NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Szia Clay,
Ha jól tudom ma vendégeskedsz Hajcser A. rádióműsorában,ez jó alkalom arra hogy bemutasd e hosszabb verziókat,én ezeket még nem hallottam.
A jövőbeni terveidről ha lesz időd rá,írhatnál pár sort.
Remélem maradsz az italo-disco ,Hi-NRG vonalon .
Ha jól tudom ma vendégeskedsz Hajcser A. rádióműsorában,ez jó alkalom arra hogy bemutasd e hosszabb verziókat,én ezeket még nem hallottam.
A jövőbeni terveidről ha lesz időd rá,írhatnál pár sort.
Remélem maradsz az italo-disco ,Hi-NRG vonalon .
ItaloDisco4Ever !
#29160
Sziasztok.
Hosszú idő után, végre megszületett az új maxi. 😊
A két változat közel 7 perces, amit csak lehett belepakoltam 😊
Remélem tetszeni fog nektek.
Clay
Hosszú idő után, végre megszületett az új maxi. 😊
A két változat közel 7 perces, amit csak lehett belepakoltam 😊
Remélem tetszeni fog nektek.
Clay
#29158
Italobox - You Are Everything - 12" Milky Clear vinyl.
#29157
Egy kis teszt akinek kedve van hozzá!
50 New Italo Disco Dal rövid részlete 15 percbe sűrítve!
Tesztelheted a tudásod vajon hányat ismersz fel!
Jó szórakozást és sok sikert hozzá!
Teszt
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2019.03.28. 18:42:41
50 New Italo Disco Dal rövid részlete 15 percbe sűrítve!
Tesztelheted a tudásod vajon hányat ismersz fel!
Jó szórakozást és sok sikert hozzá!
Teszt
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2019.03.28. 18:42:41
#29156
+ még egy tetszés az új Tom Garrow dalnak!
<#taps>#taps>
<#taps>#taps>
#29155
Exciting Valence - Here I Am (Extended Edit. Manuel Rios 80´s Style)
#29154
Igen, jó ez a remix de számomra megdöbbentő hogy ezeknek a "mixmestereknek" fogalmuk sincs hogy
mi a wav vagy maga a lossless fogalma.<#falbav>#falbav>
Pont Manuel volt tegnap akitől elkértem a legújabb remek alkotását.
Exciting Valence - Here I Am (Extended Edit 80´s Style Manuel Rios) 2019
De ugyan így jártam az általad említett Hot like Fire versionnal is.
És nem arról van szó hogy nem akarja odaadni mert nem így van.
Azt gondolják ha átkonvertálják az mp3-ban elkészített dolgukat akkor az úgy már wav lesz.<#csodalk>#csodalk>
Jó pár komoly előadóval jártam már így akinek halvány fogalma sincs mit jelent a veszteség nélküli formátum fogalma.
Pedig Manuel már a Radio Stad Den Haag "munkatársa" is.
Szóval ilyen alapfogalmakkal illene tisztába lennie! <#fejvakaras>#fejvakaras>
mi a wav vagy maga a lossless fogalma.<#falbav>#falbav>
Pont Manuel volt tegnap akitől elkértem a legújabb remek alkotását.
Exciting Valence - Here I Am (Extended Edit 80´s Style Manuel Rios) 2019
De ugyan így jártam az általad említett Hot like Fire versionnal is.
És nem arról van szó hogy nem akarja odaadni mert nem így van.
Azt gondolják ha átkonvertálják az mp3-ban elkészített dolgukat akkor az úgy már wav lesz.<#csodalk>#csodalk>
Jó pár komoly előadóval jártam már így akinek halvány fogalma sincs mit jelent a veszteség nélküli formátum fogalma.
Pedig Manuel már a Radio Stad Den Haag "munkatársa" is.
Szóval ilyen alapfogalmakkal illene tisztába lennie! <#fejvakaras>#fejvakaras>
Mark Ashley vonatkozásában az elmúlt időszakból a top ez,telitalálat ez a remix!
ItaloDisco4Ever !
Mister Lonely - My Heart Is Crying
Nem egy túl nagy költségvetésű videó,de még mindig jobb mint a lemezborítót nézni különböző szögekből néhány percen át. 😊
Nem egy túl nagy költségvetésű videó,de még mindig jobb mint a lemezborítót nézni különböző szögekből néhány percen át. 😊
ItaloDisco4Ever !
A synthwave zenék kedvelőire is gondolva,magas színvonalon itt van az új album.
Kalax - III (bandcamp)
Kalax - III (bandcamp)
ItaloDisco4Ever !
#29149
A bandcamp-on okosság csak akkor van ha adott nótánál vagy albumnál rád bízzák hogy mennyit akarsz fizetni?
Mennyivel támogatod az elkészült produkciót.
Ilyenkor van az hogy akár 0 forintot is beírhatsz és viszed a dolgot ingyen , de BCR maxiknál , albumoknál még nem láttam ilyet.
Én se tartom túl nagyra ezeket a produktumokat mert a futószalagon gyártott több száz maxi a minőség rovására ment sajnos.
Vannak nagy kedvenceim belőle de főleg még az első időkből.
Sok sikert a begyűjtésükhöz!
Mennyivel támogatod az elkészült produkciót.
Ilyenkor van az hogy akár 0 forintot is beírhatsz és viszed a dolgot ingyen , de BCR maxiknál , albumoknál még nem láttam ilyet.
Én se tartom túl nagyra ezeket a produktumokat mert a futószalagon gyártott több száz maxi a minőség rovására ment sajnos.
Vannak nagy kedvenceim belőle de főleg még az első időkből.
Sok sikert a begyűjtésükhöz!
#29148
<#circling>#circling>
#29147
sziasztok !
Aldo Lesina-tól keresem a Castles and Dungeons albumot veszteségmentes formátumban.
Persze a másik albumát is keresem : Pride and Prejudice.
Letölthető ez a kettő valahonnan ingyen ?
Vagy itt csak videókat osztotok meg és ajánljátok másoknak ? Hm ?
A bandcamp-on láttam h megvannak, de az fizetős.
Onnan is le lehet állítólag tölteni valami trükkel, de azt nem tudom hogy megy....
Aldo Lesina-tól keresem a Castles and Dungeons albumot veszteségmentes formátumban.
Persze a másik albumát is keresem : Pride and Prejudice.
Letölthető ez a kettő valahonnan ingyen ?
Vagy itt csak videókat osztotok meg és ajánljátok másoknak ? Hm ?
A bandcamp-on láttam h megvannak, de az fizetős.
Onnan is le lehet állítólag tölteni valami trükkel, de azt nem tudom hogy megy....
#29146
sziasztok !
Aldo Lesina-tól keresem a Castles and Dungeons albumot veszteségmentes formátumban. Letölthető ez valahonnan ingyen ?
Vagy itt csak videókat osztotok meg és ajánljátok másoknak ? Hm ?
Utoljára szerkesztette: audi725, 2019.03.25. 22:12:32
Aldo Lesina-tól keresem a Castles and Dungeons albumot veszteségmentes formátumban. Letölthető ez valahonnan ingyen ?
Vagy itt csak videókat osztotok meg és ajánljátok másoknak ? Hm ?
Utoljára szerkesztette: audi725, 2019.03.25. 22:12:32
#29145
Nekem is tetszik! <#eljen>#eljen>
3-4 órája kaptam meg hirlevélben a linket,már szinte vártam mikor teszed be.
Egyébként kicsit sablon,de tetszik.
Egyébként kicsit sablon,de tetszik.
ItaloDisco4Ever !
#29142
maximusicrecords.oldalán még nincs fent de lesz egy ilyen maxi is!
Mark Ashley - Sayonara Means Goodbye
Mark Ashley - Sayonara Means Goodbye
#29141
#29140
Végre egy értelmes dolog tőle! <#finom>#finom>
#29139
Italo4ever - Don't stop tonight (Dub Extended)
#29137
Éppen ezt hallgatom most! <#wink>#wink>
Szerintem meg inkább Joy és Silent Circle keverék...elküldtem ahova lehetett de senki nem játsza.
Nagy kedvenc volt és ma is az. De ez nem amoda való? Mivel reissue...
Utoljára szerkesztette: Musachy, 2019.03.23. 17:53:17
Utoljára szerkesztette: Musachy, 2019.03.23. 17:53:17
imo :) science fiction is science fact
#29133
Little Jack Jingle - Toledo Girl
Angol disco.
Bananarama - Stuff Like That (Sakgra PW Elle Extened Mix) sc
Érdemes belebillentyűzni a remixeibe : --- link ---
Bananarama - Stuff Like That (Sakgra PW Elle Extened Mix) sc
Érdemes belebillentyűzni a remixeibe : --- link ---
ItaloDisco4Ever !
A pontosítás jogos,a videó vadiúj !
Michael Oakley - Left Behind dalának sikere igazolás arra hogy az igényes italo-disco zenékre továbbra is van igény,tengernyi lájk és komment.
Sok újat már nem igazán képesek a maiak hozni,a 80s bevált stílusjegyeket használva amolyan utánérzés ,az attól való merész eltérés viszont már tartok tőle nem címkézhető italo-disco stílusnak.
Michael Oakley dala engem Den Harrow - Future Brain zenéjének vezérdallamára emlékeztet,de ez részemről semmit nem von le a dal értékéből.
Michael Oakley - Left Behind dalának sikere igazolás arra hogy az igényes italo-disco zenékre továbbra is van igény,tengernyi lájk és komment.
Sok újat már nem igazán képesek a maiak hozni,a 80s bevált stílusjegyeket használva amolyan utánérzés ,az attól való merész eltérés viszont már tartok tőle nem címkézhető italo-disco stílusnak.
Michael Oakley dala engem Den Harrow - Future Brain zenéjének vezérdallamára emlékeztet,de ez részemről semmit nem von le a dal értékéből.
ItaloDisco4Ever !
#29130
#29129
Kicsit pontosítva, a videó vadi új, a zene már tavalyi!
Sajnos kezd elmenni más stílusba hölgy mint amiért megszerettem!
Ami a videó végén van a "Szerelem mindig nyer" szöveg alatti zene na az tetszik belőle! <#eljen>#eljen>
Nálam még mindig ez forog a legtöbbet tőle!
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2019.03.23. 09:11:05
Sajnos kezd elmenni más stílusba hölgy mint amiért megszerettem!
Ami a videó végén van a "Szerelem mindig nyer" szöveg alatti zene na az tetszik belőle! <#eljen>#eljen>
Nálam még mindig ez forog a legtöbbet tőle!
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2019.03.23. 09:11:05
Akkor hogy keretbe foglaljuk a mai nap jó zenéit,itt van még egy vadiúj.
Stockholm Nightlife - Love Me Tonight
Stockholm Nightlife - Love Me Tonight
ItaloDisco4Ever !
Kedves Fülcsi,
Zavarba hozol,nem szokás itt megköszöni az ajánlásokat,de egyébként nagyon szívesen! <#wave>#wave>
Zavarba hozol,nem szokás itt megköszöni az ajánlásokat,de egyébként nagyon szívesen! <#wave>#wave>
ItaloDisco4Ever !
#29126
Ezek nagyon jók, köszi az ajánlást.
Paul Parker - Don't Stop repressed!!!
Utoljára szerkesztette: AeroCool, 2019.03.22. 17:05:15
Utoljára szerkesztette: AeroCool, 2019.03.22. 17:05:15
New Italo Vinyl
#29123
Már nagyon vártam .... a top 10-ben benne lesz idén
#29119
#29118
Ez nekem nem jön be, de a Bunny X telitalálat valóban.
#29117
<#buck>#buck>
#29116
Bunny X - Words featuring Fred Ventura (2019
Igaz már bemutatva lett de itt a teljes változat - telitalálat
Utoljára szerkesztette: allacska, 2019.03.19. 18:53:40
Igaz már bemutatva lett de itt a teljes változat - telitalálat
Utoljára szerkesztette: allacska, 2019.03.19. 18:53:40
#29115
Italo4ever (Feat.Sehya) - Close my eyes (2019)
Nem tudom hogy vagytok vele de szerintem ez a szám telitalálat !
Nem tudom hogy vagytok vele de szerintem ez a szám telitalálat !
Gyerekként sokszor hallgattam ezt a számot is, volt pár lemezünk tőlük. Talán ez tetszett a legjobban.
Utoljára szerkesztette: Musachy, 2019.03.19. 18:04:50
Utoljára szerkesztette: Musachy, 2019.03.19. 18:04:50
imo :) science fiction is science fact
Félre ne értsd, mert nem neked szól.
Egyszerűen, van aki ezt foshalmazt tudja hallgatni ?
Csak úgy kíváncsi vagyok...
Már megbeszéltük, hogy az ilyeneket lájkolók miatt, akár el is torzulhat egy nagyon szar irányba a műfaj, vagy újra a temetőbe kerülhet!
Utoljára szerkesztette: rain70, 2019.03.19. 17:23:26
Egyszerűen, van aki ezt foshalmazt tudja hallgatni ?
Csak úgy kíváncsi vagyok...
Már megbeszéltük, hogy az ilyeneket lájkolók miatt, akár el is torzulhat egy nagyon szar irányba a műfaj, vagy újra a temetőbe kerülhet!
Utoljára szerkesztette: rain70, 2019.03.19. 17:23:26