40071
NEW ITALO DISCO & Hi-NRG - SYNTHWAVE - NEW RETRO WAVE - NU-DISCO


banner


  • allada67
    #34160
    Reynaud ! A lista vázlatokhoz még annyit, hogy a Split Mirrors , végéről véletlen az "s" betű lemaradt, bocs, meg a feat.-ok ft.-ként is lehetnek.
    Azt a 3 problémást rendeztetni próbálom, vagy csere is lehet, mert van miből, ahogy ő is írta.
  • fülcsimanó2
    #34159
    Nagyon jó lista!
    80 %-ban nálam is nyerő, picit árnyalni fogom egy-két jó zenével, ami kimaradt Nálad.
    Meddig lehet? Dec. 28-ig?
    Mert addig én is elég elfoglalt leszek, s ráadásul....nem részletezem....
  • reynaud #34158
    Annyit szeretnék elmondani még.
    A elkövetkezendő napokban meglehetősen elfoglalt leszek,ezért az összesítés publikálásával ,nagy valószínűséggel,csúszni fogok ,de ígérem dec.26-ig feldobom.

    A kérdéses listával kapcsolatban,az a két dal amikre 2019-et ír,teljesen rendben vannak,hivatalos kiadványként,idei megjelenések.
    3 dal problémás,ha szeretné cserélni más dalokra,van rá lehetőség,de te tapasztalhattad ,friss élményként,hogy bekavar ha utólag kell korrigálni a listákon.
    A szabályokat muszáj betartani!
  • reynaud #34157
    A 2020-as listákkal kapcsolatban sincs semmi különös ,extra elvárásom.
    Mindösszesen annyi ...
    Az ide évben kiadott,hivatalos kiadványokból válogassatok a rangsorolásaitokhoz,az azokon kiadott remixekből,verziókból.
    Maszek vagy hivatalosan nem elérhető mixeket,remixeket nem fogadom el.
    Azok akik nem tudnak 20 favorit dalt összeszedni,no problem!
    Mint már jeleztem,alsó határ nincs akár egy top 10,top 5,is jöhet szavazatként,viszont a felső határnál van limit,20 dalnál többet ne rangsoroljatok.

    "New Italo Disco - Eurodisco - Hi-NRG - Synthwave - NU Disco" stílusú dalok játszhatnak az idei év felhozatalából.
    A saját listámat későbbre terveztem,de éppen azért raktam már ma fel,hogy lássátok,én is a szabályokon belül maradtam.
    Ha ezt a néhány kérést nem tartjátok be,azzal az összesítést bonyolítjátok meg.

    Remélem nem vettem el senki kedvét a szavazástól,ettől a remek játéktól, kérem azokat a kedves tagokat akik az előző voksolásban is részt vettek,tegyék meg újra,nagyon jó dalok voltak idén is a felhozatalban.

    Köszönöm!

  • allada67
    #34156
    Ez már a csak 2020-as zenék listája, készíthetem az újabb táblázatot. De....a #34114 hsz-t beszéljük, beszéljétek át,
    ne kelljen annyiszor javítgatnom. Este lehet már én is kirakom a 2020-asom,hátha van benne még kérdőjeles. Jelezzétek, köszi.
    A 2010-2019. már jól áll, de arról hamarosan Reynaud nyilatkozik.
  • reynaud #34155





    1. Italoconnection ‎– Nightride

    2. Purple Disco Machine & Sophie And The Giants ‎– Hypnotized

    3. Magic System D.J. – Beautiful Night

    4. Synergic Silence feat. Fred Ventura ‎– You're So Fine

    5. Fred Ventura and Eddy Mi Ami ‎– A New Tomorrow (Italoconnection Remix)

    6. Grant Miller ‎– One Day

    7. Mflex Sounds – Dream Your Life

    8. Lucca Leeloo – All I Ever Wanted

    9. Marcos Rodriguez feat. Keneida ‎– In This World (Italoconnection Remix)

    10. Tom Garrow ‎– Be My Girl (Maxi Version) 2020

    11. Mirko Hirsch ‎– Pandora's Box 2020

    12. Francesca Gastaldi ‎– What's In The Night

    13. Miko Mission ‎– Do You Wanna Dance

    14. Mirko Hirsch – Angel In White

    15. Tom Garrow ‎– One More Night (Maxi Version)

    16. Peter Wilson ‎– Goodbye (Italoconnection Extended Play) 2020

    17. Split Mirrors ‎– Dangerous Game ( Italo Disco Extended Version)

    18. Savage ‎– Lonely Night (R-B-X Extended Version)

    19. Bunny X feat. Ksmtk – Midnight Tensions

    20. Francesca feat. Am 1984 ‎– Empty Dreams



  • reynaud #34154


    MISTER LONELY - DREAMS COME TRUE (The 1st Album) bandcamp
  • reynaud #34153


    Encore PBH137 (Free DL) bandcamp

    Ünnepi ajándék a kiadótól , track 2 : "ECC vs Janousek - Time (Pop Mix)" ez egy jó dal.
  • cucurbia
    #34152
  • AeroCool
    #34151
    SIBERIAN HEAT - NEVER SAY NEVER
  • reynaud #34150
    Hurrá!
    Thanks.
  • wmallas
    #34149
    Mehet természetesen a True,,ha az van jobb pozicíóban...
  • reynaud #34148
    Visszapörgetem egy korábbi ajánlatom,ami akkor még nem volt beszerezhető,most már igen.
    Erre a tetszési index nálam 10-es skálán ,a maximum tízes!
    #33206
  • reynaud #34147
    Am Tierpark - Don't Tell Me



    Beszerzés:
    Am Tierpark - Kings of Failure album (bandcamp)
  • reynaud #34146
    Peter Wilson,feldobott egy harmadik sample-t is. :)

    Peter Wilson - Forever Can Start Tonight (3rd preview) YouTube link
  • reynaud #34145
    #33951

    Ránézve a listákra,a Retronic Voice albumáról,mindenki más dalt favorizált.
    "True" ami ugyebár az album utáni daluk,lehetne a legmagasabb pozícióban,ha rábólintanál,mert extra bónusz pontokat is kapna ,a dobogós helyezésekért.
    Volt hsz váltásunk a digitális kiadványaikról is,egyetértettünk abban hogy azok is nagyon jók.
    Lehet a "True" vagy inkább #33970 "Feel the Night" ?
  • reynaud #34144
    Szia,

    Bár tegnap ezt a szavazást lezártuk,írtam privát Alladának,hogy a te listádat még vegye számításba.
    Köszönöm hogy te is részt vettél,veszel a szavazásban.
    Kellemes ünnepeket Neked is!
  • reynaud #34143

    Oké,köszi!
  • allacska
    #34142
    Üdv mindenkinek ! Megszületett a Mission Impossible, mert ez tényleg az ...... tudtam volna még 100-at hozzáírni .... Az első 5 dal fix, de a többi között nincs különbség, 6-25-ig mindegyik lehet 6. és 25. is. Boldog karácsonyt kívánok Nektek kedves tagok és az egész családotoknak :) Maradjatok egészségesek - : ) Sziasztok Attila

    1. Miko Mission - Let it be love (GINO MIX)
    2. Grant Miller - One Day (NRG Boy Extended Edit)
    3. Carino Cat – Banda Di Baffi
    4. Italobox - My dream (Extended Version)
    5. Stockholm Nightlife - It's Happening Again ( Flemming Dalum Remix )
    6. Albert One - Face To Face (Extended Edit )
    7. Fred Ventura - Don't Give Up (Italoconnection Mix)
    8. Split mirrors - The right time (digimax remix)
    9. Amaya - I Never Said This Before (Vocal Version)
    10. Ken Scott - The Cat (Italoconnection Re-Edit)
    11. Jaco - Hey Operator (Run Version by Mirko Hirsch)
    12. Carino Cat — The Carino Crew, Featuring Fred Ventura
    13. Italove - Follow Me to Mexico (Extended Version)
    14. Lenroy - Do you (extended Version )
    15. Rick de Moore - It's Love (Maxi Version)
    16. Knight$ - Hijack My Heart (Also Playable Mono Remix)
    17. Miko Mission - Do You Wanna Dance ( Extended )
    18. Miko Mission - Universal Feeling (Extended Remix)
    19. Mention - Many Times (with Miko Mission)
    20. Italove - L'Amour (Extended Version )
    21. Atelier Folie - Leave Me Alone (Italoconnection Remix)
    22. Brian Ice - Fly With Me ( Extended )
    23. Mention - No Changes ( Extended )
    24. Jock Hattle - All for one ( Extended )
    25. Mirko Hirsch - Pandora's Box 2020
  • jba123 #34141
    Köszönöm!
    The Years (Go By) (Eddy Mi Ami Remix) amire gondoltam.
  • cucurbia
    #34140
    Hát "általában" nekem is.
    "Általában" csak akkor szoktam ide kérést kiirni,ha más csatornán már falakba ütköztem.
    Ezért irtam,hogy nem igen/nem válaszra vagyok kiváncsi.
  • reynaud #34139
    Saját példámból kiindulva ,az hogy zenei vonalon nem válaszol a megkeresett személy,ritka mint a fehér holló.
    Lemezkiadók vezéreitől ,producereken át,az előadókig ,nagy általánosságban néhány nap alatt válaszolnak,sőt örülnek,megköszönik az érdeklődést.
    Persze biztosan akadnak kivételek.
  • reynaud #34138
    Lett volna hiányérzetem ha te nem csatlakoztál volna a szavazáshoz.
    Kimondhatom,ennyi szavazattal elégedett vagyok,ezekből a listákból egy remek összesített rangsorolást lehet készíteni.
    Köszönöm mindenkinek,és folyt .köv az idei év dalaival,mely listával van egy extra tervem,melyre majd visszatérek,ha megvalósulhat.
  • cucurbia
    #34137
    hát eddig nem is válaszolt,annyira megosztó?
  • ItaloMucsacso70
    #34136
    Privátban írsz neki , bár készülj fel hogy elég megosztó személyiség még a lengyelek körében is.
  • cucurbia
    #34135
    A bandcamp és más hasonló kiadói megosztóoldalakon már kerestem,minden van, de ez nem.
  • ItaloMucsacso70
    #34134
    Tudod a módját az ilyen zenék beszerzésének.
    Minden infó adott hozzá!
  • allada67
    #34133
    Oké, megy majd a privát üzenet. Legkésőbb dec. 22-én délig szeretném átküldeni. Holnap még meló van, így nem merem holnapra, tutira ígérni.
  • AeroCool
    #34132
    Vinyl Top 20 by Aero Cool 2010-2020
    ---------------------------------------------------

    1.Ryan Paris - I Wanna Love You Once Again 2010
    2.Andy Romano - Run To Love 2010
    3.Alba feat. Fred Ventura - Without You 2011
    4.Antilles - Friendly Fire 2011
    5.Ryan Paris - Parisienne Girl (80's Remix) 2012
    6.Magic System D.J. - Inside 2012
    7.TQ - Let's Go To Tokyo 2013
    8.Lenroy - Do You 2013
    9.Miko Mission - Universal Feeling 2014
    10.Italobox / Energy Voice - Italo Forever 2014
    11.Night In Wales - Dancing 2015
    12.Rofo - Summer Love 2015
    13.Italove - Heading For The Sun 2016
    14.Energy Voice - The Radio Star 2016
    15.Tobias Bernstrup - Utopia 2017
    16.Cliff Wedge - Angel Eyes 2017
    17.Gianni Durante - Queen Of The Night 2018
    18.Rick De Moore - It's Love 2018
    19.Joy Peters - Winter In My Heart 2019
    20.Marcos Rodriguez Feat. Keneida - In This World (Remixes) 2020
  • ItaloMucsacso70
    #34131
    Tökéletes választás!
  • cucurbia
    #34130
    ez valakinek lossless?Laserlight

    Persze nem igen/nem választ kérek,hanem aki el is tudja küldeni.
    Köszönöm.
  • reynaud #34129
    Béla!!!
    Ezért szorgalmaztam hogy szavazz ....
    Annyit ha szabad megjegyeznem,ez a lista,véleményem,saját megítélésem, ízlésem szerint, kitűnő zenei ízlésről árulkodik,ugyebár én sok rádióban való vendégszereplésed meghallgattam,felvételről is,így aztán képben vagyok,voltam!
    14 dalt a listádról egy Top 50-re én is felírnék.
    Köszönöm.
    Örülök hogy csatlakoztál.
  • reynaud #34128
    Amíg én vezénylem le ezt a játékot,szavazást ,hozzáteszem gyorsan a te segítségeddel ,addig lesznek szabályok.
    Lehet kikerülni,nem figyelembe venni,azt a tényleg csak néhányat,de nem érdemes,mert miután az alappontozást megkapom tőled,én átfogom nézni az összes dalt,és azon zenéket melyek nem beszerezhetők hivatalosan,törölni fogom,,így ugyebár egy hivatalosan kiadott zenétől vesz el egy helyezést,aki fütyül a szabályokra,nem teszem szóvá,mert nem akarok ebből feszkót, viszont felajánlom ha valamely dal kétes,itt vagyok,figyelek ,nagyon szívesen segítek,kérdezzetek.
    Allada,arra kérlek minden dalt ami a listákra került vegyél figyelembe,és a megbeszéltek szerint pontozd.
    Az alappontozáshoz bónusz pontokat is kifogok osztani,egy bizonyos szisztéma szerint.

    DJ Adrián listája nem csak jó,hanem hasznos is a szavazás szempontjaiból,nem a dalok úgymond szórásához ,hanem javarészt, a már eddig a listákon szerepelt dalokhoz adott hozzá pontszámban.

    Én a 2020-as listával még várok,az ünnep előtti napokban,még érkezhet néhány jó dal.
    Ezt amit ma este lezárunk,majd privát ha kész leszel a pontozással,kérlek küld át,dec.24-én kint lesz a végeredmény.
    Köszönöm a pozitív hozzáállásod ,így kell ezt csinálni!
  • cucurbia
    #34127
    Megirtam,egy hosszú hozzászólást,kb egy óra alatt,majd mire elküldtem úgy eltünt az egész mint a sicc.Nem írom ujra nincs erre úőjabb egy órám de...

    1.Hiába a piszkálódás,továbbra sem volt időm idehaza zenéket keresgélni hallgatgatni,listákat összeállítgatni(halomban áll még igy is hazahozott munkám a gép mellett)
    2.Listám összeállításakor továbbra sem tudom figyelembe venni azokat a dalokat,verziókat,amelyek csak youtube-on,mp3-ban,vagy CSAK bakeliten jelentek meg(kivéve ha ezt valaki szivességből el nem küldte nekem).Így akár tetszik a dal,akár nem,számomra az nem létezik,amig nincs meg lossless,hiába van belinkelve 100x is a forumra vagy egyéb felületekre.
    3.Mint azt már irtam a gépemmel az elmult hetekben volt egy kis műszaki probléma melynek okán a 4-8 terrás vincsiket amiken a zenéket tárolom kiirás előtt,nem is látta a gépem,igy emlékezetből emlékezni régebbi dolgokra képtelenség.(most néhány napja egy videokártyacserével szerencsére orvosoltam a problémát és ujból mindenhez hozzáférek.
    4. főleg a 2020 előtti zenéim egy részét anno kiirtam lemezre,hogy adásba vihessem,ezek a zenék és lemezek viszont ömlesztve vannak,nincs katalogizálva,és fülcsihez hasonlóan,akinek szintén nincs ideje a régi,kért lemezeit megkeresni,nekem sem volt arra időm,hogy egyenként több száz lemezt végigolvasgassak,vagy főleg hallgassak,hogy mi hol van.(hogy aztán a zene mikori arra meg végképpen nem).Mivel idén adásban nem voltam,ezért 2020-asok tuti nincsenek rajtuk,azok mind vincsin maradtak.
    Így aztán jobb híján ma reggel azt a módszert választottam,hogy fogtam a már beküldött listákat,kiszórtam belőle mindazt ami sosem tetszett eddig sem,kiszórtam azokat amelyeket sosem kaptam meg sehonnan senkitől lossless,és a maradékot a youtube-on meghallgatva kiegészítve 1-2 közben eszembe ötlött szeretett felvétellel összeírtam egy listát az eddig beküldöttekből,és amik megfeleltek a 2,4.pontokba foglaltaknak azokat rangsoroltam.
    Ime:
    1. Keneida – In This World (Digimax Euro NRG Mix)
    2. Joy Peters - Passion Of Love
    3. Peter Wilson - Tell Me The Truth (Matt Pop's Nothing But The Truth Mix)
    4. Andermay - En Blanco (Italoconnection Remix)
    5. Franck Choppin – Pain In My Hear
    6. Mode One:I Still Love You (feat. Lian Ross)
    7. Split Mirrors ‎– The Right Time (Digimax Remix)
    8. Spacehawk - Millennium
    9. Tom Garrow - Come Back!
    10. Kristian Conde - 80s Come Back To Us(new mix)
    11. Paul Parker : The Man That Fell to Earth
    12. On! - Magnetical Samba
    13. Victor Ark Feat. Mr. Konrad - Loving Me(NU Disco Remix)
    14. Parralox - Change of Heart (Italoconnection Remix)
    15. Ross Alexander – Together In Electric Dreams (Matt Pop Love Muscle Mix)
    16. Nicki French-Raise Your Voice (Sakgra remix)
    17. Albert One – Stay
    18. Retronic Voice - True (Extended)
    19. Michael Oakley - Left Behind
    20. Maxthor-Hunters

    Ami a 2020-ast illeti arra végképpen nem teszek igéretet.Egyrészt továbbra sem lett több időm erre,másrészt idén szó szót ne érjen de nekem nagyon kevés olyan zene volt ami igazából tetszett volna,az idén itt belinkelt dalok kétharmadát első hallgatás után kukáztam ki,ami meg mégis megmaradt bennem,annak csak kis része van meg lossless,mivel vagy csak bakeliten jelent meg és senkitől sem kaptam meg,vagy nem találtam szabadon hozzáférhető formában.( a youtube-on,soundcloudun belinkelt dolgokkal meg nem foglalkozom).
    Igazábol ebben az évben jobbára inkább a régebbi zenéket kerestem(hetvenes vége,nyolcvanas,kilencvenes eleje)inkább közepe sikerrel,mert ebben még kevesebb segítség van,ezeket talán még nehezebb beszerezni,mint a maiakat,és ami azt illeti,ha volt zene amit sokat hallgattam idén,és nagyon tetszett azok ebbe a régebbi kategoriába estek,és nem a 2020-ba.
    Majd meglátom,ha lesz időm körülnézek a vincsiken és meglátom találok-e rajta legalább 10-20 maradandót,ami meg is van nekem és nem csak itt belinkelve hallottam idén.
    Igéretet nem teszek.
  • wagner70
    #34126
    Köszi a linket!
    Látom ez pár napja jelent meg. Van olyan hely is ahol meg lehet venni lossless minőségben?
    Ha már "digital edition".
  • allada67
    #34125
    AeroCool, Cucurbia, allacska, gyula71 és bárki, akinek vannak nagy kedvencei 2010-től.!!! Estig még jöhetnek a listák. Köszönet.
  • wmallas
    #34124
    És még azt sem lehet tudni hogy a jogokat nem adta-e el..Orosz vagy tán Magyar vonalra gondolászok,,,Azért gondolom nem lesz probléma értékesítenie a 100 példányt.A zenei anyag biztos hogy kitűnő,,az ár az már nem annyira.A minőségi dolgokat most nem is firtatnám,ki lett vesézve itt már sokszor
  • allada67
    #34123
    Rendben, Adriánét akkor fel is viszem a nagy listára, és jba123 listája is feldolgozható a 11 db új remixes Fred Ventura-The Years(Go By)-ra
    meg ha meg jön a kiválasztás, hamar oda lehet írni utólag is.
    Az alábbi néhány hsz-hez csak annyit,hogy lehet mindenki egy kicsit a saját véleményét tartja ésszerűnek a szavazások kapcsán.
    De nehéz mindenkinek a kedvében járni, úgy hogy alap szabályok azért legyenek.
    Ha egy két zene nem oké, hamar javítod még nekem is, így ez sem lehet kifogás. Remélem jövőre is listázunk újra.
  • ItaloMucsacso70
    #34122
    Sanya !
    Tom nem egy olcsó gyerek azt tudjuk.
    Ez az album tökéletes de egy CD-ért 17000 Ft!!!!! , hát.......
    És még a rizikó faktor hogy mennyi mp3-t tartalmaz vajon?
  • becauseIsaid
    #34121
    Nem akarok nagyon beleugatni, mert időm nekem sincs listát írni csak olvasgatok és a vita kapcsán jutott eszembe hogy azért szabályok mégiscsak jó ha vannak
    Más példával ott van a közlekedés, szabályok vannak, hogy ne legyen káosz. Ha az van h nem érdekel, nem tartom be, mert nekem máshogy tetszik, akkor van az, hogy vannak olyan barmok akik szembejönnek az autópályán. Akiknek nem tetszik a szabály, annak nem kötelező a részvétel. A közlekedésben meg is büntetik

    A társadalom így múkodik, bár egyre inkább már nem.