NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#27860
Na Így néz ki egy igényes Vinyl kiadás.<#wow1>#wow1>
Ha úgy fog szólni mint amilyen szépen promózva van a kiadvány és ahogy a videóban kinéz a lemez + a borító akkor ez bizony a vinyl gyűjtők egy nagyon értékes darabja lesz.<#finom>#finom><#szeret>#szeret><#taps>#taps>
Ha úgy fog szólni mint amilyen szépen promózva van a kiadvány és ahogy a videóban kinéz a lemez + a borító akkor ez bizony a vinyl gyűjtők egy nagyon értékes darabja lesz.<#finom>#finom><#szeret>#szeret><#taps>#taps>
#27859
Akit érdekel Mirko támogatásra irányuló tevékenysége az lefordítja magának.
Starcrew 84 feat. Mirko Hirsch - Wenn der Mond die Sonne berührt
Today I would like to support my friend Andreas Fehlauer who has produced the remixes on my last album "Midnight Affair" (It started with a Spark, Hey Italo (Arp on Fire Remix), ...)
He has a project that some of you may already know:
It is called STARCREW 84 and Andreas has just released an album of instrumental cover versions of 80s love songs.
The style is very melodic, dream-like and melancholic with a touch of Vangelis here and there.
If you want to support him, subscribe to his YouTube channel
https://www.youtube.com/c…/UC_fcIjOcRPHgam_fRL51B_A/featured
You can also find a German song called "Wenn der Mond die Sonne berührt" (originally sung by Hubert Kah) with my vocals there. It's only available on YouTube because the copyright situation of that song doesn't allow any kind of official release.
You may also want to check out his latest single LOVE IS BLUE or his album SPACEDREAM INTO THE 80S, available now on Amazon / iTunes / Spotify (Bandcamp does not allow cover versions, so you won't find his latest releases there).
Starcrew 84 feat. Mirko Hirsch - Wenn der Mond die Sonne berührt
Today I would like to support my friend Andreas Fehlauer who has produced the remixes on my last album "Midnight Affair" (It started with a Spark, Hey Italo (Arp on Fire Remix), ...)
He has a project that some of you may already know:
It is called STARCREW 84 and Andreas has just released an album of instrumental cover versions of 80s love songs.
The style is very melodic, dream-like and melancholic with a touch of Vangelis here and there.
If you want to support him, subscribe to his YouTube channel
https://www.youtube.com/c…/UC_fcIjOcRPHgam_fRL51B_A/featured
You can also find a German song called "Wenn der Mond die Sonne berührt" (originally sung by Hubert Kah) with my vocals there. It's only available on YouTube because the copyright situation of that song doesn't allow any kind of official release.
You may also want to check out his latest single LOVE IS BLUE or his album SPACEDREAM INTO THE 80S, available now on Amazon / iTunes / Spotify (Bandcamp does not allow cover versions, so you won't find his latest releases there).
#27858
<#bdead>#bdead><#awink>#awink>
Okay ! <#nevetes1>#nevetes1>
Szerintem zárjuk is ezt a "BCR" témát,már így is többet csevegtünk róla mint amilyen szintű figyelmet érdemel,nálam szóra sem érdemes kategória!
Szerintem zárjuk is ezt a "BCR" témát,már így is többet csevegtünk róla mint amilyen szintű figyelmet érdemel,nálam szóra sem érdemes kategória!
ItaloDisco4Ever !
Spacehawk - Millennium
soundcloud link
Mostanság nem érdekel olyan mélységében a spacesynth mint anno a 80s években,mondjuk LaserDance - You & Me,Cosmo Tron vagy Koto - Time ,Cyber People - DSP etc. hogy csak néhány kedvencet említsek,de ez most figyelemre méltó,megjelenés csak 2019-ben várható.
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2018.10.01. 17:35:45
soundcloud link
Mostanság nem érdekel olyan mélységében a spacesynth mint anno a 80s években,mondjuk LaserDance - You & Me,Cosmo Tron vagy Koto - Time ,Cyber People - DSP etc. hogy csak néhány kedvencet említsek,de ez most figyelemre méltó,megjelenés csak 2019-ben várható.
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2018.10.01. 17:35:45
ItaloDisco4Ever !
Talán valakit érdekelhet.
Glass Apple Bonzai & Hello Moth - Lucid Dream (Italo Mix by Glass Apple Bonzai) bandcamp
Glass Apple Bonzai & Hello Moth - Lucid Dream (Italo Mix by Glass Apple Bonzai) bandcamp
ItaloDisco4Ever !
Én jobban teszem ha meg sem szólalok "BCR" kiadványokkal kapcsolatban,mert sok szépet nem tudok írni,ha véleményezzem.
A többsége kukába való hulladék,az elmúlt időszakban kiadottak közt talán (2) amit ha nem ismernél,ajánlom figyelmedbe,a jobbak közé sorolható.
Vinylen is piacon van. mind2.
(Link 1)
(Link 2)
A többsége kukába való hulladék,az elmúlt időszakban kiadottak közt talán (2) amit ha nem ismernél,ajánlom figyelmedbe,a jobbak közé sorolható.
Vinylen is piacon van. mind2.
(Link 1)
(Link 2)
ItaloDisco4Ever !
#27851
bcr<#pardon1>#pardon1>sokkal inkább ezt
#27850
2016-2018-as BCR könyvtáram terjedelme 129 GB! <#csodalk>#csodalk><#nyes>#nyes>
Szerinted mennyi ragadt meg bennem.<#fejvakaras>#fejvakaras>
Csak tudom hogy vannak közte igen jók, de a korpa között könnyen elveszik a disznó. <#nevetes1>#nevetes1>
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.10.01. 14:39:50
Szerinted mennyi ragadt meg bennem.<#fejvakaras>#fejvakaras>
Csak tudom hogy vannak közte igen jók, de a korpa között könnyen elveszik a disznó. <#nevetes1>#nevetes1>
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.10.01. 14:39:50
#27849
Jobb ha nem hallod , mert ez egy ordas nagy átverés. 😄
Ha majd hallom,akkor eldöntöm,hogy várom-e.Sajnos sok régi előado mostani nótája nem hozta nálam a régi feelinget,bár a Bozzetti úr azért eddig ritkábban okozott csalódás a többiekkel szemben.Teaser??
Lehet hogy vannak,csak nem ismerem őket vagy nem hallom😊)De ha mutatsz példát.....😊)
Na ebben sem mind tetszik,de az első 2-3 változat igen.Kicsit nekem a régi idők italo hangzására emlékeztet,sokkal lágyabban és dallamosabbnak találtam a szintit,mint a többi BCR dalban amiket hallok általában.(és dobom a kukámba)
Az istrumentálisak meg egyenesen szignálzenének kívánkoznak.))
Röviden ennyi,amiért megtetszett..
Na ebben sem mind tetszik,de az első 2-3 változat igen.Kicsit nekem a régi idők italo hangzására emlékeztet,sokkal lágyabban és dallamosabbnak találtam a szintit,mint a többi BCR dalban amiket hallok általában.(és dobom a kukámba)
Az istrumentálisak meg egyenesen szignálzenének kívánkoznak.))
Röviden ennyi,amiért megtetszett..
#27846
Remélem már ti is annyira várjátok mint én! <#taps>#taps>


Nem "pont" ez tetszik, hanem pont ezt most meghallgattam és pont most tetszett. Lehet, hogy tegnap még nem tetszett volna, vagy meg sem hallgattam volna. Ki tudja? <#circling>#circling>
imo :) science fiction is science fact
#27844
Elképzelni nem tudom miért pont ez tetszik nektek.<#fejvakaras>#fejvakaras>
Vannak ennél sokkal jobb BCR nóták , de ti tudjátok. <#nemtudom>#nemtudom>
Vannak ennél sokkal jobb BCR nóták , de ti tudjátok. <#nemtudom>#nemtudom>
Nem vagyok nagyon odáig a BCR kiadványokért de ez most nekem nagyon bejött😊)
Limelight
Limelight
#27841
#27840
#27839
talán még nem volt itt újdonságként
Hát én-főleg a kilencvenes években-sokszor forogtam a hasonló "sztárok" környezetében.Scooter,DJ.Bobo,2 Unlimited, Modo,Mr.President,Culture Beat,C&C Music Factory,N'Sync,Backstreet Boys,Words Appart,Blünchen,Nightcrawlers,stb.stb.vagy a studioba jöttek be és ott kellett őket "gardedamozni" vagy a koncertek alatt az öltözőkben kellett őket meglátogatni,mindegy is,egy kutya.Nekem erről a videóról is csak az jut mindig eszembe:
Ők is csak emberek.És a hangsúly a CSAK -on van.
Ők is csak emberek.És a hangsúly a CSAK -on van.
Azért vicces is... váóóó jéeeeee uaaanderful (Lian), meg az öreg Fancy, aki sosem őszül viszont örökké csodálkoznak a szemei... <#nyes>#nyes> Bad John Boy hasonlít feleségem nagybátyjára. Vanessa "Bad Boy" meg eleve abszurd.
Amúgy kanadai szemmel persze olyan az USA. De azért US is US, akkor is. <#papakacsint>#papakacsint>
Amúgy kanadai szemmel persze olyan az USA. De azért US is US, akkor is. <#papakacsint>#papakacsint>
imo :) science fiction is science fact
A sztorim bevillanása mellett még tudod mire gondoltam végigpörgetve a videót?
Fancy és Bad Boys Blue a 80s években milyen baresz zenéket dobáltak piacra,azok legalább is számomra a mai napig megunhatatlanok.
Lian Ross még mindig bombázó!
Értem én hogy sok a munkád ,de akkor sem eltűnni hetekre ,mert morcos leszek ! 😊 <#wave>#wave>
Fancy és Bad Boys Blue a 80s években milyen baresz zenéket dobáltak piacra,azok legalább is számomra a mai napig megunhatatlanok.
Lian Ross még mindig bombázó!
Értem én hogy sok a munkád ,de akkor sem eltűnni hetekre ,mert morcos leszek ! 😊 <#wave>#wave>
ItaloDisco4Ever !
szuper!
azért mosolyogtató, hogy az usa 99,99%nak fogalma sincs kik ezek az emberek és mi a zenéjük vagy mekkora nevek voltak ők egykor főleg európában. 4500 koncert ember helyett én legfeljebb 450-1000-et tudok egy usa beli ilyen rendezvényen elképzelni, de mindenképpen jó volt őket így együtt is látni a szervezőknek hála.
jó zenéket továbbra is.
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2018.09.28. 19:02:15
azért mosolyogtató, hogy az usa 99,99%nak fogalma sincs kik ezek az emberek és mi a zenéjük vagy mekkora nevek voltak ők egykor főleg európában. 4500 koncert ember helyett én legfeljebb 450-1000-et tudok egy usa beli ilyen rendezvényen elképzelni, de mindenképpen jó volt őket így együtt is látni a szervezőknek hála.
jó zenéket továbbra is.
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2018.09.28. 19:02:15
rég?? <#wave>#wave> 2 hete. tényleg sok a munka, és a probléma, nemrég volt szüret is, hagy ne soroljam, időm tényleg szinte semmire, heti néhány zene a kapacitásom mostanában, de pár naponta röptében átfutok a fórumokon és újdonságokon. <#integet2>#integet2>
Ezt látnotok kell.
Egy rövid sztori hozzá : 22 évesen egy balatonparti étteremben dolgoztam,ott ismerkedtem meg egy Kanadában élő ,magyar származású modellként dolgozó hölggyel,aki hát hogy is mondjam a csajom lett,aztán két hét után elvesztettem tovább ment Milánóba.
Éppen New York -ból érkezett ott volt legutóbbi munkája,amikor ezt elmondta,én is elmondtam mennyire szeretnék eljutni az USA-ba.
erre a válasza : áááá,ne vágyakozzál oda,egy acél és betontenger ,szemetes utcákkal ..... <#nevetes1>#nevetes1>
Egy rövid sztori hozzá : 22 évesen egy balatonparti étteremben dolgoztam,ott ismerkedtem meg egy Kanadában élő ,magyar származású modellként dolgozó hölggyel,aki hát hogy is mondjam a csajom lett,aztán két hét után elvesztettem tovább ment Milánóba.
Éppen New York -ból érkezett ott volt legutóbbi munkája,amikor ezt elmondta,én is elmondtam mennyire szeretnék eljutni az USA-ba.
erre a válasza : áááá,ne vágyakozzál oda,egy acél és betontenger ,szemetes utcákkal ..... <#nevetes1>#nevetes1>
ItaloDisco4Ever !
ne vedd már el tőle az egyediséget és a kicsi hírnevet. <#vigyor>#vigyor> sok olyan van a neten,akik azt sem tudják mit hallgatnak. tény, néha viszont önhibájukon kívül,mert valaki egyszer rosszul címezve elhint egy zenét bárhol, ők leszedik és terjesztik tovább hibás adatokkal,aztán ebből születnek az ökörségek
#27827
Segítség! Mi szól itt? A feltöltő nem tévedett?
<#nevetes2>#nevetes2>
<#nevetes2>#nevetes2>
Nekem is teszik ez is...szóval mindkettő 😊,ezért raktam ki a linket,néhány mp az indulásnál nem,de aztán odavág! <#eljen>#eljen>
Szia Maxika haver,rég voltál köreinkben! <#integet2>#integet2>
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2018.09.28. 18:41:47
Szia Maxika haver,rég voltál köreinkben! <#integet2>#integet2>
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2018.09.28. 18:41:47
ItaloDisco4Ever !
a malfa eredetije elbújhat ezen remix mögött, ez nagyon odabasz, egy baj van vele, hogy ilyen rövid <#eljen>#eljen>
Ha előbb tudtam volna hogy érdekel ez a feldolgozás,rákérdeztem volna mikor s hol lesz megvásárolható,ha egyáltalán ...
Ugyanis a dalban vokálozó úriemberrel tegnap délután volt néhány levélváltásom,konkrétan a barátom!
Ugyanis a dalban vokálozó úriemberrel tegnap délután volt néhány levélváltásom,konkrétan a barátom!
ItaloDisco4Ever !
Kedves hölgyem,
Nem tudok nem egyetérteni !
Dettó nálam is kedvenc volt az eredeti Howard Jones és tetszik ez a cover verzió is ! <#wave>#wave>
Nem tudok nem egyetérteni !
Dettó nálam is kedvenc volt az eredeti Howard Jones és tetszik ez a cover verzió is ! <#wave>#wave>
ItaloDisco4Ever !
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Vagy mondjuk EZ A NÓTA. Nem hiszem, hogy volna olyan italodisco rajongó, aki ne ismerné és kedvelné...


Utoljára szerkesztette: Musachy, 2018.09.28. 10:05:30
imo :) science fiction is science fact
#27819
Az eredeti is nagy kedvenc volt nálam, s ez is jó!!!!
<#wink>#wink>
<#wink>#wink>
Csak figyelj, és csodát látsz majd..<#vigyor1>#vigyor1>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
#27817
Szerintem nagyon jó lett 😊
Erről én is kaptam reggel Bandcamp értesitést de a kapott linken azt irják nincs info😞(és a Diego de Riva oldalán sem találtam meg.
Ott van egy jó pont !
kb. szunyókálás előtt hasznos hallgatni a zenéit,én garantáltan elálmosodnék rajtuk.
Akad persze kivétel vonatkozásában,ez egy jó zene,a vokált gőzöm sincs ki énekli.
kb. szunyókálás előtt hasznos hallgatni a zenéit,én garantáltan elálmosodnék rajtuk.
Akad persze kivétel vonatkozásában,ez egy jó zene,a vokált gőzöm sincs ki énekli.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ItaloDisco4Ever !
Korrekt válasz!
Örülők hogy nem lett belőle sértődés,mert a véleményem megformálása nem személyt célzó volt,kizárólag a zene minősítése, ahogy én gondolom.
Örülők hogy nem lett belőle sértődés,mert a véleményem megformálása nem személyt célzó volt,kizárólag a zene minősítése, ahogy én gondolom.
ItaloDisco4Ever !