1481
StarWarsTheForceUnleashedLogo.png
  • lilathrone
    #1144
    köszi a segítséget! =)
  • Reg5
    #1143
    Támadás és space.
  • mascarun
    #1142
    Ha jól emlékszem támadás és space lenyomva és ehez hozzányomod a Qt vagy az Et+
    Az elején tanítják ezt!
  • lilathrone
    #1141
    http://www.youtube.com/watch?v=5CJnBCA5jAA

    Amilyen "kivégzést" 05:23-nál végez a srác, azt hogyan lehet? Sok videóban láttam, de nekem nem sikerült olyat még csinálnom :O
  • Csacsi
    #1140
    újraindítottm a boxot...és hirtelen ott lett a robot.

    Nem volt hosszú sajnos. Valamint elég kevés helyen is voltunk.

    Az első rész nekem sokkal..sokkal jobban tetszett.
  • tommygear
    #1139
    ja ezt énis észrevettem :D
  • bcc
    #1138
    Jó kis bug
  • mascarun
    #1137
    Na gyerekek ezt a holocront hogy szerezzük meg?
    LINK
  • sherlock1
    #1136
    A legújabb van fent, de még mindig akad.
  • Tatyla
    #1135
    ha nvidia kártyád van tegnap vagy mikor jött ki egy új driver pont ezt is támogatva nekem azóta jó
  • sherlock1
    #1134
    Lézerkarddal való harc közbeni akadásra nem tud valaki megoldást? Minden grafikai beállításon ezt csinája, ha meg csak az erőt használom akkor meg tök simán fut a játék. Fraps szerint 30fpsen van mindig, de mégis beakad a kép amikor lézerkarddal megütök valakit...
  • bcc
    #1133
    Akkor erröl ennyit.
  • Csacsi
    #1132
    Megnéztem. 1:59-nél átugrik egy robotra. Ami nekem nincs ott Xbox360-on :)

    Ez milyen kemény? :)
  • Csacsi
    #1131
    pont itt vagyok....köszi szépen.
  • bcc
    #1130
    Akkor ezt nézd meg
    http://www.youtube.com/watch?v=PFMVPMVoais
  • Csacsi
    #1129
    Jah, és mutatja, hogy a következő platformra kell mennem...ezt eddig is tudtam...csak azt nem, hogy hogy :)
  • Csacsi
    #1128
    jah...és nem 4, hanem 5 platform van egymásba kötve...de ez lényegtelen...ebből a szempontból :)
  • mascarun
    #1127
    Ctrl
  • Csacsi
    #1126
    A robot magasan van a másik platform meg messze.

    Úgy van, hogy van egy ugrálós rész, ahol hidak vannak. Majd ott feljutok, bemegyek egy terembe, ott harc.

    Majd utána jön egy ilyen rész. Először híd, majd lassan pörgő platform 4 platformal, majd robot...álló platform....4 platformmal, majd robot...gyorsan pörgő platform 4 platformmal...és itt túl magasan van a robot...a másik platform meg túl messze ahová mennem kéne.
  • bcc
    #1125
    A Gorog fejét dobáld a lézerkardal és egy idő után mindkét kezével egyszerre üt majd.Akkor lent maradnak a kezei és tudod ütni a karján a láncot.Utána megint ezt majd ha mindkét kezét visszalökted ujra dobáld a fejét, aztán kirja hogy fogd meg.A többi egyértelmű.
  • bcc
    #1124
    Most messze van vagy magasan van a robot.Ha messze van akkor mozgatni kell a csőszerű platformot.Van egy rész ahol lentről kell felhozni a platformot, kicsit nehéz észre venni.Ha magasan van és nincs mozgatható platform akkor nem arra a robotra kell ugrani.Sajna így elég nehéz segíteni hogy nem látom hol vagy.Nyomd be a D-Padot felfele az mutatja az irányt,hogy merre menj.Billentyűzeten nem tudom melyik gomb.
  • DarkSector
    #1123
    valszeg sehogy inkább örülj hogy megy neked annyival.
  • Csacsi
    #1122
    ugyanitt vagyok. A következő körplatform messze van. Mozgatni nem tudok semmit. A Robot meg túl magasan van :(
  • Doomista
    #1121
    Ki lehetne azt is írni, hogy OFF/WAREZ, nem csak simán OFF, mivel a sok vérpistike nem tudja hogy az OFF az egyenlő a WAREZzal ezen a fórumon. :-) Persze nekem mind1, nem én szenvedek.
  • grebber
    #1120
    Van erre szakosodott topik neki nem viccből lett megnyitva!
  • destiner13
    #1119
    akinek van jó wareza az honnan töltötte le crack-kel együtt?
  • BBazsi
    #1118
    Hi! A 2. pályán legyűrtem az űrhajót, aztán a stadionban jön a nagy vmi, gorog asszem, azt hogy kell likvidálni? Ugrálok a mancsai elől de semmi, vmi karperecre utal de azt nem tudom piszkálni.
  • pzs
    #1117
    Sziasztok !
    A pc-s verzióban a 30 fps limitet nem lehet valahogyan kikapcsolni ?
  • Metontour
    #1116
    Aki elakadt az ágyúknál bug miatt a megoldás az hogy nem szabad meghalni mert csak elsőre engedi kivenni az aksit ha meghaltál sajnos leeht újra kezdeni a fejezetet.
    A játékról mert közben végigtoltam:
    Sajnos elég rövid lett. Számomra ugyanazt a feelinget hozza mint az egy ami szerintem jobban sikerült de ez sem volt rossz.Jó benne az egyszerűsített nyomogatós rész és ezzel az új rendszerrel a csillagrombolót is egyszerűbb lenne lehúzni az egyben.
    Saját véleményként szerintem a lukasarc nem valami korrekt ilyen rövid játékért több mint 10 pénzt kérni amihez gondolom kiadnak 1000-2000 forintos árban DLC-t amik már kész.De ez csak az én véleményem.
  • Kongy
    #1115
    Ember, fog már be a szádat! Nem vagy képes elfogadni, hogy másnak tetszik?? Maradj csöndben.
  • MarkBlade
    #1114
    itt csak egy ilyen "híd" van és azt alig lehet mozgatni. gakorlatilag úgy indul a pálya hogy egy ilyen hídon mész át és fisszafordulva egy nagyon picit lehet emelni vagy lenyomni de nem számottevő..
    A Force Pussal lehet ugrást nővelni? Én azt hittem csak a Dash meg a duppla ugrás van.. :S
  • mascarun
    #1113
    Vagy vannak ott ilyen "függő folyosók" azokat is lehet mozgatni le fel jobbra balra!
  • bcc
    #1112
    A mozgó körös platformokról mindíg egy robotra kell átugrani hogy feljebb juthass.Nézz körül, ott van az.Használd a Dash-t és nyomj rá egy Force Push-t, ezzel távolabb tudsz ugrani.
  • MarkBlade
    #1111
    Egy kis segítséget kérek. A mozgó platformos pályán kadtam el. Átmegyek egy mozgatható hidón ráugrok egy 4 db körből álló forgó részre majd onnan robotra és egy álló körösre. onnan robot és megint egy mozgó körösre. De innen nem megy tovább a robotok túl messze vannak a másik platform szintén. Hogy lehet tovább menni?
  • vg
    #1110
    Kategóriáját (hack 'n slash) nézve ez bizony egy gyenge alkotás, te pedig láthatóan hülyeséget beszélsz a 9.5 értékeléseddel, vagy egyszerűen szűk látókörű vagy. Ennyi. Tudod mit, dicsérd orrba szájba, és akkor legközelebb már összesen 30 perc lesz a játék.
  • Seth
    #1109
    Béna skin? Francia mesefigura? Ez Guybrush Treepwood a Monkey Island sorozatból XD
  • Maxtreme
    #1108
    ok..
    Kategóriát nézve nekem tetszett. Van valami problémád ezzel? Nincs? Akkor meg mit szólsz bele (ahogy már írták is..) nem telefon.
  • mascarun
    #1107
    Találtam egy béna skint az egyik pályán!
    Kb mint a francia mesefigurák.
    Link
  • cyberjedi
    #1106
    darak, lila: a Vader-es pálya nyílt terület, ezért ha a Distance (hogy milyen messzire látsz el) túl magasra van állítva a grafikai opcióknál, beszaggathat. A zárt tereket nyilván sokkal könnyebb render-elnie a GPU-nak. Próbáltátok lejjeb venni a grafikai beállításokat? Azzal kellene a szaggatást orvosolni.
  • bgabor
    #1105
    Ha valakinek a játék kezdésekor textúrahibás lenne a padló, akkor a következő a megoldás: Be kell kapcsolni a Reflections-t a menüben.