NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

cucurbia
#27660
Van aki korán kelt..ilyen borzalmas hétfő reggelen jolesik még ez is😊
Neon Summer

cucurbia
#27659
tudom,de ezért irtam,hogy csak mp3-ban látom,igy átugrom.

#27658
<#buck>

#27657
A Promo DJ oldalán ott van az összes zenéje elméletileg 320-as mp3-ban. Már csak ezért sem kell érte fizetni.

cucurbia
#27656
csak mp3 ban találtam igy nagyon nem fizetnék érte.😞((

Zephyr Retiring
#27655
Pár fityinget rááldozol és nyomathatod te is ahogy tetszik.
A vidi magáért beszél...

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

cucurbia
#27654
Na végre valami ami tetszik,az elmúlt hetekből.

#27653
Elég sok minden infó rajta van a képen.
Ha többet akarsz tudni róla keresd meg a közösségi oldalon. <#email>

Musachy
#27652
Szereti ő is a kávét...
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
a csizmájából inni <#smile>

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#27651
Alex Rasovról mit egyebet tudunk?

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#27650
<#bdead><#bdead>

cucurbia
#27649
Nem uj,de nekem ebben a verzioban legalább tetszik,szemben az eredetivel.

#27648

reynaud
#27647
még mielőtt nyelvőr barátunk Musachy kijavít (jogosan)
halottunk = helyesen - hallottunk.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27646
Rég halottunk felőle,az angol kiejtése még mindig "bűbájos" ! <#nevetes2>

TQ - It's Over

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27645
ez a 86-os szösszenet vallatni is jó.. ... <#nevetes1>

ItaloDisco4Ever !

#27644
Frank Lozano - Forever Love 2018

Jó reggelt Mindenkinek!!
#27643
Ha van is köze,akkor jobb is hogy csak a Kiss Me Tonight ismertem<#taps> ez a 86-os szösszenet vallatni is jó..<#zavart2>
cucurbia
#27642
Na mit mondtam mit mondtam?:Ö)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

cucurbia
#27641
42 dollár,elég borsos

#27640
Egy ujdonság.

AeroCool
#27639
Münchner Disco Club – MDC 002 == SP Records - Sergey Podosenov háát nem tudom voltak már érdekes dolgai :-)

New Italo Vinyl

#27638
Ne legyen igazam de szerintem a Baltinore nem is létezik lossless-ben. <#nemtudom>

reynaud
#27637
i Venti új kiadványai közül J.D Jaber nagyon jó,viszont a másik kettő nekem egyáltalán nem tetszik.
Ken Laszlo újdonsága elsősorban a "Flashback remix-ben" nekem tetszik,vele kapcsolatban nekünk italo-disco fanoknak,nagy az elvárás,hiszen nagyon magasra tolta a lécet a 80s években,azt mindig megugrani nem egyszerű.

s ha már a nagy durranásoknál tartunk,ezt láttátok már,a minőség ha jó,akkor ez kincset ér!
München Disco Club Vol.1

ItaloDisco4Ever !

#27636
Valamiért erősebbnek vélem a Flashback Records kiadványait(zeneileg) per pillanat,mint pl, amit az I venti frissiben ki akar adni,,,Személy szerint örülök a kínálatuknak, bár pont a Ken Lacit vártam volna a legjobban,,,abban van a legnagyobb hiányérzetem...
#27635
Én még nem unom hiába van meg majdnem kettő éve!
Azért kiváncsi leszek hogy az Extended más lesz-e és ahogy írtad is hogyan fog szólni.
Amúgy ezzel kapcsolatban a kiadónak is van egy kérdése , van hogy ennek az előadónak van-e valami köze az Apollo-hoz. <#fejvakaras>
Mert hogy a vocal nagyon hasonló.
Sajnos elég ritka korong.

Laurence Brown - Break It (Extended Version) 1986



Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.08.24. 17:00:28

reynaud
#27634
Közel két éve eldurrant már ! <#nyes> #24052
Konkrétan én már meguntam!
Remélem megveszed és majd elmeséled milyen a minőség a korongon!

Brayan Master Mix 11 Years Anniversary (sc)
Brayan nagyágyú,hatásos amit csinál.

ItaloDisco4Ever !

#27633
Az év számomra legjobban várt durranása ez a maxi lesz!<#szeret>




reynaud
#27632
A napi felhozatalra igazán nem panaszkodhatunk,bár ezeket nálam lesöpri lazán "Retro Beat - Summer Night" valamennyinél sokkal jobban tetszik!

Itt van még egy jó digitális is.
Andy Fox - Coherent Dream

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27631
Kristian Conde - The Spark (Radio Mix)



Kristian Conde - 80s Come Back To Us (Radio Edit)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27630

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27629
Remélem ezt majd már nem törlik,a hivatalos "FlashBack Records" bemutató videó volt.

Cyber People - This World Is Not Enough (Extended Version
Cyber People - This World Is Not Enough (Another Version)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27628
The Lovers of Valdaro - Walk Alone



"Lost Forever" azaz a korábbi zenéjük,top favorit nálam,ez sem rossz.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27627
Cyber People - This World Is Not Enough (Extended Version)



Ez jó !

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27626
Aleph - Time (Extended Mix)

ItaloDisco4Ever !

#27625
Stylove - Canzone
reynaud
#27624
Említettem Ken Laszlo maxi kapcsán, további újdonságok várhatók bakeliten.
Cyber People - This World Is Not Enough & Aleph - Time

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27623
Egyetértünk ! <#eljen> <#kacsint>
A hosszabb verzióban pedig még inkább hasít.

ItaloDisco4Ever !

#27622
Kellemes kis New Italo,,,nekem bejövős..!!!<#eljen><#eljen>
reynaud
#27621
Lenyúlta a Silent Circle klipjét,ennyi a negatívum,a zene viszont abszolút pozitív,jó kis italo Finnországból.

Aksuli - Hiekkatie



Aksuli
live on stage

ItaloDisco4Ever !

#27620
Egyetértek Jani 😊
amaximus
#27619
ráadás





synthwave chapter




Hardwell & KSHMR - Power (Baali Soda Nu-Italo Remix)
Ksmtk feat. Madelyn Darling - Reborn
Miami Sunsets - Dreamers
Straplocked - Fast Drop

Night Vision - Heartbreaker



italo chapter

Ash In October - Something New
T&P- Dance To T&P
Love Impasse - Eternal Spring




a night vision dal az egyik legjobb lehetne a kategóriában, de a vokál refrén része szerintem picit túlmutat az előadó képességein, ezt leszámítva egy igen jól összerakott vokál synthwave

cucurbia
#27618
kösz,de azota már meglett.

Copernico
#27617
Summer On You JSC via Rimini 2K18 RMX
Ez ODABASZ már magyarul megmondva!

reynaud
#27616
reynaud
#27615
Nekem nem kell,de tán más ingert érezz rá,hajrá!
Mirko Hirsch‎– Lost in Alphaville (Vinyl) - SP LP 0035

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27614
Majd elmondja Ő kelme,de ximix által linkelt kiadványt keresi,szerintem ezt.
track4 egy remek remix,elérhető lossless minőségben is,a többi töltelék!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27613
Nekem első blikkre kifejezetten tetszik,a kiadó az utóbbi időszakban piacra dobott korongjai közt,egyértelműen a legjobb.
Persze egy dalról véleményt formálni én speciel akkor tudok teljes körűen,ha az adott dalt teljes egészében módomban áll meghallgatni.
A kiadók illetve egyéb zenészek azon szándékát részben megértem hogy védik a hangsávot a jútyube betyároktól,illetve az mp3-as warez huszároktól,de aki megelégszik 128kbps nyekergővel,azt úgysem fogják tudni vásárlásra ösztönözni,a jogsértő videomegosztásokat pedig le lehet tiltani.
Ezeket a korongokat egy szűk, viszonylag anyagilag is tehetősebb,a műanyagba faragott italo-disco zenékre vágyó réteg vásárolja rendszeresen "worldwide" nem hiszem el hogy ezt nem látja a kiadó vezére.
Fel lehetett volna ezt az új K.L. dalt rakni teljes egészében,a zenei részre a FlashBack szignált rátolva.
Azzal hogy samplézünk ,nem hinném hogy befolyásolná az értékesítést,a szenvedélyes vinyl gyűjtők ezt is polcra fogják rakni.

ItaloDisco4Ever !

#27612
Ha jobban megnézed a dátumokat kettő kiadványon is megjelent a dal lossless-ben.<#wink>
És az első nem a Split Mirrors & Friends ( Trigger Jam Records ‎– TJR-072017-030, Pokorny Music Solutions ‎– PMS 046 ) 2017 volt
hanem a New Italo Disco Music - Chapter 1 2016-ban amit Dj Adamski válogatott össze egy CD-re.


Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.08.20. 09:29:12

#27611
Kiadták,,
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
https://www.discogs.com/Split-Mirrors--Friends/release/11139252