NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

reynaud
#28961
Worship - Breeze
Kellemes,jó zene,de ami engem úgy igazából letepert és most visz mindent,illetve lesöpör minden mást,az ....
Jessie Frye - Fantasy (soundcloud)

Tarol rendesen a videomegosztón is ,olvassátok a hozzászólásokat . --- link ---

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28960
" mert elég sokan viszik le mulatós szintre "
Igen ,néhány előadóval tényleg elhitetik hogy napjaink italo-disco sztárjai,miközben nagyjából mulatós szinten mozognak.
Ám tudjuk az igénytelenség ,elsősorban az orosz vonalról érkezik.
Lásd ,és kicsit bosszantalak 😊 ... D.White .... borzalmas !!!

De azért a new-italo vonalon időnként érkeznek nagyon jó zenék is,hamarosan március tájékán beindul a nagyüzem.

ItaloDisco4Ever !

AeroCool
#28959
Killme Alice - Kiss And Kill


Utoljára szerkesztette: AeroCool, 2019.02.18. 18:41:40

New Italo Vinyl

AeroCool
#28958
Romantic Gladiators - Hero

Utoljára szerkesztette: AeroCool, 2019.02.18. 18:41:04

New Italo Vinyl

rain70
#28957
Ezt a szart!
Érződik rajta a "kellene valamit csinálni, de fingom sincs mit".
rain70
#28956
Azért hallod rossznak, vagy rosszabbnak, mert a többivel egyetemen simán felénekelte és nincs semmilyen stúdió effektel turbósítva.
Sok (new italo) énekes (?) lehúzhatná a rolót, ha nem lennének manapság is már otthon elérhető programok, amelyek kijavítják az éneket, te meg azt hiszed milyen jó énekel. Ettől függetlenül ez a zene valami borzalom.
Utoljára szerkesztette: rain70, 2019.02.18. 07:31:23
rain70
#28955
Ekkora képeket linkbe rakjatok légy szíves.
rain70
#28954
Amióta nem írtam, ez a zene visz mindent.
A többit szerintem csak újra és újra elrettentésnek szórjátok ide be, talán még Victor Ark, amit 4 percig bírtam hallgatni, utána már az is unalmas, ahogy M Hirsch zenéi is, aminél a legtöbb már első hallgatásra is unalomba fullad 2 perc után. Senki nem tud megújulni?
Tényleg jobb lenne már, ha újra temetőbe kerülne az egész new italo vonal, mert elég sokan viszik le mulatós szintre összevissza lopkodással a sok italonak nevezett fosléket.
Viszont ez a zene brutálisan cool és egyedi is.
reynaud
#28953
Nem akarnám offolni mulatós témával a topicot,ezért a kérdésedre a válasz privát érkezik.

ItaloDisco4Ever !

#28952
Kire gondolsz?

"...amikor az egyik hazai "sztár" szívre tett kézzel,egy helyben ugrál ábrándos tekintettel,az még szórakoztató is,szó szerint mulattató, persze szánalmasan megmosolyogtató."
A szívére tett kézről rá kéne jönnöm, a többi túl általános.... de nem jövök rá ki lehet az...
reynaud
#28951
Tom Hooker - You're Right (mixtended version)



Jó ez a hosszabb verzió.

ItaloDisco4Ever !

#28950
FRESH FOX -FOR ONE NIGHT IN HEAVEN
AeroCool
#28949
D.White & M@rgO - Heaven for us (video-version)

New Italo Vinyl

#28948
<#awink>

#28947


http://www.mediafire.com/file/ajb7t7obinfgw4z/PRODUCERS+MEXICO+22+MASTER.rar
ENJOY MY FRIENDS
#28946

reynaud
#28945
FRONT LINE ASSEMBLY (Feat. Jimmy Urine) - Rock Me Amadeus

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28944
"BCR" (Ken Martina) dettó! <#levele>

Ráadásul úgy címkézi a kukába való kiadványait hogy "New Generation Italo Disco" ,pedig ahhoz sok köze nincs,valójában mulatósnak is gyenge,azokban is több fantázia van,apropó mulatós,amikor az egyik hazai "sztár" szívre tett kézzel,egy helyben ugrál ábrándos tekintettel,az még szórakoztató is,szó szerint mulattató, persze szánalmasan megmosolyogtató.
Sajnos nagy az igénytelenség,és ennek köszönhető hogy a "BCR" zenékre is akadnak vevők.

Na de én az igazi" New Generation" vonalnak nagy rajongója vagyok,és minden évben akad azért több tucat olyan produkció amik méltóak a 80s évek nagy slágereihez.
Itt van pld. 1 nagyon jó énekes,Corrado Beretta ,és egy top zene a közelmúlt terméséből.

Victor Ark feat. Mr Konrad - Love Is Life (MiLAno Mix)

ItaloDisco4Ever !

#28943
Örök kérdésem marad, hogy miért énekel, aki nem tud?
Most őszintén... ki az aki ezt a zenét ezzel az énekkel (!!!) együtt élvezni tudja?
Kukába való. És tökmindegy, hogy ki nyúlt le kit. <#violent>

#28942
Akkor miért nem ők jöttek ki vele előbb? <#fejvakaras>

#28941
A zene a Romantic Avenue-é,az olaszok csak a szöveget adták hozzá...és így lett nagy sláger..<#smile>
#28940
Egész jóóóóó...::😊))))))
#28939
Elég pofátlan lenyúlása a Spatial Vox - INCANTO D'AMORE zenéjének! <#wow1><#csodalk>

#28938

reynaud
#28937
Candy Apple Blue - It Happens All the Time (ft. Espen Kraft)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28936
Worship - Breeze

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28935
MIRKO HIRSCH - Undercover - CD - Promo Clip

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28934
Allacska,köszi a címkézést! <#eljen>
Gyulának ez még nem megy .... 😞

ItaloDisco4Ever !

#28933
<#bee1>

AeroCool
#28932
Peter Aresti - The Poster 2019

New Italo Vinyl

#28931
Brian Krause & Mateo - Go Back Tell Me (2019)



<#taps>
#28930
Szuper! <#taps>
#28929
Marc Flores - Magic Moment (Do It! Do It!) Mega Long 2019

#28928
Vogon Poetry - The Upside Down (Glenn Main Remix)

reynaud
#28927


Mika Ella - Take It Or Leave It (Extended Version) bandcamp

Remek new-gen italo a szomszédból,(Mihaela Varga Runtic) a középső meglehetősen magyaros név ...

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28926

ItaloDisco4Ever !

rain70
#28925
Jó szar, most komolyan erre vagy oda, meg szerinted nem ismerem?
Ruszkiknak való fos, Fancy hangja meg széjjel "stúdiózva", csak a hülye nem hallja.

Utoljára szerkesztette: rain70, 2019.02.10. 14:42:10
#28924
Nayio Bitz - What Do I Do
#28923
(Also Playable Mono Edit)

cucurbia
#28922
https://www.discogs.com/Eddy-Huntington-USSR/release/13048468

Ha nyertem kérem.😊)
Utoljára szerkesztette: cucurbia, 2019.02.08. 20:03:06

reynaud
#28921
Találós kérdés,mely verzióban szól a videóban a nagy klasszikus? <#nyes>
Nem oly nehéz egyébként a megfejtés.


ItaloDisco4Ever !

cucurbia
#28920
persze persze köszönöm.néhány billentyümön nincs rajtra a betűm és csak nyomom nyomom.....

Musachy
#28919
Azaz "Stad den Haag"

imo :) science fiction is science fact

cucurbia
#28918
Igen nagyjábol erről szolt a bejelentése.
Probálkozom előzetest kérni de félek nagy falba fogok ütközni már az előzőnél sem sikerült,mert a kiado elég keményfejű,makacs😞(Multkor is csak a Staat En Haag-nak engedtek előzeteset,szerintem most sem fognak engedni.

reynaud
#28917
Igen ,ez az a dal !
Köszi. <#worship>

ItaloDisco4Ever !

Musachy
#28916
Ott, ahol indul a linkelt videód, ha rákattintok, az Paul Sharada - Keep Your Love Alive

imo :) science fiction is science fact

reynaud
#28915
Express segítséget kérnék,nem ugrik be,mely zene szól a linkelt videóban.
--- YouTube link ---

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28914
Fancy esetében van miből válogatni ha favorit dalokat kell sorolni,így aztán természetes ha széles skálán jelölünk meg kedvenc dalokat tőle.
Abban viszont azt hiszem valamennyien egyetérthetünk,akik a stílust kedveljük,ha 80s disco zene,akkor Fancy és dalai,megkerülhetetlen tényező!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#28913
Szóval ,érkezik szeptemberben az új Peter Wilson dupla album,20 dallal.
Jó hír ! <#eljen>
De előtte még márciusban a legutóbbi albumról azok a remixek melyekről néhány napja már volt szó,és nagyon várjuk.

ItaloDisco4Ever !

cucurbia
#28912
Coska után ujabb finn ami tetszik.Főleg a Nyt!