NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Raffaele Fiume zenéi nekem is tetszenek. A '80-as italo disco egyik fontos figurája.
imo :) science fiction is science fact
Szia! Nem sértődtem meg :-) Izlések és pofonok. Nekem speciel nagyon bejön az ilyen fajta stilusú zene.
Az hogy neked nem embere válogatja.:-) Nem vagyunk egyformák :-)
További jó zenehallgatást és sok jó lemezt kivánok!
Utoljára szerkesztette: AeroCool, 2018.09.27. 10:34:12
Az hogy neked nem embere válogatja.:-) Nem vagyunk egyformák :-)
További jó zenehallgatást és sok jó lemezt kivánok!
Utoljára szerkesztette: AeroCool, 2018.09.27. 10:34:12
New Italo Vinyl
#27808
<#buck>#buck><#buck>#buck>
#27807
<#bdead>#bdead>
Érdekes,tök egyszerű a zenei alap,mégis már első hallásra kaptam e remixtől,egy maflást! 😊
Nagyon tetszik,jó volna beszerezni lossless,vonalon vagyok,kérdés készült é wav maszter.
Nagyon tetszik,jó volna beszerezni lossless,vonalon vagyok,kérdés készült é wav maszter.
ItaloDisco4Ever !
Szia,
Köszönjük ,látom ez egy friss dolog.
Nem meg sértődni,mert a kritikám a zenének szól.
Kínszenvedés volt végighallgatni !!!
A 80s években ezeket,a legalsó fiók,legmélyére eldugták volna,ne hogy véletlen kiadják,mert bukás lesz a vége.
Ezt majd mivel limitált példány számban dobják ki,biztosan elfogy.....tovább nem folytatom mert itt olyat írnék amivel néhány lemezgyűjtőt megsértenék!
Köszönjük ,látom ez egy friss dolog.
Nem meg sértődni,mert a kritikám a zenének szól.
Kínszenvedés volt végighallgatni !!!
A 80s években ezeket,a legalsó fiók,legmélyére eldugták volna,ne hogy véletlen kiadják,mert bukás lesz a vége.
Ezt majd mivel limitált példány számban dobják ki,biztosan elfogy.....tovább nem folytatom mert itt olyat írnék amivel néhány lemezgyűjtőt megsértenék!
ItaloDisco4Ever !
Sziasztok! Egyik kedvenc kiadóm a Quadrangolo Mirabile Records újra akcióban!! Várható megjelenés November!
New Italo Vinyl
De erre.
Eredeti=amit először bemutattál
Nem tudom az nagyon tetszik,ezt a a másikat felénél ki is kapcsoltam,eluntam.
Eredeti=amit először bemutattál
Nem tudom az nagyon tetszik,ezt a a másikat felénél ki is kapcsoltam,eluntam.
ItaloDisco4Ever !
#27800
Nagggyon klafa anyag!!!<#eljen>#eljen>
A siker titka, a jó összetevők.<#vigyor>#vigyor>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Egy kis Kano innen,egy kis Eddy Huntington onnan,Mr.Flagioval elegyitve,nyakon öntve Bobby Orlando sziruppal,és kész egy műsorbevezető alászignál.
Ez jó!megvettem.
Nem nagyon szerettem a lassú Pet Shop Boys dalokat de Being boring mindig nagy kedvenc volt,engem ez erre emlékeztet és vevő voltam rá.
Nem nagyon szerettem a lassú Pet Shop Boys dalokat de Being boring mindig nagy kedvenc volt,engem ez erre emlékeztet és vevő voltam rá.
Már a kezdő 10mp-ből hallani,nem mulatós,szegényes ,másolt synth hangzás ! <#eljen>#eljen>
ItaloDisco4Ever !
#27789
Silent Circle - Chapter Italo Dance Unreleased.
01-Touch In The Night 3000 (Unreleased Album Edit)
02-How Could I Be Right (Unreleased Track)
03-Kaido (Unreleased Track)
04-Who Took My Girl (Unreleased Track)
05-Night After Night (Unreleased Track)
06-Chalk Is Cheap (Unreleased Track)
07-I'm Back To Stay (Unreleased Track)
08-Don't Cry Tonight Stay With Me (Unreleased Track)
09-In The Air Tonight (Unreleased Version)
10-Face To Face (Unreleased Track)
11-Lost In Space (Unreleased Track)
12-Deep In My Heart (Unreleased Track)
13-Here Comes The Rain (Unreleased Track)
14-Touch In The Night 3000 (Unreleased Extended)
https://www11.zippyshare.com/v/rdvocMfP/file.html
01-Touch In The Night 3000 (Unreleased Album Edit)
02-How Could I Be Right (Unreleased Track)
03-Kaido (Unreleased Track)
04-Who Took My Girl (Unreleased Track)
05-Night After Night (Unreleased Track)
06-Chalk Is Cheap (Unreleased Track)
07-I'm Back To Stay (Unreleased Track)
08-Don't Cry Tonight Stay With Me (Unreleased Track)
09-In The Air Tonight (Unreleased Version)
10-Face To Face (Unreleased Track)
11-Lost In Space (Unreleased Track)
12-Deep In My Heart (Unreleased Track)
13-Here Comes The Rain (Unreleased Track)
14-Touch In The Night 3000 (Unreleased Extended)
https://www11.zippyshare.com/v/rdvocMfP/file.html
#27788
Silent Circle - Chapter 80ies Unreleased (2018).
01. Don't Ask Me Why
02. Sign Of Love
03. 2Night ('1989 Unreleased Version)
04. Can You Hear Me
05. Paralysed
06. What A Shame (Unreleased Version)
07. Luxury
08. Heaven Waits
09. The Sweetest Dreams
10. Don't Say That We Have To Part
11. You've Broken My Tears
12. Tell Me Once Again
13. Drive It Out
14. Tale Of A Diamond
https://www11.zippyshare.com/v/oc6OTvnd/file.html
A minőségért elnézést mindenkitől!
01. Don't Ask Me Why
02. Sign Of Love
03. 2Night ('1989 Unreleased Version)
04. Can You Hear Me
05. Paralysed
06. What A Shame (Unreleased Version)
07. Luxury
08. Heaven Waits
09. The Sweetest Dreams
10. Don't Say That We Have To Part
11. You've Broken My Tears
12. Tell Me Once Again
13. Drive It Out
14. Tale Of A Diamond
https://www11.zippyshare.com/v/oc6OTvnd/file.html
A minőségért elnézést mindenkitől!
Még friss...vegyétek, vigyétek, füleljétek..<#hawaii>#hawaii>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
#27785
Ezt inkább Joy Peters-től hallgatom szívesebben. <#shakehead>#shakehead>
#27784
<#bdead>#bdead><#bdead>#bdead>
Szerintem is az ó stílusuk,itt az újabb zene tőlük!<#dumcsi>#dumcsi>
Utoljára szerkesztette: gyula1971, 2018.09.22. 18:35:24
Szerintem is az ó stílusuk,itt az újabb zene tőlük!<#dumcsi>#dumcsi>
Utoljára szerkesztette: gyula1971, 2018.09.22. 18:35:24
Mégsincs tele a töke az italo disco zenével! <#nevetes2>#nevetes2>
Lehet őt utálni, meg imádni - az utóbbiak nagy többségben vannak ezt bárki leszűrheti - de azt nem lehet elvenni a csávesztől, hogy olyan muzikalitás és rengeteg ötletesség van fejében, ami nagyon sokszor egyedüli megoldások halmaza akármilyen stílusba is nyúl bele, hogy az már zseniális!
Erre jön szerényen kidob egy kis teaser-t és el is tűnik ahogy szokta de nekem meg sok másnak paff! <#boxer>#boxer> Kiütött
Olyan érzésem van, mintha a Valerie Dore lenne keverve Scotch-csal, csak éppen olyan Mflex féle dinamikus szinti hangokkal, hogy elaléltam tőle! Többször írtam már a csávesz kidobott számomra jó pár szar nótákat is, mert van neki, de az utolsó 2-3 évben gyalázás már amit művel! Talán még a heavy metal-ban is tudna alkotni! <#nevetes1>#nevetes1>
Mindegy is, ez bizony ITALO DISCO!
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.09.22. 09:44:18
Lehet őt utálni, meg imádni - az utóbbiak nagy többségben vannak ezt bárki leszűrheti - de azt nem lehet elvenni a csávesztől, hogy olyan muzikalitás és rengeteg ötletesség van fejében, ami nagyon sokszor egyedüli megoldások halmaza akármilyen stílusba is nyúl bele, hogy az már zseniális!
Erre jön szerényen kidob egy kis teaser-t és el is tűnik ahogy szokta de nekem meg sok másnak paff! <#boxer>#boxer> Kiütött
Olyan érzésem van, mintha a Valerie Dore lenne keverve Scotch-csal, csak éppen olyan Mflex féle dinamikus szinti hangokkal, hogy elaléltam tőle! Többször írtam már a csávesz kidobott számomra jó pár szar nótákat is, mert van neki, de az utolsó 2-3 évben gyalázás már amit művel! Talán még a heavy metal-ban is tudna alkotni! <#nevetes1>#nevetes1>
Mindegy is, ez bizony ITALO DISCO!
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.09.22. 09:44:18
New EP from Mflex Sounds (coming soon !)
Hamarosan,amit sokan várunk tőle ..... italo-disco !
Hamarosan,amit sokan várunk tőle ..... italo-disco !
ItaloDisco4Ever !
Peter Zimmermann - Kaneda's Theme (Italo Disco Reprise)
- link
Pat & Pats - Tobago
- link
Robert Parker - End of The Night
- link
Dreamers Avenue - Fire In The Night
- link
Dana Jean Phoenix - Far And Away
- link
Chris Huggett - Maybe She Loves You (feat. Lilli Janik)
- link
Utoljára szerkesztette: ximix, 2018.09.22. 03:46:37
- link
Pat & Pats - Tobago
- link
Robert Parker - End of The Night
- link
Dreamers Avenue - Fire In The Night
- link
Dana Jean Phoenix - Far And Away
- link
Chris Huggett - Maybe She Loves You (feat. Lilli Janik)
- link
Utoljára szerkesztette: ximix, 2018.09.22. 03:46:37
fél OFF
Ha esetleg már meguntatok pár "bakelitet", akkor itt a lehetőség
Magyarok reszelik az AC/DC vinil napszemüvegeit
link
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ha esetleg már meguntatok pár "bakelitet", akkor itt a lehetőség
Magyarok reszelik az AC/DC vinil napszemüvegeit
link
#27778
<#bdead>#bdead><#bdead>#bdead>
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
#27775
Hát 30-év az 30-év öregedés. Azért a két szélső tagon jobban látszik,a középső énekes,egész jól tartja magát!
#27774
<#bdead>#bdead>
Az a fránya megöregedés ...... éppen Silent Circle albumot hallgatok (Anywhere Tonight)


ItaloDisco4Ever !
most kezdek hülyülni hallok egy dalt és nem jut eszembe a cime előadoja igy nem tudom megnézni megvan-e😊)))öregszem.
Igen erről a kiadványrol értekeztünk a nyolcvanas forumban.a neten mp3 letöltésként van fent,egy (megbizható) forrásbol meglett flacban is,de ellenőrzés és meghallgatás után nagyon ugy tünik,hogy ha ez valoban megjelent cd-n akkor ez nem igazán veszteségmentes forrásbol lett lemezre nyomva.Mr.Breitungnak ezügyben irt levélre a mai napig nincs még válasz.
Meghallgatva néha hallani a szalagzajt tehát lehet hogy studiotekercsről van,lehet hogy bootleg..egyenlőre rejtély.
Mindenesetre kb 4 dal kivételével a többit elég nehéz ép füllel végighallgatni.
Meghallgatva néha hallani a szalagzajt tehát lehet hogy studiotekercsről van,lehet hogy bootleg..egyenlőre rejtély.
Mindenesetre kb 4 dal kivételével a többit elég nehéz ép füllel végighallgatni.
#27768
Nagyon határeset,hogy berakhatom é ide,talán csak azért mert a dal olyan jó kis 80s feeling!
Luxar ft Dēlfy - Move On
Luxar ft Dēlfy - Move On
ItaloDisco4Ever !
Linda hangja olyan mintha megfázással küszködött volna amikor felénekelte a vokált.
A zenei alap valóban ötlethiányos ,az egyszer meghallgatom s aztán felejtős kategória.
(egy-egy általam linkelt zene,nem egyenlő azzal hogy tetszik is,pld. ez nagyon nem.)
Sajnos italo-disco fronton egyre gyengébb a felhozatal,vannak az elcsépelt orosz new-italo próbálkozások,amikben úgy másolják a 80s elsősorban Modern Talking kottákat,hogy a szegényes,teljesen ötlettelen synth hangzással tulajdonképpen egy mulatós színvonalat produkálnak.
A linkelt videót végigpörgettem,találtam benne 4 jó dalt,4 remek kiadványról ,a többit ha ingyen adnák sem kéne,kukába valók,élen a "BCR" katasztrofális produktumaival ,ugyanazt a szart eladom 1000x.
A csávesz pedig tipikus példája annak hogy megveszünk minden szemetet amit kiadnak,miközben a lemezjátszóinak a fordulatszámát ajánlatos volna pontosan beállítani.
A zenei alap valóban ötlethiányos ,az egyszer meghallgatom s aztán felejtős kategória.
(egy-egy általam linkelt zene,nem egyenlő azzal hogy tetszik is,pld. ez nagyon nem.)
Sajnos italo-disco fronton egyre gyengébb a felhozatal,vannak az elcsépelt orosz new-italo próbálkozások,amikben úgy másolják a 80s elsősorban Modern Talking kottákat,hogy a szegényes,teljesen ötlettelen synth hangzással tulajdonképpen egy mulatós színvonalat produkálnak.
A linkelt videót végigpörgettem,találtam benne 4 jó dalt,4 remek kiadványról ,a többit ha ingyen adnák sem kéne,kukába valók,élen a "BCR" katasztrofális produktumaival ,ugyanazt a szart eladom 1000x.
A csávesz pedig tipikus példája annak hogy megveszünk minden szemetet amit kiadnak,miközben a lemezjátszóinak a fordulatszámát ajánlatos volna pontosan beállítani.
ItaloDisco4Ever !
Talán a legjobb kifejezés erre a zenére?, hogy:
Szörnyű!
Ez nem neked szól, csak nem értem, ha ennyire nincs ötlet, muzikalitás, dallamvilág, akkor minek kell egyáltalán ilyet csinálni?
Linda hangja is inkább idegesítő, mint hallgatni jó lenne. Amolyan, dobjunk össze valamit italo félét, ráadásul azokat is csórva valamelyik régi nagyból. A 0:38 induló az minek is volt a (el)csórása, pár akkord máshova tételével? <#ticking>#ticking> Nem jut eszembe.
Szörnyű!
Ez nem neked szól, csak nem értem, ha ennyire nincs ötlet, muzikalitás, dallamvilág, akkor minek kell egyáltalán ilyet csinálni?
Linda hangja is inkább idegesítő, mint hallgatni jó lenne. Amolyan, dobjunk össze valamit italo félét, ráadásul azokat is csórva valamelyik régi nagyból. A 0:38 induló az minek is volt a (el)csórása, pár akkord máshova tételével? <#ticking>#ticking> Nem jut eszembe.
Victor Ark feat. Linda Jo Rizzo "JUST AN ILLUSION" (Italo Disco 7" Single Mix)
ItaloDisco4Ever !
Ok,tehát a Michael Jackson tetszik,nem amiből koppintották a dallamát.Most már értem,ez volt a kérdés.