NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#29212
<#bee1>#bee1><#bee1>#bee1>
mp3-at wav formátumra is lehet konvertálni, s ugyanott vagyunk. Nem kell flac kiterjesztés, hogy becsapjanak.
imo :) science fiction is science fact
Alex Midi feldolgozásban a vokál kiemelkedő!
Ezt a Tam Harrow dalt ki kell dobni vinylen is,nagyon jó.
Remélem valamelyik kiadó rástartol.
Ezt a Tam Harrow dalt ki kell dobni vinylen is,nagyon jó.
Remélem valamelyik kiadó rástartol.
ItaloDisco4Ever !
Egyébként végre van egy kis pörgés ! <#eljen>#eljen>
Egy ajánlat tőlem is,letölthető akár ingyen,az 1-es track (Goodbye Charis) pazar!
Night Runner - Storyteller EP (Free DL) bandcamp
Egy ajánlat tőlem is,letölthető akár ingyen,az 1-es track (Goodbye Charis) pazar!
Night Runner - Storyteller EP (Free DL) bandcamp
ItaloDisco4Ever !
"Amaze - Feel L'Amore" dal esetében nálam a "Forever remix" a nyerő,de tetszik "(Oscar Salguero Remix)" is.
rendszeresen átfutom és begyűjtöm a valóban jó és zeneileg is színvonalas megjelenéseket, elég sok olyat is, amik itt még mindig nem hagytak lenyomatot
"Több szem többet lát" ... ezért is szorgalmaznám hogy minél többen legyünk aktívan jelen!
rendszeresen átfutom és begyűjtöm a valóban jó és zeneileg is színvonalas megjelenéseket, elég sok olyat is, amik itt még mindig nem hagytak lenyomatot
"Több szem többet lát" ... ezért is szorgalmaznám hogy minél többen legyünk aktívan jelen!
ItaloDisco4Ever !
#29206
Így halad a gyűjtés előre! <#eljen>#eljen><#wink>#wink>
#29205
Jajjjj,,<#buck>#buck> Barátom már keresi gőzerővel ezt a vinylt,,,És általában eredményes szokott lenni...<#circling>#circling><#wink>#wink>
#29204
Rá is teheted ma már a vinyódra!<#nevetes2>#nevetes2>
Inkább te tessék figyelni!<#wink>#wink>
Én egy kicsit ritkább Disco Light-ot linkeltem be!!!!!! <#nyes>#nyes>
Inkább te tessék figyelni!<#wink>#wink>
Én egy kicsit ritkább Disco Light-ot linkeltem be!!!!!! <#nyes>#nyes>
#29203
Ez tényleg nagyon jóóóóóó...Köszi az ismertetőt,,<#eljen>#eljen>
#29202
Tegnap átküldtem már.....Tessék figyelni..😊))))
#29201
#29200
Csak bemutató minőségben! <#wink>#wink>
Tom Hooker - Dancing to the night (extended) 2019
Alex Midi - Big In Japan ( Extended) 2019
Tom Hooker - Dancing to the night (extended) 2019
Alex Midi - Big In Japan ( Extended) 2019
#29199
Sanya délután ha jössz ezt a Disco Light-ot elhozhatnád magaddal! <#wink>#wink>
#29198
És már itt is a videó...😊
Disco Lights - Yuri Sosnin ( MiStudio official video )
Utoljára szerkesztette: wmallas, 2019.04.07. 08:17:02
Disco Lights - Yuri Sosnin ( MiStudio official video )
Utoljára szerkesztette: wmallas, 2019.04.07. 08:17:02
de ez akár igaz is lehet,hisz a flac is csak egy olyan konténer formátum, mint a zip,rar,mkv stb. mivel bármit be lehet flac-elni,mint ahogy szinte bármiből bármit lehet konvertálni, ezért sokszor csak a nyers gyors vizsgálat dönti el a valóságot, sajnos én is belefutottam már jó párszor,mp3as anyagok flac-be rakásával,amit nyilván csak totál amatőr csinál, de abból bőven van a neten <#nevetes1>#nevetes1>
az árkülönbség a forgalmazók bugyutasága illetve fogyatékossága, nagyobb fájlméret=nagyobb tárhely igény=letöltésnél nagyobb adatforgalom (a kiszolgálói szerver felől), a rendszerek fenntartása sok helyen sávszélesség és forgalom alapú egy bizonyos szint felett
az árkülönbség a forgalmazók bugyutasága illetve fogyatékossága, nagyobb fájlméret=nagyobb tárhely igény=letöltésnél nagyobb adatforgalom (a kiszolgálói szerver felől), a rendszerek fenntartása sok helyen sávszélesség és forgalom alapú egy bizonyos szint felett
a múlt évben emlegetett okok miatt sajnos sem időm,sem kedvem nem marad a fórumokhoz, ez nem nyafi, csak tény, és ez még valószínű jó darabig így is marad, de rendszeresen átfutom és begyűjtöm a valóban jó és zeneileg is színvonalas megjelenéseket, elég sok olyat is, amik itt még mindig <#nemtudom>#nemtudom> nem hagytak lenyomatot. a háttérből pár naponta pár percben követem az itteni ajánlókat és témákat is, talán fél-egytucatnyi zenét leszámítva számomra sajnos kevésbé érdekesek kerültek ide 😊
ma még van pár szusszanásnyi időm, inkább zenéljünk <#kacsint>#kacsint>
Excitations and Fred Ventura - State Of Confusion (Original Extended)
Excitations and Fred Ventura - State Of Confusion (Italoconnection remix)
és ha már 13 évvel a dance megjelenés után eddy mi ami jó érzékkel nyúlt hozzá, hallgassuk meg a korábbi sikert is,ami stílusában az italo dance érában aratot sikereket, de akár még ide is belefér
Amaze - Feel L'Amore (O.S. radio remix)
ma még van pár szusszanásnyi időm, inkább zenéljünk <#kacsint>#kacsint>
Excitations and Fred Ventura - State Of Confusion (Original Extended)
Excitations and Fred Ventura - State Of Confusion (Italoconnection remix)
és ha már 13 évvel a dance megjelenés után eddy mi ami jó érzékkel nyúlt hozzá, hallgassuk meg a korábbi sikert is,ami stílusában az italo dance érában aratot sikereket, de akár még ide is belefér
Amaze - Feel L'Amore (O.S. radio remix)
Vannak olyanok, akiknek a flac "nem eléggé veszteségmentes"... <#buck>#buck>
imo :) science fiction is science fact
#29194
Tom Hooker - You're Right (mixtended version)
A Dancing To The Night extended verziója 6:43 hosszú<#taps>#taps>
Mondjuk azt nem tudom hogy mi okból kifolyólag 5 Dollár a Flac míg a wav verzió belőle meg 7 Dollár! <#fejvakaras>#fejvakaras>
Mint ha nem lenne mind kettő lossless formátum! <#nevetes2>#nevetes2>
A Dancing To The Night extended verziója 6:43 hosszú<#taps>#taps>
Mondjuk azt nem tudom hogy mi okból kifolyólag 5 Dollár a Flac míg a wav verzió belőle meg 7 Dollár! <#fejvakaras>#fejvakaras>
Mint ha nem lenne mind kettő lossless formátum! <#nevetes2>#nevetes2>
#29193
Ez is egy jó kis átirat lett! <#eljen>#eljen><#finom>#finom>
#29192
<#buck>#buck>
#29191
Ha vinyl-n nem is de már digitálisan kettő verzióban is kapható! <#finom>#finom>
#29190
Yuri pontosabban Kazahsztán de a lényegen nem változtat hogy nagyon jó kis zenéi vannak.
Komoly discográfiával rendelkezik már , helyi nyelven és angolul is szerencsére.<#worship>#worship>
Nem hallgattam , de valószínű hogy Sanyi a legújabb Disco Lights című nótáját ajánlotta!<#wink>#wink>
Komoly discográfiával rendelkezik már , helyi nyelven és angolul is szerencsére.<#worship>#worship>
Nem hallgattam , de valószínű hogy Sanyi a legújabb Disco Lights című nótáját ajánlotta!<#wink>#wink>
s egy kérdés... Tom Hooker vagy ha úgy jobban tetszik Tam Harrow - Dancing To The Night dalával kapcsolatban.
Valakinek esetleges vinyl kiadással kapcsolatban infója ... ???
Valakinek esetleges vinyl kiadással kapcsolatban infója ... ???
ItaloDisco4Ever !
Te pedig és Varga Béla is jó zenékkel segítettétek a tegnap esti "Music Story" műsor zenei szerkesztését.
Úgy tűnik kezd olyan lenni Hajcser műsorsávja péntek esténként amiért érdemes hallgatni,szórakoztató volt.
(Yuri Sosnin ) kicsoda ? nevéből tippelve ,gondolom orosz,a frász jön rám a ruszki italo zenéktől,de ami tegnap lement adásba tőle az egész jó.
Mi is ez a dal pontosan?
.....................................................................................................................................................................................................................................
Amaximus remélem nem vár újabb cirka 3 hónapot hogy dobjon nekünk valami hasznosat,mert a sarkára lépek! <#nevetes1>#nevetes1>
Úgy tűnik kezd olyan lenni Hajcser műsorsávja péntek esténként amiért érdemes hallgatni,szórakoztató volt.
(Yuri Sosnin ) kicsoda ? nevéből tippelve ,gondolom orosz,a frász jön rám a ruszki italo zenéktől,de ami tegnap lement adásba tőle az egész jó.
Mi is ez a dal pontosan?
.....................................................................................................................................................................................................................................
Amaximus remélem nem vár újabb cirka 3 hónapot hogy dobjon nekünk valami hasznosat,mert a sarkára lépek! <#nevetes1>#nevetes1>
ItaloDisco4Ever !
Igényel némi bátorságot,merészséget egy ilyen klasszikushoz hozzányúlni,de ez a cover tényleg remekül sikerült.
Tetszik nekem is.
Tetszik nekem is.
ItaloDisco4Ever !
#29185
Kellemes jó kis zenék,gyere gyakrabban és mindig legalább ilyen jókat hozz magaddal<#smile>#smile>
#29184
Valami készül Lenroy-al Tony Costa boszorkánykonyhájában! <#wink>#wink>


#29183
Ez a verzió nálam viszont nálam elnyerte a tetszést hogy beszerezzem. <#finom>#finom>
Alex Midi - Big In Japan
Alex Midi - Big In Japan
#29182
Mivel ez a nóta elkészült anno egy kifejezetten nekem készült verzióban az eredeti előadótól ezért
nem volt nehéz felismernem már az első hangokból! <#wink>#wink>
Lelassították és más szöveget írtak rá de attól még az eredetit szerintem meg sem fogja közelíteni ez.
M.D.Project - Italo Disco Fantasy
nem volt nehéz felismernem már az első hangokból! <#wink>#wink>
Lelassították és más szöveget írtak rá de attól még az eredetit szerintem meg sem fogja közelíteni ez.
M.D.Project - Italo Disco Fantasy
Ennyiből nem tudok és nem is akarok véleményt mondani,talán csak annyit,úgy első blikkre nem rossz.
S.L. Melody - The Lonely Night (Teaser 2019)
S.L. Melody - The Lonely Night (Teaser 2019)
ItaloDisco4Ever !
az eredeti szám elég gyatra, ahhoz képest ez egy kifejezetten jó remix lett
Ace Of Base - All For You (Mextazuma remix)
nemrég ausztráliából hazatelepült hazánkfia
The Arc - Night Drivin'
A hónap vége táján beszerezhető korong,a mi szempontunkból,mint újdonság varázsa (Also Playable Mono Remix és Ali Renault Remake) érdekes.
TOMMY - One Night
TOMMY - One Night
ItaloDisco4Ever !
Helló,
Van a vocoder rész, ahol tetszik a dal ... - link -
Ezzel el is mondtam minden kritikámat. <#hehe>#hehe>
TQ esetében érdekes dolog ha rádióban hallom pld. (Let's Go To Tokyo , Rhythm Of Love) dalokat ,fel sem tűnik hogy valójában az énektudása elég gyenge.
Van a vocoder rész, ahol tetszik a dal ... - link -
Ezzel el is mondtam minden kritikámat. <#hehe>#hehe>
TQ esetében érdekes dolog ha rádióban hallom pld. (Let's Go To Tokyo , Rhythm Of Love) dalokat ,fel sem tűnik hogy valójában az énektudása elég gyenge.
ItaloDisco4Ever !
Kedves Clay,
Köszönjük az infókat.
Érdeklődéssel várom,várjuk az új dalokat,remélve hogy aktuálisan majd kapunk egy kis részletet ,bemutatást ezekből.
Ami a rádiózás illeti,én "Music Story & Hajcser fan vagyok, 80s euro-italo disco & new generation italo disco,az én zenei világom,a szerkesztő úr képes egészen tartalmas,szórakoztató műsort is összedobni, !
Így aztán a múlt pénteki adásban volt szerencsém meghallgatni az új maxi "A" oldalát mely nekem tetszik,jól sikerült.
Sok sikert és szépet neked is!
Köszönjük az infókat.
Érdeklődéssel várom,várjuk az új dalokat,remélve hogy aktuálisan majd kapunk egy kis részletet ,bemutatást ezekből.
Ami a rádiózás illeti,én "Music Story & Hajcser fan vagyok, 80s euro-italo disco & new generation italo disco,az én zenei világom,a szerkesztő úr képes egészen tartalmas,szórakoztató műsort is összedobni,
Így aztán a múlt pénteki adásban volt szerencsém meghallgatni az új maxi "A" oldalát mely nekem tetszik,jól sikerült.
Sok sikert és szépet neked is!
ItaloDisco4Ever !
#29173
Hello fiúk,,,Hello lányok..😊
Kristian Conde feat.TQ -FUTURE- Master of Dreams (Official Remix)
Kristian Conde feat.TQ -FUTURE- Master of Dreams (Official Remix)
#29172
Goodbye (Van Edelsteyn Remix) – CHILLYMOUSE
#29171
HOW TO LOOT BRAZIL - AMERICAN OCEAN ( Coleen & Rios Mix )
#29170
Sziasztok.
A Poptarisznyában bemutattuk az új maxi A. oldalát. A hétvégén szombaton hallgassátok a Magic Disco Radio,
Maxi Disco Show műsorát és a B. oldal verzióját is megismerhetitek ami egy kicsit keményebb, HI-Nrg verzióra sikeredett.
Ha megengeditek, megosztanám veletek ezzel a lemezzel kapcsolatban. hogy rekord idő alatt fogyott el a megjelenés előtt 😊
Hivatalosan Április 1-én jelent meg de már egy nappal korábban elindulhatott a rendelés. Csupán csak 8 óra kellett a teljes fogyáshoz 😊
Szivesen osztom meg veletek terveimet.
Előszőr is gözerővel gyüjtjük a Magic Disco Radio stúdiójába a vinyl lemezeket a 80 évekből hogy a studio kameráján keresztűl
ti is részesei legyetek a vinyl élménynek 😊
Hamarosan 3 új rádió csatornát indit a rádiónk. 70s évek, Magyar Disco Slágerek és Disco a 90s évektől napjainkig ..... nevekkel.
Igy mindenki kénye kedve szerint válogathat akár buli vagy a hangulatának megfelelően.
Saját tervek, új dalok:
Energy Voice - Disco Lights
Italobox - For Your Love
...és persze ne feledjük hogy lesz megint Italoparty a Balatonon májusban ami hála istennek nagy sikerrel működik.
Hamarosan jelentkezem.... szépet nektek 😊
A Poptarisznyában bemutattuk az új maxi A. oldalát. A hétvégén szombaton hallgassátok a Magic Disco Radio,
Maxi Disco Show műsorát és a B. oldal verzióját is megismerhetitek ami egy kicsit keményebb, HI-Nrg verzióra sikeredett.
Ha megengeditek, megosztanám veletek ezzel a lemezzel kapcsolatban. hogy rekord idő alatt fogyott el a megjelenés előtt 😊
Hivatalosan Április 1-én jelent meg de már egy nappal korábban elindulhatott a rendelés. Csupán csak 8 óra kellett a teljes fogyáshoz 😊
Szivesen osztom meg veletek terveimet.
Előszőr is gözerővel gyüjtjük a Magic Disco Radio stúdiójába a vinyl lemezeket a 80 évekből hogy a studio kameráján keresztűl
ti is részesei legyetek a vinyl élménynek 😊
Hamarosan 3 új rádió csatornát indit a rádiónk. 70s évek, Magyar Disco Slágerek és Disco a 90s évektől napjainkig ..... nevekkel.
Igy mindenki kénye kedve szerint válogathat akár buli vagy a hangulatának megfelelően.
Saját tervek, új dalok:
Energy Voice - Disco Lights
Italobox - For Your Love
...és persze ne feledjük hogy lesz megint Italoparty a Balatonon májusban ami hála istennek nagy sikerrel működik.
Hamarosan jelentkezem.... szépet nektek 😊
Michael Oakley - Introspect (Retrowave Sessions) 2019
Michael Oakley - Left Behind (Instrumental) bandcamp
Nem vagyok a dalok "instrumental" verzióiért oda,de ez most erős kivétel,így is tök baresz!
Remélem remixek is lesznek a későbbiekben.
Michael Oakley - Left Behind (Instrumental) bandcamp
Nem vagyok a dalok "instrumental" verzióiért oda,de ez most erős kivétel,így is tök baresz!
Remélem remixek is lesznek a későbbiekben.
ItaloDisco4Ever !
#29167
A tűzvarázslót szívesen megveszem tőle ha elérhetővé teszi!
ItaloDisco4Ever !
#29163
<#circling>#circling>
#29162