NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#27509
#27508
Az előző nálam nagyon betalált, ez se rossz de ezt kivárom idővel. 😊
#27507
https://vimeo.com/284446525
#27506
#27504
<#bdead>#bdead>
#27503
Nagy kár a nyelv miatt,,,,bár még így is simán megugorják nálam a lecet ezekkel a dalokkal<#eljen>#eljen><#taps>#taps>
Ezen nem kell elgondolkozni.Inkább örülni kell,hogy még megvannak.Nekem a 29 évvel ezelőtt kiépitettek nagy része már meghalt,külföldre költözött,vagy már abbahagyta a zenékkel foglalkozást.
#27501
Még ha Angolul is megszólalnának ezek a dalok.....
Alexander Pierce ( Remix ) - 12 Tracks
Alexander Pierce ( Remix ) - 12 Tracks
#27500
Ilyenkor mindig elgondolkozom egy kicsit milyen jó kapcsolatokat sikerült kiépítenem. <#fejvakaras>#fejvakaras>
másfél éve keresem a nagylemezt,de csak mp3 forrásokat láttam,pedig tele van jobbnál jobb remixekkel.ez is az egyik kedvenc😊)
#27497
Még nem, bár épp gondolkodtam ma a fizetős beszerzésén.... <#awink>#awink>
#27496
Még nem küldtem el ezt a maxi-t? <#nemtudom>#nemtudom>
Ha most kezdenék lemezgyűjtésbe,felkérnélek ,ajánl és válogass nekem italo-euro disco stílusú korongokból,azt gondolom csalódás nem érne. <#kacsint>#kacsint> <#wave>#wave>
Ezt egyébként korábban én is ajánlottam.
#27354
Ezt egyébként korábban én is ajánlottam.
#27354
ItaloDisco4Ever !
#27493
Alan Walker - Faded (Loki 80s Remix)
Jól nyomja a csóka.....<#wink>#wink><#taps>#taps>
Jól nyomja a csóka.....<#wink>#wink><#taps>#taps>
#27491
Szuper! <#szeret>#szeret><#taps>#taps>
#27490
Victor Ark Feat. Mr. Konrad - Loving Me (NU Disco Remix) <#szeret>#szeret>
#27489
<#buck>#buck><#buck>#buck>
Mert a hollandok amikor beszélnek befelé veszik a levegőt 😊,ennek állítólag évszázados oka van,amit inkább most nem részleteznék.
Amúgy a felszolgáló kollégák,amikor elszámoltak a szállodában a bevétellel az irodámban,mindig panaszkodtak rájuk,nem egy jattos ,borravalós ,nagyvonalú nép,pld. a németekkel ellentétben,persze ez nem általánosítható minden hollandra.
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2018.08.07. 20:26:45
Amúgy a felszolgáló kollégák,amikor elszámoltak a szállodában a bevétellel az irodámban,mindig panaszkodtak rájuk,nem egy jattos ,borravalós ,nagyvonalú nép,pld. a németekkel ellentétben,persze ez nem általánosítható minden hollandra.
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2018.08.07. 20:26:45
ItaloDisco4Ever !
Ismerem a holland embereket,többször sátoroztam a Benelux államokban,meg többhetes kiküldetésben is volt részem Amszterdamban meg Eindhovenben a kilencvenes évek végén..meg egyébként is szeretem Hollandiát.
De hogy az angolt alig értem ki a hadarása meg a pöszesége mellett..😊)
De hogy az angolt alig értem ki a hadarása meg a pöszesége mellett..😊)
A holland az európai nyelvek közt ,hát....mit is mondjak,tán a legcsúnyább,a csaj nem hadar,ezek így beszélnek,volt a munkám során több ezer holland vendéggel kontaktom (vendéglátás).
Innen próbáld letölteni,ha valami ilyenre gondoltál.
Innen próbáld letölteni,ha valami ilyenre gondoltál.
ItaloDisco4Ever !
Igen,kár hogy valamiért nem lehet lementeni😞Többször bele kell hallgatnom,az infokért mert ez a holland-english beszéd,főleg ahogy ez a csaj hadar néha érthetetlen😞(
AMD 047 - Joy Peters - The Passion Of Love -12” White vinyl <#taps>#taps>
AMD 048 - TOY - Grace - 12” Grey vinyl
AMD 052 - Body Power - Nothing - 12” Ultra Clear vinyl
AMD 053 - Blu-I Boy - Night Of Ecstacy -12” Aqua Blue vinyl
ItaloDisco4Ever !
Sajnos elfoglaltság miatt én az élő adásról lemaradt,ezért is jó hogy feldobták ezt a felvételt.
ItaloDisco4Ever !
Sokatok kedvence !
Peter Wilson
Peter Wilson
ItaloDisco4Ever !
#27480
Akkor most javaslom lapozzunk egyet,induljunk egy tiszta lappal.
Konkrétan én nem hogy le akarnám szedni a fejed,éppen ellenkezőleg,hálás vagyok a rádiózással kapcsolatos kulisszatitkokért,akkortájt még érdemes volt rádiót hallgatni.
Konkrétan én nem hogy le akarnám szedni a fejed,éppen ellenkezőleg,hálás vagyok a rádiózással kapcsolatos kulisszatitkokért,akkortájt még érdemes volt rádiót hallgatni.
ItaloDisco4Ever !
Hát látod pont ez a lényeg.Felrakjuk a zenét...meghallgatjuk...véleményezzük...aztán vagy tetszik vagy nem,mindenkinek más az izlése,vagy az izléstelensége.Aztán kiirjuk,hogy mi a véleményünk róla,vagy tetszik,vagy nem,és ha valaki nagyon nagyon szakértőként akar feltűnni talán még azt is leirja hogy miért igen vagy miért nem.És igen,eddig tart a véleménynyilvánitás szabadsága,hogy elfogadjuk a másik itéletét akár tetszik,,mert egyezik a miénkkel,..akár nem,és akkor elfogadjuk,hogy más más szempontok alapján mérlegel.De ezen véleményünk már nem jo,ha publikus,mert innentől kezdve már az egész diskurzus személyeskedés lesz akár engem érint,akár másoknál olvasom ezt..és ezt én ha megtehetem kerülöm(hacsak nem engem találnak el vele)
Tehát igazad van a véleménykülömbség természetes,sőt pont az a jo,ha többfajta dolog is felkerül,nem csak egy irányzat,hogy legyen mindenki izlése kielégitve.(biztos van olyan elvetemült akinek még a mostani Beach recordos kinálat is orgazmust okoz,és van olyan is-magamat is beleértve-aki inkább a Blanco Y Negros meg a Maximusicos kinálatért rajong).És igen,utána lehet a zenét minősiteni,kategoriákra bontani,de aki leirja a véleményét azt megszolni már nem.És igen a Carino Cat esetén a kritikád nekem szolt ,rólam,meg a véleményemről,nem arrol hogy nekem miért tetszik vagy miért nem..és ezért is vettem fel akkor a kesztyűt,semmi más oka nem volt. És örülök,ha aztán az érveimet megértetted és elfogadtad.Én is elfogadom másokét,fogadják el az enyémet is.
Egyébként fura is lenne ha nem baráti hangnemben beszélgetnénk a forumon,ennek nem kell utánaolvasnom,normális esetben ez a természetes,így semmi igazságtalanságot nem érzek.
Egyébként rádiot én sem hallgatok(nagyon),max néhány netrádiot és azt is ritkán.Az okait már leirtam egyszer 1-2 évvel ezelőtt,igy most nem ismétlem meg önmagam.Max néha csinálom,ha meghivnak vendégnek,de most az sem nagyon vállalom,ennek is megvan az oka de most ezt sem részletezem.A netrádios müsorstruktura most ugy látom több adón is remeg,finoman szolva.😞((
Tehát igazad van a véleménykülömbség természetes,sőt pont az a jo,ha többfajta dolog is felkerül,nem csak egy irányzat,hogy legyen mindenki izlése kielégitve.(biztos van olyan elvetemült akinek még a mostani Beach recordos kinálat is orgazmust okoz,és van olyan is-magamat is beleértve-aki inkább a Blanco Y Negros meg a Maximusicos kinálatért rajong).És igen,utána lehet a zenét minősiteni,kategoriákra bontani,de aki leirja a véleményét azt megszolni már nem.És igen a Carino Cat esetén a kritikád nekem szolt ,rólam,meg a véleményemről,nem arrol hogy nekem miért tetszik vagy miért nem..és ezért is vettem fel akkor a kesztyűt,semmi más oka nem volt. És örülök,ha aztán az érveimet megértetted és elfogadtad.Én is elfogadom másokét,fogadják el az enyémet is.
Egyébként fura is lenne ha nem baráti hangnemben beszélgetnénk a forumon,ennek nem kell utánaolvasnom,normális esetben ez a természetes,így semmi igazságtalanságot nem érzek.
Egyébként rádiot én sem hallgatok(nagyon),max néhány netrádiot és azt is ritkán.Az okait már leirtam egyszer 1-2 évvel ezelőtt,igy most nem ismétlem meg önmagam.Max néha csinálom,ha meghivnak vendégnek,de most az sem nagyon vállalom,ennek is megvan az oka de most ezt sem részletezem.A netrádios müsorstruktura most ugy látom több adón is remeg,finoman szolva.😞((
Azt amit te, esetleg még mások úgy élnek meg hogy "leszedem a fejét" az nem más mint véleménykülönbség,ami egy ilyen jellegű fórumon tök természetes dolog.
Az esetek nagy számában a kritikám a zenének szól,nem a tagnak aki feldobja a zenét.
by the way : .... ha valakitől ,akkor tőled egy ilyen kijelentés,irreális és igazságtalan,csak lapozz vissza emlékezetedben,vagy a szomszéd topicban ,abszolút baráti hangvételben szoktam kommunikálni veled.
Carino Cat dal kapcsán volt némi véleménykülönbség köztünk,de miután közölted hogy te az alapján minősíted a zenéket hogy eltudod é nyomni a rádióban 😊 vagy nem,elkönyveltem,megértettem,(persze némi további fenntartással) ,rádiót éppen ezért nem hallgatok,illetve egy műsort majd igen....erre majd visszatérek.
Az esetek nagy számában a kritikám a zenének szól,nem a tagnak aki feldobja a zenét.
by the way : .... ha valakitől ,akkor tőled egy ilyen kijelentés,irreális és igazságtalan,csak lapozz vissza emlékezetedben,vagy a szomszéd topicban ,abszolút baráti hangvételben szoktam kommunikálni veled.
Carino Cat dal kapcsán volt némi véleménykülönbség köztünk,de miután közölted hogy te az alapján minősíted a zenéket hogy eltudod é nyomni a rádióban 😊 vagy nem,elkönyveltem,megértettem,(persze némi további fenntartással) ,rádiót éppen ezért nem hallgatok,illetve egy műsort majd igen....erre majd visszatérek.
ItaloDisco4Ever !
#27472
Az Elena Ferretti-t kedvelem, a Laci bá felvételét már két hete is kidobtam.Nekem már túl szjúúpereurobeat-es😞(max a Japánok értékelik ezt a tempót.
Adtam érte néhány ezüstpénzt,de még csak bele-belehallgattam,30 s-okra nem volt kedvem az egészet előlről.
A Parralox remixeket legalább nagyrészt szeretem.Ezt is,meg a Madonnát,Vision Talk-ot,stb,stb.Kár hogy nagy része fizikailag beszerezhetetlen.
Hogy aztán ha neked nem tetszőt ir valaki akkor meg leszedd a fejét...hát mint mondjak,ez nem interaktivitás.
#27467
Laci bá! <#taps>#taps>
Space Odyssey – Trip Four: Journey to the Sun (name your price) BandCamp
Nem hogy letölteni,de még belehallgatni sem volt időm,de válszeg akad néhány nagyon jó zene a track-ek közt,első blikkre pld.15 .(Neo Romantic,egész kellemes.
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
Kylie hugicájának dala az eredetiben is tetszett,így ebben a remixben pláne.
Dannii Minogue - This Is It (Parralox Remix)
Dannii Minogue - This Is It (Parralox Remix)
ItaloDisco4Ever !
Örülők a viszonylag aktív jelenlétednek ! <#eljen>#eljen> <#integet2>#integet2>
ItaloDisco4Ever !
Nem !!!... a szomszéd bácsi asztalfiókjára gondoltam,tudod a kihúzhatósra ! <#vigyor2>#vigyor2>
ItaloDisco4Ever !
Azt tudom hogy sokan kattintanak ide,s azt még hozzátenném 80s & new-gen italo-disco sztárok is.
De én azt szeretném hogy interaktív módban üzemeljen a topic,ne blogszerűen,azaz néhány infómmal,linkemmel kapcsolatban érdekelne a véleményetek.
1 példa,,,,anno első meghallgatásra,eléggé lehúztam Robert Camero új dalát,mások jobb kritikával fogadták,pld. Amaximus,meghallgattam még néhányszor.... jelenleg Peter Wilson - Take Me Over dalával holtversenyben az első számú kedvencem.
Egy kis fórumozás senkinek nem árt meg,és e maréknyi magyar italo-disco rajongónak,szükséges egy fórum.....
David Lyme nagy kedvencem,remek énekes,kitűnő dalokkal ! <#eljen>#eljen> <#wave>#wave>
De én azt szeretném hogy interaktív módban üzemeljen a topic,ne blogszerűen,azaz néhány infómmal,linkemmel kapcsolatban érdekelne a véleményetek.
1 példa,,,,anno első meghallgatásra,eléggé lehúztam Robert Camero új dalát,mások jobb kritikával fogadták,pld. Amaximus,meghallgattam még néhányszor.... jelenleg Peter Wilson - Take Me Over dalával holtversenyben az első számú kedvencem.
Egy kis fórumozás senkinek nem árt meg,és e maréknyi magyar italo-disco rajongónak,szükséges egy fórum.....
David Lyme nagy kedvencem,remek énekes,kitűnő dalokkal ! <#eljen>#eljen> <#wave>#wave>
ItaloDisco4Ever !
#27460
Nehogy már ezen agyalj,,,kellenek az infóid,ahogy más ajánlóit is átnézem,ha módomban áll.Szorgos és fáradhatatlan vagy a témában....az aktívitásodat én is köszönöm,a többiek nevében is!!!!!!<#wink>#wink>