11248
  • foxxi
    #11085
    ha nem lenne eredeti valszeg ide írtam volna... de kösz, megnézem.
  • bajgunar
    #11084
    Mikor visszalépsz, várd meg míg írja, hogy Downloading Account Data!
    Ne lépj gyorsan vissza 2xEsc-el amikor createltél egy class-t! Mert akkor nem tölti fel amit megváltoztattál!
    Vagy vedd meg eredetiben! Ha nem az!
  • foxxi
    #11083
    2 hete ez megy... unlock&buy&equip. Azóta már volt 4 szintlépés és még mindig ez megy... Gondolkodtam hogy uninstall és reinstall. De azt hagynám utóljára.
  • Fpocok
    #11082
    Unlockoltál is, vagy csak beállítottál? Mert ha unlock, akkor szerezz még párezer pontot, és akkor utána elmenti. Ha csak beállítasz, akkor szerintem a rendszer szar épp.
  • foxxi
    #11081
    Gyors kérdés. Minap játszani támadt kedvem... össze is raktam egy classt, de miután végeztem és kiléptem a karakterszerkesztésből, mindig visszarakta/ja default cuccokra... tehát semmi feloldott fegyót, cuccot nem tudok igy használni... mindig fetchting vagy mi data van.. és jön a default beállítás. Nagyon idegesítő. Valaki találkozott már ezzel, ill. mi a megoldás rá? Köszi!
  • DarkSector
    #11080
    Nem vitázom, nem BF a lényeg hanem ha megkérhetem ne vegye a szájára a konzolokat, az arcade szarság miatt nem maga a konzol a felelős és nem is azonosítható a platformmal az hogy egy termék milyenre sikerült. :)

    Ennyi, nem a cod-bf a lényeg, azt leszarom, arról bárki mondhat bármit, nem izgat.
  • pett3rson
    #11079
    hagyd, totál elvakult bf rajongó, nem érdemes fecsérelni időt rá :) egyébként is mindenkinek más a normális, szóval felesleges vitázni. Nekem is kár volt válaszolnom, de a vérem hajt :D
  • OWEN24
    #11078
    a bc2-t és a black ops-t nem lehet összehasonlítanai a BO (mint a többi cod) sokkal könnyeb játék mint a bc(és a többi bf)
  • DarkSector
    #11077
    "És még mindíg fos, és totál konzol arcade leragasztom az egeret és rohanok vakon 0 taktikával game!"

    Baromság, nem élnél sokáig, másik gémekben sincs több taktika, csak tévhit az egész.

    A másik ha azt veszem alapul hogy oké legyen igazad, akkor is baromság, mert konzolokra is lesz BF3, és akkor megtörik az elméleted a "totál konzol arcade" jelzés használatával, ami nem létezik.
    Ha valamire igaz akkor az max a "konzol" jelzés nélkül állja meg a helyét. :)
  • bajgunar
    #11076
    Miért nekem írod? Előttem már 3an , lassan egy hete BC-ről és COD-ról vitatkoznak! Nekik miért nem írod hogy van másik topic is???
    Vagy egy értelmes korrekt érthető választ?
    Jah, hígabb lett! CoD még most sem olyan, amilyet elvárna tőle az ember!
    Pedig nem egy patch jött már ki rá! És még mindíg fos, és totál konzol arcade leragasztom az egeret és rohanok vakon 0 taktikával game!
    UO óta nincs normális cod (nah jó cod4) amihez még kell skill is.
    A többit mind elbaszták! Én nem is fogom megvenni az mw3-at!
    Maradok a bf3-nál!
    Csipesz.
  • Fpocok
    #11075
    Azt nem igazán használja senki valamiért.
  • Fabio Capello
    #11074
    Van CoD vs. BF topic.
  • pett3rson
    #11073
    megnéztem, tényleg hígabb lett a fos...maradok cod-nál...
  • bajgunar
    #11072
    BC2-re 21.én jött új patch teljesen kijavították a ping hibákat! Már nincs lag! Aztán meg be lehet kalibrálni egy kis tweak-el elég faszányos grafikát játszható fps-el! (settings.ini szerkesztéssel)!
    Megbántál 2500Ft-ot? Grat! Ennyit megért! De a BO még most sem ér meg 11k-et!
    A 2 játékot meg NE hasonlítsátok össze! Nem ua! BO totál árkád, leragasztod az egeret és csak rohansz végig a pályán! (ami nincs 500m2).
    BC2 -höz taktika is kell!! Főleg haverokkal a legjobb, vagy olyan csapatba ahol vannak támogatók (medic,support,csipa,enginer) és mindenki tudja mi a dolga! Nem a fejetlen lövöldözés! Fragszerzés! Jah és ne alap-al told, menj fel ott is HC szeróra! Nah az kihívás! Nem fogsz ott rush-olni mint BO-ba esztelenül, leragasztott egérrel!
    A Zombi MOD??? Háát nem sokan tolják már! És mind (ált) vagy totál LOW, és azt sem tudja mit kell csinálni, vagy PRO (de ammo, hp csalással)!
    Alap game 2 (+1) map-ot tartalmaz ami (11k) + vedd meg a DLC-ket a plusz map-okért! (~10k)! Hogy zombizhass 4 map-on ~20k-ért??? Megéri? Úgy hogy BC2 2500k!
    Totál NEM!!! Főleg úgy, hogy mingyárt itt az MW3, meg a BF3! Akkor már inkább BC2!
    "Végre egy fasza öszinte ember aki le irja az igazat....nagyon ott vagy!!!!" ---> Mekkora igaza van!
  • strebacom
    #11071
  • OWEN24
    #11070
    Igen, a megvételén gondolkozom.
    Ha 2nél több magot igényel a játék nekem már nem lesz jó. Amúgy régen próbáltam már a tört verziót, hogy futna de csak közepesen fut 60-50fps-el.(Szerintem ez is jó)
    Intel core 2 duo 2x 2.5Ghz-s procim van ,Ati hd 5670 , 2gb RAM.
    Az mw2 fut fullHDban max beállításokkal de black ops sajna nem :/
  • pett3rson
    #11069
    most és hétvégén nem vagyok otthon vagy olyan helyzetben hogy játszak, de jövő héten dobok pár ip-t...már ha nem felejtem el :) mondjuk Én már többnyire Nuketown-on lövöldözök, mert amennyire nem tetszett az elején annyira "bejött" a végére, nem kell annyit futni, hogy enemy-be botoljak. bár ez egy kis mw2 és zombizás után iszonyat pörgős akcióba torkolott pár napja, alig tudtam követi az eseményeket :) de hamar vissza lehet szokni rá.
  • strebacom
    #11068
    Valami szervert dobj légyszi, ahol tolhatjuk a játékot, de ne az(AMI) faszzopó legyen ahol kempelmég az anyjuk is, meg ha valaki jobb akkor már csaló!!
  • pett3rson
    #11067
    általában így írok, de köszönöm az értékelést :) sajnos nem fizet egyik sem hogy dicsérjem vagy lehúzzam őket, ezek tapasztalatok :)
  • strebacom
    #11066
    Végre egy fasza öszinte ember aki le irja az igazat....nagyon ott vagy!!!!
  • pett3rson
    #11065
    ha azon gondolkozol, hogy megvedd, akkor talán már jobb ha vársz az mw3-ra, de ha érdekel a zombie-s dolog is, na meg amit eddig láttál-hallottál BO-ról megfogott akkor vedd meg nyugodtan, jobban jársz vele, mint pl Bad company-val...nekem az is megvan, olcsóért adták nemrégen, de már azt is megbántam. 100 feletti pingel nem lehet játszani vagy óriási adag nyugtatókkal max...nekem már nem pálya az :)

    igaz, ami igaz, ez a játék igényli a kettőnél több magot prociban valamint erős videókártyát (nem tudom melyik kártya jó már hozzá), memót is, de nekem 4 magos intel-el és 275GTX-el, 4GB RAM-al, nem volt gondom vele, maxon pörög és viszonylag jó netem is van hozzá, 50-60 körüli pingekkel általában. ezeket tedd mérlegre és így dönts, legfeljebb külön accra regisztrálsz és ha nem tetszik eladod később :)
  • Drephis
    #11064
    m16-ot meg ak-t sokat fogod látni singleben (lángszóró attachmentel pl)
    szal a játékban zéró a korhűség, mondhatni igazi sci-fi :D
  • OWEN24
    #11063
    Jah és m16-on van valami hangsúly a játékban?
    ( a kor két legtöbbet használt fegyverei az AK47 és az M16 voltak tudtommal)
  • OWEN24
    #11062
    igen erősségre és pontosságra értem. (Erős és pontatlan)
    És köszi!
  • pett3rson
    #11061
    erősségre érted? meg pontosság? szerintem az AK viszi megint a pálmát, kicsibe is, 47-esbe is, de a Commando pl egész jó fegyver, valamint az AUG, a FAMAS és a Galil is jól adja, ezek mind assaultok, de jó még az MPL vagy a HK-21 is. Ebben a részben kicsit jobban ballanszolták a fegyókat, de nagyon sok múlik a pingen is, mint mindig. Érdekes módon nekem a legjobb eredményem egy egylövetűs fegyóval volt, azaz nem sorozatlövővel, géppuskával vagy géppisztolyal, hanem egy pötyögtetővel, az FN FAL-al egész pontosan, steam-re is felraktam, 168 körül öltem vele, de ebben persze benne vannak a killstreak-ek is, olyan 1/3-ad arányban.
  • OWEN24
    #11060
    Köszi!
    és akad az MW2 ből ismert TAR21-hez hasonló fegyver?( nem a külsejére értem)
  • Fpocok
    #11059
    Igen.
  • OWEN24
    #11058
    A játékban szerepel valamilyen M16 vagy más 3-as lövésű fegyver?
  • Fpocok
    #11057
    Jólvan.
    Csak az előbbi kommentedben sem forrást nem adtál meg, se azt, hogy erről a játékról van szó nem írtad le.
  • strebacom
    #11056
    Tudom, de single magyarítás már van de multi nem lesz erröl van szó!!
    ITT!!
  • Fpocok
    #11055
    Ez a BO topik.
  • strebacom
    #11054
    Nagy sajnálatomra, nem lesz Multi magyarítás a játékhoz, a készítö ezt irta:
    "Igen, 100%, hogy nem lesz hozzá fordítás. Sem BC 2-höz (ahhoz már úgy is van), sem Saboteurhöz (ahhoz pedig szintén lesz, valószínűleg nemsokára). Ezután inkább a szinkronra helyezem a hangsúlyt, komolyabb feltételekkel, egyszerre viszont 88 félét nem tudok csinálni. Szóval nem feladásról van szó, mint ahogy írtad és "abbahagyós" hír sem lesz."
  • soo277
    #11053
    Eladó 1db Black Ops!!
    Ár .:privibe
  • V43 1105
    #11052
    Nem tudtad hogy ami szar, annak az isteni pénze sem elég reklám szempontból ?
  • Fpocok
    #11051
  • Fpocok
    #11050
    De jó lenne, ha azt a sok pénzt, amit marketingre költenek, költöttek volna a fejlesztésre

  • patchaou
    #11049
    Pont az ilyenek miatt cseréltem el a játékot.
  • AkAfinucsi
    #11048


    Valami ilyesmi lehetett :D
  • Sponnyabob
    #11047
    Az a baj, hogy nem biztos, hogy abban a videóban volt. Már végig böngésztem 75 oldalt de semmi. Sajnos sok videót töröltem lehet közte volt az is :(
  • Fpocok
    #11046
    Fúú, én már nem emlékszem, mi volt azon a videón.