NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Musachy
#29111
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A dallam eredeti verziója sokkal jobb volt...

imo :) science fiction is science fact

cucurbia
#29110
THX.Ebből ez az egy verzio is elég azt hiszem😊

cucurbia
#29108
ok,thanks.a maxit nem ismerem,én is csak a radioverziot hallottam két éve csak akkor nem vettem meg,most meg már sehol nem lehet,lejártak a jogok.

#29107
Megvan a maxi. Majd feldobok egy rádió barát verziót.
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2019.03.18. 20:20:50

#29106
#29105
cucurbia
#29104
Keresem a Project B.csapat Disco Dolly's c dalát.
(Kiadó nem tudott segiteni mivel tavaly ősszel lejártak a dal jogai is igy már nem terjesztheti.)

rain70
#29103
Igen, ez csak számomra nem jelent semmit, lehet akármilyen nagyon jó spacesynth. Egyszerűen nem szeretem.
rain70
#29102
Ez mi?
Ez hamis több helyen is, nincs akkordon a vokál, vagy a hangok nem kerültek inkább szinkronba az akkorddal! Ráadásul szörnyű ez a minőség és az a dallam is, mintha egy dedós kalimpált volna össze-vissza.
Elrettentésnek raktad be?
Utoljára szerkesztette: rain70, 2019.03.16. 13:24:32
reynaud
#29101
JLX feat. The Sirens - Catch Me (I’m Falling in Love)

ItaloDisco4Ever !

#29100
fire down load
cucurbia
#29099
Na az így már más tészta.Ilyen nálam is van,Hardcore-ral,Trash metallal, improvizatív jazz-al ki lehet zavarni engem a világból.😊)
És sajnos sok New Italonak nevezett orosz szörnyűséggel is.

rain70
#29098
Mindegy, lehet jó, vagy rossz. Számomra ez a stílus nem létezik, mert egyszerűen nem szeretem.
cucurbia
#29097
Ez most valóban nem egy tul jol sikerült mű...de van ilyen.Mindenesetre az utobbi évek felhozatalát ismerve,és a sok orosz,lengyel és hasonló Laserdance utánzatok kikukázásai után(benne a Laserdance legutolsó lemezét is),Erickson fiú ezen projectje ami Spacehawk név alatt fut szerintem az utóbbi idők egyetlen használható dolga ebben a műfajban.

rain70
#29096
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ne legyél szőrszálhasogató <#hehe>, nekem sem megy mindig, főleg, amikor ipad-ról írok, mert olyankor a franc, aki visszanézi, hogy nem-e ütöttem el valamit, persze az ilyen hibák, mint az egyenlőre, minnél, muszály és a sok többi rövidítés és angolos hülye szlengektől én is idegbajt kapok néha, ez a magyar nyelv degradálása és egyértelmű jele, hogy mennyi hülye van a neten, hát egyre többen és többen napi szinten. Biztos az alábbi szöveget olvasgatják ezek...<#nevetes2>


Utoljára szerkesztette: rain70, 2019.03.15. 15:09:17
rain70
#29095
Egyszerűen hányni tudok az ilyenektől. A spacesynth vagy mi a retek számomra egy bullshit. Ha fellépek a youtube-ra, ott a Laserdance ugyanezt csinálta, ugyanezekkel a hangokkal. Csak az akkordok más, ez kicsit feljebb, ott egy kettővel lejjebb és kész a zene, vagy mi ez?
rain70
#29094
Egész jó lett, tetszik.
Musachy
#29093
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ha mindenre lecsapnék... Akkor tényleg csak erről szólna az egész! De mindenki hibázhat, tehát csak nagyon ritkán jegyzem meg. Viszont látom, hogy van értelme, ott van például végre helyesen az "egyelőre"! <#taps>
<#eljen>

imo :) science fiction is science fact

Musachy
#29092
<#nyes>

imo :) science fiction is science fact

#29091
Így van .
Nálam is vásárlós! <#finom>

reynaud
#29090
Most akartam feltolni,beelőztél! <#nevetes1>
Friss és tök jó anyag!

ItaloDisco4Ever !

#29089
Egy kis Március 15-i Meglepi a Bunny X-től! <#finom><#szeret><#taps>

#29088
Hagyom, hagyom..., csak bosszant, hogy mindig az elgépelés, vagy a helyesírási hiba a fő téma.
Mindenki érti, hogy mit akartál írni.
Amúgy mindannyian jártunk általános iskolába, meg annál feljebb is... s tudunk többé-kevésbé helyesen írni.
Ha meg nem tudunk, akkor se kell minden egyes hibára lecsapni.
#29087
Hagyd csak Marika!
Már megszoktam tőle hogy kíméletlenül lecsap! <#nevetes2>
Bárcsak az újdonságokat figyelné ennyire.<#eplus2>

#29086
Köszönöm az infót! <#eljen>
Ez annyira új hogy még a vásárlós oldalon se hirdetik egyelőre! <#nevetes1><#taps>

reynaud
#29085
Hamarosan bővítheted a kollekciót!
Maxi Music fanoknak ajánlva,

Mister Lonely - My Heart Is Crying

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#29084
2020 még odébb van ...
Anton Eriksson új spacesynth zenéje !



Spacehawk - Aquanaut

ItaloDisco4Ever !

#29083
Szerintem is jó, humorral együtt én bírom.
#29082
Klafa...😊<#eljen>
reynaud
#29081
Ez kell nekem,tetszik ! <#eljen>

ItaloDisco4Ever !

#29080
Ne légy már ilyen szőrszálhasogató.
Mindenki érti.
Musachy
#29079
Honnan? <#wow3>

imo :) science fiction is science fact

#29078
Én ennél egy sokkal konzervatívabb videót s zenét ajánlanék:

Do Passion - What A Beautiful Day



<#wave>
#29077
Lehet hogy nagy bohóc lett belőle de a kis újából rázza ki a jobbnál jobb zenéket! <#nevetes1>

AeroCool
#29076
Tam Harrow - Dancing to the night (official italo disco video)

Utoljára szerkesztette: AeroCool, 2019.03.14. 09:24:58

New Italo Vinyl

cucurbia
#29075
Lassítsunk kissé a tempón,(és bújjunk össze)

reynaud
#29074
Neil Garrett - Your Love (Is Always On My Mind)



Neil Garrett on BandCamp

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#29073
Akkor magasra toltam a lécet és feladtam saját magamnak a leckét ha a jövőben olyan szintű zenéket akarok bemutatni,melyek elnyerik a tetszésed,tetszésetek.
Ez a zene tényleg jó,nem vitás hogy Michael nagyon jó énekes,ezt több korábbi dalában is bizonyította.
Azért nálam a plafon továbbra is a "Turn Back Time".

ItaloDisco4Ever !

#29072
Angelo Famao - Se mi dai il cuore (Michele Pletto Summer Remix)


Utoljára szerkesztette: allacska, 2019.03.11. 19:20:47
#29071
Köszi Sanya!<#eljen>
Azt tudtam hogy nem csak instru verzióban van , és hogy orosz, csak a név nem ugrott be! <#nevetes1>

#29070
M.D. Project...
#29069
Nem jut eszembe az előadó! <#falbav>

#29068
#29067
Az idei év eddigi legjobb zenéje, köszi az ajánlót!

<#worship>
#29066
Vettem az adást,,Many Thanks!!<#eljen>
#29065
E-mail! <#wink>
Amúgy csak meg kell nézni a videó alatt a hozzászólások mennyiségét.
Nem csak nekünk talált be! <#taps>
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2019.03.10. 09:22:31

#29064
Remek,avagy erősen jól sikerült...:😊)))<#finom>
cucurbia
#29063
Na az idén felpakolt mindenféle "újdonság" közül nálam az első ami bent is marad,és nem esik ki a listámrol az első 30 másodperc belehallgatás után.
(talán igy elég finom a véleményem?)

#29062
Nem biztos hogy ez a dal ki tud pottyanni az év végi 30-as Top kedvencek közül! <#finom><#taps><#eljen>