1481
StarWarsTheForceUnleashedLogo.png
  • tommygear
    #1319
    elvakult xbox fan
  • DarkSector
    #1318
    bill+egér a kényelmetlen. ez jogos, joy-t szerezz majd ha van rá lehetőséged.
  • CroftManor
    #1317
    Na kipróbáltam én is... Hát PC-n kegyetlen szar az irányítás. Boxon könnyebb irányítani.
  • Julius Caesar
    #1316
    Az biztos. De azért az első sztorija se volt egy főnyeremény, de ott legalább voltak fordulatok. (Pl amikor Vader leszúrt minket, na ott én először tényleg megzavarodtam).

    Igazából ha lesz három, akkor annak a sztorijával együtt lehetne érétkelni, mert ennek így most még nincs vége. Kicsi nekem a Mátrix 2 jutott eszembe erről, ugye a fivérek ott még kérték is az Oscar zsűriket, hogy a 2-3. filmet egy filmnek vegyék, mert csak együtt van értelmük.
  • djcom
    #1315
    Bocs ha láma vagyok, de annál a résznél, amikor jön szemben a hajó, és vissza kell "küldeni a rakétákat" amikor kiírja az A+E kombinációt akkor hiába nyomok akármit nem akar összejönni.:(
    Tudom le volt már írva de valaki leírhatná, hogy itt mit kell csinálni.
    Köszi
  • Magiszter
    #1314


    Teljesen egyetértek. Ezekkel a technikai megoldásokkal és azzal a sztori színvonallal kellene csinálni egy 8-10 órás 3. részt...

    Az meg külön vicc hogy csak mert Lukasarc, meg Sztárvórsz ilyen pofátlan árat kérnek érte.
  • Rage47
    #1313
    sztem az elsőhöz képest a második sztorija egy NULLA
  • Rage47
    #1312
    http://www.sg.hu/cikkek/78012
  • Julius Caesar
    #1311
    Na kitoltam.

    Rövid, nagyon rövid, de iszonyú látványos, és tényleg jobban megy a gépemen mint az első.

    Az egészen javítottak, lényegében csiszolása az elsőnek. (Leia arca az elsőben elég nyomi volt, most már felismerhető).

    7/10. Az elsőnek jó folytatása, pariban van vele, tartották a szintet. Kicsivel lehetett volna több helyszín, de végül is szódával elmegy.

    Ára (múltkor a piros hülye bolt hirdetésében) 13ezerért, azért elég húzós, de mondjuk ez meg az első, mondjuk egy ilyen bundle-ben sztem 4ezerért korrekt lenne, rajongóknak tuti.
  • NiGhTM4R3
    #1310
    Jaj, elnézést, tényleg kevertem az életerőket :D de most, hogy beléptem már rájöttem magamtól. Bocsi :D
  • mascarun
    #1309
    Az nem az ő életereje hanem az alattad futó "vonaté"!
  • DarkSector
    #1308
    végig védekezhetsz könnyebb.
    a vonat életereje megy le amire te gondolsz, nah azt kell megvédeni.
  • NiGhTM4R3
    #1307
    Igen, azt csinálom. Mikor egyesével jönnek a rakéták (3 db) azokat visszalövöm rá, ha sokat lő akkor védekezés. Nem így kell?

    Nem az én életerőm fogy ki, hanem az övé, mégis én esek le a semmibe. De vagy tizedszer
  • DarkSector
    #1306
    nem a védekezés akkor nyomd meg mikor eléd érnek a rakéták, és ezzel visszaháríthatod a rakétákat.
  • NiGhTM4R3
    #1305
    Srácok, az is bug amikor egy űrhajóval állok szemben, lövi rám a rakétáit (amiket visszairányítok) és mikor elfogyna az életereje lezuhanok a semmibe. Az elején vagyok még :/
    Kezdjem elölről a pályát? ne má. :D
  • Julius Caesar
    #1304
    NA volt időm szal nekiálltam most.
    Először is, a mentésnek mennyi ideig kell tartania? Csak mert nekem 10 percig szöszmötölt, aztán fogtam és kinyomtam. most is alt-tabolva vagyok. Gondolom ez rossz. Mi a gond - mi a megoldás?

    A játék maga hát... Az egésznek a grafikája nekem túl puha (aprópó: 1440x900-ban, mediumon fut a 9600GT-men), valahogy mintha minden szivacsból lenne. Vagy nem is tudom. Furcsa az egész.
    A kombózás látványos, a kard vág is, ez plusz pont (bár nem szeretem a jar'kait). A villámlás abszolúte kutyafing lett, bár csak első szintű de akkor is szánalmas az az egy szikra.

    Nemtom, nekem az első valahogy jobban bejött első ránézésre. Ez így 20 perc után elég laposkának ígérkezik. Az első egy interaktív film volt, ez is az. Ami nem gond, csak azért nem egy nagy cucc.

    Bár alig játszottam még vele, ez így első ránézésből, várakozásaimból és az elsőből kiindulva tízből hetes körül fog nálam landolni. Köszönje ezt annak, hogy Star Wars. Ha nem az lenne, akkor egy közepes ötös lenne.
  • Julius Caesar
    #1303
    Nem ragadt be tényleg egy gombod? Nekem már volt így.

    magiszter:
    Nem autentikus, hogy látszódik az erő, de pl nekem tetszett az elsőben, hogy a levegő hullámzott. Látványos. Meg indikálja, hogy valami történt. Szerintem ezzel nincs gond.

    Hétvégén nekiesem a kettőnek. Ha tényleg olyan "hosszú", mint mondjátok, hamar meglesz.
  • Cat 02 #1302
    Valamiért beragadt tegnap a menu (mintha folyamatosan nyomnám a jobbra gonbot), ma indítom és még mindig rossz :/
  • Evin
    #1301
    Én úgy tudom elképzelhető, hogy lesz, de még semmi sincs kőbe vésve.
  • tommygear
    #1300
    még nem tudni mit akarnak
  • gyusa
    #1299
    Egyébként a játéknak lesz folytatása ??
    Csakmert úgy végződik és sokaknak bejön ! De ha jól tudom Lukácséknál az "új" főnök nemakar több ilyen és ehez hasonló játékot. Na ez akkor hogy lesz ??
  • Magiszter
    #1298
    Leültem elé, elkezdtem és haladtam előre. Nem álltam meg gyönyörködni a tájban, csak szétcsaptam mindent és mindenkit ami/aki az utamban állt. Másodjára már elkezdtem keresgélni holocron-okat, meg ilyen fénylő kockákat. Akkor volt kb 5 óra (talán 5 és fél). Bár nem találtam meg mindent, de elég sok dolog megvan.

    JK miért lenn más történet? Star Wars, mész és szétszedsz mindenkit, van történet és történetvezetés, fénykard párbajok (már ha lehet ebben annak nevezni), erő használat...stb. Szóval sokban hasonlítanak, de a JK az lekörözi (arra kellene egy korszerűsítés, sokan földhöz vernék a seggüket örömükben. Én tuti :D ).

    Ezzel is csak az az egy bajom volt hogy rövid. Illetve elbírna egy kidolgozottabb harcrendszert (fénykardpárbaj például nagyon, nem csak Block, Attack, Block, Attack...x 100). Az hogy a fénykard támadást lehet ötvözni erővel, jó dolog, csak már a közepétől kiröhögték az ellenek. Egyedül a rohamosztagos ami nem nézte jó szemmel ha alkalmaztam. De az erő harcosok, a sith utánzatok csak mosolyogtak a próbálkozásokon. Persze a villám-fénykarddal meg lehetett hatni őket, de jobb lett volna egy kicsivel jobb párbaj lehetőség. Nem haragudtam volna meg érte.

    Illetve ezek a "most nyomd meg a Q-t!!! Áh elbénáztad, most jól megölnek" részek is elmehettek a pékbe. Miért kell a képernyő 8 sarkában 2 másodpercre felvillantatni? Nem lehetett volna mondjuk középen megjeleníteni az éppen csapkodásra váró billentyűt? Ez nem nehezítés hanem balfarokság! Még jó hogy a legtöbb helyen lehetett simán is szétszedni mindenkit.
    -SPÓJLER-
    Nah meg a "főgonoszok". Az első részben ezek a Főmonszta harcok sokkal jobbak voltak. Nem csak látványosabbak, de élvezetesebbek is. Egyedül azt a nagy gnóm harcot bírtam, mikor elkapta Kota-t és zuhantunk a pékbe. Nah az jó volt.
    -SPÓJLER VÉGE-

    Nah igen voltak részek amikor csak mentél és ugrabugráltál, néztél ki a fejedből. Aztán ledobtak 2 hullámban 10 rohamosztagost. Persze sniperek meg jetpack-osok is voltak (2-2 villám), illetve dobáltak gránátot is (1 push). Nem volt az a "nah most berohanok a 200 katona közé és szétaprítom őket". Apropó berohanás. Nekem úgy rémlik hogy az első részben automatikusan védekeztél. Itt nekem kellett püfölni a gombot. Jó hogy raktak rá funkciót (visszahárítod a rakétát...stb). De sokkal jobb lenne ha magától félre csapná a lézerlövedékeket. Ez egy ilyen űbersith-nek nem okozhat gondot.
  • NiGhTM4R3
    #1297
    Az előző része is kapott 2 termetes javítást, szerintem ez is fog kapni hamarosan hisz lentebb olvastam van egy nem kicsi bug a játékban (igaz nem tudom, hogy csak warez verziónál jelentkezik-e)

    Én nem várok, nálam minden buhera nélkül élvezhető eddig a játék - igaz csak 10 percet játszottam :D
  • derdani
    #1296
    Hát én nem tudom te hogy vitted végig 4-5 óra alatt , nekem kb 8 volt.
    Egyébként szerintem elég ellenség jött egyszerre, csak volt olyan rész néha amikor nem volt senki.
    És ne hasonlítsd a Jedi Knight-hoz, ez teljesen más történet, nem akar az utódja lenni.
  • NiGhTM4R3
    #1295
    A minap végeztem az első részével, rögtön bele is csaptam itt a lecsóba. Kicsit még szoknom kell az újdonságokat :]

    Köszi Magiszter, próbálkozom.
  • simonl #1294
    Sziasztok, biztosan van itt nálam tájékozottabb: várható valamilyen optimalizáló patch a játékhoz?
    Köszi
  • Magiszter
    #1293
    Villám, meg vágj hozzá mindent amit találsz (villámosan, akkor robban). :)
    Lökést se szeretik annyira. Illetve menj hátra és ha lő rád ilyen furát, akkor azt fogd meg (grip) és dobd vissza rá, aztán közel mész és lökés.
  • NiGhTM4R3
    #1292
    Srácok az első pályán ahol jön egy nagyobb robot aminek páncélja van, az ellen mi a taktika? a páncélját hozzávágom, utána állandóan lefagyaszt vagy olajat önt rám(??:D)
  • Magiszter
    #1291
    Hát végigvittem. Easy-n volt vagy 4 óra, Unleashed-en pedig 5 magasságában. Egyedül ami kihívást okozott mindkét módban az a vonatos-repülős-rakétával lövöldözős rész volt. Bár másodjára jobban ment. Illetve Unleashed módban tovább tartott Vader-t leabálni.

    Ez a rész jobban tetszett a lehetőségei miatt (Mind Trick for president :D ), illetve kinézetre is sokkal meggyőzőbb volt. Tetszett a Fury, hogy azonnal gombócba lehetett gyűrni vele az ATST-t, meg a többi robotot. Az előző részben ez nagyon hiányzott (ugye leszedtük a Csillagrombolót az égről pusztán erővel, de egy nagyobb robotkatonát meg se tudtunk mozdítani). Ebben is voltak erő ellenállók, de már nem rohamosztagosok szerencsére. Sokkal jobb volt e miatt a játékmenet és a hangulata is az egésznek. Csak rövid... igen bazi rövid! 4-5 óra játék egy totálisan lineáris játékban az kevés. Ebből ki lehetett volna hozni 8-10 órát is simán. A DLC-kre teszek magasról, mert nem azért veszek egy játékot hogy majd a 35. DLC után olyan lesz mint amilyennek kellett volna lennie alapból. Hiányzott még belőle a borzasztóan nagy tömeg. Néha jött 8-10 rohamosztagos, melléjük bevágtak még valami erősebbet és kész. Pedig igazán rámereszthettek volna 30-40 rohamosztagost "csapd szét őket" mottóval. A darabolás végre jelenvolt de csak ilyen tesésklássék módon. Egy Star Wars, übersith játékban lehessen már miszlikbe szelni az ellent. Technológia már a Jedi Knight-ban is megvolt, vagy a PoP:WW-ben.

    Összességében jó irányba haladtak a készítők. Talán a 3.-4. részre végre méltó utódja lesz a Jedi Knight-nak.

    Apropó: Miért van az hogy a srác erőhasználata ilyen tértorzítós lila-kék csummák repkedésével jár? Egy filmben nem láttam olyat hogy az "Erő" látható formában működött. Egyedül a villámlás az aminek szabadna látszódnia. Bár tény hogy látványos, de kb csak 2 percig. Utána engem már zavart.
  • tommygear
    #1290
    elég már, van facebook topik
  • mascarun
    #1275
    Feloldottam a rejtett DLC-t a játékban. Az utolsó ruha/karakter a sorban az nekem nagyon bejön. Az kb már hasonlít egy sith-re Szerintem!
  • Seth
    #1274
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    teljesen összetört amiért legyőzte egy szaros klón :D
  • bgabor
    #1273
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az egyébként milyen nevetséges már, hogy a végén megbilincselik Védert, és három rebel katona elvezeti, mint valami kisstílű bűnözőt.
  • bgabor
    #1272
    Akkor javaslom hogy próbáld ki a Mass Effect 2-őt. Mert ha ez nálad 9/10, akkor az kábé 23/10 lesz.

    Ebben a játékban a grafikusok és az átvezetőkért felelős részleg kiváló munkát végzett, de minden más erősen átlagos színvonalú.

  • Seth
    #1271
    Az vkinek már munka, pl nekem is. Frusztráló és nem éri meg foglalkozni vele.
  • bgabor
    #1270
    Nem, a challengek nem tartoznak a sztorihoz, mégis kit érdekelnek?
  • Doomista
    #1269
    Biztos, hogy végigvitted? Challengesben minden platina? Unleashed mod-ban van kitolva?
  • bgabor
    #1268
    Végigvittem én is. A grafikán kívül egyáltalán nem volt túl meggyőző. A végső harc kifejezetten nevetséges volt a szöcske módjára ugrándozó Véder és a zombihordák között.

    És itt lenne az ideje keresni egy rendes főhőst e helyett az állandóan üvöltöző/sikoltozó, menyétképű hősszerelmes kisköcsög helyett, akitől aztán az egész Lázadó Szövetség összedőlhet, csak a ribi meglegyen. Megagáz.
  • CroftManor
    #1267
    mikor jelent meg a játék? én most játszottam a demóval
  • derdani
    #1266
    Szerintem úgy folytatódna hogy kiszabadul Darth Vader.
    És Boba Fett mért ment utánuk a végén ?