378
  • KILLER2
    #298
    Ebben én annyi ellentmondást látok, hogy elvileg ha valamennyire hitelesek a hivatalos videók, akkor tesztelésképp meg is hajlították a telefont, de nem tört el a képernyő. Szerintem szimplán a cikk "áldozata" betett a telefon mellé egy kulcstartót/kulcsot/pénzt/akármit és nekidőlt.
    Én egyelőre nem rettegek tőle, hogy spontán betörik az enyém képernyője.
  • Dns5000
    #297
    konnyen_megrepedhet_a_nexus_one_kijelzoje
  • desigo
    #296
    Nexus One újabb teszt
  • KILLER2
    #295
    Szerintem csak határon volt, azért ment lejjebb, nem valószínű, hogy ennyire merítse.
  • GregSB
    #294
    Nem rossz, csak kár hogy 6-8 perc alatt leszívja az akksiját a telónak félig töltött állapotról...
  • KILLER2
    #293
    Kiadhatnák már igazán, mert már elég régóta ígérgetik.
  • desigo
    #292
    Flash Player 10.1 on Nexus One

  • desigo
    #291
    Nexus One at 1113mhz - Stable!

  • precision
    #290
    na megjött az "ikertesó" is...

    http://mobilarena.hu/hir/htc_desire_nexus_one_sense_felulettel.html
  • GregSB
    #289
    Ebay-en van 110-120E Ft-ért is.
  • MerlinW
    #288
    Mindenképpen veszek egy Nexust, ez tuti. Max ha nem tetszik elpasszolom és veszek egy GS-t vagy majd egy 4G-t. Kiderül ha beborul:)
  • precision
    #287
    amúgy te becserélnéd rá a 2G -det?
    vagy máshogy kérdezem... ha mindenképpen cserélnéd a 2G -t, nem inkább 3G v. 3GS -t vennél?
  • desigo
    #286
    máshol meg több vagy kevesebb
    mivel még alig van pár darab belőle az országban akármennyiért is adhatnák

    HD2-nek is araszol lejjebb az ára
  • MerlinW
    #285
    Pff... PDAStore 180-ért árulja... tipikus magyar rablás. Ha lesz itthon, akkor is külföldről lesz érdemes megrendelni. Miután független a telefon, gyakorlatilag mindegy nekünk.
  • KILLER2
    #284
    Én is kíváncsi vagyok, hogy hogy alakul az ára. Én viszont nem várok addig, amint lesz rá elég pénzem, megveszem vagy UKból vagy a Németektől. 130 körül kapni, nekem ez megér ennyit.
  • zozyk
    #283
    Remélem május környékére normalizálódik ott is. :)
    Akkor jönnek rokonok,hozhatnak "ajándékot". :)
  • KILLER2
    #282
    130-140 körül már lehet szerezni, én is onnan készülök rendelni (ezek ebay-es árak)
  • zozyk
    #281
    UK ban mennyi most az ára?
  • VipJoco
    #280
    Persze hogy hülyeség a dolog, ne hidd hogy én ezen görcsölök nap mint nap Csak szeretem ha.....
  • precision
    #279
    ez szerintem hülyeség... kit érdekel ha más is használ egy jó terméket? kit érdekel ha mindenki ugyanazt használja, ha jó? tegyél rá matricát vagy ilyen mintás hátlapot és akkor máris egyedi leszel és senki sem fog ujjal mutogatni rád az utcán, hogy "nyehehehe, te tucatember, de égő vagy..." :D:P

    én anno akkor vettem az iphone 2g -met mikor M.o. -n nagyon nem is tudták hogy mi az (már több mint 2 éve), és nem azért mert kevés embernek volt ilyen, hanem mert tetszett... azóta sem adtam el, miután már divatcikk lett itthon az iphone

    egyszerűen hülyeség ezzel foglalkozni. ezek csak külsőségek. az élet leglényegtelenebb dolgai, mégis emiatt görcsölnek legtöbbet az emberek
  • VipJoco
    #278
    Én kifejezetten örülök neki, mert nem szeretem ha az én telefonom mindenki kezéből visszaköszön.
  • precision
    #277
    engem ez valahogy nem zavar :)
    legalább kénytelenek lesznek csökkenteni az árat
  • GregSB
    #276
    80e fogyott a cuccból az első hónapban. Ez eléggé sovány.

    Összehasonlításképpen: Moto Droidból 525e, iPhoneból 600e fogyott (az első hónapjukban).
  • VipJoco
    #275
    így vagyok vele én is addig meg jó lesz a mostani telóm (15k huf volt 3éve) :D
  • desigo
    #274
    120-ig várok
    aztán meg 100-ig xDDDD
  • VipJoco
    #273
    Hát már most tartunk 150-nél ami igaz nagyon sok még, de ha ilyen ütemben esik mint most akkor 1-2hónapon belül egész korrekt ára lesz.
  • desigo
    #272
    nah most már raklap teszt,kép,videó megvolt
    remélem 1-2 hónap alatt lejjebb megy az ára...
  • precision
    #271
    Mobilarena teszt!
  • VipJoco
    #270
    Ezt valaki látta már?
  • precision
    #269
    ja értem :)
    no sebaj... mi "tudatos vásárlók" úgysem holmi reklámok alapján választunk mobilt... akik meg amiatt, azok megérdemlik :)
  • KILLER2
    #268
    Nem is azért írtam, inkább Joebácsinak szólt a válaszom, csak azért a tiédre ment, mert te pont azt írtad le, amit én is gondolok.
  • precision
    #267
    én nem is állítottam, hogy nem működnek
    csak leírtam a saját véleményem a dologról
  • KILLER2
    #266
    A vicces az, hogy igaza van Joebácsinak, mert ezek tényleg műdöknek, akármilyen szánalmasak is. Bár eddig úgy tűnik, hogy ez nem sokat segít a Nexuson, aminek még mindig elég gyengék az eladásai.
  • precision
    #265
    a viccesen túlzó reklámokkal nekem sincs bajom
    de ez egy depis magábafordult lelkibeteg emberről szól... és a telefon "kigyógyítja" kb :)
  • joebacsi
    #264
    És?
    iPhone reklámjai nevetségesek? Lehet.
    Hatékonyak? Kétségkívül.

    Nincs semmi gond ezzel a reklámmal szerintem.
  • precision
    #263
    lol
    szánalom. it iz. :)
  • KILLER2
    #262
    Kezdem úgy érezni, hogy ami videókat újabban kiadnak a Nexusról, hogy egy még az iPhone-énál is nevetségesebb reklámkampánnyal állnunk szemben. Legalábbis mióta ezt megnéztem, kb így érzem.
  • VipJoco
    #261
    LOL nem gondoltam volna ennyire jól összerakták hogy így bírja :)

    Köszi ezt a kismértékben sokkoló videót
  • desigo
    #260
    az első meg a második rész nem volt érdekes de ez jó lett

    Nexus One: The Story - Episode 3: Testing

  • 5c0rp330n
    #259
    barati 80%-os haszonkulcs, magyarorszag rulez :)