230
Pontosan..csak épp valaki más<#nevetes2>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#27229
ENJOY


http://www.mediafire.com/file/8l449pcr2k2tgmf/PRODUCERS+MEXICO+21.rar
Musachy
#27228
Más is azt nézi... <#wow2>

imo :) science fiction is science fact

reynaud
#27227
Help me guys !

A foci vb nézése miatt nincs időm keresgélni,mely dalt pörgeti cirka (46.15 min-tól) + az utolsó track (e kezdőpontól) szintén érdekel.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27226
Néhány perce hallgattam végig a dalt a lehető legjobb minőségben,a hi-fi rendszeremen,beleültetted a bogarat,ezért füleltem rendesen,de én nem vélek felfedezni azonos dallamot korábbi 80s italo zenéből,némi hasonlóság elképzelhető.
Maga a zene,egyre jobban tetszik,működik az a verzió nálam "minél többször hallgatod annál inkább tetszik"

ItaloDisco4Ever !

rain70
#27225
Na ez bejött, bár a videó, illetve az örült motoros erre zenére rátett hangulatban, de nagyon jól használták a gitárt végre ebben a zenében.
Retouch - Hazard Rider (synthwave)
rain70
#27224
Bocs nem nyomtam a válaszra, 27212-re ment...
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.07.01. 17:44:36
rain70
#27223
Még nem jutott eszembe, vagy azt csak én hallom "lopásnak"? <#miaz>
rain70
#27222
Legenda zene ez is, bár ha Fancy, akkor ha nagyon nehéz is választani, de a Coider Then ice van nálam a legmagasabban. Aztán Slice me nice és a többi kegyetlen jó zenéi.
Manapság viszont Fancy papa viccet csinált magából..<#idiota>.
rain70
#27221
Azért nem lett rossz, vagy annak hallod, mert lényegében az eredeire húzta rá a saját szinte már gagyinak hallható dallamát, meg pár húlye hangot, amit össze-vissza mixelt scotch köhögéssel?
De a Miko Mission dal még ezt szart is röhögve elviszi a hátán, mert annyira jó. Szóval inkább ne nyúlt volna hozzá.

Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.07.01. 17:35:02
rain70
#27220
A vokál sok helyen hamis, tényleg nem hallod, halljátok?
Musachy
#27218
"italo gyökerek" <#hehe> furcsa áthallása van ennek a kifejezésnek

imo :) science fiction is science fact

amaximus
#27217
ebből is látszódik, hogy igazi italo gyökerekkel is rendelkezik ez a szám. <#kacsint><#vigyor>
amaximus
#27216
nekem vonalas füzetlap ugrott be először, de azért mégsem egy sima bikicsunáj! <#nevetes1>
Musachy
#27215
Ezzel kapcsolatban a "legfülbetűnőbb" motívumot nem is említettétek. Ez a dallamvilág visszaköszön akár Mike Mareen munkássága kapcsán is.
Utoljára szerkesztette: Musachy, 2018.06.30. 14:35:01

imo :) science fiction is science fact

#27214
Nálam minden idők legjobb Italo Disco dala.
A No1. <#szeret><#finom>

reynaud
#27213
Éppen tegnap hallgattam Miko Mission maxit,még mindig ,ennyi év után is falhoz vág, a legjobbak egyike a 80s évekből.
Marcel ügyes fickó,de messze van ez az eredeti szintjétől,egy érdekes hallgatható cover verzió.

ItaloDisco4Ever !

#27212
Régen hallottam ilyen szart.<#wow1><#taps>
Igazad van a vocal nem szar hanem egyenesen borzasztó. <#nyes>

Legendákhoz vagy így nyúljanak vagy sehogy.
Bár ez sem tudja megközelíteni az eredeti dalt.

Miko Mission & MarcelDeVan - How old are you [ New Synth Remix 2014 ]


Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.06.30. 14:01:24