11248
  • Puhos
    #11125
    Köszi megpróbálom!
  • pett3rson
    #11124
    egyébként ha jól láttam megint Double XP-s hétvége lesz. gondolom a közelgő mw3 és a bf3 már megjelent kiadása miatt...vagy csak úgy :D
  • pett3rson
    #11123
    most vagy HC-s szerveren játszol és azért nincs vagy sikerült egy moddolt szeróra belépni. első esetben ha normális szeróra lépsz akkor visszakapod, második esetben van olyan a menüben, hogy modifikációk kikapcsolása - szépen magyarosan :) -, ott kellene keresgélned, remélhetőleg ettől visszaáll, ha nem akkor újrarakás marad még. adataid megmaradnak, hiszen steamen tárolja..vagy valahol a gépeden is, de ha megy a cloud akkor steam szinkronizálás után visszaad mindent.
  • Puhos
    #11122
    Sziasztok!

    A bal felső sarokban lévő radar vagy UAV képet hogy lehet visszaállítani ugyanis eltűnt?

    Köszi!
  • AkAfinucsi
    #11121
    No commando like a baws!
    :DD


    http://www.youtube.com/watch?v=tohxk3QO854&feature=related
  • strebacom
    #11120
    Ja most léptem ki, nálam ment faxán!!
  • pett3rson
    #11119
    Nálatok megy most a BO? nálam nem elérhető jelenleg a steam szerint.
  • pett3rson
    #11118
    Te játszottál már a többi ehhez hasonló játékkal? csak hogy legyen összehasonlítási alapod :) lehet az Én gépemmel van baj vagy a nettel, de hogy ez még mindig jobban játszható, mint némelyik másik játék, az biztos apám :)
  • Fpocok
    #11117
    Lesz szerver, lesz szerver file. Szóval lesznek itthon is szerverek, szóval 5-20as pingek lesznek magyar szerveren. De nézd a dolog jó oldalát. Van ingame szerver browser. Valahol még az sincs.
  • strebacom
    #11116
    Ez az ótvar fos játék milyen fasza pingeket ad, nem lehet játszani..remélem az Mw3 nem ilyen lesz....
  • Pistike 007
    #11115
    \m/ :D
    Köszi :)
  • Fpocok
    #11114
    Fúúú...

    Verify-old a fileokat.
    Google-zd ki, hátha kidob valamit.
    Kapcsold ki a tűzfalat.
    Rakd újra az egész játékot úgy, hogy STEAMről töltöd le.
    Rakd újra a gépet.
  • Pistike 007
    #11113
    Sziasztok!
    1 hete ezt kapom a Steamtől ha indítom a gamet:
    'This game is currently unavailable. Please try again at another time.'

    ???

    Előre is köszi.
  • foxxi
    #11112
    Eladó
  • foxxi
    #11111
    Még véletlen se erről beszélek. Én azt mondtam hogy nálam ki van kapcsolva hogy: "ne mentsen fiók adatokat a számítógépre" , minusz pipa. Ennyi, miről beszélsz.

    Amugy a cloud nem létfontosságú semmihez, mint utánamásztam, tehát nem értem a rinyát, hogy Jóójj, ne kapcsold ki. Ugyanugy szinkronizál, feltölt stb.
  • pett3rson
    #11110
    Te miről beszélsz? mit nem tárol a gépeden és mi nem tárolja? minden játék tárol információkat és a steam is!
  • ozimak
    #11109
    Üdv mindenkinek! Aki esetleg már unja a BO-ot az nézzen át a warez topikba mert irtam oda valamit! Köszönöm!
  • foxxi
    #11108
    ugy értettem hogy csak a cod-ozás idejéig.

    Részemről pedig semmilyen fizikai eszköz nincs közte ( nem használok routert, stb. )

    Ám igy jó. A gépemen meg alapból nem engedem hogy bármit is tároljon. A statomat pedig minden parti után menti ( vagyis ugy látszik, és a prestise hiba is megszünt.
  • strebacom
    #11107
    Köszi...apám mennyi játékod van...

    Fpocok: miért nem jó ha kikapcsolom,ird már le légyszi!!
  • pett3rson
    #11106
    gondoltam, hogy a sávszélre fogod, de nem azzal van gond, minimális a forgalmi igénye, csak az elején tölt sokat közben, már alig, tökmindegy milyen a sávszéled. a közberakott fizikai eszközök okoznak hibát és persze a telítettség, az egész rendszer ha úgy akarod, mert az sem mindegy, hogy az ország vagy akár budapest melyik részén vagy... :)

    az viszont érdekes, hogy kikapcsolod a cloud-ot, mert így nem tudom, hogy mikor szinkronizál, azaz mikor írja fel ezt neked netre?
    mert a gépeden elmenti gondolom..mindenesetre érdekes. ja és globálisan kapcsoltad ki, nem csak a cod-hoz...
  • Fpocok
    #11105
    Nem tudok jobbat.
    Ez egy elbaszott rendszer amúgy.
  • foxxi
    #11104
    Ha csak igy müködik akkor mond jobb megoldást, és igérem kipróbálom. Amugy természetesen csak a cod alatt van kikapcsolva ( mivel csak ugy megy... ).

    És nem, nem a netem a szar.
  • Fpocok
    #11103
    Ez nem túl okos lépés... kikapcsolni a cloudot.
  • foxxi
    #11102
  • strebacom
    #11101
    Azt hol?? Ird már le légyszi!!
  • foxxi
    #11100
    Közben: megoldódott. Mind a játékban, mind a "steam"ben ki kellett kapcsolni a felhőt. Szal akkor is gáz. De igy már legalább élvezhető
  • foxxi
    #11099
    Igen. Az első naptól megvan, és ezt 1 hónapja csinálja. Ez alapján itélem meg mert egy 100Mbites nettel, nehogy már baja legyen + a fegyverösszeállításomat még mindig nem jegyzi meg, igy élvezhetettlen folyamatosan default starokkal játszani...

    De amugy köszi mindenki.
  • pett3rson
    #11098
    jaja, a felhő ne tudta letárolni, eltűnt fel vagy letöltés közben, így egy régit vesz elő. leginkább nettől függ szerintem, mert nekem pl. nem írt még ilyet, csak sokszor raktak be már mások is ide ilyen képet. Sajnos ilyen előfordul, de ne ez alapján ítéld meg a játékot :) a kezdetekben ennél sokkal idegesítőbb dolgok voltak, ez csak szórványos, nem mindenkinél jelentkező hiba. persze ez most nem vigasztal tégedet :D
  • strebacom
    #11097
    Nekem is szokot ilyen lenni szerver hiba okozza!!
  • foxxi
    #11096
    Kezdem unni ezt a játékot...

    Ez mi a ráké van? ( valszeg van összefüggés a fegyverek nem megjegyzésével )

  • DarkSector
    #11095
    ez olyan mikor én beszolok apámnak a pi..csám is fájt a választól.
    Azért tiszteljük már a játékosokat .... nem?
  • strebacom
    #11094
    Ez jóó, na igy löjjön le még egyszer valaki!!
  • DarkSector
    #11093
    durván hangzik amit mondtam de egy felnőtt embert ne oktasson egy 13 éves
  • Fpocok
    #11092
    Remélhetőleg ezután nem fog ilyet csinálni. Akkor már megérte :D
  • DarkSector
    #11091
    Igaza van.
    Faszt keménykedik mindegyik kis szaros a neten.
    Kihasználják hogy ismeretlenség van, és nagy a szájuk.
  • Fpocok
    #11090
    Egy 46 éves fickót megölt egy 13 éves szaros a BlackOpsban, aztán meg elkezdte az idős fickót ingerelni, beszólt neki meg hasonlók, Ő meg lenyomozta a kissrácot, megkereste személyesen és a háza előtt kezdte el folytogatni a kis szarost :D
  • strebacom
    #11089
    Magyarul esetleg!!
  • Fpocok
    #11088
    LOL


    A 46-year old psycho from the UK got his ass handed to him by a 13-year old in a game of Call of Duty: Black Ops. So what's an unemployed father of three to do? He went to the kid's house and started to strangle him. Mom had to pull 46-year old Mark Bradford off of her kid. I can't say that I really blame the guy though; afterall, the kid not only killed him but taunted him relentlessly afterwards.

    Bradford admitted the attack was a 'moment of madness' as the child 'would not shut up'. He said: “I'd been playing the whole day and he was baiting me and baiting me and just would not shut up. “He went on and on and I just lost it. I hold my hands up, I lost the plot. In a moment of madness I went round to his house. I didn't know what I was going to do.”
  • pett3rson
    #11087
    egész jól beletanultam a solo zombie-zásba, 26-os körig el is vittem gyorsan :) egyedül jobb vagyok, mint csapatban :)
  • pett3rson
    #11086
    jah, várni kell, had töltse fel, az lesz a gond.