NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#27262
Minden igényt kielégítő muzsika,részemről is csillagos 5-ös!!<#eljen>#eljen><#integet2>#integet2>
#27261
Sanyika erről mi a véleményed!<#wink>#wink>
Nálam egyből a nyár kedvence lett! <#finom>#finom><#szeret>#szeret>
FRANCK CHOPPIN - Pain In My Heart
Nálam egyből a nyár kedvence lett! <#finom>#finom><#szeret>#szeret>
FRANCK CHOPPIN - Pain In My Heart
Nem rossz. Legközelebb csak egy opció lesz jelölhető..<#hehe>#hehe>
(Nyugi, itt nem lesz legközelebb..<#zavart2>#zavart2>)
(Nyugi, itt nem lesz legközelebb..<#zavart2>#zavart2>)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Többet kell belőle hallanom hogy véleményezzem, de tényleg dolce vitás,turbó fokozaton.
ItaloDisco4Ever !
"a kérdésedre a válasz...a,b,c,d,....
Sanyi ,rég nevettem ilyen jót a számítógép előtt ülve,tömören megválaszoltál !<#taps>#taps> <#law>#law> <#integet2>#integet2>
Sanyi ,rég nevettem ilyen jót a számítógép előtt ülve,tömören megválaszoltál !<#taps>#taps> <#law>#law> <#integet2>#integet2>
ItaloDisco4Ever !
#27257
Jah,,,akkor félre értettem,,a kérdésedre a válasz...a,b,c,d,....<#mf2>#mf2>
Uff<#felkialtas>#felkialtas>
Vételnek ugyan vétel, de a rip-el jelezte mik is a szándékai Wilson bá új albumával kapcsolatosan..<#vigyor>#vigyor>
A hét kérdése: te mindig mindent keresett zenét hivatalos úton szerzel be?
Szavazzunk<#nevetes1>#nevetes1>
a) igen. (ezt az opciót azért még gondold át)
b) nem. (ezen sokat nem kell gondolkodni)
c) italo disco lp-ket és ep-ket igen, egyebeket nem.
d) nem nyilatkozom.
Kitöltési útmutató: csak az őszinte válasz érvényes<#vigyor1>#vigyor1>
Részemről: b)<#idiota>#idiota>
Uff end<#felkialtas>#felkialtas>
Vételnek ugyan vétel, de a rip-el jelezte mik is a szándékai Wilson bá új albumával kapcsolatosan..<#vigyor>#vigyor>
A hét kérdése: te mindig mindent keresett zenét hivatalos úton szerzel be?
Szavazzunk<#nevetes1>#nevetes1>
a) igen. (ezt az opciót azért még gondold át)
b) nem. (ezen sokat nem kell gondolkodni)
c) italo disco lp-ket és ep-ket igen, egyebeket nem.
d) nem nyilatkozom.
Kitöltési útmutató: csak az őszinte válasz érvényes<#vigyor1>#vigyor1>
Részemről: b)<#idiota>#idiota>
Uff end<#felkialtas>#felkialtas>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
#27255
Digitálisan is vehető már,,,csak körbe kell nézni a kiadó oldalán..<#smile>#smile>
#27254
Faxa,,,..😊
köszi az ajánlót, jónak tűnik ez a pár. sajnos én várok a digitálisra,ha nem lesz belátható időn belül,akkor kénytelen leszek a netes rip-re várni.
ez az év most komolyabb dolgokról szól, nyaralás sajnos no way.
de te elég jól bírod 4 csaj mellett. <#integet2>#integet2>
de te elég jól bírod 4 csaj mellett. <#integet2>#integet2>
#27251
Dolce Vita Feltúrbózva 2018-ra!
De nekem így is tetszik! <#taps>#taps>
De nekem így is tetszik! <#taps>#taps>
ItaloDisco4Ever !
Peter Wilson új albumáról néhány jól sikerült,többek közt Mirko Hirsch és Fred Venturáék (Italoconnection) közreműködésével.
Take Me Over (Italoconnection Remix)
Like Dynamite
Angel Of Love
Surrender
Kiss The Sky
Peter Wilson – The Passion And The Flame (2 × CD, Album )
Remélem sokan vásároljátok meg,én kihagyom!
Take Me Over (Italoconnection Remix)
Like Dynamite
Angel Of Love
Surrender
Kiss The Sky
Peter Wilson – The Passion And The Flame (2 × CD, Album )
Remélem sokan vásároljátok meg,én kihagyom!
ItaloDisco4Ever !
<#hehe>#hehe>
Bratyizgatunk ismét? Azt hittem öri-hari van köztünk..
Bratyizgatunk ismét? Azt hittem öri-hari van köztünk..
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Azóta sem jutott eszembe az a rész, tényleg senkinek nem ismerős rajtam kívül?
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.07.06. 06:38:13
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.07.06. 06:38:13
"Ha nem sikerült, jelezd. Majd kitalálunk valami más megoldást helyette..."
Kedves Zephyr!
Abban biztos lehetsz, mert ez tényleg nem idevaló és a kioktatásod sem. Ha felújításokat szeretnél megosztani, akkor kell nyitni egy topikot neki, de ide ne szűrd be ezeket a szemeteket, mert ez már a sokadik és hamarosan radírozva lesz és veled együtt, ha továbbra sem érted a topik témáját. Vagyis, a 80-as évek felújításai nem ide valók, de ha már berakod, akkor off-ként jelezd és spoiler-ben.
Köszönöm, ha megértetted.
Béke legyen mindenkivel...<#love12>#love12>
Kedves Zephyr!
Abban biztos lehetsz, mert ez tényleg nem idevaló és a kioktatásod sem. Ha felújításokat szeretnél megosztani, akkor kell nyitni egy topikot neki, de ide ne szűrd be ezeket a szemeteket, mert ez már a sokadik és hamarosan radírozva lesz és veled együtt, ha továbbra sem érted a topik témáját. Vagyis, a 80-as évek felújításai nem ide valók, de ha már berakod, akkor off-ként jelezd és spoiler-ben.
Köszönöm, ha megértetted.
Béke legyen mindenkivel...<#love12>#love12>
Megpróbálom érthetően elmagyarázni neked, miért nyílt ez a topik eredetileg. Hátha felfogod..
Vannak eredeti diszkó verziók a 80-as évekből, aminek tudod hol a helyük..
És vannak ezen diszkózenék újabb verziói, amik tökéletesen elférnek itt is az italo discotól a synthwave-en át a nu diszkóig (ha már ilyen szépen megfogalmaztad korábban..)
Ezen verzió számodra bármily hihetetlen is: eredeti tavalyi Modern Talking kiadvány. Íme itt a bizonyíték. (katt)
Tehát nyilvánvaló, hogy ez a verzió még nem létezett 98-2000 környékén. Hasonló biztos, de ez nem.
Továbbá feleslegesnek érzem hogy a zenei ízlésedről tárgyaljunk.
Létezik egy elég jól használható fórumfunkció, görgetésnek hívják.
Valami nem érdekel, továbbgörgetsz és kész. Felesleges mások zenei ízlését minősíteni, mert ezzel a hozzáállással csakis önmagad minősíted.
Remélem sikerült feldolgozni az imént olvasott információkat..<#idiota>#idiota>
Ha nem sikerült, jelezd. Majd kitalálunk valami más megoldást helyette...<#nyes>#nyes>
Vannak eredeti diszkó verziók a 80-as évekből, aminek tudod hol a helyük..
És vannak ezen diszkózenék újabb verziói, amik tökéletesen elférnek itt is az italo discotól a synthwave-en át a nu diszkóig (ha már ilyen szépen megfogalmaztad korábban..)
Ezen verzió számodra bármily hihetetlen is: eredeti tavalyi Modern Talking kiadvány. Íme itt a bizonyíték. (katt)
Tehát nyilvánvaló, hogy ez a verzió még nem létezett 98-2000 környékén. Hasonló biztos, de ez nem.
Továbbá feleslegesnek érzem hogy a zenei ízlésedről tárgyaljunk.
Létezik egy elég jól használható fórumfunkció, görgetésnek hívják.
Valami nem érdekel, továbbgörgetsz és kész. Felesleges mások zenei ízlését minősíteni, mert ezzel a hozzáállással csakis önmagad minősíted.
Remélem sikerült feldolgozni az imént olvasott információkat..<#idiota>#idiota>
Ha nem sikerült, jelezd. Majd kitalálunk valami más megoldást helyette...<#nyes>#nyes>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
ItaloDisco4Ever !
neked ez a perverziód, értelmetlen verzió bekúrása ide.
new version=F.O.S lopi copy mix,
ezt már eladták 98-2000 környékén rendesen, plusz 2 taktussal és pár riff kiegészítéssel nehogy már ez új legyen bármiben is.
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2018.07.05. 15:55:54
new version=F.O.S lopi copy mix,
ezt már eladták 98-2000 környékén rendesen, plusz 2 taktussal és pár riff kiegészítéssel nehogy már ez új legyen bármiben is.
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2018.07.05. 15:55:54
Ha már szóba hoztam egy másik fórumban..<#nyes>#nyes>
You're My Heart You're My Soul (New Version 2017)
You're My Heart You're My Soul (New Version 2017)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
ItaloDisco4Ever !
#27234
ENJOY
#27233
<#buck>#buck>
Upsz !!! a Moonlight Affair -es Cliff Turner .
Köszönöm Allada !
Remélem a másik trackre is befut egy találat,esetleg kinek van youtube fiókja rákérdezhetne,mexikói zorro tán elárulná 😊 !
Köszönöm Allada !
Remélem a másik trackre is befut egy találat,esetleg kinek van youtube fiókja rákérdezhetne,mexikói zorro tán elárulná 😊 !
ItaloDisco4Ever !
#27231
Cliff Turner - Burning Love (1986) 46.15-től szól, az utolsó fejből nekem sem megy.
Pontosan..csak épp valaki más<#nevetes2>#nevetes2>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
#27229
ENJOY
http://www.mediafire.com/file/8l449pcr2k2tgmf/PRODUCERS+MEXICO+21.rar
http://www.mediafire.com/file/8l449pcr2k2tgmf/PRODUCERS+MEXICO+21.rar
Help me guys !
A foci vb nézése miatt nincs időm keresgélni,mely dalt pörgeti cirka (46.15 min-tól) + az utolsó track (e kezdőpontól) szintén érdekel.
A foci vb nézése miatt nincs időm keresgélni,mely dalt pörgeti cirka (46.15 min-tól) + az utolsó track (e kezdőpontól) szintén érdekel.
ItaloDisco4Ever !
Néhány perce hallgattam végig a dalt a lehető legjobb minőségben,a hi-fi rendszeremen,beleültetted a bogarat,ezért füleltem rendesen,de én nem vélek felfedezni azonos dallamot korábbi 80s italo zenéből,némi hasonlóság elképzelhető.
Maga a zene,egyre jobban tetszik,működik az a verzió nálam "minél többször hallgatod annál inkább tetszik"
Maga a zene,egyre jobban tetszik,működik az a verzió nálam "minél többször hallgatod annál inkább tetszik"
ItaloDisco4Ever !
Na ez bejött, bár a videó, illetve az örült motoros erre zenére rátett hangulatban, de nagyon jól használták a gitárt végre ebben a zenében.
Retouch - Hazard Rider (synthwave)
Retouch - Hazard Rider (synthwave)
Bocs nem nyomtam a válaszra, 27212-re ment...
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.07.01. 17:44:36
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.07.01. 17:44:36
Legenda zene ez is, bár ha Fancy, akkor ha nagyon nehéz is választani, de a Coider Then ice van nálam a legmagasabban. Aztán Slice me nice és a többi kegyetlen jó zenéi.
Manapság viszont Fancy papa viccet csinált magából..<#idiota>#idiota>.
Manapság viszont Fancy papa viccet csinált magából..<#idiota>#idiota>.
Azért nem lett rossz, vagy annak hallod, mert lényegében az eredeire húzta rá a saját szinte már gagyinak hallható dallamát, meg pár húlye hangot, amit össze-vissza mixelt scotch köhögéssel?
De a Miko Mission dal még ezt szart is röhögve elviszi a hátán, mert annyira jó. Szóval inkább ne nyúlt volna hozzá.
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.07.01. 17:35:02
De a Miko Mission dal még ezt szart is röhögve elviszi a hátán, mert annyira jó. Szóval inkább ne nyúlt volna hozzá.
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.07.01. 17:35:02
"italo gyökerek" <#hehe>#hehe> furcsa áthallása van ennek a kifejezésnek
imo :) science fiction is science fact
ebből is látszódik, hogy igazi italo gyökerekkel is rendelkezik ez a szám. <#kacsint>#kacsint><#vigyor>#vigyor>
nekem vonalas füzetlap ugrott be először, de azért mégsem egy sima bikicsunáj! <#nevetes1>#nevetes1>
Ezzel kapcsolatban a "legfülbetűnőbb" motívumot nem is említettétek. Ez a dallamvilág visszaköszön akár Mike Mareen munkássága kapcsán is.
Utoljára szerkesztette: Musachy, 2018.06.30. 14:35:01
Utoljára szerkesztette: Musachy, 2018.06.30. 14:35:01
imo :) science fiction is science fact
#27214
Nálam minden idők legjobb Italo Disco dala.
A No1. <#szeret>#szeret><#finom>#finom>
A No1. <#szeret>#szeret><#finom>#finom>
Éppen tegnap hallgattam Miko Mission maxit,még mindig ,ennyi év után is falhoz vág, a legjobbak egyike a 80s évekből.
Marcel ügyes fickó,de messze van ez az eredeti szintjétől,egy érdekes hallgatható cover verzió.
Marcel ügyes fickó,de messze van ez az eredeti szintjétől,egy érdekes hallgatható cover verzió.
ItaloDisco4Ever !
#27212
Régen hallottam ilyen szart.<#wow1>#wow1><#taps>#taps>
Igazad van a vocal nem szar hanem egyenesen borzasztó. <#nyes>#nyes>
Legendákhoz vagy így nyúljanak vagy sehogy.
Bár ez sem tudja megközelíteni az eredeti dalt.
Miko Mission & MarcelDeVan - How old are you [ New Synth Remix 2014 ]
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.06.30. 14:01:24
Igazad van a vocal nem szar hanem egyenesen borzasztó. <#nyes>#nyes>
Legendákhoz vagy így nyúljanak vagy sehogy.
Bár ez sem tudja megközelíteni az eredeti dalt.
Miko Mission & MarcelDeVan - How old are you [ New Synth Remix 2014 ]
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.06.30. 14:01:24
