NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
nekem meg ez jön be! az oh no és hamis ellenére is. 😊
kifejezetten jó, végre nem tucat zene, több szólamú, hosszú dallamvezetésű vokál, az igaz, ettől meg a zenei alapjai nem lett túlbonyolítva, de összességében jó, és ha nem szintetizálja néha félre,vagy nem erőlteti a neki már nem komfortos magasságú vokál részeket, sokkal kevesebb negatív kritika érhetné ezt a zenét. én egy-két helyen hallok félrecsúszott, nem fülbarát ének részeket, de a hangulata ettől még bőven a saját átlagán felüli.
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2019.04.26. 15:34:01
kifejezetten jó, végre nem tucat zene, több szólamú, hosszú dallamvezetésű vokál, az igaz, ettől meg a zenei alapjai nem lett túlbonyolítva, de összességében jó, és ha nem szintetizálja néha félre,vagy nem erőlteti a neki már nem komfortos magasságú vokál részeket, sokkal kevesebb negatív kritika érhetné ezt a zenét. én egy-két helyen hallok félrecsúszott, nem fülbarát ének részeket, de a hangulata ettől még bőven a saját átlagán felüli.
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2019.04.26. 15:34:01
erre mostanában kevés időm lesz, de itt a hétvége, turkáltam nektek a 257-es kimaradt listából <#vigyor0>#vigyor0>
dana phoenix szinte bárkinek beénekel, ez tény, silent gloves-nak pedig nyilván különösebb kérlelgetés nélkül is megtette,amit ügyesen dolgozott át picit a HS team.
Silent Gloves feat. Dana Jean Phoenix - One For The Money (Highway Superstar Remix)
ettől azért sokkal komolyabb és jobb hanggal is rendelkezik az ausztrál énekesnő, zeneszerző, dalszövegíró, ha igaz,most Berlinben dolgozó Fiora, aki bár lassan 10 éve hangját kölcsönzi sok más zenei produkcióhoz, köztük Antilles, Armin van Buuren trance vonalait is megjárta, de az igazi tehetsége talán ebben a nemrég L.A.-ben megalakult new retro wave projektben teljesedik ki,ami szerintem igazán magával ragadó dalokat inspirált
Gemini Rising - Best Case Life
Gemini Rising - After The Rain
egy régebbi dala Moguai kezei között
Fiora feat. Moguai - Bar Twenty Five
és a végére hagytam egy eredetijében szinte zs kategóriás zenét,amiből viszont az igen tehetséges go go bizkitt remixer csinált egy egészen más és jó nrw dalt
BLVK JVCK- Mine Luv (Go Go Bizkitt remix)
dana phoenix szinte bárkinek beénekel, ez tény, silent gloves-nak pedig nyilván különösebb kérlelgetés nélkül is megtette,amit ügyesen dolgozott át picit a HS team.
Silent Gloves feat. Dana Jean Phoenix - One For The Money (Highway Superstar Remix)
ettől azért sokkal komolyabb és jobb hanggal is rendelkezik az ausztrál énekesnő, zeneszerző, dalszövegíró, ha igaz,most Berlinben dolgozó Fiora, aki bár lassan 10 éve hangját kölcsönzi sok más zenei produkcióhoz, köztük Antilles, Armin van Buuren trance vonalait is megjárta, de az igazi tehetsége talán ebben a nemrég L.A.-ben megalakult new retro wave projektben teljesedik ki,ami szerintem igazán magával ragadó dalokat inspirált
Gemini Rising - Best Case Life
Gemini Rising - After The Rain
egy régebbi dala Moguai kezei között
Fiora feat. Moguai - Bar Twenty Five
és a végére hagytam egy eredetijében szinte zs kategóriás zenét,amiből viszont az igen tehetséges go go bizkitt remixer csinált egy egészen más és jó nrw dalt
BLVK JVCK- Mine Luv (Go Go Bizkitt remix)
#29260
Digital Ram Do It Alex Ch Remix 2k19
#29254
#29252
<#circling>#circling>
#29251
Kellemes Húsvétot!
<#circling>#circling>
<#circling>#circling>
A nyúl-italo legyen veletek. Kellemes ünnepeket!
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
#29249
Italove - I Trust You (Like I Trust Myself) Matt Pop Club Remix
Épp most akartam berakni, sosem jön össze! <#nevetes1>#nevetes1>
Nekem a múltkori italo zenéje annyira nem gyere be, sőt semennyire, de lehet azért mert italo disco hányingerem van már, <#schmoll2>#schmoll2> azért nem is írtam rá, bár ahogy elnézem a csatornáját ezzel inkább egyedül vagyok 3 hét után több mint 25K megtekintés meg egy regénnyi hozzászólás, erre kidob megint egyet...
De eeeeeeez?<#wow1>#wow1>
Gyerekek, ez a dal valami eszméletlen gyönyörű, földöntúli nincs rá értelmes szó! Ilyet csak ez a csávesz tud! Kíváncsi vagyok mikor fedezi(k) fel valami filmgyártó, producer. Mert, hogy már most is "figyelés alatt" lehet, arra nyakamat tenném.
Besorolni is képtelenség ez a stílust. Jade MFlex stílus! Azon lefagytam, hogy az a gitár dallam mennyire szép és hogy milyen hosszú időben. Ahogy viszi a csúcsra a témát, elképesztő. <#eljen>#eljen><#ijedt>#ijedt>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2019.04.19. 19:44:07
Nekem a múltkori italo zenéje annyira nem gyere be, sőt semennyire, de lehet azért mert italo disco hányingerem van már, <#schmoll2>#schmoll2> azért nem is írtam rá, bár ahogy elnézem a csatornáját ezzel inkább egyedül vagyok 3 hét után több mint 25K megtekintés meg egy regénnyi hozzászólás, erre kidob megint egyet...
De eeeeeeez?<#wow1>#wow1>
Gyerekek, ez a dal valami eszméletlen gyönyörű, földöntúli nincs rá értelmes szó! Ilyet csak ez a csávesz tud! Kíváncsi vagyok mikor fedezi(k) fel valami filmgyártó, producer. Mert, hogy már most is "figyelés alatt" lehet, arra nyakamat tenném.
Besorolni is képtelenség ez a stílust. Jade MFlex stílus! Azon lefagytam, hogy az a gitár dallam mennyire szép és hogy milyen hosszú időben. Ahogy viszi a csúcsra a témát, elképesztő. <#eljen>#eljen><#ijedt>#ijedt>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2019.04.19. 19:44:07
#29246
Italo Made In Spain 6 - Mixed By Juan Martinez (Radio Version)
Akkor reméljük,eztán rendszeresen jelentkezel a "Maxika turkálója" rovattal! <#nevetes1>#nevetes1> <#kacsint>#kacsint>
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
#29241
turkáló
egy 2001-es, svájci tesók által megálmodott klasszikus igen sokszor remixelt változatai közül az egyik legutóbbi, ami befutó, moroder jegyekkel
Shakedown - At Night (Shakedown's Galactic Boogie)
az egykor synthpopban utazó csapat 89-es felvételét a megszámolhatatlan mennyiségű remixeket készítő FD munkásságából sorsolnám ki mára
Effeto Joule - Robespierre (Flemming Dalum Remix)
és olasz dj szerzői vonalon 2 instrumentál
Dionigi - Cosmic All Night (Original Mix)
Dionigi - Ballet Dancer (Space Mix)
egy 2001-es, svájci tesók által megálmodott klasszikus igen sokszor remixelt változatai közül az egyik legutóbbi, ami befutó, moroder jegyekkel
Shakedown - At Night (Shakedown's Galactic Boogie)
az egykor synthpopban utazó csapat 89-es felvételét a megszámolhatatlan mennyiségű remixeket készítő FD munkásságából sorsolnám ki mára
Effeto Joule - Robespierre (Flemming Dalum Remix)
és olasz dj szerzői vonalon 2 instrumentál
Dionigi - Cosmic All Night (Original Mix)
Dionigi - Ballet Dancer (Space Mix)
igen, ezekről vannak arra járt ismerősők általi infóim. <#vigyor>#vigyor> és fotókon, videókon is láttam, hogy kinézetre tényleg nem lehet megmondani, végszükség esetén csak a manuális ellenőrzés a tuti. <#nevetes1>#nevetes1>
Rain!
Én nem vagyok zenész.
Amire céloztam ,a videomegosztón számos italo-euro disco,new italo dal "maszek" mix,remix van feltöltve amatőröktől.
Hogy ezt hogy csinálják,milyen programokat használnak,nem tudom és nem is érdekel.
A végeredmény nagy általánosságban egy nevetséges produkció,ahol néhány dallamot odébb tolnak,vagy mit tudom én hogy csinálják.
Az R.Bais dal "Paolo Aldini" féle remixe viszont egy újragondolt ,remek verzió,a lényeg ez,nem az hogy nekem mihez van lövésem.
Én nem vagyok zenész.
Amire céloztam ,a videomegosztón számos italo-euro disco,new italo dal "maszek" mix,remix van feltöltve amatőröktől.
Hogy ezt hogy csinálják,milyen programokat használnak,nem tudom és nem is érdekel.
A végeredmény nagy általánosságban egy nevetséges produkció,ahol néhány dallamot odébb tolnak,vagy mit tudom én hogy csinálják.
Az R.Bais dal "Paolo Aldini" féle remixe viszont egy újragondolt ,remek verzió,a lényeg ez,nem az hogy nekem mihez van lövésem.
ItaloDisco4Ever !
#29236
RetroPopBoy: Heartbreak On Vinyl (Matt Pop Edit)
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ezért nem szabad 2 pohár viszki után főleg Thaiföldön buliba menni. <#hehe>#hehe> Voltam ott kétszer, ember legyen a talpán aki megmondja, hogy a születése óta lánynak nevelt fiú az faszi még józanul is. Mert egyszerűen bombacsajként néznek ki!
Utoljára szerkesztette: rain70, 2019.04.14. 07:40:13
"amikor ugyebár az történik hogy két-három kottajegyet odébb rak a lúzer,"
Reynaud!
Lövésed sincs micsoda ostobaságot írtál, mert ha lenne, akkor nyilván nem írtad volna. Ne erőltesd ezt a kotta odébb rakom szöveget, mert ez nem így működik. Egy adott dal nem térhet sem a major, sem a minor-tól, mert egyszerűen fogalmazva simán hamis lenne és köze nem lenne maga a dalhoz csak valami hülye dedós össze-vissza kalimpálás lenne belőle.
Utoljára szerkesztette: rain70, 2019.04.14. 07:32:48
Reynaud!
Lövésed sincs micsoda ostobaságot írtál, mert ha lenne, akkor nyilván nem írtad volna. Ne erőltesd ezt a kotta odébb rakom szöveget, mert ez nem így működik. Egy adott dal nem térhet sem a major, sem a minor-tól, mert egyszerűen fogalmazva simán hamis lenne és köze nem lenne maga a dalhoz csak valami hülye dedós össze-vissza kalimpálás lenne belőle.
Utoljára szerkesztette: rain70, 2019.04.14. 07:32:48
#29233
<#bee1>#bee1>
#29231
Exciting Valence egyenlő a minőségi zenével!!!!<#finom>#finom>
Exciting Valence - It's My Life
bandcamp
Exciting Valence - It's My Life
bandcamp
#29230
Szerintem is.....
Már pontosan 27 napja tudtam hogy érkezik egy újdonság tőlük.
A "Summer Night" marad az első számú favorit tőlük,az ettől jobban sikerült.
A "Summer Night" marad az első számú favorit tőlük,az ettől jobban sikerült.
ItaloDisco4Ever !
ez transzvesz csávó?! az. <#nevetes1>#nevetes1>
a zene nem rossz, de csajnak csapnivaló. <#hehe>#hehe>
a zene nem rossz, de csajnak csapnivaló. <#hehe>#hehe>
turkáló:
tudom, hogy Rain utálja, na nem pont ezért 😊 , de a hagyományostól picit eltérő spacesynth-el kezdem
Zone Tripper - The Call
nemrég feltűnt, hogy nem tűnt fel, ezért ezen az oldalon szerintem méltatlanul elhanyagolt, képbe sem kerülő nevet és az igen terjedelmes antológiájából válogatott pár kedvcsináló számot ajánlanék Mr. Kitty személyében, aki amúgy egy teljesen hétköznapi és egyszerű, kicsit különc austin-i srác texasból, de valószínű valamilyen szintetizátor lehetett már az ovis jele is, mert keni a témát, elég jó hangokat és dallamokat rak össze évek óta.
Mr. Kitty - No Heart
Mr. Kitty - Modern Romance
Mr. Kitty - My Weak Side
Mr. Kitty - Detach
Mr. Kitty - Years
Mr. Kitty - Insects
Mr. Kitty - 44 Days
nagyon picit áthallásnyi részben ott van szinti dallamban, de ennyi még nem is vészes, de ha nagyon bele akarnék menni abba a pár taktusba, akkor inkább már azt írtam volna, hogy
a look twice-ban meg hallom a ministry of sound-ot,amiben a go!-t,amiben a pat & mick-et, amiben meg michael zager band-et, csak hogy kronológiailag nagyjából meglegyen. 😊
a look twice-ban meg hallom a ministry of sound-ot,amiben a go!-t,amiben a pat & mick-et, amiben meg michael zager band-et, csak hogy kronológiailag nagyjából meglegyen. 😊
valóban, bármibe, ha kell felolvasható e-bookba is átkonvertálok sacd-ét is,csak a flac-ről volt szó, ezért írtam ezt, tehát való igaz, önmagában a formátum még semmire sem garancia. mondjuk épp vinylnél sem.
#29222
Kicsit a Look Twice - Move That Body-t hallom ki belőle de azért nem rossz.<#nevetes1>#nevetes1>
Retro Beat - Future generation
Retro Beat - Future generation
ItaloDisco4Ever !
#29220
La Prohibida - Ruido (Videoclip Oficial)
#29219
Közben a Sweet Connection megtaláltam a katalógusomban is csak nem volt hozzátéve a megnevezés!<#nyes>#nyes>
Küldöm! <#wink>#wink>
Küldöm! <#wink>#wink>
#29218
Kedves Fülcsimanó!
Szokásomtól eltérően itt válaszolok a privátban feltett kérésedre!
Mert hogy valószínűleg nem csak te keresed a dswrecords remek és ritka tracklistával rendelkező kiadványait.
Mind a 40 kiadványát blokkolták és nem forgalmazhatók a lemezek.
Szóval örüljünk annak amit anno még be tudtunk szerezni mert hogy ezek után a Sweet Connection – The Sweetest Collection & a Stefano Pulga – If lemezek beszerzése elég Mission Impossible lesz. <#sir>#sir>
Én úgy sejtem hogy főleg a ZYX nézte rossz szemmel ezeket a kiadványokat ( hozzáteszem sajnos joggal)
Szokásomtól eltérően itt válaszolok a privátban feltett kérésedre!
Mert hogy valószínűleg nem csak te keresed a dswrecords remek és ritka tracklistával rendelkező kiadványait.
Mind a 40 kiadványát blokkolták és nem forgalmazhatók a lemezek.
Szóval örüljünk annak amit anno még be tudtunk szerezni mert hogy ezek után a Sweet Connection – The Sweetest Collection & a Stefano Pulga – If lemezek beszerzése elég Mission Impossible lesz. <#sir>#sir>
Én úgy sejtem hogy főleg a ZYX nézte rossz szemmel ezeket a kiadványokat ( hozzáteszem sajnos joggal)
Örülők ha azt látom hogy valaki nem csak olvassa,érti is a soraimat.
Leírtad a kulcsszót "újragondolása a dalnak" amire én is utaltam.
Ez egy 2008 remix,téged tartalak annyira tájékozottnak több zenei stílusban is,hogy tudhatod akkortájt a vadiúj megjelenésű club zenék esetében gyakran nyúltak hozzá 80s nagy slágerekhez ,s tették ezt olyan módozatban hogy a refrént szinte direkt kihagyták.
Paolo-val a hét elején egy jót dumáltunk,megpróbálom rávenni egy 2019s verzió elkészítésére amiben a refrént is felhasználná,mert egyébként igazad van,anélkül hagy némi hiányérzetet.
s amire utaltam,abban az időszakban 2-3 hetente kaptam Angliából efféle "house" club zenékkel CD csomagot.
Egyet be is linkelek ,a tracklistán ott van jó néhány 80s nagy sláger feldolgozása : --- link ---
Rég nem hallgattam ezeket a lemezeim,pedig jók.
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2019.04.10. 18:57:53
Leírtad a kulcsszót "újragondolása a dalnak" amire én is utaltam.
Ez egy 2008 remix,téged tartalak annyira tájékozottnak több zenei stílusban is,hogy tudhatod akkortájt a vadiúj megjelenésű club zenék esetében gyakran nyúltak hozzá 80s nagy slágerekhez ,s tették ezt olyan módozatban hogy a refrént szinte direkt kihagyták.
Paolo-val a hét elején egy jót dumáltunk,megpróbálom rávenni egy 2019s verzió elkészítésére amiben a refrént is felhasználná,mert egyébként igazad van,anélkül hagy némi hiányérzetet.
s amire utaltam,abban az időszakban 2-3 hetente kaptam Angliából efféle "house" club zenékkel CD csomagot.
Egyet be is linkelek ,a tracklistán ott van jó néhány 80s nagy sláger feldolgozása : --- link ---
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Rég nem hallgattam ezeket a lemezeim,pedig jók.
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2019.04.10. 18:57:53
ItaloDisco4Ever !
Ez valóban egy jó újragondolása a dalnak, csak egy baj van vele: pont a refrén lett kihagyva, ami nagy hiányérzetet kelt bennem.
imo :) science fiction is science fact
Jól belehúztak ezzel a 45 mp részlettel ,sok minden nem derül ki ,milyen mjúzik lesz ez,bár Marco Rochowski neve számomra garancia egy jó produkcióhoz.
A Different Kind Of Magic" Music Video (teaser)
A Different Kind Of Magic" Music Video (teaser)
ItaloDisco4Ever !
Ez nem egy "kontárpistike" remix a youtube-ról,amikor ugyebár az történik hogy két-három kottajegyet odébb rak a lúzer,és így az már az ő remixe 😊)).
Paolo Aldini ,Franciaországból ,átvarázsolta ezt a nagy 80s klasszikus italo dalt.
Az eredetit válszeg lehetetlen egy remixben felülírni úgy hogy jobb legyen,de nekem ez így is tetszik,nem véletlen hogy a "RSDH" szombati adásában is lejátszották.
Paolo Aldini ,Franciaországból ,átvarázsolta ezt a nagy 80s klasszikus italo dalt.
Az eredetit válszeg lehetetlen egy remixben felülírni úgy hogy jobb legyen,de nekem ez így is tetszik,nem véletlen hogy a "RSDH" szombati adásában is lejátszották.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Romano Bais - Dial My Number (Paolo Aldini Remix 2008)
ItaloDisco4Ever !

