1481
StarWarsTheForceUnleashedLogo.png
  • tommygear
    #1401
    nem
  • 38tibi38
    #1400
    A végén nem nagyon értettem azt mikor a sötét oldalt választottam és megjelent egy hasonmásom de az eredeti Én meghalt. Most ez ugyan így van ha jó oldalt választom?
  • xxxpaulxxx
    #1399
    Most erről az Így jártam anyátokkal c. sorozat egyik jelenete jutott eszembe:
  • Doomista
    #1398
    azokat a kis macikat? eltaposom egy lábbal őket, istenem...:D
  • tommygear
    #1397
    lol
  • tommygear
    #1396
    nem sok :S
  • simonl #1395
    Sziasztok srácok, semmi hír valami patch -ről??

    Mindenkinek szép napot....
  • xxxpaulxxx
    #1394
    Jó... de Yoda a legkeményebb Jedi és ő is csak egy X szárnyút emelt meg... Stalkiller meg ha benne lenne az eredeti trilógiában, akkor kemény koncentrálással elsuhintja a Halálcsillagot, hogy az egy még messzibb galaxisba kerüljön?
  • yesname #1393
    Na hát épp ez az én bajom, hogy ütöttem már 1,5 órája és semmit sem ír ki és nem is lehet megragadni a fejét :(
  • bcc
    #1392
    Nem irja ki hanem tovább kell ütni a fejét (kard dobás)és utána írja csak ki hogy fogd meg.
  • Evin
    #1391
    Menj közel a fejéhez ha a kezei a helyén, akkor kiírja mit kell nyomni.
  • yesname #1390
    Ezt csinálom, mint írtam... ("kezeit visszalökdösöm" -> hátra a helyükre)
  • Cat 02 #1389
    Kezén szétáramozod/ütöd a bilincset
  • yesname #1388
    A gorgot hogy az istenben kell megölni. A kezeit visszalökdösöm, aztán elkezd böfögni. Minden infó amit találtam azt mondja hogy a fejét kell ütni, meg megragadni és löködni, de nálam nem lehet és a HP-ja sem megy lejjebb a felénél egy pixelnyit sem.
  • Cat 02 #1387
    Volt egy platform, ugrás, zombik, volt egy platform, ugrás, zombik, zombik, volt egy platform, ugrás, zombik, zombik ugrás, volt egy platform, ugrás, epicless harc, instant win, de nem, the end
    Amúgy mi van ha jó vagy ?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ugyanúgy leszúrnak ? :D
  • NiGhTM4R3
    #1386
    Most ha egy kigyúrt kidobó lenne a főhős, akkor hihetőbb volna, hogy űrhajókat emelget?
    Az nem furcsa számodra, hogy villámokat szórsz a kezedből, más bolygókon szaladgálsz, stb. csak az, hogy 'nyüzüge' a srác?
    Érdekes..
  • Evin
    #1385
    Yoda megmondta, talán a SW V-ben, hogy nem az ember méretétől függ az erő. És erre kiemelt az X-szárnyút a mocsárból.
  • Doomista
    #1384
    vajjal?
  • Julius Caesar
    #1383
    A vaderes harc az tényleg annyira izgalmas kábé, mintha egy szendvicset kennél.
  • xxxpaulxxx
    #1382
    Végigvittem

    Sajnos nagyon rövid a játék, de a végére mégis unalmassá kezdett válni... jah és persze túl könnyű is volt... meg valahogy egy picit már túlzás volt, hogy ez a nyüzüge srác olyan lazán mozgat dolgokat az űrben, hogy csak na.... mondjuk ez már az előző részben a csillagromboló felrobbantásánál is az volt... de legalább ott még erőlködött:D:D

    Szvsz az előző rész jobb volt sokmindenben.
  • Doomista
    #1381
    nem csak ide rakta be.
  • DarkSector
    #1380
    mit is keres itt ez a komment?
  • morvaigaben
    #1378
    Legalább ha lesz belőle film, a főszereplő már megvan
  • xido
    #1377
    Azt hittem nemcsak az én szokásom lecsekkolni a stáblistát,ha fellelhető:)
  • BoneDragon
    #1376
    Ja oké. Igazából nem nagyon foglalkoztam a játékkal, csak képeket nézegetve feltűnt. Akkor sry! :D
  • xido
    #1375
    Gyors a reakció időd,ugyanis az első részben is hivatalosan ő a karakter modellje és szinkron hangja..de jobb később megvilágosodni,mint soha:)
  • BoneDragon
    #1374
    Csak nekem tűnt fel, hogy a főhős hasonlít a smallville-ben játszó végítélet fickóra?:)Kép
  • Doomista
    #1373
    Ideje fejlődni a korral, vagy konzol...:D
  • 38tibi38
    #1372
    SP 2-őm van akkor mindegy hagyom a fenébe....
  • morvaigaben
    #1371
    FAQ és bug ja.
  • RUDKO
    #1370
    Sziasztok. Én itt akadtam el Level 7: The Battle for the Salvation - Part 3/3 Amikor az utolsó agyúból ki kéne venni a töltetet és az összetörtbe betenni hogy szétlője az ajtót. De nem tudom kivenni már mindent próbáltam nem reagál semmire. Lehet hogy ott bugos?
  • szabii98
    #1369
    SP3 még mindig ja
  • 38tibi38
    #1368
    Hali. Indításnál azt irja h kell a windows új verziója pedig azt irták megy XP-n...
  • xxxpaulxxx
    #1367
    megvan:D
  • xxxpaulxxx
    #1366
    A 2. Salvation pályán, miután kivédtem a birodalmi hajók támadását van egy olyan akadály, hogy 4 piros oszlop, meg egy szikrázó forgó akármi mellettük... nem tudok átjutni rajtuk, mert egyik se kapcsol ki, mint eddig:D
  • xxxpaulxxx
    #1365
    The salvation küldetésnél mi a lószart kell csinálni, hogy ne legyen bugos??? Nagynehezen sokadik újraindításnál tovább tudtam jutni a kritikus vonatos-univerzumba kiesős résznél és most eljutottam egy lifthez, amiből kiesek, mikor felvinne... a tököm kivan:D
  • Jano
    #1364
    Milyen kontrollered van?
    Nyomd le az az analóg karokat.
  • Caine
    #1363
    Na, megvan unleasheden is.
    Érdekes, hogy nem azok voltak a problémás részek, amire számítottam. Kivéve a Gorogot :)
    Nagyon jól szórakoztam, de pofátlanul rövid volt, még az újrajátszással, gyűjtögetéssel és próbákkal együtt is.
  • NiGhTM4R3
    #1362

    Kicsit bogaras a játék, nálam is produkált érdekes dolgokat. Kezd elölről az egész szintet, kevés az esélye, hogy újra gebasz lesz.
  • xxxpaulxxx
    #1361
    megtörtént, de semmi... párszor újraindítottam... volt amikor elkezdtem sétálni a síneken és utána estem ki, volt mikor rögtön, amikor megállt a vonat, vagy volt amikor Kota is jött velem repülni:D