1481
StarWarsTheForceUnleashedLogo.png
  • Sound
    #1104
    Itt egy mentés azoknak akik Battle for the Salvation mapon, a bugzós power cell-el szívnak:

    saved game

    Autosave pont a kapu után ment.
  • DarkSector
    #1103
    nekemis szaggat, nem látni szinte a sok effecttől.
  • lilathrone
    #1102
    Hurrá, akkor remélem csinálnak ehhez is egy patchet, amiben megoldják, hogy kisebb konfigurációkon is jól fusson a játék. Vagyis alapból jól fut, de végén a Vader elleni harcnál vmi iszonyatosan szaggat és csak ott...
  • Seth
    #1101
    Csak simán tartsd nyomva a force grip gombot
  • Tatyla
    #1100
    jó megoldottam :)
  • Tatyla
    #1099
    a TIE fightert hogy lehet megfogni és eldobni?vagyis a megfogással nincs baj csak összeroppan mielőtt eldobnám...
  • tommygear
    #1098
    igen ők
    nézd meg a credits-et
  • lilathrone
    #1097
    Amúgy ezt a játékot is az Aspyr portolta? Csak mert sehol nem vettem észre a logójukat és a hivatalos honlapjukon sem szerepel a játék.
  • DarkSector
    #1096
    1 délután max. ha sokszor meghalsz.
  • Julius Caesar
    #1095
    Rövid? Manapság a rövid mennyit tesz? Hány óra alatt lehet végigtolni?

    Mert 2 délutánért még várhat.
  • szabii98
    #1094
    öhhm...
    Egyes fórumozók szerint:
    "Azért van a fórum , hogy segítsünk."
    Én ezzel nemértek egyet, ahogy látom te sem.
    Üdv az SG-n megkell szokni! :)
  • Kongy
    #1093
    Szubjektív vélemény. Mit szólsz bele?
  • vg
    #1092
    Basszus, ha erre a pici látvány szösszenet játékra 9.5 pontot adsz, akkor az új Castlevania mennyi lenne már??? Nincs ez 9.5, jó indulattal is csak 6 pont, pedig én szeretem a SW játékokat. Asszem összepisálnád magad ha a Mercurysteam csinálna egy Star Wars játékot...
  • The Protector
    #1091
    csak irigy vagy......:)
  • cyberjedi
    #1090
    dark: ja és köszi a mentést, de szeretem én is megoldani a dolgokat egyedül.
  • DarkSector
    #1089
    jah énis csináltam ilyet, jól megbonyolították mi? :)
  • cyberjedi
    #1088
    Megoldottam favágó módszerrel: a pályán korábban van egy szoba sok ellenséggel, ahol az egyik ajtóban benne van egy aksi, a másikba meg bele kell tenni egyet (a földön heverőt). No, kikaptam az ajtóban levőt (nem arra kell menni, talán onnan jöttem), és cipeltem magammal végig. Nem kellett sokáig. NA MOST PERSZE ERRE most le lehetett venni az utolsó ágyúról is az aksit, szóval két aksim is volt a földön fekvőhöz!!! Ezt a bug-ot, öcsém!!!
  • DarkSector
    #1087
    bumm neki.
    egyszerűbb lenne ha adnák neked mentést bakker.
    C->d&s->neved alatt->dokumentumok és ide másold be a lukács mappát.

    KATT

    töltsd le inkább a mentést, mert valamit rosszul csináltál, van a játékba sok bug de triggerek nincsenek.
  • Kongy
    #1086
    Törölték a hszemet. :D Remélem olvastad.
  • cyberjedi
    #1085
    oké, már látom a problémát, nekem annál az ágyúnál NINCS ott a GRIP-pel levehető kis ajtócska az aksi előtt, mint az első két ágyúnál... bug.
  • tommygear
    #1084
    ottvan a folyósó végén egy ajtó mögött egy működő ágyú abból kell kivenni
  • cyberjedi
    #1083
    Tommygear, HONNAN veszed ki az aksit hozzá, ez a kérdés. Nekem nem engedi sehonnan.
  • tommygear
    #1082
    amelyik ágyú kirobbant a helyéről (tehát ami a földön hever) abba kell beletenni az akksit és kilövi az ajtót
  • DarkSector
    #1081
    itt elakadni ba+
  • cyberjedi
    #1080
    Az ágyús résznél vagyok én is leragadva, skaccok megmondaná valaki pontosan, hogy HONNAN veszi ki az aksit a földön fekvő ágyúHOZ? El lehet kerülni,hogy a Tie-fighter belerobbanjon a nagy teremben levő ágyúba, mielőtt kivenném az aksit onnan? Pontos instrukciókat kérnék, megöl az ideg. :) De az Erő velem van!
  • DarkSector
    #1079
    másik topikban a válasz.
  • bgabor
    #1078
    Felraktam én is, de amikor betölt az első pálya(tréning), a kör alakú teremben a padló textúrahibás(fehér a kis színes kockákkal).
    A leújabb nvidia driver van fenn, és a directx updater szerint a directx is a legfrissebb.

    Más is találkozott ilyen problémával? (GTS250,XPSP3)
  • DarkSector
    #1077
    igen énis most nyomtam le, megnéztem mind2 befejezést, rövid, de kibaszott látványos lett, sokáig fogjuk emlegetni. :)
  • mascarun
    #1076
    Végigvittem. A rövidsége ellenére kibeba****tul tetszett!
    A vége nagyon jó volt. Megérte végigjátszani.
    A fénykardkristályoknak sajnos csak egy részét sikerült megcsinálni, de azt még pótolhatom.
  • Metontour
    #1075
    Az ágyús cucc hanyadik próbálkozásra nem bugzik?Mikor kivehető rendesen az aksi kikapja elsőre vagy még ott is jól kell helyezkedni?
    A sok próbálkozás azt jelenti hogy helyezkedik az ember és nyomja a grippet vagy visszatölti a checkpoint mentést?
  • lilathrone
    #1074
    Semmi spoiler nélkül szerintem a darkside is jó lett a maga módján.
  • Kongy
    #1073
    Te meg legminimálisan sem tudsz magyarul.
  • Kongy
    #1072
    Na, kijátszottam a játékot.

    A végéről annyit, hogy a Lightside-ot válasszátok, mert a Darkside nagyon ratyi lett. Nem kapsz konkrét választ semmire, és szerintem marhára összecsapott. Sajnos azt választottam, és jól befürödtem vele. Meg is néztem a Lightside ending-et YouTube-on. Na, de a játékról. Jobban optimalizált, szebb, és valamivel okosabb is. Kár, hogy rövidebb, de összességében élvezetes volt minden perce. A hype túl nagy volt körülötte. Keménykedtek Yodával, meg toronymagas bossOKKAL. Most oké volt 1 db gecinagy, de több nem. Szóval sztem kevesebb hype-pal jobb lett volna. Tulajdonképpen jobb, mint az 1, lehetett volna hosszabb, és kicsit változatosabb, na meg a sztorin is finomíthattak volna még, de összességében tetszett.

    Nálam 8/10, mert SW fan vagyok.
  • Tatyla
    #1071
    szerintem 100x jobb mint az 1 igaz azt végig se vittem mert kábé a felénél meguntam de ez eddig eléggé leköt...
  • DarkSector
    #1070
    igen sajnos csak annyi.
  • Hector Troy
    #1069
    Összességében remek játék, ez nem vitatható, de az ígéretektől sokban elmarad. Amúgy két kérdésem van:

    A dagobah pályát minek tették bele?! Kapott egy külön slotot is a mission selectbe. Nagy mission az tény.
    Vagy csak nálam annyi, hogy 20 méter után bemész a barlangba és csókolom, vidi, új pálya.

    Azt harangozták be hogy "unleash truth", na már most minden kiderül a végére, csak az igazság nem...

    Azt hiszem megyek inkább megveszem az új fable-t, a régiekben egyszer sem csalódtam.

  • Ryder62
    #1068
    "Hát na ez olyan mint a Mafia 2-ben a "rob shops or bring cars to Bruski"."

    Itt ugye azért akadtak el mert nem volt célpont a térképen és mint kiderült a játékosok nagy része még legminimálisan sem tud angolul.
  • wedge31
    #1067
    Amiota kiderült hogy megvásárólhatók a nagy teszterek én mindegyiket leszarom, többet adok az itteni véleményekre.
  • Kongy
    #1066
    én speciel leszarom a GT véleményét.
    Amúgy 6.3-at kapott nem 6.5-öt.
  • morvaigaben
    #1065
    Hát na ez olyan mint a Mafia 2-ben a "rob shops or bring cars to Bruski".
    Szerintem még sokszor fogjuk hallani ezt a kérdést :P
    DE! Bevallom 5 percig én is gondolkodtam hogy ott mi a rákot kell csinálni...csak lőttem a csillagrombolót, gondoltam majd lesz valami :D