60
  • Reg5
    #20
    Mert minden xboxosok akit érdekelt megvette eredetiben? :D PC-re is veszik, csak sok ember nem ad ki 10 ezret 2-szer ugyanazért...
  • peat666
    #19
    Sőt még helyetted is játszik a konzol nem? :D

    Aki normálisan kérdezte: multiban alapból nincs legtöbbször célzásrásegítés. Főleg azért mert az csak a kezdőknek jó, utána már hátrál a játékban. Single playerben sok játékban van, mint bekapcsolható funkció. Aki már játszik egy ideje az általában kinyomja, mivel itt is hátrány.

    A multi ezért is tiszta, van egér konzolhoz de nem az igazi. Így továbbra is kontrollerről nyomja a játékosok 99%-a. Egyenlő feltételek, ami különbözik az a player. Itt nincs cheat, sem atomerőmű amin több az fps, sem ilyen olyan egér és egérpad kombó. Puritán. Van akinek gagyi, van akinek ez az igénye. Kimi is inkább elhúzott a rallyba mint az áthidalhatatlan teljesítménykülönbségű f1-ben mulatozzon. Na itt is ilyesmi van a háttérben és sokan lemondanak a legújabb technológiáról és x ezer dpi egér pontosságról.
  • NEOreg3
    #18
    radikális változtatások kellenek a multiplayerben, mert gyakran vicc, ami ott megy
  • Cat 02 #17
    Multyhoz nincs ^^

    Ám az jogos viszont h több konzol van mint asztali gamer pc szal...
  • FrostyDK
    #16
    a warezosok nem szopták meg mert van hozzá cucc
  • tommygear
    #15
    lennének dedikált szerverek még ennyi sem fogyott volna pc-n, örüljenek ennek
    warezosok megszopták legalább
  • wednes
    #14
    Ez nem a Steam hibája, hanem az IW-neté a P2P rendszer miatt.
    Steam-re csak fel kell csatlakozni, más nem történik. a TF2 is Steam-es játék és remekül lehet játszani vele dedikált szervereken. Meg lehetett volna oldani jobban is abban igazad van. Csak nem akarták, mert benyomták a Xbox -> fordít -> PC gombot. Ami egyszerű gyors és olcsó megoldás nekik. És még nagyon reklamálni se lehet, mert előrántanak egy "UK-ba PC-re csak 50 ezer példányba kell fogyott a COD", amit itthon már úgy fordítottak, hogy az UK-t lehagyták. :) A konzol dominanciát persze nem lehet megkérdőjelezni, nyilván az termeli a bevételek tetemes részét.
  • FrostyDK
    #13
    schrank:

    szerintem meg hülyeséget beszélsz, minden konzolos meg fejlesztő ezzel jön hogy mert a PC-s nem veszi meg a játékot blablabla letölti,hú de csúnya...
    csak úgy mondom konzol játékból is van ugyan annyi warez és azt is ugyan úgy letöltik mint a pc-s változatokat
    az egyedüli ok a PC-re való nem fejlesztésnek az a költség, sokkal több pénzbe kerül a fejlesztés PC-re mint konzolra többet kell optimalizálni,tesztelni és stb.
  • wednes
    #12
    Ezt nem tudom. A legtöbb felmérés az USA/UK/Japán vonalt érinti, hiszen ezek a meghatározóak a játékszoftverek terén. Ott meg tudjuk, hogy mi elterjedt.
    Németországba kb fele-fele arány lehet és ahogy jövünk keletebbre egyre inkább a PC dominál. Egy németországi adat nem lenne rossz. Na meg az egyre elterjedtebb digitális terjesztésről is lehetnének pontos adatok. De az is egy 7 pecsétes titok.

    Aki sokat játszik az tényleg vegyen konzolt, mert az arra találták ki. Kiskoromba ezért akartam én is konzolt, mert a játék volt a lényeg. :)
  • tomboy013
    #11
    Véleményem szerint ennek a játéknak az egyetlen hibája a steam lett. Persze jó hogy nem a dedikált szerókat tették bele a játékba(gondolom egy cod játékosnak se kell bemutatnom a cod4 multiját amit nem kicsit csesznek el a csíterek és a tiltogatós adminok) de mégis meg lehetett volna ezt máshogy is oldani mert állandó jelleggel kapom a host migration üzenetet meg a laggot. A single része meg szerintem sokkal ütősebb az MW-től.
    Ami az eladásokat illeti osztom wednes véleményét
  • tomcsa4
    #10
    Rásegítés? Minden konzolos fps-ben van, sőt a GTa4-ben is.
  • tomcsa4
    #9
    És hozzák? De USA sem volt mindig ennyire konzol fan. CSak már más szelek fújnak. Előbb jönnek a játékok konzolokra és egy box 360 nem egy drágaság.

    Itt Magyarországon is, kai sokat játszik (napi rendszerességgel) az újabb játékokkal, vegyen konzolt.
  • FoodLFG
    #8
    A gametrailersről valami olyasmire emlékszem, hogy ebben a játékban van célzásrásegítés a konzolokon. FPS-ben nem pont az a lényeg, hogy mennyire tudsz célozni ? Bár ha a controllerből indulok ki...

    Konzolt pedig egy játék miatt sem veszek, nehogy már rajtam élősködjön a microsoft meg a szoni.
  • schrank
    #7
    szerintem meg a pc játékosok szarháziak mert nem hajlandóak érte pénzt adni aztán csodálkoznak hogy 5-10 év alatt kinyírták a pc játék üzletágat ...
  • wednes
    #6
    Az USA-ba és UK-ba, konzolon játszanak, ennek fényébe az lenne a meglepő ha magas PC-s eladásokat produkálnának, nem pedig az, hogy a papírforma érvényesül.

    Könnyen lehet, hogy vasfüggöny nélkül, nálunk is elsődleges platform lenne a konzol.
    Most miért váltsanak, ha 10-ből 9 ismerős pl: boxon lövöldözik? Mi mást szoktunk meg.
    Tőlünk nyugatabbra a 80-as évek óta ebbe nőttek fel generációk (játékgépek, NES, ATARI, Nintendo stb).
    Hozzánk ebből jóval kevesebb jutott el, nem beszélve különféle játékkazettákról.
    Volt a rokonságba egy ATARI masina a 80-as évek végén, imádtam 5 évesen. Ha lett volna anyagi keret mindenféle csicsás konzolra és hozzá játékra, simán azon nőttem volna fel, úgy, hogy azt se tudom PC-n is lehet játszani. Aztán 91-be lett PC-nk. Aztán azon kezdtünk játszani, lassacskán egyre több ismerősnek lett otthon PC, így aztán az került előtérbe a többségnél.

    Úgyhogy bármi meglepő a PC-s eladásokat Közép-Európának és talán Ázsia egyes részeinek kell hoznia.
  • Sanyix
    #5
    Na végre valami pozitív! Nem fogy a szar :)
  • tomcsa4
    #4
    Hát ez baj. De lehet sokkal több a konzolos játékos már, illetve a konzollal rendelkező játékos (akiknek lehet PC-je is, de azon nem játszik).

    Én mindenesetre lemondanék a heyükben a PC-s változatról. Nem éri meg, ha nem veszik. Ezek után kíváncsi vagyok a Dragon Age eladásaira.
  • Skyline
    #3
    Amerikában nem csoda hogy így fogy, xboxal tömött pufigyerekek hazája:)
    Pc-n ha lenne dedikált szeró/meglenne oldva a warez még ennyire sem fogyna,csoda hogy ennyi elment a degenerállamokban...
    Persze jólenne a dedikált támogatás,de atomszánalom amikor warezpisti kijelenti hogy: azénemveszi meg mer nincs dedikált..:)
  • pepe792
    #2
    Szerintem az első MW sokkal jobb volt.
  • JaSoN HuNTeR #1
    Ez van. Kit érdekelnek az eladások, hát persze hogy a játékosokat nem, fejlesztők foglalkozzanak vele.