NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#28010
AMAYA - I NEVER SAID THIS BEFORE (vocal version)
#28009
AMAYA - FEELING SOMETHING (vocal extended version)
#28008




Utoljára szerkesztette: allacska, 2018.10.24. 10:49:38
#28007
#28006
Mert a kiadók szarért húgyért akarják a jogot.
Vagy nevetségesen keveset fizetnek a dalokért , vagy egy pár darab tiszteletpéldánnyal akarják rendezni.
Ami valljuk be elég nagy pofátlanság.

cucurbia
#28005
Mert elment a repipénz Notár Maryre meg Bunyós Pityura😊)

#28004
Bár a lehetőségek tára sem túl sok...-Miért nincs kiadó aki vállalja?<#csodalk>

#28003
Vinyl kiadás tárgyalás alatt van,nincs egyelőre befutó...<#confused> Bár a lehetőségek tára sem túl sok.....
cucurbia
#28002
Nagydarab ember.Nálam kicsit magasabb,csak inkább testesebb valaki élőben.

rain70
#28001
Nem egy tohonya valakinek néz ki, az már biztos. Régen mikor átolvastam a fórumot, kiderült, hogy örült módjára edz napi szinten. Alig férnek el a vállai a képen. <#nevetes2> A fórum szerint 48 éves elmúlt, hát ebből jó párat letagadhatna...
Az új album borító, ami nagyon jól néz ki, nagyon titokzatos egyelőre.
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.10.23. 13:03:37
reynaud
#28000
s akkor stílusosan tartsunk ma magyar napot.

Clay új kiadványa,hogy az új dal "You Are Everything" vinylen is érkezik é,majd ki biztosat tud róla jelzi.


Utoljára szerkesztette: reynaud, 2018.10.23. 12:58:26

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27999
Feltűnik néhány videójában,de ezt te is tudod.

Ez a fotó a videó képi világához jól passzolt,de azért Mike-nak van ennél előnyösebb képe is,mint pld. ez.



S jön az új EP,csütörtökön már elérhető.


ItaloDisco4Ever !

#27998
Ja, OK. Rendben. Azért volt fura 😊
Azért a maga műfajában Semino is elég nagy névnek számít.
rain70
#27997
Igen, ahogy beírtam szinte jött a tiéd, pont láttam. <#nevetes2>
reynaud
#27996
😊 ez majdnem másodpercre egyszerre .... <#nevetes1>

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27995
Rain,a baloldalon álló Alfons Weindorf -ra gondolt.
Nagy ász italo-euro disco vonalon.

ItaloDisco4Ever !

rain70
#27994
Nem.
Közben, ha olvastad, akkor kiderült, hogy a mellette lévő, Alfons Weindorf volt a rébusz.
Semino Rossi-nak meg valóban nem volt köze semmilyen disco dalhoz.
#27993
<#bdead>

#27992
Semino Rossi-ra gondoltál? Nem is tudtam, hogy disco dalt is énekelt.
Én csak német zenés műsorokba látom mindig.
https://www.youtube.com/watch?v=JsnSaEbB3vI
rain70
#27991
Én is büszke vagyok rájuk, de az előbbi már elhúzott egyrészt az országból, másrészt szinte mindenkitől, mert az italo disco-n kívül amibe csak belenyúlt synthwave, synthpop, spacesynth, trance, dance (néhány zenéjét kivéve, ami nekem egyáltalán nem jött be) az zseniális. Csak nekem nem esett le, hogy Ő van a mostani videóban? Én marha. Az előbb facebook-on vettem észre a képet és akkor leesett. Tényleg valamiért nem gondoltam, hogy ő az ott. <#gonosz3><#wow3>




Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.10.23. 12:00:25
Musachy
#27990
Kaphat is <#hehe>

imo :) science fiction is science fact

#27989
Na a másik Lajos most kapott a szívéhez ha ezt olvassa! <#nevetes1>

Zephyr Retiring
#27988
Egy kis reggeli zene.
(Ma még biztosan nem volt itt...)<#finom>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

rain70
#27987
Teljesen véletlenül vettem észre, hogy Lewis Lane írt oda utoljára, csak hallgattam a zenét és bennem is felmerült, hogy vajon miért lehet ez dal az utolsóként kint az Mflex csávesznál.
Az új dalban lévő női hang nagyon hasonlít LL-re és a videó végén azt is eltudom képzelni, hogy az ő ott maga Lewis Lane jól effektezve.

kép

Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.10.23. 10:33:38
reynaud
#27986
Jól sikerült a mindkét változat,amit a magyar verzióra írsz,az úgy van,de nekem akkor is inkább az angol.
Jó hogy van 2 nemzetközileg is elismert magyar előadó az italo piacon.
Számomra Mflex és Clay.

ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#27985
Így utólag meghallgatva mindkét verziót: most egyetértünk.<#eljen>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#27984
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
"elfogulatlanul mondom a valóságot"
Illetve: elfogulatlanul ez a véleményem a valóságról.
Ugye érzel különbséget? Egyébként felesleges leharapnod a fejem ilyesmiért. Nyilván érdekel a véleményed, ezért szoktam elolvasni.

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#27983
Ha csak a legjobb dalait felsorolnánk,különböző művészneveken piacra dobva,hosszú listát lehetne írni.
Allada szokott ezekkel foglalatoskodni,lehet megkérem rá,gyűjtse ki .

2 favorit a vokáljával.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27982
Én még egy jelzőt használnék,a videó és a dal úgy összességében,lehengerlő.

A soundcloud-os felvetésed engem is elgondolkodtatott már,hiszen az oldal jó lehetőség az előadóknak a dalaik népszerűsítésére.
pld. ha tolok rá egy "repost",akkor további 100 egynéhány emberhez jut el,s onnan kezdve ez a szám csak gyarapodik.
Mike az illetékes a kérdéseket megválaszolni ....

A linkelt dal nagy zene,és miket észreveszel ,tényleg az original dal előadójáé az utolsó komment.

ItaloDisco4Ever !

rain70
#27981
A magyar azért jobb, mert ott sokkal jobban átjönnek a dallambeli hajlítások érzetre is és a szöveg is e mellé stimmel a legjobban.
De ezt csak azért, mert meghallgattam a magyart, egyébként nem írtam volna. Azzal meg semmi újat nem mondunk soha, hogy angolul eladható bármi is, nagy ritkán csak az eredeti nyelv. Szóval, ha nem hallom a magyart, akkor azt mondom, hogy tök jó így is, de ezt írtam is.
De magyar egyszerűen sokkal jobb!

Inkább azt áruld el, hogy ki az női énekes?

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.10.23. 10:13:25
reynaud
#27980
Angol nyelven jobban eladható,látom és nem csak a videó alatt,azt olyanok is lájkolják kik a magyar verzióra fel sem figyeltek.
Jó mind2 ,de nálam ha választani kell az angol változat a nyerő.

ItaloDisco4Ever !

rain70
#27979
Az biztos, hogy a csávesznek valami nagyon kellemes hangja van, az angolja (kiejtésre) is zseniális Német létére, de hát azokat elég jól megtanították mindig is a jó kiejtésre, legyen az bármilyen nyelv. Nagyon off-ként még egy videó...<#csodalk><#crazya><#zavart1>

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
rain70
#27978
Igen, Alfons Weindorf, alias Elvin, alias Hurricanes, alias Mozzart, Isten tudja ki még, de konkrétan only one night című számára gondoltam. A zenéket ugye meg mind Fancy kreálta. Azért nem is írtam Italo disco-t, mert bár erőteljesen gyalázták abban az időben az olasz dalokat és italo disco-hoz tartoznak, de inkább euroitalo.

Ebben az Italo egyveleg videóban pl ott meg dobol.



Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.10.23. 09:57:03
Musachy
#27977

imo :) science fiction is science fact

Musachy
#27976

imo :) science fiction is science fact

rain70
#27975
Tessék én is berakok egy képet valakiről, aki a 80-as években a mai napig az egyik legnagyobb disco dalt énekelte.
TOP 10-ben mindenképp ott van a zene Egy kis .... Segítség, nem a nő az!
Ki van a képen és melyik számról van szó?


rain70
#27974
Ebben nem értünk egyet, szerintem nagyon jól mutatnak a videóban a csillag, konfetti effektek, nyilván a vidámságot érzékeltetik azok is, anélkül más lenne érzetre a kép világ. Számomra továbbra is a Radio star a legjobb.
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.10.23. 08:32:31
rain70
#27973
Ez is bejött, talán mert más, mint a többi, de én már úgy vagyok vele, hogy az italonak talán jót tenne, ha újra eltűnne és jó pár év múlva újra előbújna, mert 10-ből 8 tök gáz unalmas lopkodások erőlködése.
rain70
#27972
Egyetértek, hagyják már a fenébe a feldolgozásokat és az eredetit nyugton, mert az a legjobb és az is marad.

Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.10.23. 08:07:07
rain70
#27971
Ismerős nagyon, de nem ugrik be...<#ticking>
rain70
#27970
Ez viszont nagyon jó lett!
rain70
#27969
Ez micsoda?
rain70
#27968
Csak közhelyet tudnék írni ufomflexről <#alien> vagyis azokat, amit pár nap alatt máris dögivel kapott face youtube, ezért nem is írok semmit.
Talán annyit, hogy a zene mellett a képi világ lehengerlően látványos és egyben nyomasztó, ahogy látni, hogy a föld egyre szarabb hellyé válik. "Take me away" engem is! Valaki tudja ki lehet a Ghost girl, mert ezt a csajt nagy titok ötvözi sok éve már. <#alien2>
Van egy olyan tippem, hogy ő Lewis Lane lehet!

SC-ra valamiért nem tesz ki zenét, de a legutolsó a Lewis Lane remix és ő is szólt hozzá utoljára, bár lehet, hogy rosszul gondolkozok. <#zavart2>

Mflex Sounds @ Lewis Lane
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.10.23. 07:57:35
rain70
#27967
Jó zene lett nagyon, de én eddig nem is hallottam róla. Ezután kerestem a magyar verzióra, ami után azt mondom, hogy angolul már nem kellett volna megcsinálni, mert egyáltalán nem úgy jön át, mint a magyar. Kiejtéssel is vannak néha gondok továbbra is. Gratula!
Musachy
#27966
Bocsánat, ez a véleményem (a valóságról). De itt nem is a táncról van szó alapvetően. Tettem egy megjegyzést, amire nem kell ám mindenáron reagálni, nyugodtan lehet ignorálni, ha nem tetszik.
Utoljára szerkesztette: Musachy, 2018.10.22. 20:48:36

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#27965
Ez csak számodra valóság. Mások meg úgy vélik (magam is), hogy a tánc nem korfüggő.
Egyébként a zene továbbra is jó, bár én az eddigi zenéit is szerettem, tehát én meg elfogult vagyok..<#vigyor5>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#27964
Mflex Sounds feat. Ghost Girl - Take Me Away



SuperGood !!!

Mflex Sounds on BandCamp

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27963
Azoknak egy jó lehetőség kiknek nincs pörgetője,s szeretnék e dalokat megszerezni,ezen verziókban.

Mandy Mancini - Love Me! (Maxi Version) by Tom Garrow (BandCamp)
Mandy Mancini - Please Don´t Go (Maxi Version) by Tom Garrow (BandCamp)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#27962
Azért Clay annyira még nem idős ,én 51-nek saccolom,bőven belefér a tánc a videóba,engem amint korábban írtam,a konfetti,csillag eső etc. effektek zavarnak inkább .... a lényeg a zene,az pedig nagyon jól sikerült,az angol verzió zenei színvonala eléri,tán még jobb is mint a számomra eddig legjobb Clay produkció "Every Day,Every Night" .

Bravó Clay,és maradj az italo vonalon !

ItaloDisco4Ever !

Musachy
#27961
Ebben a korban ez az éneklős-táncikálós video nem előnyös. Nem kötözködésképpen, csak elfogulatlanul mondom a valóságot. A szám viszont tetszik. <#eljen>

imo :) science fiction is science fact