NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#27958

Ms Project feat. Michael Scholz - Id Really Love to See You Tonight
#27957
Peti nekem a Mirko féle jobban tetszik ebből.
De ízlések és pofonok persze<#wink>

AeroCool
#27956

New Italo Vinyl

#27955
<#ejnye1>

cucurbia
#27954
Ki nem ismerné Elena Ferrettit..khm,akarom irni Sophie-t..khm akarom irni Helent...khm,akarom irni Margaret-et...khm,akarom irni Veronique-t...khm,akarom irni Barbie-t..khm,akarom irni Jeny Room-ot,..khm,inkább nem is irok semmit😊

#27953
Ő ha minden igaz, 1960-as születésű,és sok produkcióban működött közre. Legújabb kiadványa.-Elena Ferretti Bye3, a zene 2010-es amúgy. Ő volt Helen is,na meg rengeteg néven énekelt.<#circling><#integet2>

cucurbia
#27952
Már egy hete megvan tőlük.mailben lehetett igényelni.A Jabda még jó is, a többi kissé..km.

reynaud
#27951


Az italo-disco vonal ,egyik legjobb énekesnője.
Ki ismeri fel?

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27950
Bellatrix - I Love Koto (sc)

(Free) letölthető,néhány billentyűleütést követően.
- link -

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27949
nem jobb,de nem rossz!

Ha nem ismernénk az eredetit ... de ismerjük,és attól nem hinném hogy valaha sikerül jobbat. <#kacsint>
Hamarosan ItaLove feldolgozása is piacra kerül.

ItaloDisco4Ever !

cucurbia
#27948
Ez a nő már 30 éve ugyanabban a ruhában van😊))

Musachy
#27947
Ez sem lett jobb, mint az eredeti, sőt!

imo :) science fiction is science fact

AeroCool
#27946


WE ARE PLEASED TO INFORM YOU THAT THE NEW LIAN ROSS MAXI SINGLE WILL BE AVAILABLE IN DECEMBER !!!!!!!SECTIONS AND PURCHASES IN [email protected]

New Italo Vinyl

reynaud
#27945
Victor Ark feat. Magic System D.J. - Hypnotic Tango

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27944
sacc / kb. Mode-One hangzás.
A címkézést látva Bobby "O" volt a remény,de ez így is kellemes! <#integet2>

ItaloDisco4Ever !

#27943
Baccara - Gimme Your Love (Bobby To Extended Mix)
reynaud
#27942
Reflection - Pensar No Es Sentir (Parralox Remix)



Reflection - Pensar No Es Sentir (Parralox Remix) Free DL (BandCamp)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27941
#27940

#27939
<#dumcsi>

#27938
#27937
#27936
#27935
<#bdead><#bdead>

AeroCool
#27934
Szia!Nem voltam elég figyelmes ezek szerint ha volt már :-) Köszi az információt!! <#eljen>

New Italo Vinyl

reynaud
#27933
Igen!
Közel 4 évvel ezelőtt bemutattam ... - link -
Nem figyeltél !

Tehetséges zenész,énekelni is tud.
Egy másik : " Imaginary World "

ItaloDisco4Ever !

AeroCool
#27932
Sziasztok! Ismerte ezt valaki? Nekem kimaradt,de nagyon tetszik.

New Italo Vinyl

#27931
<#bee1>

cucurbia
#27930
ezeket a köröket én már megjártam,de hátha te..több szálon kell kérdezni.

reynaud
#27929
Direktben elérhetetlen,a zenéi beszerzésével kapcsolatos kérdésekre nem válaszol a youtube-on.
"Bit 99" ,"Access All Areas" szólódalai állítólag kiadásra kerültek,azaz elérhetők voltak.

"Nightdrive" nekem jobban tetszik így : (COSKA).
Ezen (bejegyzésben) van egy hozzászólása.
Megpróbálkozom egy producer által elérni,ezeket a dalokat mint pld. Heart to Heart ,Ace Of Heart etc, valamelyik stream oldalra némi fizetség ellenében felrakhatná,igény volna rá,de hogy neki némi aprópénz számít é,azt erősen kétlem,tehát válszeg ezért nem reagál a videomegosztón a dalok beszerzésével kapcsolatos kérdésekre....

ItaloDisco4Ever !

cucurbia
#27928


És a nagy kedvenc Coskatol,de ez a szerzői eredeti változat



Én eddig akár producereknél,akár azoknál a mixmestereknél probálkoztam,akik kapcsolatban vannak vele,falakba ütköztem.Szivesen segitettek volna,de nem tudtak a beszerzésben😞((
Utoljára szerkesztette: cucurbia, 2018.10.13. 09:25:14

reynaud
#27927
Jesper Jelse - Heart to Heart



Gyanúm szerint ez egy kiadatlan dal,elkezdem a nyomozást ,de ha akad köztettek aki netán tud e zene elérhetőségéről, keressen bátran ,akár privát.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27925
synthwave kedvelőknek ajánlva,sc fiókkal (free) letölthető,WAV minőségben.

Berlin City Romance - Autumn Rain (Marvel83' Remix) SoundCloud

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27924
Ahogy írod,a háttérvokál is nagyon jó ,az dob egy plusz extrát a dalhoz,ez egy szinte tökéletesre csiszolt zenei produkció!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27923
A fekete vagy akár más színben ahogy manapság divat,mindegy,csak faragnák műanyagba.
Engem is érdekelne vinylen ...

ItaloDisco4Ever !

#27922
<#eljen>

#27921
Nagggyon Faxa!!!!<#eljen><#taps>
#27920
<#hamm>

ximix
#27919

VECTORWOLF - Teen Drama (Featuring Highway Superstar)
link
rain70
#27918
Egyszerűen a csávesz hangja és a zene az egyik legjobb! Na, ez ének és vokál magas szinten! <#eljen>
Nagyon szép és dallamos fülbemászó synthpop! Talk-Talk szintű volt a háttérénekes hangja, ami nagyon jól áll neki. Emelem kalapom!
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.10.10. 10:56:13
rain70
#27917
Oké, hogy összecsórt mindenhonnét mindent, de egyébként jól hangzik az egész. A zene maga tompa, viszont az a vokál az mi a retkes lófütty? <#idiota>
Egyrészt, mintha papírból olvasná, ahol le van írva, hogyan kell kiejteni, nyilván így is van, volt, de még így is érthetetlen és emelett hamis is néha, az egész dalt a vokál tönkrebassza jobb szó nincs is rá. <#zavart2>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.10.10. 10:51:44
#27916
Nekem jó pár zene tetszik az albumról! <#finom>


Discogs

#27915
TYŰHA... A "betyárját!!!!!"... bombajó zene!!!!
<#eljen><#taps>

d jani
#27914
Írtam privátot !!! :-)

#27913
Kolléga, ez bizony nagyon jóóóó<#eljen>
ezt is lehetne faragni fekete korongba<#finom>
reynaud
#27912
Royal Visionaries - Peace Rain Down (Parralox Remix)



Royal Visionaries - Peace Rain Down (Fill The World With Love) – Parralox Remix (BandCamp)

A betyárját ..... a start tiszta Bobby O !

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27911
Amaya zenéje mellé feldobhatnák David Verona zenéjét is azon bizonyos maxira,melyet jeleztem néhány napja hogy érkezik,ütős vinyl kiadvány lenne,sokan startolnánk rá.
Ha aktív lenne a fórumon a "Flashback Records" hazai vezére Wind mester ,talán tudna nekünk infóval szolgálni arról hogy a fent említett dal mellé mi a 3 beígért dal a bakelit maxin,az nagy húzás lenne ha a David Verona music lenne az egyik ....

ItaloDisco4Ever !

#27910
A 24-ik legalább lossless a kiadványon nem úgy mint a 22-ik! <#falbav><#duhos2><#violent>

#27909
Lehet, hogy valaki örűl ennek is! Én kifejezetten kerestem a 24.-dik számot. Ne hogy le töltsd!!! Esetleg tedd fel veszteségmentesben!
Utoljára szerkesztette: lazzoo, 2018.10.07. 18:24:12