40071
NEW ITALO DISCO & Hi-NRG - SYNTHWAVE - NEW RETRO WAVE - NU-DISCO


banner


  • cucurbia
    #34200
    Mivel én még nem kezdtem hozzá,és mint irtam kicsi a választékom,nekem ez a verzió tuti benne lesz a listámba.
    Tipikus éjszakai zene,ahogy az ilyeneket szoktam jellemezni.
  • cucurbia
    #34199
    fiúkák???
    Fülcsit már meg sem akarják merényelni,ahogy a tanúban mondanák az esetet.
  • wmallas
    #34198
    Hello fiúkák...Meggyártottam én is a 2020-as listámat.Annyit fűznék hozzá,hogy a játékszabályok végett olyan zenéket hanyagoltam(Mextazuma,Alexander Pierce,,Hugo Bogarin)akik 1-1 dallal biztos hogy listán lennének.Legjobban Hugo Bogarin Feat.Chiko Mix- Despertar muzsikát sajnálom, mert az idén az nálam atomjaira vert mindent...Remélem a kiadók látnak majd benn fantáziát és kidobják valamilyen formában...Na tehát
    1.Michael Scheickl ‎– Russian girl (maxi version)
    2.Magic System D.J. - Beautiful Night
    3.Marcos Rodriguez Feat. Keneida - In This World (Italoconnection Remix)
    4.Knight$ - Hijack My Heart (Also Playable Mono Remix)
    5.Mirko Hirsch - Angel In White
    6.Heaven 42-Hotel La luna
    7.Savage - I Love You
    8.Limit Eccitation-In The Dark (Also Playable Mono Rework
    9.Grant Miller - One Day
    10.AlimkhanOV A. - Right Time
    11.Italoconnection ‎– Nightride
    12.
    Bad Boys Blue, Tom Hooker & Scarlett - With Our Love (Vintage Club Mix
    13.Purple Disco Machine & Sophie And The Giants - Hypnotized
    14.The Secret-Melody
    15.Savage - Lonely Night
    16.Ken Laszlo - Hey Operator (Mirko Hirsch Bootleg Mix)
    17.Piston Damp - Something In Me (Technomancer Remix)
    18.Lucca Leeloo – All I Ever Wanted
    19.Fred Ventura and Eddy Mi Ami - A New Tomorrow (Italoconnection Remix)
    20.Paul Rein-Deep in The Night
  • cucurbia
    #34197
    Az I/7 akkora lopkovic hogy a fal adja a másikat:)))
  • ItaloMucsacso70
    #34196
    A hármas az sok embernél nem az. De én azt levélben kaptam.
  • reynaud #34195
    Á dehogy,éppen ellenkezőleg,kedves ,udvarias levélben válaszolt a kérdésemre.
    Az infó amit írt,egyelőre nem publikus,csak ennyi.
  • reynaud #34194
    Hibátlan!
    Köszönöm !!!

    Békés,boldog karácsonyi ünnepeket kívánok Neked!
  • cucurbia
    #34193
    nekem nem az a kedvencem a 3-asról de azt látom hogy nálam talán a 7. az első lossless.
    Talán végigfakkolta a levelet?:))
  • reynaud #34192
    A teljes eddig kiadott részeken ,a legjobb dal a vol.3-as kiadványon van.
    Retronic Voice - 911
    Ideje volna kiadni az extended verziót.
    A producer úrnak én ezt jeleztem néhány hónapja,a válasza sajnos nem publikus.
  • cucurbia
    #34191
    na ebből amit felsoroltál van ami nekem nem lossless,majd megnézem melyik nem és megkereslek. A 3-as nálam tuti nem, pedig azon van egy kedvencem.
  • ItaloMucsacso70
    #34190
    Igen a 3.6.7.8.9.10.11.12. lossless a többivel nem is foglalkozom.
  • cucurbia
    #34189
    tegnap láttam én is,de még időm ne volt végighallgatni.
    Örömteli,hogy az utobbi néhány évet már nem csak mp3-ban adják ki.
  • ItaloMucsacso70
    #34188
    És Karácsonyra időzítve egy hatalmas ajándék !

    Rajta a számomra legnagyobb zene elképesztő jó verziójával.
    Ha most írnám a listámat már fel is ugorna az első ötbe az biztos.

    Retronic Voice - Bessinia (MarcelDeVan - Maxi Version 2020)

  • djani75
    #34187
    New Italo Top 20 2020 by djani

    1. Fred Ventura and Eddy Mi Ami ‎– A New Tomorrow (Italoconnection Remix)
    2. Synergic Silence Feat’ Fred Ventura – You’re So Fine (Italoconnection Remix)
    3. Torrevado - Living in the Shuttle 2020
    4. Mirko Hirsch - Pandora's Box 2020 Remix
    5. 1984- 1984 (In Stylish Hair, We Were Sharp Dressed Men) Italoconnection remix
    6. Otto One – My Game
    7. Yuhniversia - Night In The City
    8. Lucca Leeloo – Omnipresent
    9. Decameron - Just A Little Dance (Original Version)
    10. Francesca Gastaldi - Endless Possibilities
    11. Francesca Gastaldi ‎– What's In The Night
    12. Stockholm Nightlife - It's Happening Again
    13. Miko Mission - Do You Wanna Dance
    14. Ross Alexander - I Love My Radio (Matt Pop Edit )
    15. Boytronic - You Can't Get Fooled By Love (Flemming Dalum Remix)
    16. Gianni Durante - My Heart Is On Fire (Special Extended Version)
    17. Alex Rossi – Faccia A Faccia ( Italoconnection Remix)
    18. Purple Disco Machine – Exotica
    19. Frankie Goes To Hollywood - The Power Of Love (Steve Franklin Remix)
    20. Savage – I love You


    és végül de nem utolsó sorban Boldog Karácsonyt Mindenkinek !
  • gyula1971
    #34186
    Ryvon Feat. Annabel - Fade Out The Lights (Italoconnection Remix)
  • reynaud #34185
    Maradhat a listán.
    Nicolas egyik dalának beszerezhetőségére anno rákérdeztem én is,az official oldalára irányított,de én nem regisztráltam.
    Ezért írtam ezt , #34173

    Köszi a jelzést.
  • ItaloMucsacso70
    #34184
    Nicolas dala a saját oldalán a privát szekcióban letölthető lossless-ben szóval csak ne dobd ki!
    Az más kérdés hogy jelenleg egyik szekció sem aktív.
    Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2020.12.23. 17:18:39
  • reynaud #34183
    Örülök hogy nincs belőle sértődés,köszönöm a megértést.
    Italo4ever dallal kapcsolatban ha valaki tud infót,szóljon,én is kedvelem néhány dalát,erre nekem is szükségem volna,lossless minőségben.
    Italo4ever Feat.Sehya - Worth fighting for (Extended) (2020) soundcloud
  • reynaud #34182
    Ez jó kérdés!
    Falco igen,róla megfeledkeztem.
    Ezek, vegyes (német-angol) és a sok jó közt, szerintem a legnagyobb zenéi.


    és korrigálnám,javítanám az előző hsz-em rossz megfogalmazását.
    Kedd ESTÉNKÉNTI műsorában,hiszen ez egy heti rendszerességgel adásba kerülő zenei összeállítás.
  • allada67
    #34181
    A Mirko verzió oké, az Italo4ever - Magic Story után még infózok,hogy honnan is jött hozzám, 20000Hz minőségben.
    Ha nem jutunk előre vele, kidobjuk, és marad 19 zene. A helyére meg mindenki egy helyet lép előre.
  • cucurbia
    #34180
    és az EAV vagy Falco??
  • reynaud #34179
    Én imádom a francia nyelvű zenéket,és a 80s évekből, francia italo-disco előadókat,formációkat is.
    s ha már rádiózás,én manapság már csak egyetlen rádiót tartok arra érdemesnek hogy ráhangolódjak,hallgassam ,ez a "Disco Diamond Rádió" s hogy nem a levegőbe beszélek,tehát tényleg hallgatom ha tudok időt szánni rá,Wind fórumtárs ,kedd esti műsorában,rendszeresen játszik francia nyelvű italo zenéket,így nyilván a francia előadók,formációk is érintve vannak.

    A német nyelvet én nagyon jól beszélem,viszont nem igazán kedvelem az ezen a nyelven énekelt dalokat,a kivétel erősíti a szabályt,NENA dalai azok,pld a 99 lufi,sokkal jobban tetszik a német nyelvű verzióban.
  • cucurbia
    #34178
    Röviden reagálok,

    1.mint azt többen tudják nagyon tudok sokat beszélni,ez valahol hiba valahol előny,kiki döntse el.(persze irásban nehezebb a sok pötyögéstől mindig benne marad valami helyesírási hiba,vagy rossz fogalmazás)

    2.Ami a zenei ízlést illeti,valóban én például személy szerint nem rajongok a rock'n' roll-ért vagy pl.a Beatlesért, de a rap vagy a techno sem az esetem,DE!!! ha ez illik valahova vagy ennek vagy annak a dalnak van szerepe egy műsorfolyamban akkor azt eddig és azután is szívesen beszerkesztettem.És ez még nyelvtől sem függ.Nem akarok megbántani senkit de mi anno német vagy francia nyelvű dalokat is adtunk adásba ehhez képest manapság ha egy ilyet viszek vagy szeretnék úgy menekülnek tőle,mint a tűztől,pedig mennyi jót találtam ezek között is(Maué szerzeményeinek egyharmada pl.német nyelvű,de a franciák sem a Debut De Soirée vagy Desireless-el kezdődnek és végződnek).Mondhatnám,hogy ezt a Komjáthy mellett tanultam,de ez nem annyira igaz.Én inkább úgy látom,hogy azért tudok Komjáthysan szerkeszteni,és azért pont mellé kerültem anno,mert ebben a szerkesztési elvben egymásra találtunk anno.(B.Tóth mellett tuti nem sokáig birtam volna,de ennek más oka van,egyszer már leirtam,ki is kaptam érte)

    3.Apám december 23-án halt meg 22 éve,igy azota minden karácsony a temetőbe járással kezdődik(ma már megjártuk),de én már előtte sem szerettem.Ez sajnos nekem sosem a szeretet ünnepe volt,hanem a veszekedésé,takaritásé,zsúfolódásé,nemkívánt rokonok kötelező látogatásáról,stb.szol.Ennél én mindig jobban szerettem a névnapokat,születésnapokat nem tudom azokat mindig imádtam,és szeretem a mai napig is,de ez az évvégi két hét már régóta a halálom(nekem is Lakatos Márkként jó lenne elhúznom Zanzibárra)

    4.Engem a covid(persze amig el nem kapom) nem annyira viselt meg,azon kivül hogy ezt a maszkot viselni kell,meg bizonyos szolgáltatások nehezebben érhetők el nem igazán változott meg az életem amióta ez az új életrend van.Mivel mindenhova bicajjal járok évek óta így a napi közlekedésben sem kell érintkeznem a "köznéppel".:))

    5.OK nem válok meg,de attól sajnos még igaz hogy amit lehet ma már inkább elkérem attól aki megveszi(vagy letöltöm,ha olyan lehetőség is van,és nem csak streemelni engedik vagy mp3-ként),,és csak nagyon ritkán veszek újakat fizikailag is meg,mert gyakorlatilag most már tényleg csak a sufniba tudnék uj hanghordozókat tárolni ez meg ugye nekik a legrosszabb tárolási hely marad.Így most én is rákaptam a vincsikre kb másfél éve.

    Neked is kellemes ünnepeket!!(és turkáld lassan a szekrényt!)
  • fülcsimanó2
    #34177
    Huhhh..

    Ezt hogy tudtad így összehozni egy szuszra?

    Komoly teljesítmény volt elolvasnom.

    3 gondolatodra reagálnék, s idézni fogom:

    "a jó zenei szerkesztő nem az izlését viszi bele a műsoraiba mert az sosem lesz jó"

    tökéletesen egyetértek, bár nem baj, ha a közönség és a műsorvezető ízlése találkozik, lásd Komjáthy Gyuri bácsi, és ne lásd B.Tóth László, akinél én néhányszor eldobtam a fakanalat.... s a mostani műsoroin is eldobom....

    Amúgy tökéletesen igazad van, jó műsorvezető az nem saját magából indul ki, én se ezt tenném.

    "mivel én nem szeretem a karácsonyt és most 3 napig be leszek zárva a lakásba"
    Ne tedd, hogy nem szereted a karácsonyt, még e rendkívüli körülmények közepette se. Ez a legjobb időszaka az évnek. Miért nem?
    Gyermekként persze a legjobb, de most is találjunk benne örömet, bár iszonyú sok melóval, rohangálással jár, de azért jó!!!

    "Nekem még kb 12 évem van a nyugdijig,bár őszinte leszek akkorra szerintem megválok a lemezeimtől"
    Na ezt felejtsd el, de gyorsan, amit az ember egy élet munkájával összegyűjtött, s kidobja, na annál nagyobb butaság nincsen, én minden egyes zenei beszerzésemhez ragaszkodom, ami itt van, mindegy hogy fizikális-e vagy sem, de egykor fontos volt és jó érzéssel tölt el, hogy megvan.

    Kellemes Ünnepeket!!!!

  • reynaud #34176
    Köszönöm!
    Esetedben ,jó hogy 25 dalt vettél fel a listádra,azokat tudom cserélni melyeket a szabályok szerint törölnöm kell.

    Kellemes ünnepeket kívánok!
  • reynaud #34175
    Szia,

    Köszi a listát,nagyra értékelem az újbóli részvételt.
    Sajnos ebben a rangsorolásodban,,az alábbi dalok régebbiek,nem idei zenék.
    5. Mike Kremlin - The Years (Go By) (Flemming Dalum Remix)
    15. Vanello & Steven Kimber - Digital Love (Matt Pop Remix)
    16. Vincent International Feat. Stylove - Colder Than Ice
    17. DigItalo - Time To Love (Russian Version)

    Mextazuma hivatalos kiadványai ,amikre lehet szavazni,van egy vinyl kiadvány is ,de belelapozva a mexikói srác face oldalába,konkrétan egy db bejegyzést sem találtam a korongról,ez valamiről árulkodik.
    bancamp link

    Nem muszáj korrigálni a listád,maradhat így az idei dalokat tudom használni az összesítésnél.
  • reynaud #34174
    " Ezt most inkább nem kommentálom, pedig tudnék rá mit írni.

    Rain haver!
    Az egyik legjobb emberi tulajdonságnak tartom ha valaki képes engedni a feltételezett igazából a másik javára,egy magyar fórumon,az hatványozottan előnyös,ha nem állunk bele egy vitába,főleg egy ilyen apróságon.
    Köszönöm,és tényleg kerüljük a feszkót.

    Mike új mesterművéről leírtál minden lényegeset,én most csendben maradok!

    Apropó " Mflex Sounds - Hymn of Love"
    Most indult egy új szavazás a 2020-as dalokból,ha egy rangsorolásban első helyre raknád e zenét,semmiről nem vagy még lemaradva.
    Ha van hozzá kedved,egy kis időt is tudsz szakítani rá,írj egy listát ,nem muszáj 20 dalt,egyetlen kérésem van 2020-as azaz idei dalokat vegyél figyelembe.
    Ha így ezt most nem vállalod be,akkor én akár mondhatom azt hogy csak duma részedről,és többet szóba se állok veled.
    Komolyra fordítva,lehet,benne van a pakliban hogy kapok egy olyan listát,ami még a szabályoknak is megfelel,ha nem,akkor is használható az összesítésnél,mint egyébként mindenkié.

    Békés, boldog karácsonyt kívánok !
  • reynaud #34173
    "Hey Operator" maradhat a listákon,de én majd átcserélem Mirko hangjára.
    A másik dal kapcsán,ha Nicolas ,hivatalos oldalán ez elérhető,letölthető,játsszon a listákon is.
  • Sipi68
    #34172
    Boldog Karácsonyt mindenkinek!
  • allacska
    #34171
    Megszülettem, még1szer Boldog Karácsonyt Mindenkinek :)

    1. Grant Miller - One Day (Italo Disco Radio Remix)
    2. Tom Garrow - One More Night (Maxi Version)
    2. Stockholm Nightlife - It's Happening Again ( Flemming Dalum Remix )
    3. Miko Mission - Do You Wanna Dance
    5. Piston Damp - Something In Me (Technomancer Remix)
    6. KEN LASZLO - Hey Operator (Mirko Hirsch Bootleg Mix)
    7. Mirko Hirsch - Pandoras box 2020
    8. Dyva - Wicked Witch (Electro Potato Remix)
    9. Synergic Silence feat Fred Ventura - You're so Fine (Italoconnection Remix)
    10. Savage - Italodisco (Flemming Dalum Remix)
    11. Knight$ - Hijack My Heart (Also Playable Mono Remix)
    12. Marcos Rodriguez Feat. Keneida - In This World (Italoconnection Remix)
    13. Kissing The Kiss - Run Stop (Flemming Dalum Remix)
    14. Leaderboard feat Intellivision - All Systems Go! (Cliff Wedge Remix)
    15. State Of Art - Rhythm Of Love (Modo Remix)
    16. Tam Harrow (Feat.Tom Hooker) - Love is so nice (Samir Durguti Mix)
    17. Bad kingdom - The Reason (Abe X Extended Version)
    18. Kim Petras - Wrong Turn (Mextazuma Remix)
    19. Alden Tyrell feat Fred Ventura – Tba (UNRELEASED)
    20. AlimkhanOV A. - Come Back (extended)
    21. Italo4ever - Magic Story (Space version)
    22. Tony - Our Story (Electro Potato Re-recorded Version)
    23. Fred Ventura and Eddy Mi Ami - A New Tomorrow (Italoconnection Remix)
    24. Mono Band - Ghost Town (Flemming Dalum Remix)
    25. Bunny X - Revolving Doors (Glitterati Remix)


  • cucurbia
    #34170
    Pedig valóban igy van,ezért inkább idén régebbi zenéket probáltam beszerezni,ha vettem is idén cd-ket azon mind régiek voltak.
    Nos továbbra is tartom magam ahhoz,hogy amit nem sikerült lossless beszereznem,azokat nem veszem figyelembe a listámon,youtube zenéket ritkán hallgatok,arra végképp nincs időm,csak ha itt van a vincsimen a zene pl.munka közben állandóan zene megy,meg is szolnak amiatt,hogy állandóan rajta a fülhallgató itthon, stb.
    Beszerzés?Nos való igaz aktiv rádiós koromban nem igazán foglalkoztam azzal,hogy a zene "nekem tetszen" azt a hetente beérkező 15-20 cd-t és 50-60 maxit és ugyanennyi kislemezt nem az alapján kellett rögziteni hogy nekem tetszen,amióta magamnak gyüjtögetek már jobban van lehetőség válogatni.(beszerzési anyagi vonzatáról nem is beszélve,ég és föld) .Ami pedig a beszerzést illeti bakeliteket továbbra sem veszek nincs értelme mivel nem tudom lejátszani,igy ha valami csak azon jelent meg akkor az számomra kiesik.Persze igazad van ha valakinek megvan elküldhetné,de most mindenféle személyeskedés nélkül amig néhány évvel ezelőtt ha kértem valamit akkor általában megkaptam,manapság viszont vagy válasz sincs, vagy az,hogy még nem tudja küldeni mert nincs kijátszva,nem jelent meg,megvehetem magam is 30-40 dollárét bakeliten itt meg ott(nem kivánt törlendő)stb.,de már megbocsásson bárki minek vegyek irreális aranyáron olyan terméket amit használni nem tudok.(internetes lemezkereskedésben beszerzéssel is besegitek,igy nagyjábol látom,hogy milyen elvetemült termék és főleg postaárakkal operálnak mostanában a tengerentulon,de lassan már a németek is emelni kezdenek).Szerencsés esetben van ami digitális platformon is megjelenik,feltéve hogy én is meg tudom venni mert egyre több esetben tapasztalom azt,hogy valamit bárki megvehet a világon,de ha én akarom, jelzik,hogy a szolgáltatás Magyarországra nem elérhető(vagy pl. a discogson hozzánk nem szállit),vagy éppen az hogy a digitális változatokban csak pont az a verzio nem elérhető,ami csak a fizikai kiadványon jelent meg,és ami nekem kellene mert tetszik(ld.Energise rec kiadványok).Szerintem ezekre mindenki tud példákat.
    Szóvak egy szó mint száz,nagyon örülök,ha valaki segít az ilyen számomra valamiért elérhetetlen dalok beszerzésében ha kérem,meg is köszönöm,amit saját csatornáimon keresztül meg tudok szerezni,azt ugyis megteszem és csak akkor szoktam kérni itt valamit ha az már nem ment.(és ilyenkor az előbb felsorolt válaszokkal nem tudok mit kezdeni,már elnézést).Tudnék mondani 4-5 olyan zenét is amit már megjelenésekor is,majd évek óra kértem itt fentlévő tagoktol,de mindig az volt a válasz hogy nem kaphatom meg...szóval lehet hogy a Te kapcsolataid jobbak,én megelégszem egyenlőre azzal amihez igy vagy úgy hozzájuthattam,és ebből próbálom a listámat összeállitani akár az évtized akár az idei évben szerzett zenékből.(és sajnos továbbra is hiába nézegetem a listáitokat nekem sok remix vagy dal tök ismeretlen sosem hallottam, senkitől nem kaptam meg,vagy nem is hallottam eddig róla,és igy nem is kérhettem,vagy csak egyszerűen nem tetszik,van ez igy én mindig is ízléstelen voltam,sőt anno az a mondás járta(szerintem helyesen),hogy a jó zenei szerkesztő nem az izlését viszi bele a műsoraiba mert az sosem lesz jó.Sajnos tapasztalataim alapján ezt kevesen tartják be,aztán tudjuk miket hallunk itt-ott).Szóval én büszke vagyok az "ízléstelenségemre",még ha ez manapság már avitt tulajdonság is.
    Igérem mivel én nem szeretem a karácsonyt és most 3 napig be leszek zárva a lakásba elkezdem majd visszanézni az idén a forumra posztolt dalokat és azok közül,amelyeket ezekből meg is sikerült kapnom valahonnan megprobálok kiválogatni egy listára valót.Lehet hogy tényleg összejön egy 20 as listára való,majd igyekszem,de sajnos arra határozottan emlékszem,hogy mig 2018 van vagy 2019 ben ömlöttek hozzám az olyan felvételek,amelyek tetszettek,és a mai napig maradandóan játszom,hallgatom őket,idén a sok belinkelt dal közül nagyon kevés tudta átlépni izléstelenségem határát,vagy ha mégis,akkor sehonnan sem kaptam meg, így eleve nem is fog addig a listámon szerepelni.
    Nekem még kb 12 évem van a nyugdijig,bár őszinte leszek akkorra szerintem megválok a lemezeimtől,évek óta azért nem is vásárolgatok annyira vehemensen mert már a meglévők elhelyezése is napi probléma,de valahogy sosincs szivem megválni tőlük.Elkezdtem én is a vincsire gyűjtést mint sokan(persze ha közbe nem szól egy vincsikrach,mint 2016 nyarán amikor az összes előtte 2-3 évig vincsire mentett zene,film és dokumentumom egyik percről a másikra a mai napig elérhetetlen lett).
    De az ember mindig újrakezdi megpróbál felállni.Aztán ha ebben talál segítőket akkor jó,ha nem akkor marad ez az állapot ami most is van.

  • rain70 #34169
    Ezt most inkább nem kommentálom, pedig tudnék rá mit írni. Így viszont tőlem és privátban beszéltem írtak által, 4 ember esett ki még, aki írt volna listát.
    Mindegy...
    Békés boldog karácsonyt mindenkinek és hát ki más, mint a földönkívüli banda kihajított ez alkalommal egy olyan mesterművet, mint pl a Hymn of love (ami nálam első lett volna a listán), ezért főleg Fülcsimanónak (is) ajánlom. A videó eszméletlen szép, a dalra szavam nincs, főleg 5:12-től már azt hittem jobban nem rázhat ki a hideg libabőr, de az elhalkulás után az a...."szintlépés" akusztikus gitárok után még újra a gitár rif is elhangzik!!!!!!!!!! Egyszerűen fantasztikus, na ilyenkor aztán újra és újra kiugrik a bokorból, hogy mFlex-ék nem csak egyszerű new italo generation előadók...Ilyet senki nem tud, a dal mögött, többször meghallgatva brutálisan sok munka van. A háttérben hallható sok apró kis hang, ami együtt lélegzik a dallal, az elindulástól a lezárásig hát wow...

    Mflex Sounds - Winter Dreams (Merry Christmas Everyone)



    Utoljára szerkesztette: rain70, 2020.12.23. 07:59:19
  • jba123 #34168
    Remélem ebben sem lesz sok kivetnivaló ;)

    1. Ken Laszlo - Hey Operator (Mirko Hirsch Bootleg Mix) (Maxi Version)
    2. Purple Disco Machine & Sophie And The Giants - Hypnotized
    3. Nea - Some Say (Felix Jaehn Remix)
    4. Grant Miller - One Day (Radio Version)
    5. Mike Kremlin - The Years (Go By) (Flemming Dalum Remix)
    6. Kim Petras - Wrong Turn (Mextazuma)
    7. Maxthor - The Last Man On Earth
    8. Peter Wilson Duet With Rachel Santos - Goodbye (Euro Disco Remix)
    9. Tom Hooker And Tam Harrow - You And I
    10. Synergic Silence Feat. Fred Ventura - You're So Fine
    11. Will Armex - The Shadow (Mextazuma Remix)
    12. Yuhniversia - Space Dinosaurs
    13. Mika Ella Feat. Linda Jo Rizzo - Last 2 Girls On The Dancefloor
    14. Mirko Hirsch - Kickstart (Unreleased Digimax Demo Mix)
    15. Vanello & Steven Kimber - Digital Love (Matt Pop Remix)
    16. Vincent International Feat. Stylove - Colder Than Ice (Radio Mix)
    17. DigItalo - Time To Love (Russian Version)
    18. Savage - Italodisco
    19. Spatial Vox - Secret Room
    20. Joy Peters - Roses In Bloom
  • allada67
    #34167
    A Mirko hangján is tetszik, az alap meg ugyanaz.
    Az Italo4ever, egy jó barátomtól a youtube minőség felett. Köszi a gyors elemzést,és tanácsot.
  • allada67
    #34166
    2020. TOP 20

    01 Fred Ventura and Eddy Mi Ami - A New Tomorrow (Italoconnection Remix)
    02 AlimkhanOV A. - Right Time
    03 Mirko Hirsch - Angel In White
    04 Ken Laszlo - Hey Operator (Mirko Hirsch Bootleg Mix)
    05 Tobias Bernstrup - Private Eye (Dmt Berzerk Remix)
    06 Ryan Paris & George Aaron - Russian Ladies (High Energy Version)
    07 Mflex Sound - Dream Your Life
    08 Marcus Rodriguez feat. Keneida - In This World (Digimax Euro NRG Mix)
    09 Synergic Silence feat. Fred Ventura - You're So Fine (Italoconnection Remix)
    10 Synthesis - Last Voyage
    11 Italo4ever - Magic Story (Space Mix)
    12 Savage - Lonely Night (R-B-X Extended Version)
    13 Mflex Sound - Fast (Speed)
    14 Bad Boys Blue, Tom Hooker & Scarlett - With Our Love (Vintage Club Mix)
    15 Miko Mission - Do You Wanna Dance
    16 Mirko Hirsch - Pandora's Box 2020
    17 Tam Harrow - Your Love Is So Nice
    18 Savage - I Love You
    19 Magic System D.J. - Beautiful Night
    20 Tom Garrow - Be My Girl (Maxi Version)
  • reynaud #34165
    Én jeleztem még a listája megírása előtt hogy még ki nem adott illetve nem hivatalos remixeket ne rangsoroljatok,aki nem vette,veszi figyelembe a kérésem,azoknak a listájáról ezeket törlöm.
    Beszéld meg vele.
  • reynaud #34164
    Csatlakozom a véleményedhez, a magam részéről inkább a bőség zavarát próbáltam egy 20-as listára szűkíteni.
  • reynaud #34163
    Köszönöm Marika.

    Örülök ha tetszik a listám,sajnos további favorit,általam sokat hallgatott zenék maradtak le.
    De van ennek is egyfajta varázsa,amikor döntened kell a sok jó közül,végül melyik maradjon ,kapjon helyezést a listán.
    Érdeklődéssel várom a tiédet,és igen elvileg dec.28-ig lehet szavazni,de tudom,sejtem sok a dolgod ilyenkor,ha netán úgy alakulna hogy egy-két napot csúsznál a listáddal,majd én hozzáírom a többihez.

    Most itt ragadom meg az alkalmat ,
    Békés,boldog ünnepeket kívánok Neked!
  • allada67
    #34162
    Akkor még előtte is jöhet, mert nekem azzal sokat segítetek ha időben itt vannak, mert ahogy a 2010-2019 listák jöttek, az nagyon jó volt.
  • fülcsimanó2
    #34161
    "de nekem nagyon kevés olyan zene volt ami igazából tetszett volna,az idén"

    No, akkor vagy nagyon kevés időt töltesz zenével, vagy nagyon nehéz az ízlésednek megfelelni, mivel én legalább 100-150 zenét fel tudnék sorolni, és még alá is becsültem, ami az idén remek újdonság volt, és általam (többek által) sokat hallgatott remek zene.

    Pedig sajna én sem tudok sok időt a munka mellett a hobbimmal tölteni, a zenékkel. Bár már csak 6 év már a nyugdíjig. Na majd akkor!!!
    Amit igazán akarunk, beszerezni is lehetséges, hol pénzzel, hol digitálisan, hol kapcsolatokkal.

    A listád nagyon tetszik, én is hasonlót írnék!!!