NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#27610
Első hallásra nem hagy bennem mély nyomokat a zene,talán a Flashback Remix,,,ennél hallunk combosabb new italokat is....<#smile>#smile>
Kíváncsiságból rákerestem, de adták ezt ki mp3-on kívül máshogy ?
Ja persze ha a " Split Mirrors – The Right Time 2016 (Remixes) " gondoltál.
- link
- link
https://www.amazon.de/exec/obidos/ASIN/B01G1XTAMS/hit1-21/
https://itunes.apple.com/hu/album/the-right-time-2016-ep/1113995210?app=itunes&ign-mpt=uo%3D4
Ja persze ha a " Split Mirrors – The Right Time 2016 (Remixes) " gondoltál.
- link
- link
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
https://www.amazon.de/exec/obidos/ASIN/B01G1XTAMS/hit1-21/
https://itunes.apple.com/hu/album/the-right-time-2016-ep/1113995210?app=itunes&ign-mpt=uo%3D4
Soon out on MEM Music (Flashback Records)
arranged by Sandro Oliva
Tudok hamarosan megjelenő további vinyl kiadványokról is,de egyenlőre nem publikus!
Ideje lesz hogy belehúzzanak a kiadók a vinyl szektorban,mert zeneileg nagyrészben a halványnál is sápadtabb korongok jelentek meg az elmúlt hónapokban,amolyan szóra sem érdemes produkciók!
ItaloDisco4Ever !
#27605
Akkor marad a szokásos Dennis privát! <#wink>#wink>
#27604
<#bdead>#bdead><#bdead>#bdead>
#27602
Írj egy tuti helyet azok közül amik a videó alatt vannak felsorolva ahol biztos hogy lossless-be lehet megvenni ? 😉
#27601
Eurotix - My Eyes (RetroTeque 12" Throwback Remix)
#27600
<#bdead>#bdead>
#27599
<#circling>#circling>
#27598
Tam Harrow project (feat. Tom Hooker) - Big Boys Don't Cry (from the next album PRETTY UGLY
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.08.18. 11:18:08
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.08.18. 11:18:08
#27597
igen tele van kéretlen reklámokkal kb,3-4.ik kattintásra indul el a letöltés. a közben felugro ablakokat meg egyszerűen be kell utána zárni.
Lassan két honapja a rar fileknél nálam is ez az érthetetlken hiba jelentkezett,és csak a rar-nál(zip-nél nem)eddig minden kicsomagoltam,Winrar,ZArc,Commander,de április vége ota állandoan ugyanez a hiba van nálam,minden rar-ra hibát jelzett minden és nem csomagolta ki.
Három honap szenvedés utána megoldás az lett,hogy le kellett töltenem egy vadonatuj rar progit,és azota ez(de csak ez minden más továbbra sem) de már kicsomagolja.Igaz csak 30 napos probaverzios tölthető le,de sikerült megcrakkelnem,igy most már működik korlátlanul.
A hiba eredendő okát a mai napig nem tudom,mi a fene történt a rar csomagolással kb 3 -4 honapja.
Három honap szenvedés utána megoldás az lett,hogy le kellett töltenem egy vadonatuj rar progit,és azota ez(de csak ez minden más továbbra sem) de már kicsomagolja.Igaz csak 30 napos probaverzios tölthető le,de sikerült megcrakkelnem,igy most már működik korlátlanul.
A hiba eredendő okát a mai napig nem tudom,mi a fene történt a rar csomagolással kb 3 -4 honapja.
#27593
Sikerült,másodszor,de most azt írja,hogy hibás a csomagolt fájl
#27592
a jobb oldali downloadra kattintok,de mindig valami reklámok jönnek be csak
#27591
Minek? <#nevetes1>#nevetes1>
#27589
Szép napot mindenkinek,Mirkonál valami nem jó,nem lehet kicsomagolni,nézz utána,köszi
#27588
Mirko Hirsch – Midnight Affair - The Revenge of Italo Disco
1 - Midnight Affair 4:45
2 - Ballerina (Extended Version) 6:24
3 - Like A Flash (Extended Version) 5:18
4 - Dancer In The Rain 4:28
5 - Hey Italo (Extended Version) 5:50
6 - Number One (Extended Version) 6:38
7 - I Love The Night (Extended Version) 5:25
8 - Dancefloor Kings 5:28
9 - Night By Night 3:51
10 - It Started With A Spark (Andreas Fehlauer Remix)
Remix – Andreas Fehlauer
5:57
https://www14.zippyshare.com/v/Fb6uNoNp/file.html
1 - Midnight Affair 4:45
2 - Ballerina (Extended Version) 6:24
3 - Like A Flash (Extended Version) 5:18
4 - Dancer In The Rain 4:28
5 - Hey Italo (Extended Version) 5:50
6 - Number One (Extended Version) 6:38
7 - I Love The Night (Extended Version) 5:25
8 - Dancefloor Kings 5:28
9 - Night By Night 3:51
10 - It Started With A Spark (Andreas Fehlauer Remix)
Remix – Andreas Fehlauer
5:57
https://www14.zippyshare.com/v/Fb6uNoNp/file.html
Magic Symphony is mekkora durranás volt anno !
Jó éjt Cucurbia ! .... majd folyt.köv. <#wave>#wave>
Jó éjt Cucurbia ! .... majd folyt.köv. <#wave>#wave>
ItaloDisco4Ever !
Ja inkább a Gémesi Csabi keze volt benne ő ment hetente kétszer Bécsbe,de arra emlékszem,hogy a Magic symphony maxit mennyit kellett vadászni mire egy boltban végül megkaptuk és rohanhattunk vele haza hogy másnap már adásba tehessük.
Ma meg már ..mindent letöltenek...mire fizikailag valami kijön már mindenkinek megvan ..
Ma meg már ..mindent letöltenek...mire fizikailag valami kijön már mindenkinek megvan ..
Emlékszem Gyuri bácsi műsoraiban,rendszeresen pörögtek az aktuális Blue System sikerek,akkor ebben a te kezed is benne volt.
Bad Boys Blue ... azt hiszem elmondhatom az esetükben,örök favorit,sok lemezem van tőlük,s még original kazetták is,tán mutattam is korábban néhányat.
Blue System ... magamra haragítom a nem kis számú Talking rajongó fórumtársat,de véleményem szerint,az alább linkelt 3 BS dal,többet ér a teljes MT diszkográfiától.
Another Lonely Night
Talk To Me
Love Is Such A Lonely Sword
Bad Boys Blue ... azt hiszem elmondhatom az esetükben,örök favorit,sok lemezem van tőlük,s még original kazetták is,tán mutattam is korábban néhányat.
Blue System ... magamra haragítom a nem kis számú Talking rajongó fórumtársat,de véleményem szerint,az alább linkelt 3 BS dal,többet ér a teljes MT diszkográfiától.
Another Lonely Night
Talk To Me
Love Is Such A Lonely Sword
ItaloDisco4Ever !
Persze nekem is megvannak a Blue System soralbumok is a klasszikus korszakbol,meg a Bad Boys Blue,meg a Blue System is,meg a...stb,de csak azért mert valamirevaló gyüjtőnél ezeknek meg KELL lennie,függetlenül attol,hogy szereti-e vagy sem.Egyébként a Systemet én is jobban kedveltem,talán azért is,mert ez a korszak esett az én rádios korszakomba és nem a MT.
Egyébkén veled ellentétben nekem ezekkel az orosz vagy éppen amit most feltettem,norvég koppintásokkal sincs semmi bajom,annál több azokkal a koppintásokkal,ahol mindenhol ugyanazt a géphangilag eltorzitott vokalt hallom,mint a korai new italoknál,amit sosem szerettem,de még most is némely előado nem tud leszokni rola.(((
Na de ez már orvosi eset...
Egyébkén veled ellentétben nekem ezekkel az orosz vagy éppen amit most feltettem,norvég koppintásokkal sincs semmi bajom,annál több azokkal a koppintásokkal,ahol mindenhol ugyanazt a géphangilag eltorzitott vokalt hallom,mint a korai new italoknál,amit sosem szerettem,de még most is némely előado nem tud leszokni rola.(((
Na de ez már orvosi eset...
Ravasz vagy ! 😊
Sejtettem hogy engem akarsz bosszantani,de megbocsájtom.
Modern Talking ...
Annak ellenére hogy nem vagyok,illetve sosem voltam rajongójuk ,begyűjtöttem pontosan az első tíz soralbumot tőlük Cd-n,ezekből szerintem az ötödik és hatodik stúdióalbum a legjobb.
De akad tőlük válogatás lemezeim is,sőt maxi CD-k is, főleg a 98-as korszaktól.
Nem feltétlen a Modern Talking-al van bajom,inkább azokkal a másolókkal,akik az egyébként már alapjában nem túl veretes MT dallamokat lenyúlva próbálnak valamit összedobni,így a végeredmény nagy általánosságban gagyi .
Megemlíteném ehhez kötve én Blue System rajongó vagyok,Dieter azon korszakát kedvelem!
Sejtettem hogy engem akarsz bosszantani,de megbocsájtom.
Modern Talking ...
Annak ellenére hogy nem vagyok,illetve sosem voltam rajongójuk ,begyűjtöttem pontosan az első tíz soralbumot tőlük Cd-n,ezekből szerintem az ötödik és hatodik stúdióalbum a legjobb.
De akad tőlük válogatás lemezeim is,sőt maxi CD-k is, főleg a 98-as korszaktól.
Nem feltétlen a Modern Talking-al van bajom,inkább azokkal a másolókkal,akik az egyébként már alapjában nem túl veretes MT dallamokat lenyúlva próbálnak valamit összedobni,így a végeredmény nagy általánosságban gagyi .
Megemlíteném ehhez kötve én Blue System rajongó vagyok,Dieter azon korszakát kedvelem!
ItaloDisco4Ever !
Tudom,gondolkodtam is rajta hogy feltegyem-e mert ha meghallod....de ma vicces kedvemben voltam😊)
A Modern Talking is gagyi volt a kezdettől fogva,mégis sokan szerették(én csak a harmadik lemezét a többi nálam kuka)
Utoljára szerkesztette: cucurbia, 2018.08.16. 18:34:13
A Modern Talking is gagyi volt a kezdettől fogva,mégis sokan szerették(én csak a harmadik lemezét a többi nálam kuka)
Utoljára szerkesztette: cucurbia, 2018.08.16. 18:34:13
ItaloDisco4Ever !
az!
tényleg nagyon jó,utoljára ennyire betalálni nálam a Carino Cat - Speed Undercover dalának sikerült,az még mindig egyik ügyeletes kedvencem!
tényleg nagyon jó,utoljára ennyire betalálni nálam a Carino Cat - Speed Undercover dalának sikerült,az még mindig egyik ügyeletes kedvencem!
ItaloDisco4Ever !
#27573
<#bdead>#bdead>
#27571
Ez Nagyonnnnn Jóóóóóóó!!!<#eljen>#eljen>
#27570
Szuper!! <#wow1>#wow1>
Akárcsak ez:
Alessio & Mayo - Just Fine
Akárcsak ez:
Alessio & Mayo - Just Fine
Az első gondolatom miután végighallgattam az volt ,már ismert 80s italo disco dalok alapjaiból, nagyon jól összegyúrt dal,jó vokállal.
Igen,laza italo dal,pont ez a jó benne,a stílust azért szeretjük sokan,mert egyszerű,de hatásos,pont mint ez!
Számomra ez most egy felpezsdítő dal volt a ruszki Talking kottamásolós borzalmak után!
Ha eposzra vágysz,más stílust kell hallgatnod Maxika barátom ! <#nevetes1>#nevetes1>
Volt itt néhány napja olyan és csak neked ajánlok is még kettőt.
Robert Parker - Lost Your Mind
The Midnight - America 2
P.S. : a mai italo-disco zenék,nem oly hatásosak mint a 80s zenék voltak,tán épp azért,mert sok új megoldás nincs ezekben,de azért örüljünk hogy 2018-ban is él ez a stílus.
Igen,laza italo dal,pont ez a jó benne,a stílust azért szeretjük sokan,mert egyszerű,de hatásos,pont mint ez!
Számomra ez most egy felpezsdítő dal volt a ruszki Talking kottamásolós borzalmak után!
Ha eposzra vágysz,más stílust kell hallgatnod Maxika barátom ! <#nevetes1>#nevetes1>
Volt itt néhány napja olyan és csak neked ajánlok is még kettőt.
Robert Parker - Lost Your Mind
The Midnight - America 2
P.S. : a mai italo-disco zenék,nem oly hatásosak mint a 80s zenék voltak,tán épp azért,mert sok új megoldás nincs ezekben,de azért örüljünk hogy 2018-ban is él ez a stílus.
ItaloDisco4Ever !
valóban, de csak azért,mert sok borzalmat adnak ki, nem pedig azért,mert ezt fogom éveken át álmaimban is dudolászni. így elég nagy a szemlélet különbség. ez egy jól sikerült, a 80asban bevált zenei alapokkal és (már kissé unalmas) fogásokkal, laza egynyári zene, divine féle vokál utánzat kísérlettel, jó a dallam, pörgös, vidám, de zenei karaktere szerint azért nem egy eposz. <#vigyor0>#vigyor0>
persze ettől még jó!<#vigyor>#vigyor> de még jobb lenne, ha azt élhetnénk meg, hogy ilyen az egyik legrosszabb új italo. <#vigyor>#vigyor>
persze ettől még jó!<#vigyor>#vigyor> de még jobb lenne, ha azt élhetnénk meg, hogy ilyen az egyik legrosszabb új italo. <#vigyor>#vigyor>
Retro Beat - Summer Night
Agyonver sok műanyagba vésett,korongokon kiadott ,mai italo zenét !
Bitang jó ! <#eljen>#eljen> <#taps>#taps>
Agyonver sok műanyagba vésett,korongokon kiadott ,mai italo zenét !
Bitang jó ! <#eljen>#eljen> <#taps>#taps>
ItaloDisco4Ever !
#27565
Igen!
Nem New Italo, mégcsak nem is szinti(hacsak nem a nagyi hangja😊)hehe),de nekem egyik kedvenc előadóm novemberi coveralbumának két napja megjelent beharangozó kislemeze.
Cher:Gimme,gimme,gimme(flac)
Cher:Gimme,gimme,gimme(flac)
Volt már olyan dal amit úgy néhány hónapja,kerestem lossless,odáig elmentem hogy az előadónak írtam levelet,a válaszában elmondta ,mp3 320kbps maszter készült csak a dalból,neki is csak így van meg,azóta is várom hogy talán -talán felbukkan egy fizikális kiadványon,lossless minőségben.
A dal és az előadó nem publikus,mert privát dolgokról nem fecsegünk,ez arany szabály,mert más személyeket hozhatunk kellemetlen helyzetbe.
Egy példa volt,hogy sajnos nem minden dalból készül lossless maszter.
A dal és az előadó nem publikus,mert privát dolgokról nem fecsegünk,ez arany szabály,mert más személyeket hozhatunk kellemetlen helyzetbe.
Egy példa volt,hogy sajnos nem minden dalból készül lossless maszter.
ItaloDisco4Ever !
#27562
Mindegy , hamarosan nekem is meglesz.
Viszont a Luca Gold csak jó minőségű mp3-ban létezik egyelőre.
Ez az infó is az előadótól van.
Viszont a Luca Gold csak jó minőségű mp3-ban létezik egyelőre.
Ez az infó is az előadótól van.
Csak helyre pofoztam néhány pontatlanságot,az "ennyi" nem rosszindulat.
Igen,szoktam keresni én is lossless-ben <#vigyor2>#vigyor2> ,minden nekem sincs meg,sőt nem is vagyok oly mohó hogy mindent akarjak,az már beteges dolog,beérem azzal ami van,az sem kevés,s én nem vagyok egy dicsekvő típus,inkább letagadom azt is ami megvan,ez most kivétel volt.
Mielőtt félreértené valaki,azt tisztázzuk,nem kértem tőled semmit,viszont valamire rávilágítottál,arról inkább <#kuss>#kuss>
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2018.08.14. 18:00:56
Igen,szoktam keresni én is lossless-ben <#vigyor2>#vigyor2> ,minden nekem sincs meg,sőt nem is vagyok oly mohó hogy mindent akarjak,az már beteges dolog,beérem azzal ami van,az sem kevés,s én nem vagyok egy dicsekvő típus,inkább letagadom azt is ami megvan,ez most kivétel volt.
Mielőtt félreértené valaki,azt tisztázzuk,nem kértem tőled semmit,viszont valamire rávilágítottál,arról inkább <#kuss>#kuss>
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2018.08.14. 18:00:56
ItaloDisco4Ever !
#27560
Digitális File-ként onnan már biztos nem.
De ha megvan neked örülj neki.
Az az ennyi kissé hányavetire sikerült. <#nevetes1>#nevetes1>
Ha én odatenném ezt a kis szót azok mellé amit idáig te kerestél lossless-ben....<#kuss>#kuss>
Amúgy az infót az Initial Talk-tól kaptam.
Akkor ők is rosszul tudták a megjelenést. <#nemtudom>#nemtudom>
De ha megvan neked örülj neki.
Az az ennyi kissé hányavetire sikerült. <#nevetes1>#nevetes1>
Ha én odatenném ezt a kis szót azok mellé amit idáig te kerestél lossless-ben....<#kuss>#kuss>
Amúgy az infót az Initial Talk-tól kaptam.
Akkor ők is rosszul tudták a megjelenést. <#nemtudom>#nemtudom>