NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Silent Gloves - RNB feat. Magic Dance (Visitor Cover)
RNB feat. Magic Dance (Visitor Cover) by Silent Gloves (Free DL) bandcamp
RNB feat. Magic Dance (Visitor Cover) by Silent Gloves (Free DL) bandcamp
ItaloDisco4Ever !
Még egy dal mára,az előadó az egyik legnagyobb favorit nálam,végre egy újdonság tőle,a szokásos magas színvonalon.
Maxthor - Run
Maxthor - Run (bandcamp)
Maxthor - Run
Maxthor - Run (bandcamp)
ItaloDisco4Ever !
Ennél azért jobb zenét is hozhattál volna!
Ha jól emlékszem Fancy is feldolgozta,onnantól kezdődött a karrierjében az igazi lejtmenet.
Én tegnap este ezt a lemezemet hallgattam.

Ha jól emlékszem Fancy is feldolgozta,onnantól kezdődött a karrierjében az igazi lejtmenet.
Én tegnap este ezt a lemezemet hallgattam.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

ItaloDisco4Ever !
Csajó Rénó bácsi<#integet2>#integet2>
Köszönöm a megtisztelő lehetőséget, esetleg majd megfontolom még, de vélhetően megint nem hallasz majd rólam jó 3 hónapig.
Kanada rég volt, szép volt, tán igaz sem volt. Ki tudja...(mármint rajtam kívül)<#nyes>#nyes>
De két dolgot helyesbítenék ha megengeded még..
1) mindig mulatságos vagyok, csak nem mindenki érti a poént.
2) sosem dicsőítem magam...szinte sosem...<#hehe>#hehe>
Na léptem, szálljon füledbe a new italo..<#vigyor>#vigyor>
/...az enyémben is diszkó szól, bár nem italo, de olasz verzió egy maximról (lásd spoiler alatt)/
Köszönöm a megtisztelő lehetőséget, esetleg majd megfontolom még, de vélhetően megint nem hallasz majd rólam jó 3 hónapig.
Kanada rég volt, szép volt, tán igaz sem volt. Ki tudja...(mármint rajtam kívül)<#nyes>#nyes>
De két dolgot helyesbítenék ha megengeded még..
1) mindig mulatságos vagyok, csak nem mindenki érti a poént.
2) sosem dicsőítem magam...szinte sosem...<#hehe>#hehe>
Na léptem, szálljon füledbe a new italo..<#vigyor>#vigyor>
/...az enyémben is diszkó szól, bár nem italo, de olasz verzió egy maximról (lásd spoiler alatt)/
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
A cime,meg a stilusa miatt választottam zárásra,mert nem lehetett rajta érezni,hogy nem régi.
Lisa Ferrari:Love in music
Lisa Ferrari:Love in music
Hi Zef! <#wave>#wave>
Már hiányoztál <#hehe>#hehe>,olyan hirtelen tűntél el hogy az is megfordult a fejembe ,megint leléptél egy időre ide ... Kanada.(erre anno felkaptam a fejem,így aztán emlékeztem a tag bejegyzésére.)
Ami pedig a "ragozást" illeti ... kár hogy nem folytattad,mert bár nem kívántam a dolgot,a leírtakat hitelesíteni,nem találtam érdemesnek,lehet mégis rászántam volna magam.
Véleményem fel szoktam vállalni a zenékkel kapcsolatban ,semmi hátrányom nem származik abból ha nekem valami olyan tetszik ami másnak nem,csak 1 példa :volt idő amikor az volt a menő itt hogy hordában támadtattok egy bizonyos előadó miatt,a botfülű jelzőtől kezdve kaptam hideget-meleget,akkor is vállaltam hogy nekem tetszik a zenéje,senki nem tudott befolyásolni,elnézve a népszerűségét nekem volt igazam.
Az a bizonyos "frankó történet" pedig inkább egy bocsánatkérés volt egy lemezgyűjtő ismerősömtől ,akivel azóta privát levélváltásom is volt a témával kapcsolatban,de ez kettőnk dolga,nem tartozik másra.
"A 80s dalok remixei" ,igen ebben hajlítható vagyok,beismerem "off" de akkor erre mindannyian figyeljünk oda,ezért sajnálom hogy Maxika barátom lemondta a HG titulusát,s megértelek hogy ez érzékenyen érint hiszen korábban én is rád szóltam az efféle offolásért.
" majd tavasszal bekukkantok megint" ... maholnap itt van a nyakunkon ! <#nevetes1>#nevetes1> ,ezek szerint visszatérsz és jön a napi tucat hsz melyben magadat dicsőíted! néha sikerül is olyant firkálnod ami több mint mulatságos,úgyhogy ... Welcome back! <#hehe>#hehe>
Már hiányoztál <#hehe>#hehe>,olyan hirtelen tűntél el hogy az is megfordult a fejembe ,megint leléptél egy időre ide ... Kanada.(erre anno felkaptam a fejem,így aztán emlékeztem a tag bejegyzésére.)
Ami pedig a "ragozást" illeti ... kár hogy nem folytattad,mert bár nem kívántam a dolgot,a leírtakat hitelesíteni,nem találtam érdemesnek,lehet mégis rászántam volna magam.
Véleményem fel szoktam vállalni a zenékkel kapcsolatban ,semmi hátrányom nem származik abból ha nekem valami olyan tetszik ami másnak nem,csak 1 példa :volt idő amikor az volt a menő itt hogy hordában támadtattok egy bizonyos előadó miatt,a botfülű jelzőtől kezdve kaptam hideget-meleget,akkor is vállaltam hogy nekem tetszik a zenéje,senki nem tudott befolyásolni,elnézve a népszerűségét nekem volt igazam.
Az a bizonyos "frankó történet" pedig inkább egy bocsánatkérés volt egy lemezgyűjtő ismerősömtől ,akivel azóta privát levélváltásom is volt a témával kapcsolatban,de ez kettőnk dolga,nem tartozik másra.
"A 80s dalok remixei" ,igen ebben hajlítható vagyok,beismerem "off" de akkor erre mindannyian figyeljünk oda,ezért sajnálom hogy Maxika barátom lemondta a HG titulusát,s megértelek hogy ez érzékenyen érint hiszen korábban én is rád szóltam az efféle offolásért.
" majd tavasszal bekukkantok megint" ... maholnap itt van a nyakunkon ! <#nevetes1>#nevetes1> ,ezek szerint visszatérsz és jön a napi tucat hsz melyben magadat dicsőíted! néha sikerül is olyant firkálnod ami több mint mulatságos,úgyhogy ... Welcome back! <#hehe>#hehe>
ItaloDisco4Ever !
#29003
<#circling>#circling>
#29002
<#hehe>#hehe>
Valami hasonlót gondoltam én is, de ezt olyan szépen megfogalmaztad, hogy kár lenne tovább ragozni.<#eljen>#eljen>
Léptem is, nem akarom elvenni az értékes helyet mások elől. Majd tavasszal bekukkantok megint.
Hátha lesz min röhögni megint.<#wave>#wave>
Valami hasonlót gondoltam én is, de ezt olyan szépen megfogalmaztad, hogy kár lenne tovább ragozni.<#eljen>#eljen>
Léptem is, nem akarom elvenni az értékes helyet mások elől. Majd tavasszal bekukkantok megint.
Hátha lesz min röhögni megint.<#wave>#wave>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Peter Wilson - Like Dynamite /Until The Day & Whenever You Want Me
Akár dupla CD-n is beszerezhető!
Akár dupla CD-n is beszerezhető!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A múlt pénteki "Music Story"(Hajcser Attila) műsorhoz gratulálok egy élmény volt,erről írtam az elmúlt hetekben ,ha ott vagy,jelen vagy a műsorban,egy időutazásban van részem ,mint hallgató olyant kapok amiért anno érdemes volt rádiót hallgatni.
Amolyan "Komjáthy feeling" amikor még nem a gépből játszották a zenéket,apropó Komjáthy György,jó volt hallani élőben,még mindig topon van,páratlan legendája a magyar rádiózásnak!
Arra pedig ahogy rólad beszélt nagyon büszke lehetsz !!! ...
Jók voltak a zenék is,de 1989 zenei felhozatalának egy adás nagyon kevés,örülnék ha volna ennek folytatása.
Éjfél magasságában játszattál egy ha jól emlékszem Digimax remixet,ez pontosan mely dal?
Amolyan "Komjáthy feeling" amikor még nem a gépből játszották a zenéket,apropó Komjáthy György,jó volt hallani élőben,még mindig topon van,páratlan legendája a magyar rádiózásnak!
Arra pedig ahogy rólad beszélt nagyon büszke lehetsz !!! ...
Jók voltak a zenék is,de 1989 zenei felhozatalának egy adás nagyon kevés,örülnék ha volna ennek folytatása.
Éjfél magasságában játszattál egy ha jól emlékszem Digimax remixet,ez pontosan mely dal?
ItaloDisco4Ever !
George Aaron - Russian Ladies (High Energy version) official video
Szerintem ez a legjobb verzió a dalból.
Szerintem ez a legjobb verzió a dalból.
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
#28996
<#awink>#awink>
#28995
Gürcan Erdem - Angie Lives in a Souvenir
#28994
Kel - Air & Band Band - Tuareg (Flemming Dalum Remix)
#28993
Naomi - Give Me (Remix) Italo Disco 2019
Nem voltam elég érhető, hogy ne rakj be ilyeneket, mert nem ide való?!!!!!
A másik.
Te nem írtad, hogy neked nem tetszik, csak burkoltam megjegyezted, hogy mi a vélemény, most, hogy kb mindenki megírta, hogy szar, akkor írsz egy frankó történetet (28988) beállva sorba?
Én nem ma jöttem le a falvédőről, van eszem ám és gyorsan átlátok az ilyen hozzászólás féléken.
Utoljára megkérlek, ne rakj be semmilyen feldolgozást, mert nem ide való és szemeteled vele a topikot, de ha ennyire kényszered van, akkor minden legyen spioler-ben, de 1 héten maximum egyet.
Amúgy ez is moslék feldolgozás, a remixhez köze sincs, az alapzenéhez meglévő és kész loop-okat társított, amit szinte a program megcsinál, még ott sem kell lennie.
Utoljára szerkesztette: rain70, 2019.02.20. 21:53:58
A másik.
Te nem írtad, hogy neked nem tetszik, csak burkoltam megjegyezted, hogy mi a vélemény, most, hogy kb mindenki megírta, hogy szar, akkor írsz egy frankó történetet (28988) beállva sorba?
Én nem ma jöttem le a falvédőről, van eszem ám és gyorsan átlátok az ilyen hozzászólás féléken.
Utoljára megkérlek, ne rakj be semmilyen feldolgozást, mert nem ide való és szemeteled vele a topikot, de ha ennyire kényszered van, akkor minden legyen spioler-ben, de 1 héten maximum egyet.
Amúgy ez is moslék feldolgozás, a remixhez köze sincs, az alapzenéhez meglévő és kész loop-okat társított, amit szinte a program megcsinál, még ott sem kell lennie.
Utoljára szerkesztette: rain70, 2019.02.20. 21:53:58
Így viszont lehet hozzányúlni egy egykori nagy italo-disco slágerhez.
Privát vélemény,ez nekem kifejezetten tetszik,ha valaki mást gondol ,azt szabad,lehet,de tiszteletben kell tartani a másik véleményét.
Eddy Huntington - U.S.S.R.(Master Of Dreams feat. Alex Rue Remix)
Privát vélemény,ez nekem kifejezetten tetszik,ha valaki mást gondol ,azt szabad,lehet,de tiszteletben kell tartani a másik véleményét.
Eddy Huntington - U.S.S.R.(Master Of Dreams feat. Alex Rue Remix)
ItaloDisco4Ever !
Ott a pont és a kulcsszó nálad. <#eljen>#eljen> <#taps>#taps>
Az egyértelmű hogy ez a feldolgozás egy katasztrófa, elindítva a dalt,a vokálnál az első gondolatom az volt hogy ... a betyárját a "Tarzan Boy" egy operaénekes előadásában ??? <#nevetes2>#nevetes2>
Azt vártam hogy ezt lesz é valaki ,ki szóvá teszi,megtörtént.
Egyébként a Baltimora project motorja ez az olasz úriember volt ... Maurizio Bassi
Az egyértelmű hogy ez a feldolgozás egy katasztrófa, elindítva a dalt,a vokálnál az első gondolatom az volt hogy ... a betyárját a "Tarzan Boy" egy operaénekes előadásában ??? <#nevetes2>#nevetes2>
Azt vártam hogy ezt lesz é valaki ,ki szóvá teszi,megtörtént.
Egyébként a Baltimora project motorja ez az olasz úriember volt ... Maurizio Bassi
ItaloDisco4Ever !
#28989
Igazi operaénekes hangzás, nem passzol a zenéhez.
Viszont pont 20 éve egy hazai csapat, a Remix - Tarzan Boy , nekem a mai napig tetszik.
Viszont pont 20 éve egy hazai csapat, a Remix - Tarzan Boy , nekem a mai napig tetszik.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
https://www.youtube.com/watch?v=WXPq6sN7dGg
Egyetértek !!!
Tegnap este belehallgatva azt gondoltam ezt megmutatom nektek,nem flame keltés szándékkal,érdekelt hogy csak én tartom ilyen borzalmasnak vagy mások is,akik e stílust kedvelik.
Mindezt azért is mert az itt frissen bemutatott zenék közt,nagyon leminősítettem egy olyant,amit egy kedves lemezgyűjtő ismerősöm aki a YouTube-os fiókjában úgy évente max. egy-két dalt lájkol az újdonságokból.,azt pont berakta kedvencei közé,pedig aztán ha van valaki kivel nagyon azonos a zenei ízlésvilágom az Ő,de elfogadom ,nála ez a dal valamiért betalált,s ahogy ismerem meg is fogja venni ,miközben én azt írtam hogy ezt azok fogják akik minden szart megvesznek.
Pardon,mert az úriember nagyon is válogatós.
Tegnap este belehallgatva azt gondoltam ezt megmutatom nektek,nem flame keltés szándékkal,érdekelt hogy csak én tartom ilyen borzalmasnak vagy mások is,akik e stílust kedvelik.
Mindezt azért is mert az itt frissen bemutatott zenék közt,nagyon leminősítettem egy olyant,amit egy kedves lemezgyűjtő ismerősöm aki a YouTube-os fiókjában úgy évente max. egy-két dalt lájkol az újdonságokból.,azt pont berakta kedvencei közé,pedig aztán ha van valaki kivel nagyon azonos a zenei ízlésvilágom az Ő,de elfogadom ,nála ez a dal valamiért betalált,s ahogy ismerem meg is fogja venni ,miközben én azt írtam hogy ezt azok fogják akik minden szart megvesznek.
Pardon,mert az úriember nagyon is válogatós.
ItaloDisco4Ever !
#28987
Egy percig bírtam, borzalmas!
Ilyen etalon zenékhez nyúlni szerintem szentségtörés.
Akinek nincs új mondanivalója, ötlete, az keressen más foglalkozást, főleg ha énekelni sem tud.
Ilyen etalon zenékhez nyúlni szerintem szentségtörés.
Akinek nincs új mondanivalója, ötlete, az keressen más foglalkozást, főleg ha énekelni sem tud.
Nézd, amit beraktál ide, az egyrészt flame keltő, ráadásul spam is.
Vita lehetne belőle, de ezt most itt zárjuk. Ráadásul Jimmy McShane emlékét legalább "mi" ne baszkuráljjuk, ha már van néhány ilyen balfék, aki még ennek a hangot is ad is közre is adja!
Én meg úgy gondolom, hogy Amaximus nem azért nincs jelen, mert tele lenne a töke az itteni fórumozókkal, én is csak akkor írok, ha éppen van időm. Pl van család, ami jóval fontosabb, mint bármi és ezzel egyetemben pontosan egyetértek, amit Musachy írt.
Nem muszáj, nem kell napi szinten megfelelni, hogy ide bekerüljön egy zene, vagy annak nevezett moslék, csak azért, hogy legyen valami.
Ez nem rossz szándékból lett írva.
Vita lehetne belőle, de ezt most itt zárjuk. Ráadásul Jimmy McShane emlékét legalább "mi" ne baszkuráljjuk, ha már van néhány ilyen balfék, aki még ennek a hangot is ad is közre is adja!
Én meg úgy gondolom, hogy Amaximus nem azért nincs jelen, mert tele lenne a töke az itteni fórumozókkal, én is csak akkor írok, ha éppen van időm. Pl van család, ami jóval fontosabb, mint bármi és ezzel egyetemben pontosan egyetértek, amit Musachy írt.
Nem muszáj, nem kell napi szinten megfelelni, hogy ide bekerüljön egy zene, vagy annak nevezett moslék, csak azért, hogy legyen valami.
Ez nem rossz szándékból lett írva.
Szia,
Valamikor az esti órákban úgy cirka 19 óra körül keresni foglak privát,beszélnünk kell néhány dologról.
Ha teheted ebben az időpontban lépj be online.
Valamikor az esti órákban úgy cirka 19 óra körül keresni foglak privát,beszélnünk kell néhány dologról.
Ha teheted ebben az időpontban lépj be online.
ItaloDisco4Ever !
Erre az is egy megoldás, hogy nem kell feszülten fórumozni. Ugye? Hát nem? De!
imo :) science fiction is science fact
Kedves Rain,egy kis kárpótlás,remélem ez elnyeri a tetszésed.
Michael Oakley - Control (Northern Lights Remix)
Michael Oakley - Control (Northern Lights Remix)
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
Nem mondtam azt hogy ez jó,természetesen megvan a privát véleményem róla..
Arra voltam ,vagyok kíváncsi mint azt le is írtam hogy ti mit gondoltok erről a feldolgozásról.
Örülők hogy elmondtad a véleményed,várom a továbbiakat is.
Zenei ízlésvilágunk teljesen természetes hogy különböző,ami neked tetszik az lehet hogy másnak nem,ezt el kell fogadni.
Aki pld. az orosz mulatós közeli zenéket kedveli soha nem fogod meggyőzni arról hogy az nem jó zene.
Szokták volt mondani "ízlések és pofonok" tényleg nem kell senkinek leszedni azért a fejét mert más véleménye van egy zenéről mint neked.
Kedves Rain,alig vagyunk már itt páran ,kérlek szépen egy barátibb stílusra.
Olyanok léptek már le csak a közelmúltból mint Amaximus barátom ..... ha jól emlékszem írta hogy jól elvan a fórumozás feszültsége nélkül....
Arra voltam ,vagyok kíváncsi mint azt le is írtam hogy ti mit gondoltok erről a feldolgozásról.
Örülők hogy elmondtad a véleményed,várom a továbbiakat is.
Zenei ízlésvilágunk teljesen természetes hogy különböző,ami neked tetszik az lehet hogy másnak nem,ezt el kell fogadni.
Aki pld. az orosz mulatós közeli zenéket kedveli soha nem fogod meggyőzni arról hogy az nem jó zene.
Szokták volt mondani "ízlések és pofonok" tényleg nem kell senkinek leszedni azért a fejét mert más véleménye van egy zenéről mint neked.
Kedves Rain,alig vagyunk már itt páran ,kérlek szépen egy barátibb stílusra.
Olyanok léptek már le csak a közelmúltból mint Amaximus barátom ..... ha jól emlékszem írta hogy jól elvan a fórumozás feszültsége nélkül....
ItaloDisco4Ever !
#28980
Részemről atomcsapás a fülnek<#wilting>#wilting>
#28979
Valami megmagyarázhatatlan okból kifolyólag ez most nekem is nagyon tetszik..😊 Ez most rám lett szabva,végig élvezhető, dallamos bomba zene.!!
Te is ki vagy akadva a mulatós féle szemetektől, erre beraksz egy olyat, ami még az alá is tud menni. Miért?
Ne akard, hogy pipa legyek! <#hehe>#hehe>
Ne akard, hogy pipa legyek! <#hehe>#hehe>
Muszáj ilyen szemetet berakni ide?
Ráadásul nem is ide való és tökmindegy, hogy mi a megjelenési dátum.
A Tarzan Boy, pontosan az a zene, amit a büdös rohad életben nem sikerült még senkinek jobban megcsinálni, mint az eredeti. Legyen az DJ Bobo, vagy akármilyen nagy nevek.
A srác forog a sírjában az ilyen moslékoktól!
Utoljára szerkesztette: rain70, 2019.02.20. 06:57:53
Ráadásul nem is ide való és tökmindegy, hogy mi a megjelenési dátum.
A Tarzan Boy, pontosan az a zene, amit a büdös rohad életben nem sikerült még senkinek jobban megcsinálni, mint az eredeti. Legyen az DJ Bobo, vagy akármilyen nagy nevek.
A srác forog a sírjában az ilyen moslékoktól!
Utoljára szerkesztette: rain70, 2019.02.20. 06:57:53
Hát majd a véleményemet megirom privátba,mert szerintem itt egyesek leszednék a fejem minden egyes mondatomért.
Érdekel a véleményetek,mit szóltok ehhez a cover verzióhoz... ? 😊
"Tarzan Boy" by Glass Apple Bonzai feat. Eric Gottesman & Jamie Cronander
Glass Apple Bonzai - Tarzan Boy (feat. Eric Gottesman & Jamie Cronander) Free DL (bandcamp)
"Tarzan Boy" by Glass Apple Bonzai feat. Eric Gottesman & Jamie Cronander
Glass Apple Bonzai - Tarzan Boy (feat. Eric Gottesman & Jamie Cronander) Free DL (bandcamp)
ItaloDisco4Ever !
Charly bácsi példáját több italo-disco előadó követhetné.
Remek 80s zenéiből készített egész jó anyagot,a rossz példa helyett, amikor egy szakadt,leharcolt vinyl borító a képi anyag a videóban.
Charly Danone - Ed Io Ti Trovero (Remastered 2018)
Charly Danone - Take Me To Bed (Remastered 2019)
Egy kis igényesség a múltból!
Remek 80s zenéiből készített egész jó anyagot,a rossz példa helyett, amikor egy szakadt,leharcolt vinyl borító a képi anyag a videóban.
Charly Danone - Ed Io Ti Trovero (Remastered 2018)
Charly Danone - Take Me To Bed (Remastered 2019)
Egy kis igényesség a múltból!
ItaloDisco4Ever !
Egy cirka 8 perces zenei utazás volt ,egy különleges dallamvilágban.
Köszönöm hogy feltoltad a videót ! <#eljen>#eljen> <#worship>#worship>
Köszönöm hogy feltoltad a videót ! <#eljen>#eljen> <#worship>#worship>
ItaloDisco4Ever !
#28972
Nem is rossssz Sanya<#eljen>#eljen>
Na ez a syntwave tényleg csodálatos lett, ez nem is vitás.
De én fogadni mernék, hogy Mflexék jobb még dallamosabb syntwave zenét tennének alá, ha készülne gy remix.
De én fogadni mernék, hogy Mflexék jobb még dallamosabb syntwave zenét tennének alá, ha készülne gy remix.
A poénkodással nekem semmi gondom. Főleg a Scotch kifigurázásból készült dal kegyetlen lett.
Én az ilyenekre írom, hogy minek készül el ha ötlettelen és ihlettől mentes?
Én az ilyenekre írom, hogy minek készül el ha ötlettelen és ihlettől mentes?
Én nem írok már semmit, hogy mennyire nagyon jó meg ilyenek, mert fél nap alatt az ott lévő hozzászólásokban már szinte minden leírtak. és csak fél napja van kint...Tegnap este kilenckor hallgattam meg és le voltam döbbenve!!! újra...
Tudom már sokszor megjegyeztem, hogy van a csávesztől néhány számomra hallgathatatlan és rossz zenéje is,de belegondolni sem merek, hogy egy ilyen italohoz hasonlító mflex sounds féle eposz elkészítésében mennyi munka van és lehet, mire elkészül. De már évek óta nem tud tévedni!!! Ilyet csak az tud csinálni, aki egyszerűen élvezi amit csinál, nem verejtékből izzad ki valamit.
Hogy a farokba lehet ilyen dallamokat megszülni<#miaz>#miaz>, én nem is tudom és több, mint 8 percen át az érdeklődést fenntartani...csak ez a csávesz képes.
Lehet itt példálózni ellene, de a közelében sincs senki, aki hasonlót tudna és folyamatosan egyre gyorsabban gyűjti a rajongótáborát.
Ebben a műfajban, disco, wave és a többi hasonló manapság feliratkozókat gyűjteni szinte lehetetlen, vagy nagyon nyögvenyelős és utána megtartani még nehezebb, nekik nem.
Persze így könnyű, ha földönkívüliek csinálják a zenéket!!! <#nevetes2>#nevetes2>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2019.02.19. 08:18:35
Tudom már sokszor megjegyeztem, hogy van a csávesztől néhány számomra hallgathatatlan és rossz zenéje is,de belegondolni sem merek, hogy egy ilyen italohoz hasonlító mflex sounds féle eposz elkészítésében mennyi munka van és lehet, mire elkészül. De már évek óta nem tud tévedni!!! Ilyet csak az tud csinálni, aki egyszerűen élvezi amit csinál, nem verejtékből izzad ki valamit.
Hogy a farokba lehet ilyen dallamokat megszülni<#miaz>#miaz>, én nem is tudom és több, mint 8 percen át az érdeklődést fenntartani...csak ez a csávesz képes.
Lehet itt példálózni ellene, de a közelében sincs senki, aki hasonlót tudna és folyamatosan egyre gyorsabban gyűjti a rajongótáborát.
Ebben a műfajban, disco, wave és a többi hasonló manapság feliratkozókat gyűjteni szinte lehetetlen, vagy nagyon nyögvenyelős és utána megtartani még nehezebb, nekik nem.
Persze így könnyű, ha földönkívüliek csinálják a zenéket!!! <#nevetes2>#nevetes2>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2019.02.19. 08:18:35
Iglesias-t nem hallottam még így énekelni, de az elég furcsa, hogy ennyire nem találta a hangját élőben. Bár ez a legjobb énekesekkel is megesik.
Lillát személyesen is ismerem, kegyetlen erő van a torkában.
Sarah Brightman, hát ő etalon az hétszentség. Amit ő oktávokban ki tud préselni magából arra csak is operaénekesek képesek, mint ő is. Hogy lépett a popzene földjére is, azzal szinte műfajt teremtett.
Lillát személyesen is ismerem, kegyetlen erő van a torkában.
Sarah Brightman, hát ő etalon az hétszentség. Amit ő oktávokban ki tud préselni magából arra csak is operaénekesek képesek, mint ő is. Hogy lépett a popzene földjére is, azzal szinte műfajt teremtett.
#28967
Mflex Sounds - Come Back
Ez viszont nagyon rossz,sőt egyenesen tré!
Mit akarnak ezzel,talán pár Mexikói stílus fan meg néhány gyűjtő akik mindent szart megvesznek erre is rámozdul.
Mit akarnak ezzel,talán pár Mexikói stílus fan meg néhány gyűjtő akik mindent szart megvesznek erre is rámozdul.
ItaloDisco4Ever !
Első blikkre nem dobtam egy hátast e produkciótól,de majd meghallgatom újra,talán-talán bűvkörébe kerülők 😊))
Köszi az ajánlót.
Köszi az ajánlót.
ItaloDisco4Ever !
Tom,a 80s évek egyik legjobb soralbumán nagyon jól énekelte a dalokban a vokált, a CD-t nagyon nehéz volt anno beszereznem.
Ez a stúdió album az italo-disco 80s korszakának etalonja.
A poénkodást,viccelődést túltolja,de én néhány dalát kedvelem az új felhozatalból,ezt is.
Ez a stúdió album az italo-disco 80s korszakának etalonja.
A poénkodást,viccelődést túltolja,de én néhány dalát kedvelem az új felhozatalból,ezt is.
ItaloDisco4Ever !
#28963
Értem én amit írtál és totál igazad van, de aki énekelni tud, az mindenféle feljavító program nélkül is tud!
Három példát írnék.
Tavaly voltam Enrique Iglesias koncerten, siralmas volt, bár világsztár, de nem tud énekelni, konkrétan hamis volt végig. Szinte fájt.
Alig tudta áthidalni azt, hogy a lemezein ismert dalait nem tudja élőben előadni, két-három órát kellett kitöltenie idővel, de az énektudása ehhez harmatos volt....színpadra felhívott a közönségből találomra x és y emberkéket, és ott bohóckodott velük, meg jött a családja fotóival, ami azokat az embereket, mint én is, akik 20 ezer forintért/fő összegért megvettük a jegyeket, baromira nem érdekli, itt énekelni kéne és kész. No ez nem ment. Apukájának nyilván ez nem okozott volna ekkora gondot, dehát az alma meg a fája néha messze esik egymástól.
Szintén egy külföldi példa. Sarah Brightman koncerten ... a nő hibátlanul énekel mindent, mindegy, hogy az egy opera ária, vagy épp egy diszkó. Royal Christmas Gála, vissza lehet keresni a neten. Na, így kell énekelni.
És végül egy hazai példa, bár nem illik ide, a new italo stílusba... de örök kedvencem, Vincze Lilla és a Napoleon Boulevard.
CD minőségben énekelt mindent a 25. jubilumi évfordulón a Fővárosi Nagycirkuszban két éve, volt szerencsém személyesen látni, acapella, zenekari kíséret nélkül olyan minőségben nyomta a régi és az új zenéit, hogy az állam a padlón volt.
Na nálam ez a minőség, aki így tud énekelni. S mindegy, hogy milyen zenei alapot nyomnak alá, mert amúgy a BCR zenék zeneileg nem olyan szarok, mint a végeredmény az énekkel kiegészülve, sajnos
Amúgy a többiekben, amit írtál, egyetértünk.
<#wave>#wave>
Három példát írnék.
Tavaly voltam Enrique Iglesias koncerten, siralmas volt, bár világsztár, de nem tud énekelni, konkrétan hamis volt végig. Szinte fájt.
Alig tudta áthidalni azt, hogy a lemezein ismert dalait nem tudja élőben előadni, két-három órát kellett kitöltenie idővel, de az énektudása ehhez harmatos volt....színpadra felhívott a közönségből találomra x és y emberkéket, és ott bohóckodott velük, meg jött a családja fotóival, ami azokat az embereket, mint én is, akik 20 ezer forintért/fő összegért megvettük a jegyeket, baromira nem érdekli, itt énekelni kéne és kész. No ez nem ment. Apukájának nyilván ez nem okozott volna ekkora gondot, dehát az alma meg a fája néha messze esik egymástól.
Szintén egy külföldi példa. Sarah Brightman koncerten ... a nő hibátlanul énekel mindent, mindegy, hogy az egy opera ária, vagy épp egy diszkó. Royal Christmas Gála, vissza lehet keresni a neten. Na, így kell énekelni.
És végül egy hazai példa, bár nem illik ide, a new italo stílusba... de örök kedvencem, Vincze Lilla és a Napoleon Boulevard.
CD minőségben énekelt mindent a 25. jubilumi évfordulón a Fővárosi Nagycirkuszban két éve, volt szerencsém személyesen látni, acapella, zenekari kíséret nélkül olyan minőségben nyomta a régi és az új zenéit, hogy az állam a padlón volt.
Na nálam ez a minőség, aki így tud énekelni. S mindegy, hogy milyen zenei alapot nyomnak alá, mert amúgy a BCR zenék zeneileg nem olyan szarok, mint a végeredmény az énekkel kiegészülve, sajnos
Amúgy a többiekben, amit írtál, egyetértünk.
<#wave>#wave>