NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#27910
A 24-ik legalább lossless a kiadványon nem úgy mint a 22-ik! <#falbav><#duhos2><#violent>

#27909
Lehet, hogy valaki örűl ennek is! Én kifejezetten kerestem a 24.-dik számot. Ne hogy le töltsd!!! Esetleg tedd fel veszteségmentesben!
Utoljára szerkesztette: lazzoo, 2018.10.07. 18:24:12
#27908
Ezt a CD-t keresem már pár éve megvételre.

Michael Wendler Feat. Anika - Come Back (International Edition) 2013

Ha valakinek meglenne ( ami elég valószínűtlen ) és eladná akkor szívesen megvenném.
De akár még a rip is elég lenne a CD-ről. Azért is fizetek ha elküldi valaki.

Discogs




Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.10.07. 16:45:08

reynaud
#27907
Gianfranco Randone alias Jeffrey Jey ,ha akad valaki ki nem vágja,oszlopos tagja volt többek közt (Bliss Team , Eiffel 65,) formációknak.
Ez egy szóló zenéje,melynek a vezérdallama,egészen meglepő módon,tiszta new-italo hangzás.

Jeffrey Jey - Lega (Official video)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27906
minek,kinek ?
Netről levarázsolt mp3 igényteleneknek!
Sorry a kemény hangvételért,de tök felesleges!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27905
Csatlakozom,favorit nálam is,napi szinten hallgatom,telitalálat ez a remix!

ItaloDisco4Ever !

#27904
<#crazya>

#27903
ZYX Italo Disco New Generation Vol. 13 (2018)
CD1
01. Stockholm Nightlife Feat. Nathalie Hanberg - Stay One Day(Cliff Wedge Special Zyx Remix 2018) 6:08
02. Carino Cat - Balabina 7:38
03. Italoconnection - Neon Disco(Flemming Dalum Remix) 6:50
04. Lian Ross & Mode-One - I Still Love You(Extended Version) 5:38
05. Verona - Life Will Never Be The Same(Extended Version) 6:48
06. Denny Beeth & Adelina - Doc's Brain(Flemming Dalum Remix) 6:10
07. Amaya - Feeling Something(Vocal Version) 5:03
08. Diego La Riva - Desire(Extended Version) 5:10
09. Synergic Silence Feat. Fred Ventura - Follow Your Instinct(Italoconnection Remix) 5:53
10. Peter Wilson - Overdrive(Mirko Hirsch Extended Mix) 6:13
11. Victor Ark Feat. Linda Jo Rizzo - Just An Illusion(Italo Disco 12" Vocal Mix) 6:45
12. Cyber Space - Mysterious Affair 5:44

https://www49.zippyshare.com/v/ePZOxC1i/file.html

CD2
13. Fun Boy - Pretty Face(Extended Mix) 6:01
14. Mandy Mancini - Love Me!(Dj Peach Club Remix) 4:38
15. Naoky Feat. Stylove - Cybernetic Love(Extended Mix) 6:12
16. Tam Harrow (Feat. Tom Hooker - No Time To Say Goodbye 5:03
17. Yuhniversia - Glitter(Extended) 4:47
18. Estimado - You Try To Help Me(Zyx Mix) 5:02
19. Barry Lane & Vanello - Journey To The Moon(Zyx Space Mix) 6:29
20. Neo Romantic - Miracle Time (Really, Really, Really!)(Extended Version) 5:49
21. Dyva - Harsh Wind(Flemming Dalum Remix) 6:02
22. David Verona - I Wanna See You In My Life 7:01
23. Italowarriors - The Warrior(122 Nrg Version) 5:04
24. Mike Kremlin - Bye, Bye Mi Amor(Flemming Dalum Club Version) 6:48

https://www49.zippyshare.com/v/VC1GFm1A/file.html
#27902
Sanyika alkot! <#eljen><#taps>

Gianni Durante - Queen Of The Night (Later Demo Tape)

#27901
<#eljen>megállapítom hogy a kolléga megállapítása helytálló
Üdv mindenkinek!
#27900
Evvel a megállapítással teljesen egyetértek<#smile>
#27899
New Retro Remix szerintem a legjobb idáig belőle! <#eljen>

#27898

MALFA - So Long ( Mr.Shepelev remix )...
Utoljára szerkesztette: wmallas, 2018.10.06. 17:23:08
#27897
Musachy
#27896
Nagyon poros helyen laksz? <#vigyor3>

imo :) science fiction is science fact

#27895
Már be is porosodott a polcon ez a CD . <#nevetes1>

#27894

cucurbia
#27893

#27892
<#bdead><#bdead>

reynaud
#27891
AMAYA - Feeling Something (Short Romantic Mix)



A dal hamarosan megjelenik, hosszabb verzióban a Flashback Records kiadványaként vinylen ,további 3 dal társaságában.

ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#27890
Goodbye<#wave>
Mondom gooodbyeee...na!

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#27889
Neked csak szimplán mester..<#eplus2>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#27888
Nem csoda. A másik topikban sem értette a választ a saját hülyeségére. <#nevetes2> Dehát ő Zephyr Retarded Retiring...

imo :) science fiction is science fact

reynaud
#27887


Sejtettem hogy olvastad valahol!
Feladom!
Jó éjt!<#wave>

ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#27886
google a barátod , hogy a modern talking pop, itt majd meglátod 😊

A Kraftwerkre is rákeressek neked, vagy megoldod?
Amúgy ha a 3+2-nek készítene mondjuk Clay egy italo remixet, az attól még 3+2 marad nem?<#vigyor1>

Örülök, hogy fáraszthattalak ma este is. Részemről a szerencse..<#eljen>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.10.03. 21:37:31

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#27885
<#hehe>

imo :) science fiction is science fact

reynaud
#27884
Mármint a Modern Talking egy pop formáció ??? na ne ,ezt magadtól találtad ki,vagy olvastad valahol.
Az a stílus amiben ők a 80s években evezgettek azt úgy definiálják hogy : EURO DISCO
Ryan Benson pedig abszolút érintett a new-italo vonalon.

Itt egy Kraftwerk cover volt linkelve,nem egy Kraftwerk dal ... vágod a különbséget,vagy segítsek még hogy valahogy megértsd.
Katt (ide) a cover verzió készítője ,a topic fent megjelölt zenei stílusai egyikében is alkotgat,tehát itt a helye.

A további eszmecserétől eltekintenék,mert elszívod az energiámat és fárasztasz a badarságaiddal.

ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#27883
Utoljára a #27243-ban jeleztem MT szerzeményt, de az is az ő kiadványuk volt, tehát nem holmi kutyulék..bocsika.
És az sem most volt, tehát a "szoktam" is enyhe túlzás..<#nyes>

Amúgy RB-től is csak egy kutyulékot hallunk, ami eredetileg egy MT szerzemény, akik pedig pop csapat.
Szólj ha kihagytam valami lényegeset<#vigyor>
Hogy a Kraftwerkről már ne is beszéljünk, akik még csak véletlenül sem italo előadók..

Boldogok a tudatlanok, mert övék a mennyek országa..<#idiota>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#27882
pop ??? oh tényleg? ... jó lesz ez euro-disco stílusnak is,ami elfér itt,mint ahogy a Kraftwerk cover is.
A tudatlanságodat pótolhatod,katt ide : Ryan Benson

azaz ez nem egyenlő azokkal a kontár remixekkel amiket a Talking-tól te szoktál idehajítani.

ItaloDisco4Ever !

AeroCool
#27881
Nagyon úgy néz ki. Ami a lényeg hogy végre a vinylpörgetők is nyomhatják.Már akit érdekel persze egy Orosz Modern Talking
Feelingű előadó :-)

New Italo Vinyl

Zephyr Retiring
#27880
Ez mondjuk pop, nem italo, és az előző is csak egy remake...
Tetszik ez az engedékenység részedről itt<#nevetes1>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#27879
Modern Talking - Locomotion Tango "2018" (Instrumental Chorus version by Ryan Benson



Ez tetszik ! <#kacsint>

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27878
Kraftwerk - Das Model (Caspro Cover) SoundCloud

Ha tetszik és van sc fiókod,letöltheted (free) WAV minőségben,katt a (more) opcióra.
Kár hogy ily rövidre szabta.
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2018.10.03. 19:37:20

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27877
TQ dalaival zeneileg avagy mondhatnám úgy is a zenei alapokkal dalai nagy részében semmi probléma,sőt úgy gondolom ez a titka hogy jó pörgős Hi-Nrg stílus közeli ritmusok magával rántják a hallgatót olyan markánsan hogy a vokálra már oda sem figyel.
Ez a stílus amúgy sem igényel Celine Dion szintű énekesnőket,no de azért én meghallgatnám TQ azon dalait egy jobb énekesnővel amiben csak Ő dúdolgat 😊 !

Akkor várjuk TQ új dalát,lehet csoda történik és engem is magával ránt ....remélem ! 😊

ItaloDisco4Ever !

cucurbia
#27876
Ez ugyanaz mint a 2016-os változat??

AeroCool
#27875


Utoljára szerkesztette: AeroCool, 2018.10.03. 19:05:16

New Italo Vinyl

#27874

#27873
Érdekes, én kifejezetten bírom minden eddigi számát.
Videóit nem nézem, mert nagyon Yoko Ono jelenség a csaj, s ez taszít engem némiképp.
Remélem, nem vagyok rasszista ?....de ezek a ferdeszeműek sajnos kiváltanak belőlem némi irritációt.
Az angol kiejtése nyilván nagyon gyenge, (irritáló?) de zeneileg szerintem van benne fantázia. Sőt.
Én már azt hittem, ennyi volt, eltűnt, aztán most mégiscsak felbukkant.
Kíváncsian várom, hogy milyen lesz most.
cucurbia
#27872
kár hogy olyan drága a nagylemez.majd keresgélek...

#27871
#27870
reynaud
#27869
Pedig italo-disco vonalon világszerte meglehetősen sok rajongója van,így hazánkban is.
Ha megnézed a (TQ Discography) azért a zenei producerek igyekeztek odarakni valakit,valakiket mellé akik énekelni is tudnak,így már a dalaiban tán nem is annyira feltűnő hogy semmi hangja nincs.

Anno amikor megérkeztem a fórumra az első kiakadásom a linkelt videóban hallható cover miatt volt,de megpróbált néhány user meggyőzni hogy ez igenis jó ..... nem sikerült !!! <#nevetes1>

TQ - DANGER

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27868
Imádom Peter Wilson zenéit ! <#eljen>

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27867
Esküszöm,rád gondoltam amikor linkeltem!
Nekem is nagyon tetszik,már le is töltöttem!

ItaloDisco4Ever !

cucurbia
#27866



I'm excited to announce the pending release of Diamond Eyes - featuring spoken words by 80s Italo/Euro Disco legend Fancy. The song is produced and co-written by the amazing RetroTeque, and is one of the best songs I've ever made.

The vinyl will be released on November 11th, while the digital and CDr single will be released on November 23rd. Keep checking my page for pre-order links.

Here's the track listing for both formats:

Limited 12" vinyl format:

Side One
Diamond Eyes (Italoconnection Remix)
Side Two
Diamond Eyes (RetroTeque Long Play)
Angel Of Love (Mirko Hirsch Dirty NRG Mix) (Exclusive to this release)

Digital and CD single:
Diamond Eyes (RetroTeque Radio Mix)
Diamond Eyes (Matt Pop Radio Mix)
Diamond Eyes (Italoconnection Remix)
Diamond Eyes (Sakgra PW Elle Remix)
Diamond Eyes (Matt Pop Remix)
Diamond Eyes (RetroTeque Long Play)

cucurbia
#27865
na ez tipikusan nekem való😊))
Mindig imádtam az ilyen dalokat.

Musachy
#27864
Valamelyik rádióban hallottam nemrég egy korábbi számát, elkerülhetetlen volt... Megállapítottam, hogy szörnyűbb, mint amire emlékeztem. Ezzel a nővel konkrétan kínozni lehetne. Még a hangszíne is irritáló. Tetszik vagy sem, ez az őszinte véleményem.

imo :) science fiction is science fact

reynaud
#27862


Már nagyon várom ! <#papakacsint> <#vigyor5>

ItaloDisco4Ever !

Musachy
#27861
Az biztos! Ez valóban figyelemreméltó kiadvány. <#eljen>

imo :) science fiction is science fact