NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#28760
tegnap megismerkedtem vele, nekem csak a zene tetszett...az ének nem ám<#ejnye1>#ejnye1>
Máskor egy jó kávé kell zenehallgatás előtt! <#papakacsint>#papakacsint>
imo :) science fiction is science fact
Ha nagyon szigorú vagyok,a vokál legelején hallani némi bizonytalanságot,de nem oly problémás,jól sejtem hogy lengyel énekesnő???
Monika Novak vokáljával is meghallgatnám ...
Summázva a dolgot én azt mondom,rosszul ébredtél Walla úr! <#nevetes1>#nevetes1> <#integet2>#integet2>
Monika Novak vokáljával is meghallgatnám ...
Summázva a dolgot én azt mondom,rosszul ébredtél Walla úr! <#nevetes1>#nevetes1> <#integet2>#integet2>
ItaloDisco4Ever !
#28757
Tudom hogy jó hangja van a csajnak,de ez engem továbbra is zavar,többszöri hallgatás után is,,,hamisnak érzem,nyávogosnak,nem a dalhoz passzolónak,,,De az is lehet hogy csak rosszul ébredtem<#lookaround>#lookaround>
Cucurbia ,egy kérdésem van,a tegnapi "music story" műsorban Kiss Gyuri leadott egy Dead Or Alive dalt,ha jól hallottam ez a te ajánlásodra történt,ennek van hosszabb verziója is?
Egyébként a fent említett úriember vitt egy kis szint a műsorba,23 óra magasságában jó zenék pörögtek,többek közt Bobby "O" szerzemények,de az azt megelőző órákban offolva volt ,volt egy vendég ,nekem olyan mulatós szerű dologgal,egy csomó időt elpocsékolt Hajcser rá az adásból.
Változatlanul állítom ,számomra ez a műsorsáv akkor élvezhető ha te beleszerkesztesz,ha leszel privát infót kérek,és abban az esetben hallgatni fogom,egyébként nem tervezem többet,nem vagyok kíváncsi Dieter Bohlen magasztalására (sem)!
Egyébként a fent említett úriember vitt egy kis szint a műsorba,23 óra magasságában jó zenék pörögtek,többek közt Bobby "O" szerzemények,de az azt megelőző órákban offolva volt ,volt egy vendég ,nekem olyan mulatós szerű dologgal,egy csomó időt elpocsékolt Hajcser rá az adásból.
Változatlanul állítom ,számomra ez a műsorsáv akkor élvezhető ha te beleszerkesztesz,ha leszel privát infót kérek,és abban az esetben hallgatni fogom,egyébként nem tervezem többet,nem vagyok kíváncsi Dieter Bohlen magasztalására (sem)!
ItaloDisco4Ever !
Nem igazán értem mi zavar a vokálban?
Jól fel van építve a dallamokhoz,cirka másfél percnél hallgasd ,milyen jól kinyitja a hangját az énekesnő.
Ez egy kifejezetten jó zene,és az énekkel sincs semmi probléma szerintem .
Jól fel van építve a dallamokhoz,cirka másfél percnél hallgasd ,milyen jól kinyitja a hangját az énekesnő.
Ez egy kifejezetten jó zene,és az énekkel sincs semmi probléma szerintem .
ItaloDisco4Ever !
#28754
Le sem tagadhatnák hogy benne van a Marco Rochowski & Daniel Pettersson "keze és füle" ebben a remek újdonságban! <#finom>#finom><#taps>#taps>
Szerintem nincs ezzel a vokállal semmi baj. Talán manapság már az a fura, hogy valakinek normális hangja van. Az olyan a menő most, mint tíkjú? <#hehe>#hehe>
imo :) science fiction is science fact
#28752
Kár a vocal-ért...engem eléggé zavar..pedig a zene nagyon jó<#szomoru1>#szomoru1>
ItaloDisco4Ever !
#28750
Meglepően hallgatható ez a jó ember,,,nekem is bejövős!
<#eljen>#eljen>
<#eljen>#eljen>
#28749
Nekem bejön az egész munkássága! <#taps>#taps>
#28748
Yuri Sosnin - King of Disco
#28747
Na ismét egy Identitászavaros !<#csodalk>#csodalk>
Még megkérdem a Kollégákat hogy esetleg nekik kell -e ez a maxi?<#email>#email>
Részemről DELETE. <#fejvakaras>#fejvakaras>
Hard Ton feat Maxime Duvall - Hot Line
Még megkérdem a Kollégákat hogy esetleg nekik kell -e ez a maxi?<#email>#email>
Részemről DELETE. <#fejvakaras>#fejvakaras>
Hard Ton feat Maxime Duvall - Hot Line
Savino feat. Bimbha - I Love You (Recollection Mix)
hmmmm..... <#finom>#finom>
hmmmm..... <#finom>#finom>
ItaloDisco4Ever !
#28745
Cristina Manzano - Only Dreams (Original Mix)
#28744
#28743
Egy nagyszerű kiadvány 2019 elejéről.
Igaz a hőn áhított Mr. Blue ezen sincs rajta, de azért nem rossz így sem.<#wink>#wink>
Miko Mission - Greatest Hits & remixes 2019
Igaz a hőn áhított Mr. Blue ezen sincs rajta, de azért nem rossz így sem.<#wink>#wink>
Miko Mission - Greatest Hits & remixes 2019
#28742
Igazad van, véletlenül összekevertem a két nőt...:-)))
<#nemtudom>#nemtudom>
<#nemtudom>#nemtudom>
Bár inkább már kilencvenes,de imádtam őket,szinte minden maxijukat..és hát ahogy a klippen is látszik a japánok is.))
Da Blitz-I believe
Utoljára szerkesztette: cucurbia, 2019.01.19. 20:25:16
Da Blitz-I believe
Utoljára szerkesztette: cucurbia, 2019.01.19. 20:25:16
Kedves Fülcsi,
Előfordul ,sőt teljesen természetes hogy a stíluson belül is másként értékelünk egyes zenéket,előadókat.
Nem látok ebben semmi problémát,ez a dal és korábbi az elmúlt években kiadott zenéi sem tudtak rám hatással lenni.
A 80s zenéit viszont kedvelem.
Fantasy ... Lian Ross dal.
Az Ő egyik nagy slágere ez volt,de ezt te is tudod.
link ,itt a B oldal is óriási zene.
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2019.01.19. 18:49:48
Előfordul ,sőt teljesen természetes hogy a stíluson belül is másként értékelünk egyes zenéket,előadókat.
Nem látok ebben semmi problémát,ez a dal és korábbi az elmúlt években kiadott zenéi sem tudtak rám hatással lenni.
A 80s zenéit viszont kedvelem.
Fantasy ... Lian Ross dal.
Az Ő egyik nagy slágere ez volt,de ezt te is tudod.
link ,itt a B oldal is óriási zene.
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2019.01.19. 18:49:48
ItaloDisco4Ever !
Én most konkrétan nem erre a dalra gondoltam,általánosságban ha küldesz,ajánlasz neki valamit,akkor nem hinném hogy személyre szabottan különbséget tesz a Walla Sanyi és közted.
Én Hajcsert azért ostorozom mert látok benne fantáziát,a hangorgánuma nagyon kellemes,tipikus rádiós,kicsit jobban felkészülni,megszerkeszteni azt a 3 órát,és klappolna szinte minden,segítsetek neki a szerkesztésben,akár te akár a Sanyi,tippekkel,zenékkel.
Kell egy jó italo-disco rádió műsor ,az RSDH szuper de azt a holland nyelvű harácsolást a zenék közt elviselni kínszenvedés.
Aztán most tényleg befejezem,nem tartozik rám .
Én Hajcsert azért ostorozom mert látok benne fantáziát,a hangorgánuma nagyon kellemes,tipikus rádiós,kicsit jobban felkészülni,megszerkeszteni azt a 3 órát,és klappolna szinte minden,segítsetek neki a szerkesztésben,akár te akár a Sanyi,tippekkel,zenékkel.
Kell egy jó italo-disco rádió műsor ,az RSDH szuper de azt a holland nyelvű harácsolást a zenék közt elviselni kínszenvedés.
Aztán most tényleg befejezem,nem tartozik rám .
ItaloDisco4Ever !
#28736
Akárki akárrmit mond, szerintem ez jó, nem mondanám azért így, hogy a nyolcvanas évektől ez a nő nem mutatott fel valamit, ezzel most nem értek egyet, amit írtál Reyaud, szerintem jó a nő, sőt tökjó... a ruhájától kezdve a hangjáig bezárólag.....szeretnék én így énekelni tudni...persze ne akarjuk a Fantasy-hoz mérni, az azóta eltelt munkásságát, mert az überelhetetlen. Tudjuk, hogy még egy olyan slágere nem lesz, mint a Fantasy, de azért szerintem amit azóta mutatott az elmúlt két évtizedben, az se semmi....És ez is jó, amit most hallhatunk tőle, de ez csak az én véleményem persze....<#love12>#love12>
semmi probléma,Lian Ross jobb mint Linda ,pld. Mode-One (kiskopasz) Raul-al közös zenék nekem tetszenek.
ItaloDisco4Ever !
Miért,ha te küldöd akkor nem játssza le? 😊
Tegnap többször is említette a neved,a végén a szerkesztésben segítők közt is,sőt egy általad ajánlott CD-ről is játszott egy jó kis zenét.
Abszolút értékel Ő téged!
Tegnap többször is említette a neved,a végén a szerkesztésben segítők közt is,sőt egy általad ajánlott CD-ről is játszott egy jó kis zenét.
Abszolút értékel Ő téged!
ItaloDisco4Ever !
#28732
Elnézést mivel nem vagyok VIP ezért már nem tudtam javítani a nevét.
#28731
Majd ha elküldöm a Walla Sanyinak akkor lehet.....<#wink>#wink>
Ez amolyan maxi music style , Modern Talking kottamásolással fűszerezve, nekem egyáltalán nem tetszik,de rádióban tán 1x elsüthető ,mondjuk éppen egy MT dal helyett érdekesebb.
Linda Jo Rizzo az énekesnő neve helyesen írva,nyomokban hasonlít valamit a 80s hangjára,én tőle a 80s évek óta nem találok értékelhető zenét.
Linda Jo Rizzo az énekesnő neve helyesen írva,nyomokban hasonlít valamit a 80s hangjára,én tőle a 80s évek óta nem találok értékelhető zenét.
ItaloDisco4Ever !
#28729
Majd ha Walla Sanyi elküldi, akkor halljuk ott is...
#28728
Huh, ez nagyon jó!!!!
#28726
Egy rádió barát verzió belőle! <#nevetes1>#nevetes1>
Linda Yo Rizzo - In My heart<#wink>#wink><#wink>#wink>
Linda Yo Rizzo - In My heart<#wink>#wink><#wink>#wink>
Lian Ross már a mult héten is mehetett volna Kiss Gyuri müsorában Fehérvárrol,csak sajnos hiába vitte el, elfeledkezett rola,hétfőn jutott eszébe hogy már egy hete elküldtem nekiés elfelejtette leadni.A 2019-es új Lian Ross zenék engem most jobban izgatnak.
Nekem éppen most ragad már le a szemem az álmosságtól,sokáig fent voltam tegnap este,megyek alszom egyet,most megtehetem!
ItaloDisco4Ever !
Fred Venturáék ettől tudnak sokkal jobbat,nekem a zenei alap válik unalmassá hallgatás közben.
Pont úgy vagyok én is vele ahogy te,minél többet hallgatom annál inkább nem nyerő.
Ne hogy megvásárold ha nem tetszik,hallgasd az En Blanco zenéjét,az a legjobb tőle.
Pont úgy vagyok én is vele ahogy te,minél többet hallgatom annál inkább nem nyerő.
Ne hogy megvásárold ha nem tetszik,hallgasd az En Blanco zenéjét,az a legjobb tőle.
ItaloDisco4Ever !
#28722
Ne vedd meg Marika,,majd bedigizem neked lemezről,,<#smile>#smile> Mert hát nekem meg felettébb tetszik a muzsika,,,
Én lehet egy maxi meg egy instruváltozatba befektetek,most még két napig ugyis akcioan adják.de még erősen gondolkodom melyik legyen,Az első lemezét nem szerettem,de az En Blanco-t a mai napig imádom(bár valamiért ezt sem hajlandoak játszani),de ez a harmadik nekem már teljesen ugyanolyan dallamvilágra épit mint az előző csak nincs benne az a kellemes háttér női vocal hang mint ez előzőben igy ez már nekem kissé kaptafa,unalom.
#28720
Hát nem tudom, hogy erre áldozzak-e?
Ahogy többször hallgatom, egyre több kétségem van.
Ez nem jó, basszus, pedig nagyon várományos volt a 2018-as zenéje alapján.
<#nemtudom>#nemtudom>
Ahogy többször hallgatom, egyre több kétségem van.
Ez nem jó, basszus, pedig nagyon várományos volt a 2018-as zenéje alapján.
<#nemtudom>#nemtudom>
Szétesek a fáradságtól,képtelen voltan tegnap fentmaradni kilencig igy nem hallottam az adást.
Ha már Manuel Rios.
Díjaznám ha ez a remixe majd elérhető lenne valahol,valamin lossless minőségben,ez kell nekem. - link -
Díjaznám ha ez a remixe majd elérhető lenne valahol,valamin lossless minőségben,ez kell nekem. - link -
ItaloDisco4Ever !
Szia Fülcsimanó !<#wave>#wave>
Egyetértek veled,ez nem olyan jól sikerült mint az ezt megelőző ,de ha kihajítják vinylen én begyűjtőm.
Egyetértek veled,ez nem olyan jól sikerült mint az ezt megelőző ,de ha kihajítják vinylen én begyűjtőm.
ItaloDisco4Ever !
Ahogy említettem,hallgattam a tegnap esti műsort ,azt gondolom az én véleményemet illetve a te zenei szerkesztő koncepciódat igazolja,hogy a műsorvezető elmondása szerint a hallgatóknak nagyon tetszett az új Lian Ross dal,valamint Tom Hooker new-italo vonalas zenéje,pedig ezeknél vannak sokkal jobbak is.
Azaz amit én nagyon gyakran szóvá teszek,van ,volna igény az újdonságokra.
Kérdem én mi a frászt kell olyan szintű fenntartással lenni az új italo zenékkel kapcsolatban,pld a Man Parrish mix olyan hatású mint egy állon rúgás,szerintem bitang jó zene,de már nem lep meg hogy félre dobják,Joy kell meg a Modern Talking mert az már bevált 😊!
Befejem a kritizálást mert egyébként is értelmetlennek látom, nem célom de megbántom a szerkesztőt,ám zenei szerkesztés alatt alap hiba mixre egy újabb mixet játszani,s egyáltalán nem mindegy hogy egy adott dalra mit választunk következő track-ként,ez a Dj-k világában is fontos dolog.
Na remélem, ha odajutsz,lesz alkalmad rá,majd te lejátszod a Hard Ton mjúzikot.
Azaz amit én nagyon gyakran szóvá teszek,van ,volna igény az újdonságokra.
Kérdem én mi a frászt kell olyan szintű fenntartással lenni az új italo zenékkel kapcsolatban,pld a Man Parrish mix olyan hatású mint egy állon rúgás,szerintem bitang jó zene,de már nem lep meg hogy félre dobják,Joy kell meg a Modern Talking mert az már bevált 😊!
Befejem a kritizálást mert egyébként is értelmetlennek látom, nem célom de megbántom a szerkesztőt,ám zenei szerkesztés alatt alap hiba mixre egy újabb mixet játszani,s egyáltalán nem mindegy hogy egy adott dalra mit választunk következő track-ként,ez a Dj-k világában is fontos dolog.
Na remélem, ha odajutsz,lesz alkalmad rá,majd te lejátszod a Hard Ton mjúzikot.
ItaloDisco4Ever !
#28714
Rubix & Rivers - Te Quiero (Space Synth Original Mix)
#28713
Ez most sajnos nem sikerült olyan jól, mint a tavalyi zenéjük.
Vacillálok is, hogy megvegyem-e vagy sem....
Vacillálok is, hogy megvegyem-e vagy sem....
kb.három hete elküldtem már a rádióba a Man Parrish mixet,de senki nem játssza.Talán majd ezt is saját kezembe kell venni?
#28711
Tonschatz – One
Hard Ton feat Maxime Duvall - Hot Line
Hosszabban pld. itt tudjátok meghallgatni.
Man Parrish mix
Original mix
Hosszabban pld. itt tudjátok meghallgatni.
Man Parrish mix
Original mix
ItaloDisco4Ever !