NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Mirko Hirsch - Midnight Affair (Special Maxi Version)
Mirko Hirsch - Midnight Affair - The Maxi Version - link -
A linkelt kiadványon nekem kizárólag track1 tetszik,Mirko a rajongóinak ezt igazán adhatta volna ajándékba.
Mirko Hirsch - Midnight Affair - The Maxi Version - link -
A linkelt kiadványon nekem kizárólag track1 tetszik,Mirko a rajongóinak ezt igazán adhatta volna ajándékba.
ItaloDisco4Ever !
Nekem tetszik mind2 !!!
Spacehawk album nagy fogás,gratulálok hozzá !<#eljen>#eljen>
Remélem hamarosan megkapod.
Antonnal ma volt üzenet váltásom,szerintem ahogy ezt tudtára is adtam már 😊 manapság spacesynth stílusban az egyik legjobb,nagyon tehetséges.
Spacehawk album nagy fogás,gratulálok hozzá !<#eljen>#eljen>
Remélem hamarosan megkapod.
Antonnal ma volt üzenet váltásom,szerintem ahogy ezt tudtára is adtam már 😊 manapság spacesynth stílusban az egyik legjobb,nagyon tehetséges.
ItaloDisco4Ever !
Következő opcióként valamelyik kiadó mondjuk az AMD vagy mit tudom én,kihajíthatná vinylen is,látva a dal népszerűségét,valószínű elkapkodnák pár nap alatt,és legalább begyűjthetnék azok az italo-disco fanok is akik egy fájlt semmibe vesznek,kizárólag fizikális kiadványokat,azon belül is elsősorban vinylt gyűjtenek.
ItaloDisco4Ever !
De akkor a Summert elküldhetnéd private,mert lehet szükségem lehet rá jövö héten..bár hogy mi lesz a jövö héten az még a ma estétől is függ.
Hm nem tudom nekem a Summer sem tetszett és ez sem,de ez nem baj,sokaknak tetszett ez a lényeg.Jut eszembe ideje irnom Antonnak mert elvileg bár tegnap postázták már a jan.4-én megjelenő uj Spacehawk albumot nem hiszem hogy az ünnepek miatt ideér jövö hétig és erre az esetre azt irta három hete,hogy elküld a lemezről egy előzetest ,hogy adásba adhassam,Ideje figyelmeztetnem.
Nekem mindig Susanna Meals és a Forever jut eszembe rola.(ami már eleve akkor is egy feldolgozás volt,de jobb,mint az eredeti)
Nos én máshogy csináltam volna maxit én a közepén tettem volna be az instrus részeket nem az elejére mert igy tul hosszu a bevezető,magyarul nem rádióbarát😞(,de accapella nélkül ezt mi nem tudtuk megcsinálni igy nem reklomálok,fő,hogy elkészitette.Oktoberben még nagyon nem akarta.
Nos én máshogy csináltam volna maxit én a közepén tettem volna be az instrus részeket nem az elejére mert igy tul hosszu a bevezető,magyarul nem rádióbarát😞(,de accapella nélkül ezt mi nem tudtuk megcsinálni igy nem reklomálok,fő,hogy elkészitette.Oktoberben még nagyon nem akarta.
Anton Eriksson (Spacehawk)
Hozzá kapcsolódó project "Retro Beat" itt van az újdonság,ami inkább euro-dance stílus,a közelgő ünnep jegyében.
Retro Beat - Christmas Eve
Van még néhány ígéretem ami az újdonságokat illeti,aztán fokozatosan szeretnék háttérbe vonulni,majd én is passzívan figyelem a zene fórumot,remélem lesz miért.
Hozzá kapcsolódó project "Retro Beat" itt van az újdonság,ami inkább euro-dance stílus,a közelgő ünnep jegyében.
Retro Beat - Christmas Eve
Van még néhány ígéretem ami az újdonságokat illeti,aztán fokozatosan szeretnék háttérbe vonulni,majd én is passzívan figyelem a zene fórumot,remélem lesz miért.
ItaloDisco4Ever !
Ilyen elképzelésed volt az extended verzióval kapcsolatban,avagy kérdezhetem másként,tetszik,elégedett vagy a hosszabb verzióval?
Nekem nagyon tetszik,s talán azért nem figyeltem fel e dalra aktuálisan,mert az én disco zenei világom inkább a pörgősebb dalok,Bobby Orlando a király nálam.
De ez a dal a legjobb,legszebb 80s italo zenéket idézi vissza,a vokál is kiváló!
Nekem nagyon tetszik,s talán azért nem figyeltem fel e dalra aktuálisan,mert az én disco zenei világom inkább a pörgősebb dalok,Bobby Orlando a király nálam.
De ez a dal a legjobb,legszebb 80s italo zenéket idézi vissza,a vokál is kiváló!
ItaloDisco4Ever !
Lehet egy megjegyzésed,de attól tartok egyezik a véleményünk lásd,olvasd újra mit írtam : "neked mint tapasztalt rádiós",nem tudásról szóltam.
Komjáthy úr mellett dolgozva lehetőséged volt tapasztalatokat szerezni.
Én voltam DJ vizsgákon,az első a legemlékezetesebb,pedig ez volt a legkönnyebb,akkor egy 5 zenei blokkból álló,általam kazettán előre elkészített anyagból választott a vizsgabizottság ,bár volt italo-euro disco összeállításom is a "funky" stílusúra esett a választásuk,az egyik asszisztens csaj szinte végigtáncolta a bemutatott műsorom,( Kool & The Gang,Earth, Wind & Fire,Delegation) dalokra emlékszem,na meg arra, az első vizsgám előtt nagyon izgultam,de csak addig amíg a Dj pult mögé állhattam,sikeres vizsga volt,de jó évek voltak azok ...........
s ha már rádiózás,ma este "bakelit party" remélem Walla Sanyi visz magával néhány new-italo korongot,s pörget is néhányat a jobbakból.
Komjáthy úr mellett dolgozva lehetőséged volt tapasztalatokat szerezni.
Én voltam DJ vizsgákon,az első a legemlékezetesebb,pedig ez volt a legkönnyebb,akkor egy 5 zenei blokkból álló,általam kazettán előre elkészített anyagból választott a vizsgabizottság ,bár volt italo-euro disco összeállításom is a "funky" stílusúra esett a választásuk,az egyik asszisztens csaj szinte végigtáncolta a bemutatott műsorom,( Kool & The Gang,Earth, Wind & Fire,Delegation) dalokra emlékszem,na meg arra, az első vizsgám előtt nagyon izgultam,de csak addig amíg a Dj pult mögé állhattam,sikeres vizsga volt,de jó évek voltak azok ...........
s ha már rádiózás,ma este "bakelit party" remélem Walla Sanyi visz magával néhány new-italo korongot,s pörget is néhányat a jobbakból.
ItaloDisco4Ever !
Nem csak ezzel bánnak mostohán,de hagyjuk.Time goes bye ahogy mondaná az inglish😞((
Egyébként pedig ha lehet egy megjegyzésem a zenei szerkesztéshez nem tudás kell,hanem tapasztalat ahogy 30 év alatt megtapasztaltam és látom.Tudni senki nem tud mindent söt minél több zene megy át a kezeiden annál kevesebbet ismersz meg.Ez tapasztalat és többen megerősithetik.😊).Viszont régen a diszkosvizsgákon volt olyan feladat,hogy eléd raktak 5-6 zenét és abbol kellett összeszerkesztened egy megfelelő műsort...na ez azért nehéz,főleg ha nem ismered a zenéket esetleg.
Sokan ha a kedvenceikből kéne összerakni valamit akkor játsszva megcsinálják, a nehézség mindig akkor van,ha mindenhonnan lekorlátoznak,mit adhatsz(mint néha mostanság engem),vagy ha erre nincs tapasztalatod még(mint sok ifjú titán a hazai rádiosvilágban a programigazgatói székben ülve).Na ebből lesznek az egyenrádiók,meg a stilustalan kotyvalékműsorok.
Én ízléstelen vagyok,ezt már többször kijelentettem,és a tudásom sem nagy csak lett anno tapasztalatom.
Egyébként pedig ha lehet egy megjegyzésem a zenei szerkesztéshez nem tudás kell,hanem tapasztalat ahogy 30 év alatt megtapasztaltam és látom.Tudni senki nem tud mindent söt minél több zene megy át a kezeiden annál kevesebbet ismersz meg.Ez tapasztalat és többen megerősithetik.😊).Viszont régen a diszkosvizsgákon volt olyan feladat,hogy eléd raktak 5-6 zenét és abbol kellett összeszerkesztened egy megfelelő műsort...na ez azért nehéz,főleg ha nem ismered a zenéket esetleg.
Sokan ha a kedvenceikből kéne összerakni valamit akkor játsszva megcsinálják, a nehézség mindig akkor van,ha mindenhonnan lekorlátoznak,mit adhatsz(mint néha mostanság engem),vagy ha erre nincs tapasztalatod még(mint sok ifjú titán a hazai rádiosvilágban a programigazgatói székben ülve).Na ebből lesznek az egyenrádiók,meg a stilustalan kotyvalékműsorok.
Én ízléstelen vagyok,ezt már többször kijelentettem,és a tudásom sem nagy csak lett anno tapasztalatom.
Mint azt már többször leírtam,a zenei ízléseddel az én szempontomból nézve semmi probléma,sőt ...ha kiindulási alapként azt veszem,milyen zenéket szoktál magaddal vinni,s ajánlottál lejátszásra azon bizonyos zenei rádió adásokban,azt kell mondjam feldobtad a sablont.
A listád is jó az én véleményem szerint.
Nekem viszont éppen ideje volna több mint 5 év után visszavonulni az aktív fórumozástól,mert az itt elvesztegetett időm a zenehallgatás rovására megy.
A célom elsősorban az italo-disco stílus népszerűsítése volt itt is,neked mint tapasztalt rádiós nem kell fejtegetnem milyen mostohán bántak a hazai rádiózásban e stílussal,pedig igény lett volna rá.
A listád is jó az én véleményem szerint.
Nekem viszont éppen ideje volna több mint 5 év után visszavonulni az aktív fórumozástól,mert az itt elvesztegetett időm a zenehallgatás rovására megy.
A célom elsősorban az italo-disco stílus népszerűsítése volt itt is,neked mint tapasztalt rádiós nem kell fejtegetnem milyen mostohán bántak a hazai rádiózásban e stílussal,pedig igény lett volna rá.
ItaloDisco4Ever !
Igen mert csak olyanokat voltam hajlandó a listára irni ami megvan lossless formátumban is nekem.Amit még nem kaptam meg sehonnan vagy csak youtube formátum,azokkal nem foglalkoztam.De egyébként is...az izlésem ,mint az már többször kiderült eltér a trendtől.
#28493
Volt egy kis időm,meg kíváncsi is voltam,hogy kinek hány zenéje fért be az első 50-be.
A 12 db listáról,a szavazók időrendi sorrendjében.
01.Reynaud vinyl gyüjtő ismerőse. 14-ből - 11 a top 50-ben.
02 Reynaud ------------------------------ 30-ból - 20
03 allada67----------------------------------30-ból - 19
04 fülcsimanó2---------------------------.30-ból - 22
05 wmallas---------------------------------30-ból - 25
06 djani75----------------------------------15-ből - 10
07 xgaboca--------------------------------20-ból - 11
08 Biatomi---------------------------------.30-ból - 23
09 ItaloMucsacso70---------------------.30-ból -18
10 Aerocool--------------------------------.30-ból -22
11 Ildikó---(wmalas ismerőse----------.30-ból -19 (a #28405 hozzászólásnál.)
12 cucurbia---------------------------------.30-ból -16
A 12 db listáról,a szavazók időrendi sorrendjében.
01.Reynaud vinyl gyüjtő ismerőse. 14-ből - 11 a top 50-ben.
02 Reynaud ------------------------------ 30-ból - 20
03 allada67----------------------------------30-ból - 19
04 fülcsimanó2---------------------------.30-ból - 22
05 wmallas---------------------------------30-ból - 25
06 djani75----------------------------------15-ből - 10
07 xgaboca--------------------------------20-ból - 11
08 Biatomi---------------------------------.30-ból - 23
09 ItaloMucsacso70---------------------.30-ból -18
10 Aerocool--------------------------------.30-ból -22
11 Ildikó---(wmalas ismerőse----------.30-ból -19 (a #28405 hozzászólásnál.)
12 cucurbia---------------------------------.30-ból -16
Én a single-t a forumrol kaptam még nyáron, az instrut már a netről töltöttem le mikor hozzáférhető volt,utána mindkettőt megkaptam ősszel a szerzőtől is,én sem követtem,csak ma más miatt ránéztem és meglepődtem az átállitáson.Csak erről szolt a megjegyzés.
#28491
07.09-én lett vásárolva. Azóta nem kísértem figyelemmel hogy hol, milyen módon tűnt fel. <#nemtudom>#nemtudom>
Amikor legutoljára néztem(valamikor oktoberben talán utoljára) akkor még az volt,határozottan emlékszem.Mondjuk már akkor is csodálkoztam ezen,ezért is jegyeztem meg.
#28489
És még ha hozzátesszük hogy a magyar Szűcs Tamásnak köszönhetjük ezt az albumot! <#worship>#worship><#taps>#taps>
#28488
Én úgy emlékszem az az egy, a Pain in my heart soha nem volt szabadon letölthető.<#fejvakaras>#fejvakaras>
Azért látom észbe kapott az öreg.Eddig minden zenéje szabadon megkapható volt.Most meg mi történik??Minden zenéje szabadon letölthető maradt,kivéve a Pain in my heart-ot.azt átrakta fizetőssé.Ravasz😊)csak kicsit későn kapcsolt.Vagy nem gondolkodott előre.
Ezek után kíváncsi leszek betartja-e majd az igéretét hogy elküldi a maxit vagy fügyül ránk.
Ezek után kíváncsi leszek betartja-e majd az igéretét hogy elküldi a maxit vagy fügyül ránk.
#28485
50-ből kettő nincs még meg lossless!
Az nem rossz arány! <#wink>#wink><#taps>#taps>
Az nem rossz arány! <#wink>#wink><#taps>#taps>
Tom Hooker - Take Your Time
Nagyon jónak ígérkezik az új Tom Hooker album,egy jó klipet azért készíthetett volna....😊
Nagyon jónak ígérkezik az új Tom Hooker album,egy jó klipet azért készíthetett volna....😊
ItaloDisco4Ever !

2. J.D. Jaber - I Want You
3. Franck Choppin feat. Emphavoice - Pain In My Heart
4. Malfa - So Long (NewRetro Remix)
5. Royal Visionaries - Peace Rain Down (Fill The World With Love) Parralox Remix
6. Amaya – I Never Said This Before
7. Robert Camero - Welcome Back
8. Aleph - I'm On Fire
9. Yuhniversia - Infection
10. Ken Laszlo - Forever Young
11. Charly Danone - Go!
12. Italobox - You Are Everything
13. Mandy Mancini - Love me
14. Wish Key - Man In The Air
15. Peter Wilson feat. Sean Smith - Verona
16. ItaLove - At The Disco
17. Andermay - En Blanco (Italoconnection Remix)
18. AlimkhanOV A. - Ocean Of Fantasy
19. Diego La Riva - Desire
20. Joy Peters - Star In heaven (Classic Mix)
21. Gianni Durante - My Heart Is On Fire
22. Systems In Blue – There's No Heart
23. Retro Beat - Summer Night
24. Estimado - You Try To Help Me
25. Aleph - Time
26. Anabel Lee - A Story Remember
27. Cyber People – This World Is Not Enough
28. Mirko Hirsch – Midnight Affair
29. Joy Peters - The Passion Of Love (Classic Mix '2018)
30. Tiziana Rivale – Open Up Your Heart (Digimax NRG Mix)
31. Luca Gold- I'll Never Cry In The Night
32. Mintaka – Amando Sin Hablar
33. Italoconnection feat. Fred Ventura - Humazine
34. Lian Ross & Mode One - I Still Love You
35. Stylove feat. Vincent International - You Are Bambina
36. Yuhniversia - Glitter
37. Peter Wilson - Take Me Over
38. Victor Ark Feat. Mr. Konrad - Loving Me
39. Mr. Konrad - Electric Kiss
40. Alex Chroma Band - A New Day (Dub Remix by Eddy Mi Ami)
41. Alex Blue - Day By Day
42. Peter Wilson - Diamond Eyes
43. Barry Lane & Vanello - Journey To The Moon
44. Steven Silverheart - In The Night
45. Katiuscia Ruiz - Mirame (DJ Nikolay-D Italo Disco Remix 2018)
46. Mr. Konrad - Love Somehow
47. Joe Lettieri - Faces
48. Paul Parker - The Man That Fell To Earth ( Digimax Remix)
49. Verona - Life Will Never Be The Same
50. Amaya - Feeling Something
ItaloDisco4Ever !
#28481
A listára egy privát üzenet ment.
ItaloDisco4Ever !
Egyszerűen az a baj, hogy ezek az előadók megöregedtek és vele együtt a hangjuk is, amin már a legprofibb keverőasztal sem tud segíteni.
Bár nálunk van egy olyan, ami csodákat művelne még ezzel is. Egyszerűen nem jó hallgatni RP hangját, amit a hangszereléssel lehetne bőven ellensúlyozni, de itt még az is egy nagy foslé. El kellene fogadni egyeseknek, Fancy-vel az élen, hogy csak rombolják, amit anno felépítettek.
Igaz, RP-nak new italo-ban több jó sőt kiváló zenéje volt, mint akkor a halálba imádott Dolce Vita. A mai napig nem értem ,hogy az mitől lett akkora sláger. Ennek a felújításnak, vagy minek el az első akkordját is szemétbe kellett volna dobni, nemhogy elkészíteni.
Bár nálunk van egy olyan, ami csodákat művelne még ezzel is. Egyszerűen nem jó hallgatni RP hangját, amit a hangszereléssel lehetne bőven ellensúlyozni, de itt még az is egy nagy foslé. El kellene fogadni egyeseknek, Fancy-vel az élen, hogy csak rombolják, amit anno felépítettek.
Igaz, RP-nak new italo-ban több jó sőt kiváló zenéje volt, mint akkor a halálba imádott Dolce Vita. A mai napig nem értem ,hogy az mitől lett akkora sláger. Ennek a felújításnak, vagy minek el az első akkordját is szemétbe kellett volna dobni, nemhogy elkészíteni.
Sosem fogom ezt a műfajt, vagy mit megszeretni.
Számomra hallgathatatlanok. Ettől még elismerem, hogy biztos jó, többek közt ez is.
Számomra hallgathatatlanok. Ettől még elismerem, hogy biztos jó, többek közt ez is.
Üdv Mindenkinek!
Visszatértem a családdal a téli vakációról. Bár ez talán hagynom kellene most még is válaszolok rá, ennyi idő után is.
Nincs olyan, hogy rád küldöm, nevezhetjük úgy, hogy én vagyok az egyik ilyen kutya, ha már így nevezted őket, remélem érthető volt.
És akkor lapozzunk.
Visszatértem a családdal a téli vakációról. Bár ez talán hagynom kellene most még is válaszolok rá, ennyi idő után is.
Nincs olyan, hogy rád küldöm, nevezhetjük úgy, hogy én vagyok az egyik ilyen kutya, ha már így nevezted őket, remélem érthető volt.
És akkor lapozzunk.
#28469
Ez az album nagyon gyilkos lett, persze jó értelemben!!!A srác nagyon tud, nincs mese, nagyon nagy neveket odaver, akik ebben a stílusban ügyködnek az biztos!!Imádom, csak így tovább!<#szeret>#szeret><#taps>#taps>SZMC - Dark Energy The Album 2018 <#taps>#taps><#taps>#taps><#taps>#taps><#taps>#taps>
Utoljára szerkesztette: Nastar, 2018.12.18. 23:08:38
Utoljára szerkesztette: Nastar, 2018.12.18. 23:08:38
ItaloDisco4Ever !
A kritikám a zenének szól ,ez ahogy az alábbiakban valaki már leírta,katasztrófa,elgondolkodtat lesz é valaki ki ezért pénzt ad!
Eddig az első számú citromdíjas a vinylen kiadott zenék közt nálam "Clay Pedrini - This Is My Life" volt,de csak volt mert ez a Dyva kiütötte a nyeregből,és az élre állt.... bbbrrrrrrrrrrrrrrr, ez nagyon vacak!
Eddig az első számú citromdíjas a vinylen kiadott zenék közt nálam "Clay Pedrini - This Is My Life" volt,de csak volt mert ez a Dyva kiütötte a nyeregből,és az élre állt.... bbbrrrrrrrrrrrrrrr, ez nagyon vacak!
ItaloDisco4Ever !
#28466
O mein gott...<#smile>#smile>Mekkora pakk,,,,Nagyon szépen Köszönöm!!!!!!!!
#28465
Szerintem ez .....Katasztrófa<#szomoru1>#szomoru1>
#28464
Majd a "postaládádba" is kukkants bele.<#wink>#wink>
#28463
Ha Ő kiszáll...nincs Maxi Music,,,,nem hinném hogy erre mostanában sor kerülne...Egyébiránt van igazságod...
#28462
Szerintem Juan Martinez kiszállhatna ebből a Maxi Music projectből mert ez egyre gyengébb sajnos.<#sir>#sir>
Vincent International - He's My Boy
Vincent International - He's My Boy
#28461
Várjuk meg a lemezt de őszintén szólva nem igazán nyert meg ez a zenéje.<#fejvakaras>#fejvakaras>
Pedig Dyva munkássága kiemelten a szívem csücske.
Pedig Dyva munkássága kiemelten a szívem csücske.
#28459
Igazad van cimbi, az biztos hogy furcsán szólt,nem véletlen kelett hozzányúlni de nem csekkoltam le miután megkaptam!EZ SAJNOS TÉNYLEG EGY FELKONVERTÁLT DOLOG SORRY!<#csodalk>#csodalk>MINDENKITŐL ELNÉZÉST KÉREK AKI LETÖLTÖTTE,LEGKÖZELEBB JOBBAN FIGYELEK.<#wave>#wave>