NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#28811
Mateo & Ian Coleen - I WANNA DANCE WITH YOU
Nálam telitalálat<#taps>#taps>
Nálam telitalálat<#taps>#taps>
#28810
Ez jó Sanyi!
#28809
MIKO MISSION - MR. BLUE (Super-Sonic Remix)
#28808
Hát én nem tudom mi akar ez lenni, de nem túl jó előérzetem van a project-el kapcsolatban<#confused>#confused>
Szia!
Nem igy volt promózva a videó.
Kalózkodtam és megosztottam öntörvényűen.
Meg is lett az eredménye Martinez mester szólt hogy töröljem.
Meg kell várni őt ,és majd ha aktuális lesz promotálja:-)
Utoljára szerkesztette: AeroCool, 2019.01.28. 23:26:05
Nem igy volt promózva a videó.
Kalózkodtam és megosztottam öntörvényűen.
Meg is lett az eredménye Martinez mester szólt hogy töröljem.
Meg kell várni őt ,és majd ha aktuális lesz promotálja:-)
Utoljára szerkesztette: AeroCool, 2019.01.28. 23:26:05
New Italo Vinyl
már két hete kirakta az oldalára ezt a két boritot,meg is környékeztem,de Wilson sajna nem egyszerű dio,mert a kiado elég hajthatatlan az előzetesekkel kapcsolatban😞((
Sziasztok!
Juan Martinez most írt, hogy töröljem a videóját. Elnézést hogy már nem működik a link.
Juan Martinez most írt, hogy töröljem a videóját. Elnézést hogy már nem működik a link.
New Italo Vinyl
Kedves hölgyemény,így jár Ön amikor nem figyeli Reynaud hozzászólásait,kellő alapossággal.
#27634
Újratöltve : (link)
Érdemes végigzongorázni.
#27634
Újratöltve : (link)
Érdemes végigzongorázni.
ItaloDisco4Ever !
Soroljak további szempontokat ami téged illet ... ? <#nevetes1>#nevetes1>
1.Nemzetközi nőnap
2.Tavasz (végre!!!) ,én is várom,elegem van már a télből.
3. Peter Wilson linkelt kiadványai elérhetők lesznek.
Én meg ráadásul májusban azaz tavaszi hónapban születtem,nemcsak ezért, az év legszebb hónapja szerintem! <#wave>#wave>
1.Nemzetközi nőnap
2.Tavasz (végre!!!) ,én is várom,elegem van már a télből.
3. Peter Wilson linkelt kiadványai elérhetők lesznek.
Én meg ráadásul májusban azaz tavaszi hónapban születtem,nemcsak ezért, az év legszebb hónapja szerintem! <#wave>#wave>
ItaloDisco4Ever !
#28802
Zeneileg nagyon pazar, a vokál engem annyira nem nyűgöz le, de összességében jó zene!
Nem ismertem, az előadó nekem is a semmiből jött...
Nem ismertem, az előadó nekem is a semmiből jött...
#28801
Mikor lesz már március 8. ?
<#nevetes1>#nevetes1> Várom több szempontból is...
Pl. elegem van ebből a hóesésből...
<#nevetes1>#nevetes1> Várom több szempontból is...
Pl. elegem van ebből a hóesésből...
"Sunday Night'" kellemes jó zene,ha zenei szerkesztő lennék rendszeresen játszanám rádióban is ,természetesen a rövid verziót.
Lassan már megunjuk,viszont abból a szempontból jó opció kihajítani bakeliten,hogy a vinyl formátum szerelmesei is begyűjthetik.
A másik track-ről nem tudok véleményt mondani,csak valami halk, zenére emlékeztető valamit hallok nyöszörögni. <#vigyor>#vigyor>
2019-ben így promózni egy zenét,döbbenet !
Lassan már megunjuk,viszont abból a szempontból jó opció kihajítani bakeliten,hogy a vinyl formátum szerelmesei is begyűjthetik.
A másik track-ről nem tudok véleményt mondani,csak valami halk, zenére emlékeztető valamit hallok nyöszörögni. <#vigyor>#vigyor>
2019-ben így promózni egy zenét,döbbenet !
ItaloDisco4Ever !
#28798
Hát ez most számomra egy kicsit unalmasra sikeredett.
Voltak ennél sok jobb dalai is, ennél én a felénél már alig vártam, hogy vége legyen.
Az instrumentális verzió szerintem még unalmasabb lehet, a húsz-harminc másodperc szaxofon ugyan feldobja, de ez kevés.
<#schmoll2>#schmoll2>
Voltak ennél sok jobb dalai is, ennél én a felénél már alig vártam, hogy vége legyen.
Az instrumentális verzió szerintem még unalmasabb lehet, a húsz-harminc másodperc szaxofon ugyan feldobja, de ez kevés.
<#schmoll2>#schmoll2>
#28797
múltből jött,,,,,,a jó zene,most vásárolható a korong
#28796
TQ.... A zenei alap az k...vajó főleg azzal a saxofon betéttel, de... Ha én feléneklem az is jobb , ...Nem bántani akarom szegényt de a kiejtése még mindig borzalom...Egy jó énekesnővel ez nóta megint letarolna mindent.. Egyébként második meghallgatásra már nem figyeltem az "éneklést", háttérben pont jó... De ez csak az én maszek véleményem ! HA lesz instrumentális verzió belőle, akkor az kell !!!!! :-)
#28795
Elég sovány az a kettő track! <#sir>#sir>
Jobb lett volna ha külön a sunday night-ot adja ki négy verzióban.
Jobb lett volna ha külön a sunday night-ot adja ki négy verzióban.
#28794
A nagy semmiből jött ez a Luzan .<#wow1>#wow1>
De jött , látott., és győzött!!!! <#finom>#finom>
Luzan - Me olvidé de ti (Original mix)
Discogs<#taps>#taps>
De jött , látott., és győzött!!!! <#finom>#finom>
Luzan - Me olvidé de ti (Original mix)
Discogs<#taps>#taps>
Sziasztok!
Juan Martinez hamarosan vinylt ad ki!
Night In Wales az előadó!
side A Rafaela
side B sunday night
Én biztos megveszem ugyanis nagy kedvencem a csapat! :-)
Utoljára szerkesztette: AeroCool, 2019.01.27. 21:51:22
Juan Martinez hamarosan vinylt ad ki!
Night In Wales az előadó!
side A Rafaela
side B sunday night
Én biztos megveszem ugyanis nagy kedvencem a csapat! :-)
Utoljára szerkesztette: AeroCool, 2019.01.27. 21:51:22
New Italo Vinyl
Ráadás jó hír lemezgyűjtőknek.
Az italo-disco legendájának duplája,szinte tökéletesen válogatott tracklistával.
FRED VENTURA - Greatest Hits & Remixes
Az italo-disco legendájának duplája,szinte tökéletesen válogatott tracklistával.
FRED VENTURA - Greatest Hits & Remixes
ItaloDisco4Ever !
Nem elegáns mindig negatív kritikákat írni,elnézve a friss felhozatalt,sok jót most nem tudnék mondani,ezért inkább meg sem szólalok.
Viszont van egy jó hírem, a hölgy aki csinosabb mint valaha,hamarosan új albummal jelentkezik.
Lian Ross
Viszont van egy jó hírem, a hölgy aki csinosabb mint valaha,hamarosan új albummal jelentkezik.
Lian Ross
ItaloDisco4Ever !
#28789
Marc Fruttero - Hawks and Doves (Electro Potato Remix)
#28788
Marc Fruttero - Stay With Me (Electro Potato Remix)
#28787
Ольга Алимханова & Алимханов А. - One Summer Night in Moscow
#28786
BIRIZDO I AM - Nobody (Radio Version
New Italo Vinyl
Egy utolsó kérdés Dead or Alive zenével kapcsolatban,igen kerestem hivatalos forrást,de a hosszabb verzióból nem találtam.
Neked viszont ha jól sejtem megvan?
Neked viszont ha jól sejtem megvan?
ItaloDisco4Ever !
Látom más oldalakon is,de azok mptré-ben tolják.
A bandcamp-on tudsz írni a zenészeknek,így óhajodat a verzióval kapcsolatban akár teljesíthetik is.
A bandcamp-on tudsz írni a zenészeknek,így óhajodat a verzióval kapcsolatban akár teljesíthetik is.
ItaloDisco4Ever !
4:2 a pozitív értékelések javára!
Hogy ez a linkelt track2 (italo single mix) lossless minőség e vagy csak mp3,nem tudom,de tulajdonképpen létezik olyan verzió amilyenben szeretnéd.
( link )
Hogy ez a linkelt track2 (italo single mix) lossless minőség e vagy csak mp3,nem tudom,de tulajdonképpen létezik olyan verzió amilyenben szeretnéd.
( link )
ItaloDisco4Ever !
világos ,most már fix minden,köszi.
Mentségemre szolgáljon,munka közben füleltem az adást.
Mentségemre szolgáljon,munka közben füleltem az adást.
ItaloDisco4Ever !
"Cucurbia ,egy kérdésem van,a tegnapi "music story" műsorban Kiss Gyuri leadott egy Dead Or Alive dalt,ha jól hallottam ez a te ajánlásodra történt,ennek van hosszabb verziója is?"
Mivel a hosszu verzió ment le ezért irtam,hogy ennek a hosszú verziónak nem tudok méghosszabbb verziójárol.))
Mivel a hosszu verzió ment le ezért irtam,hogy ennek a hosszú verziónak nem tudok méghosszabbb verziójárol.))
Nekem az a bajom,hogy nincs belőle radio verzio, igy ez elég monoton igy hosszuban,egyébként sem a zenével sem a énekkel semmi bajom.
Csakhogy nem ez ment .Ez a 4:15-ös verzio rajta van a 16 CD-s Dead or Alice cd gyüjteményen,ami ment az viszont egy japán DJ promo kiadvány 8 perces verziója.Discogson ne keresd mert nincs,már kerestem.
TQ már jó ideje beharangozott újdonsága valami oknál fogva ,beleakadt valamibe 😊)) !
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
Ha valakit netán érdekel.
Mirko Hirsch - Feel You Near Me
Jesper Jelse feat RetroTeque - Don't You Know, Don't You Know
voltak a vezér azaz a legjobb zenék az első kiadványon,sajnos ezek a remix kiadványról lemaradtak.
Night City Remixes - The Songs of Secret Service
Mirko Hirsch - Feel You Near Me
Jesper Jelse feat RetroTeque - Don't You Know, Don't You Know
voltak a vezér azaz a legjobb zenék az első kiadványon,sajnos ezek a remix kiadványról lemaradtak.
Night City Remixes - The Songs of Secret Service
ItaloDisco4Ever !
#28761
<#hehe>#hehe> de még elötte kb 4 fél vegyi gyümi