40
Enter Shikari
  • leho94
    #40
    yooo
  • tigeroo
    #39
    új új új
  • gercse
    #38
    Most SZigeten nem voltak rosszak, egészen sokan megnéztük őket Mika helyett, ezt meg is köszönték :D
  • ciento
    #37
    még eldivatkodnak meg elpózerkednek egy kis ideig aztán mennek ők is a levesbe, én is láttam már élőben, egynek elment, viszont nem hiszem, hogy ők így fejezik ki a lelki világukat, a zenéjükkel, ha nincs mondanivaló, akkor meg nincs zene:(
  • leho94
    #36
    zsír , le is kaptam
  • tigeroo
    #35
    megjelent a tribalism.
    4 új, pár remix és live trekk



    single: thumper
  • Vadnokedli
    #34
    hát én. :D de.. ajánlani tudom Into The Ocean-t
  • Sugam
    #33
    divatos metálkór ..
  • RAMyMamy
    #32
    én
  • kakaoskalacs
    #31
    Novarockon 08' ezeket is láttam :_D ez viszont kurvajo volt

  • gfreak
    #30
    osztom :D sajnos nekem is akkor vált 'inkább mégsem kéne ezt hallgatnom' címre érdemesnek amint nekiláttak zenélni meg dalolászni :D viszont érdekes...



    ők azok, akiket viszont szertek, pedig nemigazán illik a 'profilomba'...na jó...egy kicsit mégis
  • Snexi
    #29
    itt is megvan az egyensúly csak a maga múfajába
  • tigeroo
    #28
    uh ez nekem nemjön be:D
    a shikariban legalább megvan a hörgés/ordítás- éneklés egyensúlya.
  • kakaoskalacs
    #27
    Láttam élöben kulfoldon nekem élöben nem tetszett de amugy nemrosz :)
  • PJack
    #26
    hát ezek erősen elmebetegek :D
    amúgy nekem nemjönbe amit tolnak, sajnos
  • Snexi
    #25
    énis,csak hát egy idő után megunja az ember azt az 1 lemezt ami can nekik :(
  • Snexi
    #24
    pedig nem kell,egyik legjobb deathcore együttes amit valaha hallottam (pedig azért ismerek 1-2-t...) :D
  • leho94
    #23
    ezt mennyit hallgattam:O
  • BEAST #22
    Oke, ettol erosen felek :D
  • Snexi
    #21


  • sapkafej
    #20
    nincs ebben semmi metál szerencsére
  • xy21
    #19
    Metal + Posthardcore + elektronika...
    Elég uncsi már az ilyen
  • BEAST #18
    Az elso ket perc tetszett... bar elgondolkoztam azon, hogy miert is kell oda egy marek hangszer amikor csak ugralnak :D Aztan elkezdtek kiabalni meg jatszani, es annyira mar nem is tetszett az egesz, de legalabb mar nem ugraltak. :)
  • sapkafej
    #17
    kezdődik
  • leho94
    #16
    ez überhardcore?:D keress rá breakcore-ra:D
  • Viktor99
    #15
    Hát ilyen überhardcore mosógépfrekvenciát már rég hallottam, de érdekes :D
  • tigeroo
    #14
    ezis 1 vélemény :D
  • offkorzreg
    #13
    utálom :|
  • leho94
    #12
    nekem a labyrinth jön be perpillanat legjobban ^^
  • Doomista
    #11
    Sorry üt vág engem
  • milk4
    #10
    Már régóta az egyik kedvenc bandám,az új albumuk meg egyszerűen tökéletes!Minden szám nagyon jóra sikeredett.
  • SötétBarom
    #9
    Tavaly előtt láttam őket élőben Novarockon, jók.
  • TommyC
    #8
    látom ismerik a görög betűket.....
    kötekedést félretéve, a sorry tényleg viszonylag jó (:
  • tigeroo
    #7
    én meg voltam 2 éve azfeszten, és pont felléptek akkor...én meg akkor nem ismertem őket :Dd
  • sapkafej
    #6
    nagyon zsír zenekar. sztem is a sorry youre not a winner a legjaubb

    kihagytam a nyári koncertjüket, de egy kicsit bánom
  • gercse
    #5
    jó zene, csak hamar meguntam azt a pár számot ami az albumon van, lassan dobhatnának ki újat
  • Knabb
    #4
    Aaaa nem rossz ez, én is hallgatok tőlük egy-kettőt, nézz meg egy studióban felvett számot, nem olyan kaotikus mint a koncert :D
  • tigeroo
    #3
    a trekk eleje az "interlude 3#" nevet viseli...

    de amúgy igen, eléggé hibrid cucc:P vannak melankolikusabb számaik, nekem nagyon bejön a szinti benne...

    koncerten über lehet! mosh pitelni meg erre a zenére kurvára lehet :D
  • Metalmilitiakid
    #2
    tehát fogtak mindenből egy kicsit és összekeverték ? mert hangzásra olyan , és ált ha vki sok mindent összekever annak hányás a vége vagy fosás :D bár csak én véleményem , lehet túl tiszta prog metal os meg rock os vagyok
  • tigeroo
    #1
    Hú hát csodálom hogy még nincs a bandának topikja! Na csapjunk bele a közepébe:



    ΣΠΤΣR SHΦΚΔRΦ

    ,,Az utóbbi évek legvadabb dolga ami a brit zenei életben történhetett. 3 év folyamatos koncert, teltház a 2000 férőhelyes londoni Astoriában (ráadásul a hely történetében ők a második nagy kiadó nélküli banda amelyik eljutott idáig), kultikus imádat, őrület a moshpitben, glowstickek, villogók, a trance és a post-hardcore screamo találkozása, kisebb Korg termékbemutató (kütyübuzi olvasóinknak: Kaoss Pad KP2, Electribe, Microkorg, Radias) a színpadon. Ezt nyújtja a négy brit "huligán".

    A srácok régi jóbarátok, úgy gondolták csinálnak valamit amire nem volt még példa. indegyikük más-más zenei hatást hozott a közös projektbe, ami a 2003-as tanév nyári szünetében indult be. Suli után azonnal koncertezni indultak, azóta talán nem is jártak otthon. Végigbulizták az egész országot, mindenhol nem kis őrületet keltve. Átruccantak Írországba is, biztos ami biztos. Ahol 6 mentőt egy tűzoltót és egy rendőrt hívtak a szervezők. Biztos ami biztos. Aztán nem történt semmi. Ahogy máshol sem, de nem kis fejtörést okoznak a koncertszervezőknek. Ennyi őrült embert nem könnyű féken tartani. Volt hogy a hangfalakon állva nyomták le a koncertet, mert csak így látszottak az előttük álló élő biztonsági faltól.



    Természetesen ők már az új zenészgeneráció tagjai. Hírük szájról szájra, na meg persze privát üziről privát üzire, illetve MySpace bulletinről bulletinre terjed. Igen, ők azok a srácok akik felültek a MySpace vonatra, és marhára élvezik. Bebiztosítottak egy helyet maguknak a 2006-os Download feszt Gibson-MySpace színpadján. Mondani se kell, teljes extázis volt a koncert.




    Simán visszautasították az összes nagy kiadót. Azt vallják, hogy a saját kiadó több szabadságot, több kreativitást nyújt - nem mellesleg hosszabb működést is garantál, hiszen nem egy öltönyös úriember elvárásai szerint kell alkotniuk. Így született meg az Ambush Reality. Jópár EP és kislemez (melyeknek egy része online is letölthető, illetve csak koncerten hozzáférhető) után ennek gondozásában jelenik meg Március 19.-én debütáló albumuk a Take To The Skies, melyről már most elkönyvelhetjük: hatalmas siker lesz.




    A BBC a 2007-es év 10 meghatározó bandájába is beválasztotta, ötödikek a listán, mitöbb a Kerrang! is ódákat zeng róluk (valamint elvitték a Legjobb Új Brit Banda címét a 2006-os olvasói szavazáson). Az angol NME "New Noise 2007" címével is büszkélkedhetnek (korábban eme cím birtokosa volt pl. a Bloc Party is, be is futott elég rendesen, jók voltak a "jóslatok").


    Ez egy 2 éves cikk.

    van az sg-n olyan "elvetemült" aki hallgatja még rajtam kívül ezt a zenét?:P

    Sztem a legjob slágerük:



    igényes koncert, pörgős-dallamos trekkek, "megalkuvást nem tűrő" zenészek. nagyjából ennyi.

    uff