NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#28811
Mateo & Ian Coleen - I WANNA DANCE WITH YOU

Nálam telitalálat<#taps>
#28810
Ez jó Sanyi!
#28809
MIKO MISSION - MR. BLUE (Super-Sonic Remix)
#28808
Hát én nem tudom mi akar ez lenni, de nem túl jó előérzetem van a project-el kapcsolatban<#confused>
AeroCool
#28807
Szia!
Nem igy volt promózva a videó.
Kalózkodtam és megosztottam öntörvényűen.
Meg is lett az eredménye Martinez mester szólt hogy töröljem.
Meg kell várni őt ,és majd ha aktuális lesz promotálja:-)
Utoljára szerkesztette: AeroCool, 2019.01.28. 23:26:05

New Italo Vinyl

cucurbia
#28806
már két hete kirakta az oldalára ezt a két boritot,meg is környékeztem,de Wilson sajna nem egyszerű dio,mert a kiado elég hajthatatlan az előzetesekkel kapcsolatban😞((

AeroCool
#28805
Sziasztok!
Juan Martinez most írt, hogy töröljem a videóját. Elnézést hogy már nem működik a link.

New Italo Vinyl

reynaud
#28804
Kedves hölgyemény,így jár Ön amikor nem figyeli Reynaud hozzászólásait,kellő alapossággal.
#27634

Újratöltve : (link)
Érdemes végigzongorázni.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28803
Soroljak további szempontokat ami téged illet ... ? <#nevetes1>
1.Nemzetközi nőnap
2.Tavasz (végre!!!) ,én is várom,elegem van már a télből.
3. Peter Wilson linkelt kiadványai elérhetők lesznek.
Én meg ráadásul májusban azaz tavaszi hónapban születtem,nemcsak ezért, az év legszebb hónapja szerintem! <#wave>

ItaloDisco4Ever !

#28802
Zeneileg nagyon pazar, a vokál engem annyira nem nyűgöz le, de összességében jó zene!
Nem ismertem, az előadó nekem is a semmiből jött...
#28801
Mikor lesz már március 8. ?
<#nevetes1> Várom több szempontból is...
Pl. elegem van ebből a hóesésből...
reynaud
#28800
Peter Wilson (március 8)



ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28799
"Sunday Night'" kellemes jó zene,ha zenei szerkesztő lennék rendszeresen játszanám rádióban is ,természetesen a rövid verziót.
Lassan már megunjuk,viszont abból a szempontból jó opció kihajítani bakeliten,hogy a vinyl formátum szerelmesei is begyűjthetik.

A másik track-ről nem tudok véleményt mondani,csak valami halk, zenére emlékeztető valamit hallok nyöszörögni. <#vigyor>
2019-ben így promózni egy zenét,döbbenet !

ItaloDisco4Ever !

#28798
Hát ez most számomra egy kicsit unalmasra sikeredett.
Voltak ennél sok jobb dalai is, ennél én a felénél már alig vártam, hogy vége legyen.
Az instrumentális verzió szerintem még unalmasabb lehet, a húsz-harminc másodperc szaxofon ugyan feldobja, de ez kevés.

<#schmoll2>
#28797
múltből jött,,,,,,a jó zene,most vásárolható a korong
#28796
TQ.... A zenei alap az k...vajó főleg azzal a saxofon betéttel, de... Ha én feléneklem az is jobb , ...Nem bántani akarom szegényt de a kiejtése még mindig borzalom...Egy jó énekesnővel ez nóta megint letarolna mindent.. Egyébként második meghallgatásra már nem figyeltem az "éneklést", háttérben pont jó... De ez csak az én maszek véleményem ! HA lesz instrumentális verzió belőle, akkor az kell !!!!! :-)
#28795
Elég sovány az a kettő track! <#sir>
Jobb lett volna ha külön a sunday night-ot adja ki négy verzióban.

#28794
A nagy semmiből jött ez a Luzan .<#wow1>
De jött , látott., és győzött!!!! <#finom>

Luzan - Me olvidé de ti (Original mix)

Discogs<#taps>

AeroCool
#28793

New Italo Vinyl

AeroCool
#28792
Sziasztok!
Juan Martinez hamarosan vinylt ad ki!
Night In Wales az előadó!
side A Rafaela
side B sunday night
Én biztos megveszem ugyanis nagy kedvencem a csapat! :-)
Utoljára szerkesztette: AeroCool, 2019.01.27. 21:51:22

New Italo Vinyl

reynaud
#28791
Ráadás jó hír lemezgyűjtőknek.
Az italo-disco legendájának duplája,szinte tökéletesen válogatott tracklistával.



FRED VENTURA - Greatest Hits & Remixes

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28790
Nem elegáns mindig negatív kritikákat írni,elnézve a friss felhozatalt,sok jót most nem tudnék mondani,ezért inkább meg sem szólalok.
Viszont van egy jó hírem, a hölgy aki csinosabb mint valaha,hamarosan új albummal jelentkezik.

Lian Ross



ItaloDisco4Ever !

#28789

Marc Fruttero - Hawks and Doves (Electro Potato Remix)
#28788
Marc Fruttero - Stay With Me (Electro Potato Remix)
#28787
Ольга Алимханова & Алимханов А. - One Summer Night in Moscow
#28786

BIRIZDO I AM - Nobody (Radio Version
AeroCool
#28785

New Italo Vinyl

AeroCool
#28784

New Italo Vinyl

cucurbia
#28783
pr.

reynaud
#28782
ok!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28781
Egy utolsó kérdés Dead or Alive zenével kapcsolatban,igen kerestem hivatalos forrást,de a hosszabb verzióból nem találtam.
Neked viszont ha jól sejtem megvan?

ItaloDisco4Ever !

cucurbia
#28780
Annyira nem fontos (most még)

reynaud
#28779
Látom más oldalakon is,de azok mptré-ben tolják.
A bandcamp-on tudsz írni a zenészeknek,így óhajodat a verzióval kapcsolatban akár teljesíthetik is.

ItaloDisco4Ever !

cucurbia
#28778
Ezzel nem tudok mit kezdeni iTunes-ről semmit nem tudok leszedni,megvenni,stb.

Musachy
#28777
Dead or Alice ...ez jó! <#nevetes2>

imo :) science fiction is science fact

reynaud
#28776
4:2 a pozitív értékelések javára!
Hogy ez a linkelt track2 (italo single mix) lossless minőség e vagy csak mp3,nem tudom,de tulajdonképpen létezik olyan verzió amilyenben szeretnéd.
( link )

ItaloDisco4Ever !

Musachy
#28775
Van Isten! <#taps>

imo :) science fiction is science fact

reynaud
#28774
világos ,most már fix minden,köszi.
Mentségemre szolgáljon,munka közben füleltem az adást.

ItaloDisco4Ever !

cucurbia
#28773
"Cucurbia ,egy kérdésem van,a tegnapi "music story" műsorban Kiss Gyuri leadott egy Dead Or Alive dalt,ha jól hallottam ez a te ajánlásodra történt,ennek van hosszabb verziója is?"

Mivel a hosszu verzió ment le ezért irtam,hogy ennek a hosszú verziónak nem tudok méghosszabbb verziójárol.))

reynaud
#28772
Ezért volt a kérdés.merthogy a tegnapi adásban egy hosszú intro-val indult.

ItaloDisco4Ever !

cucurbia
#28771
Nekem az a bajom,hogy nincs belőle radio verzio, igy ez elég monoton igy hosszuban,egyébként sem a zenével sem a énekkel semmi bajom.

cucurbia
#28770
Csakhogy nem ez ment .Ez a 4:15-ös verzio rajta van a 16 CD-s Dead or Alice cd gyüjteményen,ami ment az viszont egy japán DJ promo kiadvány 8 perces verziója.Discogson ne keresd mert nincs,már kerestem.

reynaud
#28769
TQ már jó ideje beharangozott újdonsága valami oknál fogva ,beleakadt valamibe 😊)) !

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28768
Jessie Frye - Fantasy

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28767
Ezek szerint csak ez a verzió van belőle : YouTube link
- discogs link -

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28766
Ha valakit netán érdekel.
Mirko Hirsch - Feel You Near Me
Jesper Jelse feat RetroTeque - Don't You Know, Don't You Know
voltak a vezér azaz a legjobb zenék az első kiadványon,sajnos ezek a remix kiadványról lemaradtak.
Night City Remixes - The Songs of Secret Service

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28764
3:2 ,további vélemények ?

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28763
Egy jó kávé,ébredés után azzal kezdem a napot...mindennap! <#eljen>

ItaloDisco4Ever !

cucurbia
#28762
Nincs hosszabb verziója.

#28761
<#hehe> de még elötte kb 4 fél vegyi gyümi