NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#28458
Aha Lossless<#shakehead>#shakehead>
Én szóltam hogy ez a file ha nem vinyl-ről származik akkor mp3-ba elérhető de úgy látszik hiába.
Sajnos feleslegesen dolgoztál vele.
Ezt az egyet letöltöttem mert kíváncsi voltam , de megint nekem lett igazam.
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.12.17. 21:51:13
Én szóltam hogy ez a file ha nem vinyl-ről származik akkor mp3-ba elérhető de úgy látszik hiába.
Sajnos feleslegesen dolgoztál vele.
Ezt az egyet letöltöttem mert kíváncsi voltam , de megint nekem lett igazam.
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.12.17. 21:51:13
#28456
Éppen ideje volt! <#taps>#taps><#wink>#wink>
Italove - At the disco (Electro Potato Remix)
Italove - At the disco (Electro Potato Remix)
Nagy számban van az összesített listán holtverseny a dalok közt,esetenként ez 4-es,5-ös a bezsebelt pontszámok alapján,ez egy szabály alapján 50 dalig kezelhető,utána viszont lehetetlen különbséget tenni,márpedig nem akarnék ugyanazon helyezésre több dalt tenni.
Ez borítja az előzetes elképzelésem,tervem,de természetesen lesz összesített végeredmény.
Ez borítja az előzetes elképzelésem,tervem,de természetesen lesz összesített végeredmény.
ItaloDisco4Ever !
A jó jelzőt túlzónak tartom 😊,én úgy értékelem,vannak köztük olyanok amiket 1x meg lehet hallgatni,de ezek szigorúan azok amikben nem Ken Martina nyöszörög,merthogy Ő énekelni nem tud az fix!
ItaloDisco4Ever !
#28453
Nekem az jut eszembe a BCR zenékről hogy egy nagyon szép állapotú SL-1210MK2 árát kerestem meg már rajta. <#taps>#taps>
Szóval továbbra is jöhetnek nálam. <#wink>#wink>
Azért vannak köztük jók is csak a rengeteg track között már nehéz felfedezni őket.
Szóval továbbra is jöhetnek nálam. <#wink>#wink>
Azért vannak köztük jók is csak a rengeteg track között már nehéz felfedezni őket.
#28452
<#circling>#circling><#circling>#circling>
Szia,
Dolgozok rajta,130 dal versenyzett,ebből egy 100-as összesítést készítek,és ígérem szerdán felrakom,addig türelmeteket kérem.
Dolgozok rajta,130 dal versenyzett,ebből egy 100-as összesítést készítek,és ígérem szerdán felrakom,addig türelmeteket kérem.
ItaloDisco4Ever !
Nekem nem a "Laserdance" jut eszembe erről,ezekről hanem egy olyan szintetizátor,melyben vannak beépített hangok,dallamok,pld. (disco 1,disco2,disco3) stb. ezen billentyűk megnyomásával,elindul egy totál nyers disco alap,nagyjából ilyen színvonalúak ezek a "BCR" zenék,s ugyanazt az igénytelen két dallamos produkciót hallani a zenék zömében.
Egy!!! Laserdance dal is többet ér mint a teljes "BCR" Discography" .... mondjuk ez (You & Me )
Persze mindez csak az én privát véleményem,felőlem bárki imádhatja a "BCR" zenéket.
Egy!!! Laserdance dal is többet ér mint a teljes "BCR" Discography" .... mondjuk ez (You & Me )
Persze mindez csak az én privát véleményem,felőlem bárki imádhatja a "BCR" zenéket.
ItaloDisco4Ever !
#28448
Silicomn Dream : Bitch 2018
Szerző , Producer: Klaus Münzert... Ez valahogy nagyon félrement....
Silicon Dream - Bitch 2018
Utoljára szerkesztette: djani75, 2018.12.17. 16:14:14
Szerző , Producer: Klaus Münzert... Ez valahogy nagyon félrement....
Silicon Dream - Bitch 2018
Utoljára szerkesztette: djani75, 2018.12.17. 16:14:14
A BCR kicsit, olyan Budapest TV hangulatú zeneileg, legtöbb számuk amolyan retró érzés kelt az emberben amikor még a kazetták voltak, nincsenek túlcsiszolva , kicsit nyersek... ez ilyen.
Az más kérdés, hogy 2-3-4 albumban talál az ember egy olyan számot ami többször is megtud hallgatni 😄
Tommy Sun - Sometimes (Extended Mix)
link
Kicsit a lazer dance jut eszembe róla, meg az elején mintha túl volna vezérelve, de ez talán nem olyan nagy gáz zene, hogy kitérjen az ember a hitéből, szerintem.
Az más kérdés, hogy 2-3-4 albumban talál az ember egy olyan számot ami többször is megtud hallgatni 😄
Tommy Sun - Sometimes (Extended Mix)
link
Kicsit a lazer dance jut eszembe róla, meg az elején mintha túl volna vezérelve, de ez talán nem olyan nagy gáz zene, hogy kitérjen az ember a hitéből, szerintem.
Sziasztok! A 30-as lista mikor lesz elérhető? :-) Jah most olvasom 19.-én.Köszi! :-)
Utoljára szerkesztette: AeroCool, 2018.12.17. 12:53:07
Utoljára szerkesztette: AeroCool, 2018.12.17. 12:53:07
New Italo Vinyl
Megkaptam az üzenetet,köszönöm!
Átnézve a listát,egyetértek,remek ,nagyon jó top 100 kerekedik ki a szavazatokból.
Jövő hét elején, mivel a kedvenc számom a 19 ,szerdán felrakom a végeredményt.
Köszönöm a szavazásban résztvevő hölgyeknek és uraknak a listákat,neked pedig külön, hogy elkészítetted a listákról az összesítést!
Átnézve a listát,egyetértek,remek ,nagyon jó top 100 kerekedik ki a szavazatokból.
Jövő hét elején, mivel a kedvenc számom a 19 ,szerdán felrakom a végeredményt.
Köszönöm a szavazásban résztvevő hölgyeknek és uraknak a listákat,neked pedig külön, hogy elkészítetted a listákról az összesítést!
ItaloDisco4Ever !
#28443
Bízzunk benne,hogy jövőre is össze tudjuk dobni a listát.
Privát üzenet is ment.
Komoly nagy lista lett. A benne szereplő előadók, és a stílus rajongói, biztos nagy kíváncsisággal
olvasgatnák világ minden táján..
Privát üzenet is ment.
Komoly nagy lista lett. A benne szereplő előadók, és a stílus rajongói, biztos nagy kíváncsisággal
olvasgatnák világ minden táján..
#28442
A pörgősebb táncolható dalok közé tartozik, a Daydream In The Nigh című nótája is.<#szeret>#szeret>Daydream - In The Night (2018 New Version lossless remastered)<#wave>#wave>
#28441
Tom Hooker hangját nem nagyon kedveltem soha, de My Russian Lady Night című dala egész jó.<#smile>#smile>Tom Hooker - My russian lady night(lossless remastered)<#nyes>#nyes>
#28440
Stylove Feat. Vincent International You Are Bambina című dala is állandó szereplője volt a buliknak.Talán nem véletlen,mert szerintem az ihletet egy 1985 ös David Lyme nóta adta.<#nyes>#nyes>Stylove Feat. Vincent International - You Are Bambina (Extended Version)<#taps>#taps>
#28439
Ismael Blanco azaz Magic System D.J. Up & Down című dala is a kedvenceim közé tartozik,már már rongyosra játszottam egy egy buli alkalmával!<#nyes>#nyes>Magic System DJ - Up & Down
Megkaptam az összesített listát,nagyon köszönöm mindannyiunk nevében.
Allada,ment privát egy válasz üzenet,szeretném kérni a véleményed a holtversenyes dalokkal kapcsolatban.
Allada,ment privát egy válasz üzenet,szeretném kérni a véleményed a holtversenyes dalokkal kapcsolatban.
ItaloDisco4Ever !
#28437
Mivel közeledik a szeretet ünnepe úgy gondoltam, hogy az év egyik legjobb Italo dalát is megosztom veletek.A dalban is a szeretet fontosságáról esik szó.<#szeret>#szeret>Rick de Moore - It's Love (Maxi Version lossless remastered)<#szeret>#szeret>
#28436
Szép estét kívánok minden fórum társamnak, egy kiváló Mirko dallal, címe a táncparkett királya.<#nyes>#nyes>Mirko Hirsch - Dancefloor Kings(lossless remastered)<#taps>#taps>
#28435
Igen,ez a listát még hozzá adtam. Két privi ment most,mert egybe nem fért be.
#28434
Nem tilos,de teljességgel hasztalan,elcsépelt,igénytelen!
További kritika helyett ,javaslom (ide) kattintva,tessék belehallgatni,szóra sem érdemes!
További kritika helyett ,javaslom (ide) kattintva,tessék belehallgatni,szóra sem érdemes!
ItaloDisco4Ever !
#28432
Elnézést,nem gondoltam,hogy itt ezt nem szabad feltenni.<#circling>#circling>
Tom Hooker - Rain (CD version)
Az új "TH" stúdió album piacra dobásának idejéről,semmit nem tudok.
Az új "TH" stúdió album piacra dobásának idejéről,semmit nem tudok.
ItaloDisco4Ever !
#28430
Mode One - Melodies Of Freedom (2018)
01. I Still Love You
02. The Train is Coming
03. City Of Angels
04. Come Back To Me
05. Too Young
06. Alone in My Car
07. Mystery Eyes
08. Free Love
09. Melodies Of Freedom
10. Crazy Dreams, Lonely Nights
11. Wild Fire
12. Suenos de Cristal (Come Back To Me)
13. Lovers Under The Moonlight
14. I Still Love You (Extended)
https://www85.zippyshare.com/v/x5XlbLiz/file.html
Nem egy nagy szám ez az album, de hátha valakit érdekel!
Utoljára szerkesztette: lazzoo, 2018.12.15. 20:00:30
01. I Still Love You
02. The Train is Coming
03. City Of Angels
04. Come Back To Me
05. Too Young
06. Alone in My Car
07. Mystery Eyes
08. Free Love
09. Melodies Of Freedom
10. Crazy Dreams, Lonely Nights
11. Wild Fire
12. Suenos de Cristal (Come Back To Me)
13. Lovers Under The Moonlight
14. I Still Love You (Extended)
https://www85.zippyshare.com/v/x5XlbLiz/file.html
Nem egy nagy szám ez az album, de hátha valakit érdekel!
Utoljára szerkesztette: lazzoo, 2018.12.15. 20:00:30
Lehet egy kérdésem hozzád?
Ezek a kritikán aluli "BCR" hulladék zenék,neked tetszenek?
Ha igen,rendben van rakd fel,mert úgy egyébként ha visszaolvasod a véleményeket,nincs igény itt ezekre,nekem nem egy jó zenei élményt,hanem hányingert okoznak,tré,hallgathatatlan ez is. <#levele>#levele>
Ezek a kritikán aluli "BCR" hulladék zenék,neked tetszenek?
Ha igen,rendben van rakd fel,mert úgy egyébként ha visszaolvasod a véleményeket,nincs igény itt ezekre,nekem nem egy jó zenei élményt,hanem hányingert okoznak,tré,hallgathatatlan ez is. <#levele>#levele>
ItaloDisco4Ever !
" A Tribute to Axel Breitung / Silent Circle " ( link )
Így címkézte Mirko Hirsch a dalt amikor a rövid verziót felrakta a videomegosztóra.
Tehát én úgy gondolom,ez a dal alapvetően a Silent Circle formáció irányába tisztelgés és Axel Breitung munkásságának elismerése Mirko részéről,ezek szerint pedig nyilvánvaló hogy a dalban a 80s évek A.Breitung dallamvilágát használta,idézte vissza,méghozzá profi módon,vagy ahogy te írod,ügyesen,akár ezt el is lehetett volna nagyon rontani,mint ahogy a koppintások közt szép számmal akadnak olyan produkciók amik egyszerűen hallgathatatlan nagyon gyenge minőségű utánzatok.
Nem elfogultságból írom , kapott Mirko már tőlem negatív kritikát is,Ő ahogy többször leírtam,elég széles skálán mozog ,a nagyon jó és a kommersz közt, "It's Love" szerzeménye olyan szintű ami tényleg visszacsempészett a remek 80s Silent Circle dalokból .
Így címkézte Mirko Hirsch a dalt amikor a rövid verziót felrakta a videomegosztóra.
Tehát én úgy gondolom,ez a dal alapvetően a Silent Circle formáció irányába tisztelgés és Axel Breitung munkásságának elismerése Mirko részéről,ezek szerint pedig nyilvánvaló hogy a dalban a 80s évek A.Breitung dallamvilágát használta,idézte vissza,méghozzá profi módon,vagy ahogy te írod,ügyesen,akár ezt el is lehetett volna nagyon rontani,mint ahogy a koppintások közt szép számmal akadnak olyan produkciók amik egyszerűen hallgathatatlan nagyon gyenge minőségű utánzatok.
Nem elfogultságból írom , kapott Mirko már tőlem negatív kritikát is,Ő ahogy többször leírtam,elég széles skálán mozog ,a nagyon jó és a kommersz közt, "It's Love" szerzeménye olyan szintű ami tényleg visszacsempészett a remek 80s Silent Circle dalokból .
ItaloDisco4Ever !
#28427
<#dumcsi>#dumcsi><#crazya>#crazya>
Hát annyit nem ér.Ügyes koppintás,de csak ennyi.
Na eljöttem a szalagavató felénél...így is énekelhettem volna,hogy Hey Mister,Hóember....😊))
Na eljöttem a szalagavató felénél...így is énekelhettem volna,hogy Hey Mister,Hóember....😊))
#28425
Szerintem ennek a dalnak már nincs szüksége"mankóra".<#nevetes1>#nevetes1>
Én úgy sejtem hogy abszolúte első lesz az összesítésben. <#wink>#wink>
Én úgy sejtem hogy abszolúte első lesz az összesítésben. <#wink>#wink>
Hát nagyon gondolkodtam ezen a Rick de Moore-on....lehet ki kéne cserélnem Vincent International:Hold me c dalára??
De mivel annyian feltettétek a listára végül(ha csak a végén is)de rajtahagytam.Hagy gyüjtse a pontokat😊)
De mivel annyian feltettétek a listára végül(ha csak a végén is)de rajtahagytam.Hagy gyüjtse a pontokat😊)
Most hogy záráshoz érkezik a szavazás,már tán szabad annyi véleményt elmondanom ,az én zenei ízlésemhez ez a lista nagyon közel áll,bár Rick De Moore 29.helyezéséért ,ha egyszer találkoznánk személyesen,rálépek a sarkadra.
Viszont , 8. Jupiter12 by Tom Garrow - Cosmic Dancer ... <#finom>#finom> ... imádom! mesterien van a spacesynth hangzásvilág némi italo alappal keverve,Thomas barátom remek munkát végzett,amikor éppen van időm zenét hallgatni repeat gomb 4x-5x!
2. miért nem veszel egy autót ?
Utolsó megjegyzés a listádhoz,a Paul Parker zene nekem homály volt,nem ismertem,(nincs is meg) ,pedig bitang jó mjúzik,illetve remix.
Thanks Cucurbia ! <#eljen>#eljen>
Viszont , 8. Jupiter12 by Tom Garrow - Cosmic Dancer ... <#finom>#finom> ... imádom! mesterien van a spacesynth hangzásvilág némi italo alappal keverve,Thomas barátom remek munkát végzett,amikor éppen van időm zenét hallgatni repeat gomb 4x-5x!
2. miért nem veszel egy autót ?
Utolsó megjegyzés a listádhoz,a Paul Parker zene nekem homály volt,nem ismertem,(nincs is meg) ,pedig bitang jó mjúzik,illetve remix.
Thanks Cucurbia ! <#eljen>#eljen>
ItaloDisco4Ever !
E rövid részletből amit felrakott a face oldalára,én úgy hallom az "extended verzió" éppen olyan lesz ahogy én azt elképzeltem,s körvonalaztam is a levélben neki.
Látod, tényleg volt értelme hogy jeleztük felé,volna igényünk egy hosszabb verzióra a dalból.
Azért meg hogy te ezt lejátszottad azon bizonyos rádióműsorban .... <#taps>#taps>
Látod, tényleg volt értelme hogy jeleztük felé,volna igényünk egy hosszabb verzióra a dalból.
Azért meg hogy te ezt lejátszottad azon bizonyos rádióműsorban .... <#taps>#taps>
ItaloDisco4Ever !
Na elkészült a listám.Elnézést a késésért,de
1.még vártam egy két megigért megjelenést ami a teaserek alapján jónak tűnt,de egyenlőre se hirük se hamvuk
2. év végi hajtás,szinte csak este értem haza sem időm sem energiám nem volt már átnézni a mappákat cd-ket.(most is szakad a hó és délután szalagavatóra kell bebicikliznem,hát mint mondjak,kedvem nem sok...)
Sokak listáját átnézve lesznek egyezések,de lesznek nem egyezések is,mivel -elveimhez híven-csak azokbol válogattam amelyeket nem csak a youtube-on hallottam hanem valóban meg is tudtam szerezni(vásárlás, megosztás révén).Így amit még senkitől sem sikerült megkapni,azokkal nem foglalkoztam.
Nálam is az albumlista első helyezettje Peter Wilson 2018-as albuma,legszivesebben azt mondtam volna,hogy a lista x.-ik helyén Wilson teljes albuma,de mivel itt dalokat lehetett csak felvenni,így csak a legutolsó dalt tettem a listára.
1. Franck Choppin -Pain In My Heart (feat Emphavoice)
2. Spacehawk:Millenium
3. On!:Magnetical samba
4. Andermay - En Blanco (Italoconnection Remix)
5. Systems In Blue– There's No Heart - (Special 80's Version)
6. MALFA - So Long (NewRetro Remix)
7. Victor Ark feat Mr Konrad – Loving Me(Nu Disco Version)
8. Jupiter12 by Tom Garrow - Cosmic Dancer
9. Paul Parker - The man that fell to earth(Digimax rmx)
10.Kristian Conde - 80s Come Back To Us
11.Peter Wilson😄iamond eyes(Matt Pop mix)
12.Ross Alexander:The safety dance(Matt Pop club mix)
13.Anabel Lee:A story remember
14.Royal Visionaries - Peace Rain Down (Fill The World With Love) Parralox Remix
15.AlimkhanOV A. - Ocean Of Fantasy (80’s extended mix)
16.Eurotix-My Eyes(RetroTeque mix)
17.Amaze:Feel D’Amore(Eddy Mi Ami mix)
18.Jane Badler:I own the sky(Pete Ware mix)
19.Naoky feat.Stylove:Cybernetic love
20.Jesper Jelse feat RetroTeque - Don't You Know, Don't You Know
21.Mandy Mancini-Please don’t go
22.Mr. Konrad - Electric Kiss
23.Robert Camero - Welcome Back.
24.Mark Ashley –Hot like fire(Manuel de Rios mix)
25.Joy Peters - Passion of love
26.J.D. Jaber - I Want You.
27.Koto😄ragon’s legend(Armandox 30th Anniversary remix)
28.Mirko Hirsch – Ballerina
29.Rick De Moore – I’ts Love
30.Charly Danone - Go!
1.még vártam egy két megigért megjelenést ami a teaserek alapján jónak tűnt,de egyenlőre se hirük se hamvuk
2. év végi hajtás,szinte csak este értem haza sem időm sem energiám nem volt már átnézni a mappákat cd-ket.(most is szakad a hó és délután szalagavatóra kell bebicikliznem,hát mint mondjak,kedvem nem sok...)
Sokak listáját átnézve lesznek egyezések,de lesznek nem egyezések is,mivel -elveimhez híven-csak azokbol válogattam amelyeket nem csak a youtube-on hallottam hanem valóban meg is tudtam szerezni(vásárlás, megosztás révén).Így amit még senkitől sem sikerült megkapni,azokkal nem foglalkoztam.
Nálam is az albumlista első helyezettje Peter Wilson 2018-as albuma,legszivesebben azt mondtam volna,hogy a lista x.-ik helyén Wilson teljes albuma,de mivel itt dalokat lehetett csak felvenni,így csak a legutolsó dalt tettem a listára.
1. Franck Choppin -Pain In My Heart (feat Emphavoice)
2. Spacehawk:Millenium
3. On!:Magnetical samba
4. Andermay - En Blanco (Italoconnection Remix)
5. Systems In Blue– There's No Heart - (Special 80's Version)
6. MALFA - So Long (NewRetro Remix)
7. Victor Ark feat Mr Konrad – Loving Me(Nu Disco Version)
8. Jupiter12 by Tom Garrow - Cosmic Dancer
9. Paul Parker - The man that fell to earth(Digimax rmx)
10.Kristian Conde - 80s Come Back To Us
11.Peter Wilson😄iamond eyes(Matt Pop mix)
12.Ross Alexander:The safety dance(Matt Pop club mix)
13.Anabel Lee:A story remember
14.Royal Visionaries - Peace Rain Down (Fill The World With Love) Parralox Remix
15.AlimkhanOV A. - Ocean Of Fantasy (80’s extended mix)
16.Eurotix-My Eyes(RetroTeque mix)
17.Amaze:Feel D’Amore(Eddy Mi Ami mix)
18.Jane Badler:I own the sky(Pete Ware mix)
19.Naoky feat.Stylove:Cybernetic love
20.Jesper Jelse feat RetroTeque - Don't You Know, Don't You Know
21.Mandy Mancini-Please don’t go
22.Mr. Konrad - Electric Kiss
23.Robert Camero - Welcome Back.
24.Mark Ashley –Hot like fire(Manuel de Rios mix)
25.Joy Peters - Passion of love
26.J.D. Jaber - I Want You.
27.Koto😄ragon’s legend(Armandox 30th Anniversary remix)
28.Mirko Hirsch – Ballerina
29.Rick De Moore – I’ts Love
30.Charly Danone - Go!
Na ennek örülök.Akkor érdemes volt szeptemberben elkezdenem nyaggatni az urat.
Ha küldött volna accapellát magunk is elkészitettük volna.Sajnos az instru amit küldött kevés már két változatot készitett a remixelőnk,de én mindkettőt visszadobtam,kukáztam,valamiért nem tetszett vagy az ütem vagy a dallam nem jött ki rendesen és mivel nincs énekalap nehéz kisimitani ezeket.
De ezek szerint ha én jobbrol nyaggatom te balról,akkor beadja a derekát.
Na de most akkor kicsit megsiettetem én is ujból.
Ha küldött volna accapellát magunk is elkészitettük volna.Sajnos az instru amit küldött kevés már két változatot készitett a remixelőnk,de én mindkettőt visszadobtam,kukáztam,valamiért nem tetszett vagy az ütem vagy a dallam nem jött ki rendesen és mivel nincs énekalap nehéz kisimitani ezeket.
De ezek szerint ha én jobbrol nyaggatom te balról,akkor beadja a derekát.
Na de most akkor kicsit megsiettetem én is ujból.
Hull a pelyhes a balatonpart környékén is ....
De ebben semmi különös így december közepén,viszont van egy nagyon jó hírem,az úriember irányába én is megeresztettem egy emailt az ügy érdekében,sokunk kérésére érkezik.
Franck Choppin feat.Emphavoice - Pain in My Heart (Extended) - Preview .... - link -
De ebben semmi különös így december közepén,viszont van egy nagyon jó hírem,az úriember irányába én is megeresztettem egy emailt az ügy érdekében,sokunk kérésére érkezik.
Franck Choppin feat.Emphavoice - Pain in My Heart (Extended) - Preview .... - link -
ItaloDisco4Ever !
Hull a hó és hózik,cucurbia fázik😞(((
D.White viszont nevéhez méltóan már alig várja a fehér karácsonyt😊)))
Happy Holiday
D.White viszont nevéhez méltóan már alig várja a fehér karácsonyt😊)))
Happy Holiday
#28415
Ez viszont nagyon jó lett! <#finom>#finom>
Linda Jo Rizzo - Frogs In Spain 2018
Linda Jo Rizzo - Frogs In Spain 2018
#28414
Ma kaptam egy ilyen maxit!
Hát nem voltam tőle elájulva az biztos! <#fejvakaras>#fejvakaras>
Hát nem voltam tőle elájulva az biztos! <#fejvakaras>#fejvakaras>
ItaloDisco4Ever !
Ez pedig január közepe táján lesz elérhető a válszeg számunkra leginkább érdekes "Flemming Dalum" remixben.
Yuhniversia - Dark >>> soundcloud link
Yuhniversia - Dark >>> soundcloud link
ItaloDisco4Ever !
A synthwave rajongókra is gondolva,Michael Oakley újdonsága,jövőre március környékére igéri új albumát.
ItaloDisco4Ever !
Egy lista nagy valószínűséggel még érkezik,hiszen Cucurbia ígérte a részvételt,gondolom holnap lesz rá ideje.
ItaloDisco4Ever !