98
Darksiders PS3/X360
  • uvijoe
    #98
    Sziasztok!
    Ha olvassa valaki még:Xbox 360 (eredeti)Darksiders-ben hogy tudom (melyik gombbal) a célzást előcsalni?
    Van egy kapu amit a csillaggal kellene kinyitni,a kapu feletti gyémánt eltalálásával,de sehogy se tudom eltalálni,se becélozni.

    A segítséget előre is köszönöm!
  • SlickAdam
    #97
    !A! játékot??? avass be légyszíves! :D
  • halohal
    #96
    én azt szeretném kérdezni hogy végigvittem a játékot hogy lehet úgy újra végigvinni hogy a képességeim meg maratnak.

    nem kel újra megvenni
  • Seth
    #95
    PC topikban kérdezd esetleg
  • vipera97
    #94
    Hol lehet grafikát állítani? mert nem találom
  • csohi1
    #93
    heló! egy kis segítség kellene most játszom a darksiders végét a sárkány megvan de ami benne volt az nem nem tudom a kardal lenyomni,mitkel csinálni az egérrel?
  • awacs111
    #92
    Üdv!
    Ugyanaz a problémám,mint a 70.-dik hsz-ban leírt.Nem tudom felrobbantani a falat,hogy beleessen a lávába és továbbmenjek.Vannak rajta robbanószerek,de akárhogy,akárhonnan dobálom,nem robbannak:(.A fáklyák égnek.Segítsen aki tud,legyen szíves!Köszönöm!
  • falloutfan
    #91
    ááá értem kössze:D csak mert majdnem egy napig törtem a fejem rajta, de sehogyse jöttem ráXD
  • BuriP
    #90
    Azokra portálokat "lőhetsz" majd, hogy eljuss bizonyos elérhetetlen helyekre. Persze ahoz hogy erre képes légy el kell érned a történet egy bizonyos pontjára hogy megkapd a képességet.



    3:15nél látod a videoban.
  • falloutfan
    #89
    azokat a kerek barnás fa ajtókat hogyan lehet kinyitni?
  • BuriP
    #88
    PC-s verziónál hogy kell beállítani hogy autofokuszban maradjon a boss? Az első "homokhernyónál" sikerült ráállítanom hogy végig rajta legyen (nem tom hogy sikerült). De a nagynál csak addig marad rajta amíg a shiftet nyomom, ha felengedem rögtön visszaáll a kamera róla.
    Elmebeteg egy ember volt aki kitalálta a pc-s billentyűkiosztást, vagy valami mutáns kezü akinek 4-5 helyen hajlottak az ujjai (vagy csak simán 8 ujja volt egy kezén?)
  • detto88
    #87
    Amikor feléd üt akkor kell megnyomni shift és amikor kivédted egyből vissza kell ütni bal egérgombbal
  • fonixportal
    #86
    Valaki megtudná mondani hogy kell megcsinálni a védéses támadást mert nemtudom megcsinálni az itteni videón 5 perc 22 másodpercnél ami van http://www.youtube.com/watch?v=UtoP4ExwnME&feature=related köszike
  • falloutfan
    #85
    hát mind1 majd talán lesz valami patch vagy nem tom, de azért köszi
  • detto88
    #84
    Sajnos a mentésben nem tudok többet hozzászolni.bocsi
  • detto88
    #83
    Majd kapnifogsz a jobb kezedre egy kesztyüt. Elektromosat. azzal birod majd szétverni. pontossan nem tudom melyik pályán.
  • falloutfan
    #82
    és a kék kristály falat hogyan lehet kitörni?
  • falloutfan
    #81
    ja és amiből kezd elegem lenni az az hogy a karakteremnek mindíg más képességei vannak. mármint olyan mintha kezdtem volna két karaktert és mindegyiknek mást fejlesztettem volna. az egyik nap még megvan az xy képesség a másik nap nincs és ez egy mentés nem kettő. annyira tanácstalan vagyok már hogy az hihetetlen, hiszen így nem lehet normálisan fejleszteni.
  • detto88
    #80
    Én csak annyit tudok hogy a gépi mentés müködik, csak ha te mentésed az nem fog müködni. De lentebb volt már rolla szó. Lentebb nézd meg. Sok mindenkinek csak így megy.
  • falloutfan
    #79
    helosztok. nekem a mentés valamiért egy nagy szar. rámentek és egy előző mentést hoz be meg eltűnik stb. mit lehet csinálni?
  • detto88
    #78
    Nemtudok sehogyse nagyot ugrani a teleporton keresztül. Csak kicsit. Melyik gombal kell vagy hogykellene. Köszi,.
  • Ironmask
    #77
    ebben a videóban megtalálod!
    http://www.youtube.com/watch?v=irTq8E4_Gck
  • detto88
    #76
    Szevasztok. Lenne egy kérdésem. Már tudok teleportálni. Van egy robotféleség aminek egy láncos buzogánya van amiben áram van. Körülöttünk 5 teleportálo kör. Hogy kell lezuzni ezt a a szörnyet Elöre is köszi
  • Rewerse
    #75
    Szevasztok én oroszt szedtem le és orosz a nyelv:P ezt hogytom átállítani vagy angolosítani? tud valaki linket vagy ijesmit?
  • carterx
    #74
    megvan,visszább nem kellett hozzájuk tűz,azért nem gondoltam rá.

    köszi
  • carterx
    #73
    Megvan a megoldás,most vettem észre hogy először be kell gyujtani a fáklyákat basszus.
    Túl vagyok rajta
  • romeozor
    #72
    mer mi nem megy? tüzet csinálsz a fáklyákon aztán utána ráküldöd a robbanó izére. amíg nincs tűz addig nem fog berobbanni.
  • carterx
    #71
    a videón 7:45 percnél van az a rész,ha így könnyebb.

    köszi
  • carterx
    #70
    Helló.

    Valaki segítsen már lécci.

    A második kristályfal

    itt képtelen vagyok megcsinálni amit a videóban mutatnak.
    2 napja kinlódok vele,de nem tudom szétrobbantani a piros kristályt.
    A kis tüskés gömb mindegy hol van?Próbáltam oda dobni ahova a videón van de semmi,a 2 fáklya után ahhoz repül,aztán visszajön és ennyi.
    Már mindenhogy hozzávágtam a csillagot ahogy csak lehetett és mégse,lassan az irányítót vágom hozzá.
  • fishBNS
    #69
    Itt a youtube végigjátszás.
    Nagyon nagy játék! Még ilyet legalább kettőt! :)
  • nasum
    #68
    http://www.cheatcc.com/xbox360/darksiderscheatscodes.html

    hasznos segitseg ha mar csak 2 3 valami hianyzik.
  • nasum
    #67
    Ird be youtube-ba :D

    Amugy ha az a palya ahol a temeto van, akkor ott van a haz tetejen, lekell menni a pincebe es fel amig tudsz utanna a csaklyaval elkapni, a falat aztan maszk es ott is vagy.
  • Hulker
    #66
    Helo!
    Valakis segítsen már mert nem találom a hetedik armageddon shard ot ami a scalding gallow nál van már 3órája bojongok de semmi...
    előreis thx
  • Seth
    #65
    Passz, nekem kb 6 hiányzik az artifactokból, nem foglalkoztam velük különösebben
  • nasum
    #64
    http://www.youtube.com/watch?v=sQ-KRH7hro8

    itt a video es a valasz a csontvazra, valamint a 2 hianyzo soilder artifactbol az 1 ikre, nem huztam el a sirt, viszont igy amr csak 1et nem talatam meg arra valami otlet??
  • nasum
    #63
    No koszi Seth. Komolyan mondom igaz 11 ora melo utan faradtan de nem vettem eszre hogy azt meg lehet kerulni, nagyon gonosz modon vannak ott a texturák. Vagy én vagyok vak :D de tényleg nem láttam teljesen véletlenül mentem be :)))

    2 kérdés és békénhagylak.

    1: Mindent összeszedtem már minden fegyver legendary stb, overloard champion, egyedül 2 db soilder artifact hianyzik, lehet e tudni valahonnan hogy melyeket hagytam ki??? Mert ha nem hagyom a retekbe en tuti nem megyek vissza, mindenhova.

    2: Sehol nem olvastam rola, de mit kell tudni a kalapbol kiugro csontvazrol mi a lenyege? Mar 3x levertem mindig ad sok lelket, anvils foldnal, katedraálisnál, meg a meg valahol, de van valami érteleme vagy semmi??
  • Seth
    #62
    Nem kívül kell, hanem belül a barlangban. Ugye ott is van ilyen piros kristály,ami tulajdonképpen a kinti kristály része, szóval ha azt felrobbantod akkor kint is eltűnik.Szóval a barlangban pont szembe a falon vannak a robbanó gubók(csak a maszkkal láthatóak), a falon meg egy fáklya
  • nasum
    #61
    Eljutottam addig, ott van ugye a kard 1 darabja mint kiderult, marmint a sivatagba. De eskuszom nem tudom a lanccal elerni a naracs lebego izet, se shadow maskba se nelkule. Hogy kellene csinalni?
  • Seth
    #60
    Mindegyikhez a Shadow maszk kell,amivel láthatóvá válnak a rejtett ládák,fujókák,karddarabok.A végefelé szerzed meg. Ha nincs meg akkor ne erőlködj,haladj a sztorival.
  • nasum
    #59
    2 kerdes.

    Mar a vegefele jarok, most probalom megszerezni az eldugott cuccokat.

    Nem jutok be ket helyre

    1: kint a leges legelso palyan, amikor Vulgrim elosszor jelenik meg, fent van a szemkozti epulet tetejen 1 lada ott a kek pont amit ugye lanccal kene elereni es fellendulni, eskuszom mindenhogy probaltam de sehonnan se tudom elerni mi a megoldas???

    2: Ashlands, neztem mar kulfoldi oldalon vegig jatszasokat, de nincs megemlitve, indulastol csak balra menni, Ruinrol leugorva felkell ugrani 2x es egy kor alaku barlanghoz erunk (terkepen lehet jol latni, elkulonul a tobbi resztol) utamat aljan 1 piros kapu, amit ugye robbano valamivel lehetne szetszedni, eselytelen se tuz se semmi nincs ott, van viszont nagyon magasan 1 narancssarga kampo, de akarcsak az elso esetben eselytelen elerni a lanccal, nem is lehet olyan meredeken felnezni.

    Mi lehet a megoldas, elore is koszi.