1481
StarWarsTheForceUnleashedLogo.png
  • Julius Caesar
    #1360
    Hát ott a 320 mega bizony sovány lesz a textúráknak.
  • NiGhTM4R3
    #1359
    Passz, indítsd újra/tölts vissza egy régebbi mentést
  • NiGhTM4R3
    #1358
    Háromféle szisztémával támad:
    - egyszer egyesével lő 3 rakétát, na ezeket jobbklikkel megállítod és visszadobod rá.
    - egyszerre lő 5 rakétát, én itt az egyiket megállítottam és rögtön utána mielőtt becsapódik védekezés
    - lézereket lő, ezzel nem tudtam mit kezdeni, védekezés

    Így elsőre sikerült, mondjuk először megzavarodtam, hogy az életerő nem az űrhajóé hanem a szerelvényé amit meg kell védeni
  • NiGhTM4R3
    #1357
    Na túl vagyok rajta. Az első részben is voltak hiányosságok, itt még szembetűnőbbek, nem is igazi 2. rész hanem inkább egy kiegészítő :/
    Néha a Super Máriós ugrabugra tisztára lefárasztott, egyhangú ellenfelek, kevés újdonság.

    SPOILER

    Most akkor klón volt a srác akit irányítottunk, vagy sem? mert ugye a 'gonosz' befejezéskor előugrunk a semmiből és lekaratézunk mindenkit. (amúgy a 'jó' befejezés sokkal hosszabb..)
  • DarkSector
    #1356
    igen elég szar elsőre én se értettem.
    de counter-attack-olni kell, a védekezést abban a pillanatban nyomd be mielőtt elérne a rakéta, és visszaveri.
  • Balumann
    #1355
    Én meg a második pályán nem tudom sehogy sem tudom megvédeni a "villamost" attól a repülőtől, ami rakétákkal meg géppityuval szétlövi... :@
  • xxxpaulxxx
    #1354
    Elakadtam... ott tartok, hogy találkoztam Kota-val, megmentettem, elrepültem a Dagobahra, majd utána van az pálya, ami ilyen sínen mozgó platformon kezdődik... nos ott amint vége van a dumának egyszerűen csak kiesek a pályáról és a világűrben sétálok... találkozott valaki ezzel a problemával?
  • xxxpaulxxx
    #1353
    Hát akkor lehet, hogy tényleg a videókari miatt... nekem kb olyan a játék, mint az átvezető animációk...kisebb túlzással:D
  • DarkSector
    #1352
    8800gts 320mb.
    nekem ilyen fakó az egész kép valamiért.
  • xxxpaulxxx
    #1351
    Milyen vgad van?

    Amúgy annyi szépséghibát vettem észre plazmán, hogy a videók picit szaggatnak... mmint nem úgy, hogy akadozik, hanem úgy, mint amikor nincs bekapcsolva a vsync
  • DarkSector
    #1350
    jó neked. én a boxról szebb élesebb képet kaptam. dehát a vga-m szar biztos.
  • xxxpaulxxx
    #1349
    Én is hdmivel nyomom ati hd 4890-es karival és totál jók voltak a színek a tvn:)
  • NiGhTM4R3
    #1348
    Teljesen felemeltem, de akkor nem tudok arra tovább haladni (mert ugye nincs min, túl magasan lesz)
    Ha meg félig emelem fel, akkor átfutok rajta és 'zsákutca'.
  • Knabb
    #1347
    Emeld fel a "hidat"
  • NiGhTM4R3
    #1346
    Hahó
    Valaki tudna segítséget nyújtani a timira city-nél, mikor ugrálni kell a 'hidakon', és középütt van egy kék energiamező, ezután kell azt hiszem Vader-rel megküzdeni.

    Itt találtam róla videót, de én is csak addig jutottam el mint a srác: http://www.youtube.com/watch?v=R7P4OLOymss
  • DarkSector
    #1345
    jah azt nem néztem még, de a vga-val pc képe elég fátyolos.
  • Julius Caesar
    #1344
    PC-n is lehet HDMI-vel villogni.

    croft manor: nekem 3adszorra 21 másodperc lett asszem. De elég uncsi az is.
  • DarkSector
    #1343
    jah értem, de pc az fakóbb hd-tv-n nem olyan szép mint konzol hdmi-vel.
    sajna.
    monitoron joobbak a szinek vga csati esetében.
  • xxxpaulxxx
    #1342
    Persze, de apám nemrég vett egy plazmatv-t én meg ma vettem hozzá egy kábelt... aztán mivel mással próbáltam volna ki az összeköttetést:)

    Ráadásul már 1 éve minden játékot, ami nem fps xbox360 kontrollerrel tolok, szóval a pcm egy "multikonzol":D
  • DarkSector
    #1341
    te pc-n játszol vele?
  • xxxpaulxxx
    #1340
    Ez a játék kicseszettül látványos... és az a megtiszteltetés érte, hogy ő volt az első, amit kipróbáltam hdtvn... gyönyörű:D
    És meglepődtem, hogy olyan hatalmas felbontásnál se akadozott:O
  • NiGhTM4R3
    #1339
    A filmes bejátszásokat igen, de azt hiszem ami videók a játék motorjával készültek azokat nem. (bár nem is igen próbálkoztam, mert nem haszontalanok:D)
  • NiGhTM4R3
    #1338
    Valaki tudna segítséget nyújtani a timira city-nél, mikor ugrálni kell a 'hidakon', és középütt van egy kék energiamező, ezután kell azt hiszem Vader-rel megküzdeni.

    Itt találtam róla videót, de én is csak addig jutottam el mint a srác: http://www.youtube.com/watch?v=R7P4OLOymss
  • Knabb
    #1337
    Ööö, akkor ne nyomd el, ha többet kell vele küzdeni mint megnézni :D
  • Balumann
    #1336
    Nyilván ha a beállítások bármelyik menüpontjából, pl. az inputoknál megtaláltam volna, akkor nem kérdezem meg, de ilyen, hogy 12 gomb nincs. Ráadásul végig nyomtam minden gombot, amire be van egyáltalán állítva valami, és egyikre se reagál! :D Ti el tudjátok nyomni az átvezetőket?
  • Fehercsoki
    #1335
    Mi nem tudhatjuk mire állítottad!
  • Balumann
    #1334
    Ez lehet, hogy nagyon hülye kérdés lesz, de az introkat mivel lehet átugrani? Ha nyomok egy esc-et, akkor ott megjelenik a SKIP és a 12-es gombot írja. Ezt sajnos nem tudom értelmezni, ennek ellenére végignyomkodtam már mindent a gamepadomon és a billentyűzeten is, és egyikre se reagál :/
  • CroftManor
    #1333
    nekem azokból a deadly path trial tetszett, letudtam vinni az időmet 19 mp-re :)
  • Julius Caesar
    #1332
    Kipróbáltam a challangeket. Hát a szándék a fontos, de sztem a többségük idegesítő, mint szórakoztató. Az a Deflection Trial még a legjobb, de röhej, hogy a blokkolás néha visszaküldi a rakétákat, néha nem.

    De tényleg, a többségüket kipróbáltam, de 10 pec után idegenrágásaim voltak (főleg úgy, hogy a restarttal újabb loading screen van). Na a sniperes az kivétel, mert ott 10 másodperc után kinyomtam.
  • xxxpaulxxx
    #1331
    Gondoltam erre is, de aztán elkezdett zavarni és gondoltam, hogy nem direkt rakták be ezt a baromságot:D De köszi:)
  • Seth
    #1330
    Direkt ilyen
  • xxxpaulxxx
    #1329
    Most kezdtem el a játék... valaki tapasztalt már olyat, hogy minden egyes ellenségbe karddal bevitt találatnál akad egyet a játék? Még low grafikánál is:S

    pedig az első rész akadásmentesen futott maxon
  • CroftManor
    #1328
    Talán az a pár challenge ad némi pluszt, de hamar meg lehet azt is unni.
  • Magiszter
    #1327
    Ha lenne benne egy-két "fun" pálya jó volna. Vagy valamilyen Sandbox program amivel pályát csinálhatnék, vagy legalább Spawn-olhatnék egységeket saját magamnak. De neeeeem, fizess mint a köles, aztán kuss és örülj hogy játszhattál ezzel a "mestermunkával".
  • Julius Caesar
    #1326
    Hát elég rövidre. Ezért 13k-t kérni elég nagy pofátalanság. Igazából néhány ingyenes játék (pl alien swarm) több ideig játszható.

    Arról nem is beszélve, hogy 2, max3 végigjátszás után megy a polcra. Újrajátszhatósági faktor szinte nulla.
  • DarkSector
    #1325
    jah...nem kicsit de a sok dlc le van iltva kivéve 1-2-őt aktiváltak lelkes játékosok, ezt visszább olvashatos...
  • CroftManor
    #1324
    Tegnap este kezdtem, most már a Vader harcnál tartok. Elég rövidre sikeredett.
  • DarkSector
    #1323
    kameraállás forgatható.
  • Julius Caesar
    #1322
    Nem az irányítás szar, hanem gyakran a kameranézetek, de fényévekkel jobb, mint az első.
  • tommygear
    #1321
    off itt nem lesz