NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#27910
A 24-ik legalább lossless a kiadványon nem úgy mint a 22-ik! <#falbav>#falbav><#duhos2>#duhos2><#violent>#violent>
#27909
Lehet, hogy valaki örűl ennek is! Én kifejezetten kerestem a 24.-dik számot. Ne hogy le töltsd!!! Esetleg tedd fel veszteségmentesben!
Utoljára szerkesztette: lazzoo, 2018.10.07. 18:24:12
Utoljára szerkesztette: lazzoo, 2018.10.07. 18:24:12
#27908
Ezt a CD-t keresem már pár éve megvételre.
Michael Wendler Feat. Anika - Come Back (International Edition) 2013
Ha valakinek meglenne ( ami elég valószínűtlen ) és eladná akkor szívesen megvenném.
De akár még a rip is elég lenne a CD-ről. Azért is fizetek ha elküldi valaki.
Discogs
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.10.07. 16:45:08
Michael Wendler Feat. Anika - Come Back (International Edition) 2013
Ha valakinek meglenne ( ami elég valószínűtlen ) és eladná akkor szívesen megvenném.
De akár még a rip is elég lenne a CD-ről. Azért is fizetek ha elküldi valaki.
Discogs
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.10.07. 16:45:08
Gianfranco Randone alias Jeffrey Jey ,ha akad valaki ki nem vágja,oszlopos tagja volt többek közt (Bliss Team , Eiffel 65,) formációknak.
Ez egy szóló zenéje,melynek a vezérdallama,egészen meglepő módon,tiszta new-italo hangzás.
Jeffrey Jey - Lega (Official video)
Ez egy szóló zenéje,melynek a vezérdallama,egészen meglepő módon,tiszta new-italo hangzás.
Jeffrey Jey - Lega (Official video)
ItaloDisco4Ever !
minek,kinek ?
Netről levarázsolt mp3 igényteleneknek!
Sorry a kemény hangvételért,de tök felesleges!
Netről levarázsolt mp3 igényteleneknek!
Sorry a kemény hangvételért,de tök felesleges!
ItaloDisco4Ever !
#27904
<#crazya>#crazya>
#27903
ZYX Italo Disco New Generation Vol. 13 (2018)
CD1
01. Stockholm Nightlife Feat. Nathalie Hanberg - Stay One Day(Cliff Wedge Special Zyx Remix 2018) 6:08
02. Carino Cat - Balabina 7:38
03. Italoconnection - Neon Disco(Flemming Dalum Remix) 6:50
04. Lian Ross & Mode-One - I Still Love You(Extended Version) 5:38
05. Verona - Life Will Never Be The Same(Extended Version) 6:48
06. Denny Beeth & Adelina - Doc's Brain(Flemming Dalum Remix) 6:10
07. Amaya - Feeling Something(Vocal Version) 5:03
08. Diego La Riva - Desire(Extended Version) 5:10
09. Synergic Silence Feat. Fred Ventura - Follow Your Instinct(Italoconnection Remix) 5:53
10. Peter Wilson - Overdrive(Mirko Hirsch Extended Mix) 6:13
11. Victor Ark Feat. Linda Jo Rizzo - Just An Illusion(Italo Disco 12" Vocal Mix) 6:45
12. Cyber Space - Mysterious Affair 5:44
https://www49.zippyshare.com/v/ePZOxC1i/file.html
CD2
13. Fun Boy - Pretty Face(Extended Mix) 6:01
14. Mandy Mancini - Love Me!(Dj Peach Club Remix) 4:38
15. Naoky Feat. Stylove - Cybernetic Love(Extended Mix) 6:12
16. Tam Harrow (Feat. Tom Hooker - No Time To Say Goodbye 5:03
17. Yuhniversia - Glitter(Extended) 4:47
18. Estimado - You Try To Help Me(Zyx Mix) 5:02
19. Barry Lane & Vanello - Journey To The Moon(Zyx Space Mix) 6:29
20. Neo Romantic - Miracle Time (Really, Really, Really!)(Extended Version) 5:49
21. Dyva - Harsh Wind(Flemming Dalum Remix) 6:02
22. David Verona - I Wanna See You In My Life 7:01
23. Italowarriors - The Warrior(122 Nrg Version) 5:04
24. Mike Kremlin - Bye, Bye Mi Amor(Flemming Dalum Club Version) 6:48
https://www49.zippyshare.com/v/VC1GFm1A/file.html
CD1
01. Stockholm Nightlife Feat. Nathalie Hanberg - Stay One Day(Cliff Wedge Special Zyx Remix 2018) 6:08
02. Carino Cat - Balabina 7:38
03. Italoconnection - Neon Disco(Flemming Dalum Remix) 6:50
04. Lian Ross & Mode-One - I Still Love You(Extended Version) 5:38
05. Verona - Life Will Never Be The Same(Extended Version) 6:48
06. Denny Beeth & Adelina - Doc's Brain(Flemming Dalum Remix) 6:10
07. Amaya - Feeling Something(Vocal Version) 5:03
08. Diego La Riva - Desire(Extended Version) 5:10
09. Synergic Silence Feat. Fred Ventura - Follow Your Instinct(Italoconnection Remix) 5:53
10. Peter Wilson - Overdrive(Mirko Hirsch Extended Mix) 6:13
11. Victor Ark Feat. Linda Jo Rizzo - Just An Illusion(Italo Disco 12" Vocal Mix) 6:45
12. Cyber Space - Mysterious Affair 5:44
https://www49.zippyshare.com/v/ePZOxC1i/file.html
CD2
13. Fun Boy - Pretty Face(Extended Mix) 6:01
14. Mandy Mancini - Love Me!(Dj Peach Club Remix) 4:38
15. Naoky Feat. Stylove - Cybernetic Love(Extended Mix) 6:12
16. Tam Harrow (Feat. Tom Hooker - No Time To Say Goodbye 5:03
17. Yuhniversia - Glitter(Extended) 4:47
18. Estimado - You Try To Help Me(Zyx Mix) 5:02
19. Barry Lane & Vanello - Journey To The Moon(Zyx Space Mix) 6:29
20. Neo Romantic - Miracle Time (Really, Really, Really!)(Extended Version) 5:49
21. Dyva - Harsh Wind(Flemming Dalum Remix) 6:02
22. David Verona - I Wanna See You In My Life 7:01
23. Italowarriors - The Warrior(122 Nrg Version) 5:04
24. Mike Kremlin - Bye, Bye Mi Amor(Flemming Dalum Club Version) 6:48
https://www49.zippyshare.com/v/VC1GFm1A/file.html
#27902
Sanyika alkot! <#eljen>#eljen><#taps>#taps>
Gianni Durante - Queen Of The Night (Later Demo Tape)
Gianni Durante - Queen Of The Night (Later Demo Tape)
#27901
<#eljen>#eljen>megállapítom hogy a kolléga megállapítása helytálló
Üdv mindenkinek!
Üdv mindenkinek!
#27900
Evvel a megállapítással teljesen egyetértek<#smile>#smile>
#27899
New Retro Remix szerintem a legjobb idáig belőle! <#eljen>#eljen>
#27898
MALFA - So Long ( Mr.Shepelev remix )...
Utoljára szerkesztette: wmallas, 2018.10.06. 17:23:08
#27897
Egy hónap alatt előjön az.<#wink>#wink>
#27895
Már be is porosodott a polcon ez a CD . <#nevetes1>#nevetes1>
#27894
#27892
<#bdead>#bdead><#bdead>#bdead>
AMAYA - Feeling Something (Short Romantic Mix)
A dal hamarosan megjelenik, hosszabb verzióban a Flashback Records kiadványaként vinylen ,további 3 dal társaságában.
A dal hamarosan megjelenik, hosszabb verzióban a Flashback Records kiadványaként vinylen ,további 3 dal társaságában.
ItaloDisco4Ever !
Goodbye<#wave>#wave>
Mondom gooodbyeee...na!
Mondom gooodbyeee...na!
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Neked csak szimplán mester..<#eplus2>#eplus2>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Nem csoda. A másik topikban sem értette a választ a saját hülyeségére. <#nevetes2>#nevetes2> Dehát ő Zephyr Retarded Retiring...
imo :) science fiction is science fact
google a barátod , hogy a modern talking pop, itt majd meglátod 😊
A Kraftwerkre is rákeressek neked, vagy megoldod?
Amúgy ha a 3+2-nek készítene mondjuk Clay egy italo remixet, az attól még 3+2 marad nem?<#vigyor1>#vigyor1>
Örülök, hogy fáraszthattalak ma este is. Részemről a szerencse..<#eljen>#eljen>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.10.03. 21:37:31
A Kraftwerkre is rákeressek neked, vagy megoldod?
Amúgy ha a 3+2-nek készítene mondjuk Clay egy italo remixet, az attól még 3+2 marad nem?<#vigyor1>#vigyor1>
Örülök, hogy fáraszthattalak ma este is. Részemről a szerencse..<#eljen>#eljen>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.10.03. 21:37:31
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Mármint a Modern Talking egy pop formáció ??? na ne ,ezt magadtól találtad ki,vagy olvastad valahol.
Az a stílus amiben ők a 80s években evezgettek azt úgy definiálják hogy : EURO DISCO
Ryan Benson pedig abszolút érintett a new-italo vonalon.
Itt egy Kraftwerk cover volt linkelve,nem egy Kraftwerk dal ... vágod a különbséget,vagy segítsek még hogy valahogy megértsd.
Katt (ide) a cover verzió készítője ,a topic fent megjelölt zenei stílusai egyikében is alkotgat,tehát itt a helye.
A további eszmecserétől eltekintenék,mert elszívod az energiámat és fárasztasz a badarságaiddal.
Az a stílus amiben ők a 80s években evezgettek azt úgy definiálják hogy : EURO DISCO
Ryan Benson pedig abszolút érintett a new-italo vonalon.
Itt egy Kraftwerk cover volt linkelve,nem egy Kraftwerk dal ... vágod a különbséget,vagy segítsek még hogy valahogy megértsd.
Katt (ide) a cover verzió készítője ,a topic fent megjelölt zenei stílusai egyikében is alkotgat,tehát itt a helye.
A további eszmecserétől eltekintenék,mert elszívod az energiámat és fárasztasz a badarságaiddal.
ItaloDisco4Ever !
Utoljára a #27243-ban jeleztem MT szerzeményt, de az is az ő kiadványuk volt, tehát nem holmi kutyulék..bocsika.
És az sem most volt, tehát a "szoktam" is enyhe túlzás..<#nyes>#nyes>
Amúgy RB-től is csak egy kutyulékot hallunk, ami eredetileg egy MT szerzemény, akik pedig pop csapat.
Szólj ha kihagytam valami lényegeset<#vigyor>#vigyor>
Hogy a Kraftwerkről már ne is beszéljünk, akik még csak véletlenül sem italo előadók..
Boldogok a tudatlanok, mert övék a mennyek országa..<#idiota>#idiota>
És az sem most volt, tehát a "szoktam" is enyhe túlzás..<#nyes>#nyes>
Amúgy RB-től is csak egy kutyulékot hallunk, ami eredetileg egy MT szerzemény, akik pedig pop csapat.
Szólj ha kihagytam valami lényegeset<#vigyor>#vigyor>
Hogy a Kraftwerkről már ne is beszéljünk, akik még csak véletlenül sem italo előadók..
Boldogok a tudatlanok, mert övék a mennyek országa..<#idiota>#idiota>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
pop ??? oh tényleg? ... jó lesz ez euro-disco stílusnak is,ami elfér itt,mint ahogy a Kraftwerk cover is.
A tudatlanságodat pótolhatod,katt ide : Ryan Benson
azaz ez nem egyenlő azokkal a kontár remixekkel amiket a Talking-tól te szoktál idehajítani.
A tudatlanságodat pótolhatod,katt ide : Ryan Benson
azaz ez nem egyenlő azokkal a kontár remixekkel amiket a Talking-tól te szoktál idehajítani.
ItaloDisco4Ever !
Nagyon úgy néz ki. Ami a lényeg hogy végre a vinylpörgetők is nyomhatják.Már akit érdekel persze egy Orosz Modern Talking
Feelingű előadó :-)
Feelingű előadó :-)
New Italo Vinyl
Ez mondjuk pop, nem italo, és az előző is csak egy remake...
Tetszik ez az engedékenység részedről itt<#nevetes1>#nevetes1>
Tetszik ez az engedékenység részedről itt<#nevetes1>#nevetes1>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Modern Talking - Locomotion Tango "2018" (Instrumental Chorus version by Ryan Benson
Ez tetszik ! <#kacsint>#kacsint>
Ez tetszik ! <#kacsint>#kacsint>
ItaloDisco4Ever !
Kraftwerk - Das Model (Caspro Cover) SoundCloud
Ha tetszik és van sc fiókod,letöltheted (free) WAV minőségben,katt a (more) opcióra.
Kár hogy ily rövidre szabta.
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2018.10.03. 19:37:20
Ha tetszik és van sc fiókod,letöltheted (free) WAV minőségben,katt a (more) opcióra.
Kár hogy ily rövidre szabta.
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2018.10.03. 19:37:20
ItaloDisco4Ever !
TQ dalaival zeneileg avagy mondhatnám úgy is a zenei alapokkal dalai nagy részében semmi probléma,sőt úgy gondolom ez a titka hogy jó pörgős Hi-Nrg stílus közeli ritmusok magával rántják a hallgatót olyan markánsan hogy a vokálra már oda sem figyel.
Ez a stílus amúgy sem igényel Celine Dion szintű énekesnőket,no de azért én meghallgatnám TQ azon dalait egy jobb énekesnővel amiben csak Ő dúdolgat 😊 !
Akkor várjuk TQ új dalát,lehet csoda történik és engem is magával ránt ....remélem ! 😊
Ez a stílus amúgy sem igényel Celine Dion szintű énekesnőket,no de azért én meghallgatnám TQ azon dalait egy jobb énekesnővel amiben csak Ő dúdolgat 😊 !
Akkor várjuk TQ új dalát,lehet csoda történik és engem is magával ránt ....remélem ! 😊
ItaloDisco4Ever !
#27874
#27873
Érdekes, én kifejezetten bírom minden eddigi számát.
Videóit nem nézem, mert nagyon Yoko Ono jelenség a csaj, s ez taszít engem némiképp.
Remélem, nem vagyok rasszista ?....de ezek a ferdeszeműek sajnos kiváltanak belőlem némi irritációt.
Az angol kiejtése nyilván nagyon gyenge, (irritáló?) de zeneileg szerintem van benne fantázia. Sőt.
Én már azt hittem, ennyi volt, eltűnt, aztán most mégiscsak felbukkant.
Kíváncsian várom, hogy milyen lesz most.
Videóit nem nézem, mert nagyon Yoko Ono jelenség a csaj, s ez taszít engem némiképp.
Remélem, nem vagyok rasszista ?....de ezek a ferdeszeműek sajnos kiváltanak belőlem némi irritációt.
Az angol kiejtése nyilván nagyon gyenge, (irritáló?) de zeneileg szerintem van benne fantázia. Sőt.
Én már azt hittem, ennyi volt, eltűnt, aztán most mégiscsak felbukkant.
Kíváncsian várom, hogy milyen lesz most.
#27871
#27870
Pedig italo-disco vonalon világszerte meglehetősen sok rajongója van,így hazánkban is.
Ha megnézed a (TQ Discography) azért a zenei producerek igyekeztek odarakni valakit,valakiket mellé akik énekelni is tudnak,így már a dalaiban tán nem is annyira feltűnő hogy semmi hangja nincs.
Anno amikor megérkeztem a fórumra az első kiakadásom a linkelt videóban hallható cover miatt volt,de megpróbált néhány user meggyőzni hogy ez igenis jó ..... nem sikerült !!! <#nevetes1>#nevetes1>
TQ - DANGER
Ha megnézed a (TQ Discography) azért a zenei producerek igyekeztek odarakni valakit,valakiket mellé akik énekelni is tudnak,így már a dalaiban tán nem is annyira feltűnő hogy semmi hangja nincs.
Anno amikor megérkeztem a fórumra az első kiakadásom a linkelt videóban hallható cover miatt volt,de megpróbált néhány user meggyőzni hogy ez igenis jó ..... nem sikerült !!! <#nevetes1>#nevetes1>
TQ - DANGER
ItaloDisco4Ever !
Esküszöm,rád gondoltam amikor linkeltem!
Nekem is nagyon tetszik,már le is töltöttem!
Nekem is nagyon tetszik,már le is töltöttem!
ItaloDisco4Ever !
I'm excited to announce the pending release of Diamond Eyes - featuring spoken words by 80s Italo/Euro Disco legend Fancy. The song is produced and co-written by the amazing RetroTeque, and is one of the best songs I've ever made.
The vinyl will be released on November 11th, while the digital and CDr single will be released on November 23rd. Keep checking my page for pre-order links.
Here's the track listing for both formats:
Limited 12" vinyl format:
Side One
Diamond Eyes (Italoconnection Remix)
Side Two
Diamond Eyes (RetroTeque Long Play)
Angel Of Love (Mirko Hirsch Dirty NRG Mix) (Exclusive to this release)
Digital and CD single:
Diamond Eyes (RetroTeque Radio Mix)
Diamond Eyes (Matt Pop Radio Mix)
Diamond Eyes (Italoconnection Remix)
Diamond Eyes (Sakgra PW Elle Remix)
Diamond Eyes (Matt Pop Remix)
Diamond Eyes (RetroTeque Long Play)
Valamelyik rádióban hallottam nemrég egy korábbi számát, elkerülhetetlen volt... Megállapítottam, hogy szörnyűbb, mint amire emlékeztem. Ezzel a nővel konkrétan kínozni lehetne. Még a hangszíne is irritáló. Tetszik vagy sem, ez az őszinte véleményem.
imo :) science fiction is science fact
