NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A dallam eredeti verziója sokkal jobb volt...
imo :) science fiction is science fact
ok,thanks.a maxit nem ismerem,én is csak a radioverziot hallottam két éve csak akkor nem vettem meg,most meg már sehol nem lehet,lejártak a jogok.
#29107
Megvan a maxi. Majd feldobok egy rádió barát verziót.
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2019.03.18. 20:20:50
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2019.03.18. 20:20:50
#29106
#29105
Keresem a Project B.csapat Disco Dolly's c dalát.
(Kiadó nem tudott segiteni mivel tavaly ősszel lejártak a dal jogai is igy már nem terjesztheti.)
(Kiadó nem tudott segiteni mivel tavaly ősszel lejártak a dal jogai is igy már nem terjesztheti.)
Igen, ez csak számomra nem jelent semmit, lehet akármilyen nagyon jó spacesynth. Egyszerűen nem szeretem.
Ez mi?
Ez hamis több helyen is, nincs akkordon a vokál, vagy a hangok nem kerültek inkább szinkronba az akkorddal! Ráadásul szörnyű ez a minőség és az a dallam is, mintha egy dedós kalimpált volna össze-vissza.
Elrettentésnek raktad be?
Utoljára szerkesztette: rain70, 2019.03.16. 13:24:32
Ez hamis több helyen is, nincs akkordon a vokál, vagy a hangok nem kerültek inkább szinkronba az akkorddal! Ráadásul szörnyű ez a minőség és az a dallam is, mintha egy dedós kalimpált volna össze-vissza.
Elrettentésnek raktad be?
Utoljára szerkesztette: rain70, 2019.03.16. 13:24:32
#29100
fire down load
Na az így már más tészta.Ilyen nálam is van,Hardcore-ral,Trash metallal, improvizatív jazz-al ki lehet zavarni engem a világból.😊)
És sajnos sok New Italonak nevezett orosz szörnyűséggel is.
És sajnos sok New Italonak nevezett orosz szörnyűséggel is.
Mindegy, lehet jó, vagy rossz. Számomra ez a stílus nem létezik, mert egyszerűen nem szeretem.
Ez most valóban nem egy tul jol sikerült mű...de van ilyen.Mindenesetre az utobbi évek felhozatalát ismerve,és a sok orosz,lengyel és hasonló Laserdance utánzatok kikukázásai után(benne a Laserdance legutolsó lemezét is),Erickson fiú ezen projectje ami Spacehawk név alatt fut szerintem az utóbbi idők egyetlen használható dolga ebben a műfajban.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ne legyél szőrszálhasogató <#hehe>#hehe>, nekem sem megy mindig, főleg, amikor ipad-ról írok, mert olyankor a franc, aki visszanézi, hogy nem-e ütöttem el valamit, persze az ilyen hibák, mint az egyenlőre, minnél, muszály és a sok többi rövidítés és angolos hülye szlengektől én is idegbajt kapok néha, ez a magyar nyelv degradálása és egyértelmű jele, hogy mennyi hülye van a neten, hát egyre többen és többen napi szinten. Biztos az alábbi szöveget olvasgatják ezek...<#nevetes2>#nevetes2>


Utoljára szerkesztette: rain70, 2019.03.15. 15:09:17
Egyszerűen hányni tudok az ilyenektől. A spacesynth vagy mi a retek számomra egy bullshit. Ha fellépek a youtube-ra, ott a Laserdance ugyanezt csinálta, ugyanezekkel a hangokkal. Csak az akkordok más, ez kicsit feljebb, ott egy kettővel lejjebb és kész a zene, vagy mi ez?
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ha mindenre lecsapnék... Akkor tényleg csak erről szólna az egész! De mindenki hibázhat, tehát csak nagyon ritkán jegyzem meg. Viszont látom, hogy van értelme, ott van például végre helyesen az "egyelőre"! <#taps>#taps>
imo :) science fiction is science fact
#29091
Így van .
Nálam is vásárlós! <#finom>#finom>
Nálam is vásárlós! <#finom>#finom>
Most akartam feltolni,beelőztél! <#nevetes1>#nevetes1>
Friss és tök jó anyag!
Friss és tök jó anyag!
ItaloDisco4Ever !
#29089
Egy kis Március 15-i Meglepi a Bunny X-től! <#finom>#finom><#szeret>#szeret><#taps>#taps>
#29088
Hagyom, hagyom..., csak bosszant, hogy mindig az elgépelés, vagy a helyesírási hiba a fő téma.
Mindenki érti, hogy mit akartál írni.
Amúgy mindannyian jártunk általános iskolába, meg annál feljebb is... s tudunk többé-kevésbé helyesen írni.
Ha meg nem tudunk, akkor se kell minden egyes hibára lecsapni.
Mindenki érti, hogy mit akartál írni.
Amúgy mindannyian jártunk általános iskolába, meg annál feljebb is... s tudunk többé-kevésbé helyesen írni.
Ha meg nem tudunk, akkor se kell minden egyes hibára lecsapni.
#29087
Hagyd csak Marika!
Már megszoktam tőle hogy kíméletlenül lecsap! <#nevetes2>#nevetes2>
Bárcsak az újdonságokat figyelné ennyire.<#eplus2>#eplus2>
Már megszoktam tőle hogy kíméletlenül lecsap! <#nevetes2>#nevetes2>
Bárcsak az újdonságokat figyelné ennyire.<#eplus2>#eplus2>
#29086
Köszönöm az infót! <#eljen>#eljen>
Ez annyira új hogy még a vásárlós oldalon se hirdetik egyelőre! <#nevetes1>#nevetes1><#taps>#taps>
Ez annyira új hogy még a vásárlós oldalon se hirdetik egyelőre! <#nevetes1>#nevetes1><#taps>#taps>
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
#29083
Szerintem is jó, humorral együtt én bírom.
#29082
Klafa...😊<#eljen>#eljen>
#29080
Ne légy már ilyen szőrszálhasogató.
Mindenki érti.
Mindenki érti.
#29078
Én ennél egy sokkal konzervatívabb videót s zenét ajánlanék:
Do Passion - What A Beautiful Day
<#wave>#wave>
Do Passion - What A Beautiful Day
<#wave>#wave>
#29077
Lehet hogy nagy bohóc lett belőle de a kis újából rázza ki a jobbnál jobb zenéket! <#nevetes1>#nevetes1>
Tam Harrow - Dancing to the night (official italo disco video)
Utoljára szerkesztette: AeroCool, 2019.03.14. 09:24:58
Utoljára szerkesztette: AeroCool, 2019.03.14. 09:24:58
New Italo Vinyl
ItaloDisco4Ever !
Akkor magasra toltam a lécet és feladtam saját magamnak a leckét ha a jövőben olyan szintű zenéket akarok bemutatni,melyek elnyerik a tetszésed,tetszésetek.
Ez a zene tényleg jó,nem vitás hogy Michael nagyon jó énekes,ezt több korábbi dalában is bizonyította.
Azért nálam a plafon továbbra is a "Turn Back Time".
Ez a zene tényleg jó,nem vitás hogy Michael nagyon jó énekes,ezt több korábbi dalában is bizonyította.
Azért nálam a plafon továbbra is a "Turn Back Time".
ItaloDisco4Ever !
#29072
Angelo Famao - Se mi dai il cuore (Michele Pletto Summer Remix)
Utoljára szerkesztette: allacska, 2019.03.11. 19:20:47
Utoljára szerkesztette: allacska, 2019.03.11. 19:20:47
#29071
Köszi Sanya!<#eljen>#eljen>
Azt tudtam hogy nem csak instru verzióban van , és hogy orosz, csak a név nem ugrott be! <#nevetes1>#nevetes1>
Azt tudtam hogy nem csak instru verzióban van , és hogy orosz, csak a név nem ugrott be! <#nevetes1>#nevetes1>
#29070
M.D. Project...
#29069
Nem jut eszembe az előadó! <#falbav>#falbav>
#29068
#29067
Az idei év eddigi legjobb zenéje, köszi az ajánlót!
<#worship>#worship>
<#worship>#worship>
#29066
Vettem az adást,,Many Thanks!!<#eljen>#eljen>
#29065
E-mail! <#wink>#wink>
Amúgy csak meg kell nézni a videó alatt a hozzászólások mennyiségét.
Nem csak nekünk talált be! <#taps>#taps>
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2019.03.10. 09:22:31
Amúgy csak meg kell nézni a videó alatt a hozzászólások mennyiségét.
Nem csak nekünk talált be! <#taps>#taps>
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2019.03.10. 09:22:31
#29064
Remek,avagy erősen jól sikerült...:😊)))<#finom>#finom>
Na az idén felpakolt mindenféle "újdonság" közül nálam az első ami bent is marad,és nem esik ki a listámrol az első 30 másodperc belehallgatás után.
(talán igy elég finom a véleményem?)
(talán igy elég finom a véleményem?)
#29062
Nem biztos hogy ez a dal ki tud pottyanni az év végi 30-as Top kedvencek közül! <#finom>#finom><#taps>#taps><#eljen>#eljen>