NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Van aki korán kelt..ilyen borzalmas hétfő reggelen jolesik még ez is😊
Neon Summer
Neon Summer
#27658
<#buck>#buck>
#27657
A Promo DJ oldalán ott van az összes zenéje elméletileg 320-as mp3-ban. Már csak ezért sem kell érte fizetni.
Pár fityinget rááldozol és nyomathatod te is ahogy tetszik.
A vidi magáért beszél...
A vidi magáért beszél...
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
#27653
Elég sok minden infó rajta van a képen.
Ha többet akarsz tudni róla keresd meg a közösségi oldalon. <#email>#email>
Ha többet akarsz tudni róla keresd meg a közösségi oldalon. <#email>#email>
Szereti ő is a kávét...
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
a csizmájából inni <#smile>#smile>
imo :) science fiction is science fact
#27650
<#bdead>#bdead><#bdead>#bdead>
#27648
még mielőtt nyelvőr barátunk Musachy kijavít (jogosan)
halottunk = helyesen - hallottunk.
halottunk = helyesen - hallottunk.
ItaloDisco4Ever !
Rég halottunk felőle,az angol kiejtése még mindig "bűbájos" ! <#nevetes2>#nevetes2>
TQ - It's Over
TQ - It's Over
ItaloDisco4Ever !
#27644
Frank Lozano - Forever Love 2018
Jó reggelt Mindenkinek!!
Jó reggelt Mindenkinek!!
#27643
Ha van is köze,akkor jobb is hogy csak a Kiss Me Tonight ismertem<#taps>#taps> ez a 86-os szösszenet vallatni is jó..<#zavart2>#zavart2>
#27640
Münchner Disco Club – MDC 002 == SP Records - Sergey Podosenov háát nem tudom voltak már érdekes dolgai :-)
New Italo Vinyl
#27638
Ne legyen igazam de szerintem a Baltinore nem is létezik lossless-ben. <#nemtudom>#nemtudom>
i Venti új kiadványai közül J.D Jaber nagyon jó,viszont a másik kettő nekem egyáltalán nem tetszik.
Ken Laszlo újdonsága elsősorban a "Flashback remix-ben" nekem tetszik,vele kapcsolatban nekünk italo-disco fanoknak,nagy az elvárás,hiszen nagyon magasra tolta a lécet a 80s években,azt mindig megugrani nem egyszerű.
s ha már a nagy durranásoknál tartunk,ezt láttátok már,a minőség ha jó,akkor ez kincset ér!
München Disco Club Vol.1
Ken Laszlo újdonsága elsősorban a "Flashback remix-ben" nekem tetszik,vele kapcsolatban nekünk italo-disco fanoknak,nagy az elvárás,hiszen nagyon magasra tolta a lécet a 80s években,azt mindig megugrani nem egyszerű.
s ha már a nagy durranásoknál tartunk,ezt láttátok már,a minőség ha jó,akkor ez kincset ér!
München Disco Club Vol.1
ItaloDisco4Ever !
#27636
Valamiért erősebbnek vélem a Flashback Records kiadványait(zeneileg) per pillanat,mint pl, amit az I venti frissiben ki akar adni,,,Személy szerint örülök a kínálatuknak, bár pont a Ken Lacit vártam volna a legjobban,,,abban van a legnagyobb hiányérzetem...
#27635
Én még nem unom hiába van meg majdnem kettő éve!
Azért kiváncsi leszek hogy az Extended más lesz-e és ahogy írtad is hogyan fog szólni.
Amúgy ezzel kapcsolatban a kiadónak is van egy kérdése , van hogy ennek az előadónak van-e valami köze az Apollo-hoz. <#fejvakaras>#fejvakaras>
Mert hogy a vocal nagyon hasonló.
Sajnos elég ritka korong.
Laurence Brown - Break It (Extended Version) 1986
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.08.24. 17:00:28
Azért kiváncsi leszek hogy az Extended más lesz-e és ahogy írtad is hogyan fog szólni.
Amúgy ezzel kapcsolatban a kiadónak is van egy kérdése , van hogy ennek az előadónak van-e valami köze az Apollo-hoz. <#fejvakaras>#fejvakaras>
Mert hogy a vocal nagyon hasonló.
Sajnos elég ritka korong.
Laurence Brown - Break It (Extended Version) 1986
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.08.24. 17:00:28
Közel két éve eldurrant már ! <#nyes>#nyes> #24052
Konkrétan én már meguntam!
Remélem megveszed és majd elmeséled milyen a minőség a korongon!
Brayan Master Mix 11 Years Anniversary (sc)
Brayan nagyágyú,hatásos amit csinál.
Konkrétan én már meguntam!
Remélem megveszed és majd elmeséled milyen a minőség a korongon!
Brayan Master Mix 11 Years Anniversary (sc)
Brayan nagyágyú,hatásos amit csinál.
ItaloDisco4Ever !
#27633
Az év számomra legjobban várt durranása ez a maxi lesz!<#szeret>#szeret>
A napi felhozatalra igazán nem panaszkodhatunk,bár ezeket nálam lesöpri lazán "Retro Beat - Summer Night" valamennyinél sokkal jobban tetszik!
Itt van még egy jó digitális is.
Andy Fox - Coherent Dream
Itt van még egy jó digitális is.
Andy Fox - Coherent Dream
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
Remélem ezt majd már nem törlik,a hivatalos "FlashBack Records" bemutató videó volt.
Cyber People - This World Is Not Enough (Extended Version
Cyber People - This World Is Not Enough (Another Version)
Cyber People - This World Is Not Enough (Extended Version
Cyber People - This World Is Not Enough (Another Version)
ItaloDisco4Ever !
The Lovers of Valdaro - Walk Alone
"Lost Forever" azaz a korábbi zenéjük,top favorit nálam,ez sem rossz.
"Lost Forever" azaz a korábbi zenéjük,top favorit nálam,ez sem rossz.
ItaloDisco4Ever !
#27625
Stylove - Canzone
Említettem Ken Laszlo maxi kapcsán, további újdonságok várhatók bakeliten.
Cyber People - This World Is Not Enough & Aleph - Time

Cyber People - This World Is Not Enough & Aleph - Time

ItaloDisco4Ever !
Egyetértünk ! <#eljen>#eljen> <#kacsint>#kacsint>
A hosszabb verzióban pedig még inkább hasít.
A hosszabb verzióban pedig még inkább hasít.
ItaloDisco4Ever !
#27622
Kellemes kis New Italo,,,nekem bejövős..!!!<#eljen>#eljen><#eljen>#eljen>
Lenyúlta a Silent Circle klipjét,ennyi a negatívum,a zene viszont abszolút pozitív,jó kis italo Finnországból.
Aksuli - Hiekkatie
Aksuli
live on stage
Aksuli - Hiekkatie
Aksuli
live on stage
ItaloDisco4Ever !
#27620
Egyetértek Jani 😊
ráadás
synthwave chapter
Hardwell & KSHMR - Power (Baali Soda Nu-Italo Remix)
Ksmtk feat. Madelyn Darling - Reborn
Miami Sunsets - Dreamers
Straplocked - Fast Drop
Night Vision - Heartbreaker
italo chapter
Ash In October - Something New
T&P- Dance To T&P
Love Impasse - Eternal Spring
a night vision dal az egyik legjobb lehetne a kategóriában, de a vokál refrén része szerintem picit túlmutat az előadó képességein, ezt leszámítva egy igen jól összerakott vokál synthwave
synthwave chapter
Hardwell & KSHMR - Power (Baali Soda Nu-Italo Remix)
Ksmtk feat. Madelyn Darling - Reborn
Miami Sunsets - Dreamers
Straplocked - Fast Drop
Night Vision - Heartbreaker
italo chapter
Ash In October - Something New
T&P- Dance To T&P
Love Impasse - Eternal Spring
a night vision dal az egyik legjobb lehetne a kategóriában, de a vokál refrén része szerintem picit túlmutat az előadó képességein, ezt leszámítva egy igen jól összerakott vokál synthwave
ItaloDisco4Ever !
Nekem nem kell,de tán más ingert érezz rá,hajrá!
Mirko Hirsch– Lost in Alphaville (Vinyl) - SP LP 0035
Mirko Hirsch– Lost in Alphaville (Vinyl) - SP LP 0035
ItaloDisco4Ever !
Majd elmondja Ő kelme,de ximix által linkelt kiadványt keresi,szerintem ezt.
track4 egy remek remix,elérhető lossless minőségben is,a többi töltelék!
track4 egy remek remix,elérhető lossless minőségben is,a többi töltelék!
ItaloDisco4Ever !
Nekem első blikkre kifejezetten tetszik,a kiadó az utóbbi időszakban piacra dobott korongjai közt,egyértelműen a legjobb.
Persze egy dalról véleményt formálni én speciel akkor tudok teljes körűen,ha az adott dalt teljes egészében módomban áll meghallgatni.
A kiadók illetve egyéb zenészek azon szándékát részben megértem hogy védik a hangsávot a jútyube betyároktól,illetve az mp3-as warez huszároktól,de aki megelégszik 128kbps nyekergővel,azt úgysem fogják tudni vásárlásra ösztönözni,a jogsértő videomegosztásokat pedig le lehet tiltani.
Ezeket a korongokat egy szűk, viszonylag anyagilag is tehetősebb,a műanyagba faragott italo-disco zenékre vágyó réteg vásárolja rendszeresen "worldwide" nem hiszem el hogy ezt nem látja a kiadó vezére.
Fel lehetett volna ezt az új K.L. dalt rakni teljes egészében,a zenei részre a FlashBack szignált rátolva.
Azzal hogy samplézünk ,nem hinném hogy befolyásolná az értékesítést,a szenvedélyes vinyl gyűjtők ezt is polcra fogják rakni.
Persze egy dalról véleményt formálni én speciel akkor tudok teljes körűen,ha az adott dalt teljes egészében módomban áll meghallgatni.
A kiadók illetve egyéb zenészek azon szándékát részben megértem hogy védik a hangsávot a jútyube betyároktól,illetve az mp3-as warez huszároktól,de aki megelégszik 128kbps nyekergővel,azt úgysem fogják tudni vásárlásra ösztönözni,a jogsértő videomegosztásokat pedig le lehet tiltani.
Ezeket a korongokat egy szűk, viszonylag anyagilag is tehetősebb,a műanyagba faragott italo-disco zenékre vágyó réteg vásárolja rendszeresen "worldwide" nem hiszem el hogy ezt nem látja a kiadó vezére.
Fel lehetett volna ezt az új K.L. dalt rakni teljes egészében,a zenei részre a FlashBack szignált rátolva.
Azzal hogy samplézünk ,nem hinném hogy befolyásolná az értékesítést,a szenvedélyes vinyl gyűjtők ezt is polcra fogják rakni.
ItaloDisco4Ever !
#27612
Ha jobban megnézed a dátumokat kettő kiadványon is megjelent a dal lossless-ben.<#wink>#wink>
És az első nem a Split Mirrors & Friends ( Trigger Jam Records – TJR-072017-030, Pokorny Music Solutions – PMS 046 ) 2017 volt
hanem a New Italo Disco Music - Chapter 1 2016-ban amit Dj Adamski válogatott össze egy CD-re.
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.08.20. 09:29:12
És az első nem a Split Mirrors & Friends ( Trigger Jam Records – TJR-072017-030, Pokorny Music Solutions – PMS 046 ) 2017 volt
hanem a New Italo Disco Music - Chapter 1 2016-ban amit Dj Adamski válogatott össze egy CD-re.
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.08.20. 09:29:12
#27611
Kiadták,,
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
https://www.discogs.com/Split-Mirrors--Friends/release/11139252