11248
  • Fpocok
    #11208
    Szerintem nem lehet. Bár a WaWosat tudtuk hamachival...
  • BmwE30M3
    #11207
    Sziasztok
    Black Ops-al lehet tört verizoval zombizni neten vagy eredeti kell??
    ha lehet mik kellenek hozzá?
    THx
  • Piszkos  Fred
    #11206
    qtorrent
  • Pistike 007
    #11205
    Cseréljünk pécét meg netet.
  • pett3rson
    #11204
    valaki fogalmi zavarokkal küzd...
  • Fpocok
    #11203
    A ping annál jobb, minél kisebb.
    A 15 az NAGYON JÓ.
  • AkAfinucsi
    #11202
    Fú ez fájt így reggel :DDDDDD! Az a jó ha minél kisebb a pinged ;)!
  • HUN BECSEHELY
    #11201
    Normás pinget akarok?15-nél nem megy feljebb
  • Jaka923
    #11200
    Miért, magas pinget akarsz? Az mire jó?
  • HUN BECSEHELY
    #11199
    Üdv.Alacsony Ping ellen van valami megoldás?
  • Pistike 007
    #11198
    Külön van konzolnak.
  • peppino3
    #11197
    játékosok fóruma nem pc fórum
  • Smithwarden
    #11196
    El kell adni > PCt venni > PCs topikba irni.
  • peppino3
    #11195
    nincs élet
  • cody1994
    #11194
    PS3 topik-ba ?
  • Fpocok
    #11193
    Nemtom, nincs psem.
  • peppino3
    #11192
    ps3-mam van és nincsen edit game options mit csináljak ?
  • cody1994
    #11191
    Valaki bo? fast xp? steam geriiix
  • Fpocok
    #11190
    Ha nem megy, akkor töröld le, töltsd le újra, veryifájld a fileokat.
  • Fpocok
    #11189
    Turns out, it is from pressing the action button ( square ) through the little cut scene
    what you need to do is this: press the button until you see the tank shoot the car, then stop pressing as soon as the car starts flying at you, continuing to press the button seems to cause an error in the code that stops the next stage from loading

    You may need to do it 1-2times but it works
  • mmovar
    #11188
    milyen tört játékról beszélsz eredetim van!
  • Fpocok
    #11187
    Tört játék miatt van. Nem tudom, hogy lehet megoldani, de a neten tuti ott van.
  • mmovar
    #11186
    Hi. Mért is van fekete képernyő single-ben mikor be akarjuk törni az ajtót. már 3x újrakezdtem azt a fejezetet de nem jön össze. ezer éve nem játszottam vele és most nosztalgiából szerettem volna végigtolni.
  • Fpocok
    #11185
    Külön szabályok ellen nem tudsz mit csinálni. Akié a szerver, az dönt. Ezek általában a szerverek címébe sincsenek beírva, szóval csak akkor tudod meg, ha beléptél.
    Nem tudom, lehet akkor mégsincs quickgame, csak szerverkeresős? Lehet most keverem másikkal.
  • SeseApa
    #11184
    Igen, de itt mintha nem adna mindig pontokat, vagy ki sem írja.
    Zavarnak a külön szabályok is.

    Ha van quick game azt hol keressem?

    Illetve ha már a szerverek közt keresgélek mire szűrjek, hogy az
    eredeti szabályoknak és pontozásnak megfelelő szervert dobjon ki,
    ahol például nem dobnak ki, mert leteszel egy claymore-t?
  • Fpocok
    #11183
    Mintha itt is lenne quickgame vagy valami hasonló.
    De amire te gondolsz, az a szerverkereső. AMI SOKKAL JOBB, mint az mw2-3 rendszer. A szerverkeresőben ping alapján, illetve a filter résznél ki tudod szűrni, hogy milyen játékmódot mutasson csak. Ott próbálgasd, aztán refresh és kidobja az összes olyat.
  • SeseApa
    #11182
    Üdv!

    Most vettem meg a játékot pc-re. Korábban megvolt xbox-on is.
    Azt nem értem hogy a multiplayerben nekem csak olyan lehetőségeket hoz fel, hogy magam válaszam ki a szervert a szerint hogy mit akarok tolni,
    külön szabályokkal, esetlek mod-okkal.
    Itt ilyen a multi rendszere?
    MW2-ben és MW3-ban is a játéktípust kell kiválsztani és -feltételezem-valamilyen központi szerveren már tolod is, a szabályok mindig ugyanazok.
    Itt ilyen nincs?
    Vagy elcsesztem valamit?
  • pett3rson
    #11181
    csak nincsenek szülei, nem KELL bántani :)
  • Puhos
    #11180
    Hogy te mekkora tuskó vagy! Leírta neked szépen értelmesen, káromkodás nélkül, hogy ez nem WAREZ topik, a problémáddal menjél oda. Mit nem lehet ezen megérteni!?
  • V43 1105
    #11179
    Oha, de gonosz vagy :(
  • pett3rson
    #11176
    Azt nem értem, hogy Te mit nem értesz azon, hogy ez nem warez-topik?

    KELL lennie megoldásnak a problémádra, de nem itten KELLene keresned, mert nekünk csak KELLetlen szavak jutnak eszünkbe rólad...köszi, viszlát KELLemetlen fráter...
  • becsiati
    #11175
    DE KELL A MAGYAROSÍTÁS!!!
  • becsiati
    #11174
    A COD Black OPS nek a mentését hol találom, ha nincsen nekem olyan a programfájlokba hogy "players"?????

    Mert ott kellene lennie hogy: Prografiles/Activison/Call of Duty - Black Ops/és azon belül kellene lennie!! DE NINCS!!
  • AkAfinucsi
    #11173
    Mekkora veszteség :DD
  • pett3rson
    #11172
    akinek nincs meg eredetibe..az nem is játszhatja magyarul..kész, ez van :D
  • becsiati
    #11171
    Offline ba nyomom! mert nem vettem meg eredetibe!
  • becsiati
    #11170
    De nincsen steamem!!!
  • becsiati
    #11169
    A COD B OPS nak a magyarosítás megjelent már?
    Ha igen honnan lehet letölteni?

    Köszi
  • Fpocok
    #11168
    Szerintem a steamcloudon.
  • Fpocok
    #11167
    "Egyre inkább körvonalazódni látszik az idei Call of Duty cím, ami nem más lesz, mint a 2010-es Black Ops folytatása.

    Január közepén számoltam be arról, hogy az Activision levédette a Call of Duty: Black Ops 2 nevet, ráadásul idén a Treyarch a soros a fejlesztésben, ezért nem volt nehéz összekötni a két információt és kijelenteni, hogy valószínűleg idén a 2010-es Black Ops folytatása van soron.

    A Gameblog.fr jelentette a napokban, hogy a francia illetőségű Amazon webáruházban felbukkant a Call of Duty: Black Ops 2 hirdetése, ráadásul a hír keletkezését követően az Amazon eltávolította az árulkodó jeleket. Természetesen az Activision sem hagyta annyiban a hirdetésről szóló Gameblog hírt, felszólították a szerkesztőket, hogy azonnal töröljék a Call of Duty: Black Ops 2-ről kiadott cikküket. A dolgot alátámasztandó, a Jeuxvideo is közzé tette nem sokkal később az ominózus hírt és lássanak csodát, mára eltávolításra került irományuk.

    A fent elhangzottak szerint több, mint bizonyos, hogy a Call of Duty: Black Ops 2 kerül idén ősszel terítékre, méghozzá a Treyarch gondozásában. "

    forrás