NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#28911
Ha már Fancy : Nálam a Bodyguard az abszolút favorit + a Latin Fire ... Ahogy nézem ahányan vagyunk annyi kedvenc nótánk van tőle :-)
cucurbia
#28910
Peter Wilson wrote:

As recently mentioned, I have some news I need to share.
There are two major things - one will be announced in the next day or so and the other I can tell you now.....

I've finished recording a brand new album!!

"Change Of Heart" will be released in September, and is a double album with a total of 20 songs... 14 of which I co-wrote. A single will be released shortly beforehand.

I loved making "The Passion And The Flame" album so much, it inspired me to write and record a new one. I'm so so SO happy with it, and I know you'll all love it too.

This means the singles due in March will be the final releases from "Passion".

I've kept this secret for the duration of the recording process which began in London last year (see pic attached). I wanted to do something special for my 25th year in music, and this was a major part of that.

Expect to see some of my regular collaborators with a couple of new ones and special reunions, all I will say is don't worry - I'm not changing musical styles!!

Now onto my my second piece of news.. that will be announced very shortly.

And no.... I am not retiring anytime soon, nor am I leaving Energise Records. Music is in my blood.

Musachy
#28909
Hogyhogy már nem az a csengőhangod?

imo :) science fiction is science fact

reynaud
#28908
Aksuli - Tule Takaisin, Mene Pois



Nekem bejön!<#vigyor2>
Letölthetitek akár lossless minőségben ... --- link ---
Ez a videó ... mókás!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28907
Ha még egyet írtam volna az "In Shock" lett volna.
"Slice Me Nice " viszont nekem nem,Cucurbia cimborámnak igaza van,Fancy vokálja ebben a dalban borzasztó,a zenei alap jó.
Helyette én akkoriban "The Flirts - Helpless" hallgattam inkább <#kacsint>,tán sejted hogy miért kötöm össze a két dalt.

ItaloDisco4Ever !

cucurbia
#28906
Főleg az instrumental változata..na az tetszik nekem igazán..csak a zene,eltüntetve belőle azt a borzasztó Fancy hangot.))

#28905
Épp ezt akartam írni, de megelőztél, amit rongyosra hallgattam anno a kazettáimon, az épp ez a két szám volt. Beletrafáltál....
Az egyik kazettámon az első szám a Slice Me Nice volt, emlékszem Komjáthy Gyuri bácsi műsoraiban úgy volt fordítva, "Szedjél darabokra".... mindig visszatekertem a kazettát, már ki volt nyúlva szalag, annyiszor tekertem vissza...de nem untam meg....

Nálam minden idők legjobb Fancy zenéje - és ezt már sokszor közzé tettem itt a fórumon is - a Bolero.

Szerintem minden idők legjobb euró diszkó száma, vagy hét-nyolc évig a telefonom csengőhangja is ez volt, mai napig összerezzenek, ha pl a rádióban megszólal, mert azt hiszem a telefonom szól, pedig nem. Ez a nóta mértékadó számomra azóta is. Semmi nem volt, és nem is lesz, ami ezt a zenét, a Bolero-t, felülmúlja nálam.

Így múlik el a világ dicsősége.... <#wave>
Musachy
#28904
A kezdeti idők kapcsán említett két szám nálam is ott van, de mindenképp kiegészíteném még kettővel: Slice Me Nice és In Shock.

imo :) science fiction is science fact

#28903
<#circling>

reynaud
#28901
Fancy ügyben a véleményemmel biztosan egyedül maradok,de a kezdeti évekből,engem igazából nem sok dala érdekelt.
Colder Than Ice és Get Lost Tonight voltak számomra nagy zenék,aztán jött a 1988-89-ből 3 maxi,na ezektől már dobtam én is egy hátast.
Szerintem a karrierje csúcsán e dalok kapcsán volt.
Fools Cry
No Tears
Follow Me
... és nálam az abszolút a legjobb zenéje.
Angel Eyes

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28900
!!! Ha kérhetem,a posztolt videókhoz másoljátok be az előadó nevét és címét,ez hasznos dolog,mert aztán a későbbiekben így könnyen visszakereshető.
pld. ha volt már a dal bemutatva,akkor felesleges kör újra feldobni.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28899
Roberto Zanetti (Savage)
Érkezik egy új album ,remélhetőleg hamarosan a művész úrtól.

ItaloDisco4Ever !

#28897
Egyben leszek érintett de azt nagyon várom.<#finom>

David Verona - On Your Dreams ( reméljük lossless-ben került rá. )

#28896
ZYX Italo Disco New Generation Vol.14

cucurbia
#28895
CD 1 1. Infection (Flemming Dalum Remix) - Yuhniversia 2. At The Disco (Also Playable Mono Remix) - Italove 3. Disco Music Energy (Extended Mix) - Stylove 4. Love Me Tonight (Extended) - Stockholm Nightlife Feat. Eliza K 5. Big Boys Don't Cry (Ext. Version) - Tom Hooker 6. La Balalata (Special ZYX Remix) - New Italo Sin 7. Bad Feelings (Italo Mix 2019) - Iamnotarobot Feat. Karl.p 8. Electric Kiss - Mr. Konrad 9. Waves Of Light (Night Mix) - Moderno 10. Kiss The Sky (Italoconnection Remix) - Peter Wilson 11. Alone (Italo Disco Remix) - Starcrew 84 Feat. Mirko Hirsch 12. Million Years (Flemming Dalum Remix) - Michael Fall
CD 2 1. Lie On Your Dreams - David Verona 2. Midnight Affair (Special Maxi Version) - Mirko Hirsch 3. Pain In My Heart (feat. Emphavioce) (Extended Mix) - Franck Choppin 4. Stay (Flemming Dalum Remix) - Bunny X 5. I Want Your Love (Salta & Roma Remix) - Flagio M 6. Forever Young (Flashback Remix) - Ken Laszlo 7. Only You And Me (Extended Mix) - Soulya Id 8. I Never Said This Before (Vocal Version) - Amaya 9. Sweet Night (Extended Mix) - Also Playable Mono 10. Feel L'amore (Eddy Mi Ami Remix) - Amaze 11. Star Girl (ZYX Extended Version) - Digitalo 12. Keep Trying (Flemming Dalum Remix) - Linda Jo Rizzo

#28894
Igen, kicsit megbolondítja ezt a régi időket idéző zenét a Fresh Fox, én leginkább Fancy hangját hiányolom belőle, de azért így is szuper.

<#wave>
#28893
"A régi időket idézi",,Hát igen,,ez egy 10 éves dal Fancytől, amit megbolondított egy kicsit a Fresh FOX..Ebben és az eredeti mivoltában is egy remek dal<#eljen>
#28892
Pontosan, így van.
Ezek a lengyel rádió best of válogatás track-ek sajnos nálunk/nálam felejtősek.
Legfőképpen a nyelv miatt, de én zeneileg is átküszködtem magam rajtuk, de mit tegyünk/tegyek ?... zeneileg se igazán jók, lássuk be...
Az egyetlen jó zenét vadásztam le erről a lemezről és tettem itt közzé, mint ahogy Te is írtad.
De ez viszont tényleg jól sikerült szerintem, nálam a hét egyik legütősebb zenéje...

A Csemege csomagot pedig szívesen...:-)))

<#law> <#wave>
#28891
Hát ez igen, a régi időket idézi, nagyon jó!!!!
Még jobb lenne, ha Fancy hangját lehetne kihallani belőle.. mert sajnos nem... bár sokan kritizálták a hangját, én nagyon bírtam.
Nálam a Bolero mindent vitt, mint tudod....:-)))

<#wave>
#28890
Azért tud még az öreg ripacs ha megrázza magát! <#nevetes2>

FANCY meets FRESH FOX - For One Night In Heaven

#28889
#28888
#28887
#28886
#28885
cucurbia
#28884
Csak azt tudom teljesiteni ami rajtam múlik.Ami nem....azt nem.

reynaud
#28883
Egy a stílusban nagy tudású Dj kolléga ismerősöm sietett a segítségemre.
Nincs több "majd..." mert az úriembernek köszönhetően már tudom mely Bobby "O" mixet kerestem.
Bobby Orlando ‎– Especial Mixer "D.J."
YouTube video

Mostantól a cél megszerezni a lemezt!
Köszi neked is hogy vonalon voltál a kérésem ügyében.

ItaloDisco4Ever !

#28882
Gratulálok Fülcsi!<#finom>
Gyakorlatilag az egyetlen épkézláb nóta volt arról a Radio Best of albumról.<#wow3>
A többi ment is a kukába.
De ez a dal valóban jól sikerült.<#eljen>
Köszönöm a tegnapi meglepetés csomagot. <#worship><#wink>

cucurbia
#28881
Gyorsan megjött a válogatás,amin rajta volt a dal amit kértél.Elment .

#28880
Alexander Pierce - I Miss You (2019)



<#taps>
cucurbia
#28879
Neil Tennantték is beindultak..nem disco-inkább pop,most péntekig minden nap egy másik dallal jelentkeznek,hogy péntekig teljes legyen az uj EP 4 trackje.

Utoljára szerkesztette: cucurbia, 2019.02.05. 20:00:52

cucurbia
#28878
Igen emlékszem,én elég jol szoktam emlékezni...sajnos😞(
Sajnos akkor azt a választ kaptam,hogy majd utánanéznek,azota ha rákérdeztem mindig a majd,majd...azota áll a dolog,sajnálom.

#28877
Egy kellemes újdonság...
Soulya ID - When You Call My Name (Extended Mix)



<#taps>
#28876
Do Passion - That Is Love
Bemutató jelleggel, a feltöltő figyelmetlen volt, mivel helyenként ugrik a zene...:-((



<#taps>
reynaud
#28875
Cucurbia,jó néhány héttel ezelőtt ígérted nekem ,megérdeklődöd a kollégától mi volt az a Bobby "O" mix.
Remélem emlékszel ! 😊

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28874
Azoknak a figyelmébe ajánlva,kik elsősorban a 80s italo zenékre szavaznak,2 jó 2019-es kiadvány hamarosan beszerezhető .

I.D.L. 037
I.D.L. 038

Ez tök baresz zene!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28873
Igen egyetértek.
Sajna ez egyenlőre egy "nyers" tracklista,nem tudni a dalokból mely verziókat,remixeket dobják fel a lemezekre.
" David Verona - Lie on your dreams " az előző dalából kiindulva érdekesnek ígérkezik,ha gyűlnek az előadótól a zenék akkor tán lecsap rá valamelyik (vinyl) lemez kiadó,mert tudjuk az " I Wanna See You In My Life " milyen minőségben került a 13-as kiadványra.

ItaloDisco4Ever !

#28872
Ha folytatják az elöző lemez koncepcióját és nem csak az ismert változatokat rakják a lemezre,hanem azoknak egy megremixelt verzióit, akkor tán nem lessz csalódás a kiadvány...
#28871
Nem túl friss, de talán még nem volt még itt.

Kriss - Guardians Of Galaxy (2018)



<#eljen>
#28870
Igényes, kellemes zene! <#taps>

#28869
<#bee1>

AeroCool
#28868

New Italo Vinyl

reynaud
#28867
Ma se maradjunk jó zene és újdonság nélkül.

Neil Garrett feat. Reety - Flying Around The World



Neil Garrett feat. Reety - Flying Around The World (Tom Garrow '80s remix) bandcamp

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28866
Kattints a soundclod-os profilomra -- link --.
Kapott tőlem egy nagy lájkot,azaz nálam is favorit.

ItaloDisco4Ever !

#28865
#28864

#28863
Ott a pont!<#eljen>

reynaud
#28862
Cliff Wedge ?

ItaloDisco4Ever !