1481
StarWarsTheForceUnleashedLogo.png
  • tommygear
    #540
    lustaság...
  • Bullitt
    #539
    Nem tudom mi akadálya volt a PC-s demonak -,-'
  • Ryder62
    #538
  • tommygear
    #537
  • balee4
    #536
    Persze PSN-n még nincs fent a demó, szal ebből már csak holnapi kipróbálás lesz, pedig már rohadtul rá vagyok izgulva. Elő is rendeltem a gamet.
  • DarkSector
    #535
    akármi igen de ez nem. :)
  • morvaigaben
    #534
    Igen. :D
    De akármi megtörténhet...
  • DarkSector
    #533
    ez ugye csak viccvót? :)
  • morvaigaben
    #532
    Jah mi csak demo-t kapunk 26.-án és megveheted DLC gyanánt a játék második és harmadik harmadát...
    (beb*szna)
  • DarkSector
    #531
    Legkésőbb 26.-án lesz.
  • DarkSector
    #530
    Privát.
  • Bullitt
    #529
    Mondjuk PC-re gondolom nincs, szal tárgytalan.
  • Bullitt
    #528
    Jöhet nekem is privát... :D
  • DarthStarkiller
    #527
    kösziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
  • DarkSector
    #526
    Felkerült a demo. Irtam Privátot!
  • DarkSector
    #525
    ugyanaz csak most hullanak a testrészek, és a főldbe meg a falba a lézer nyomot hagy ennyi.
  • Ryder62
    #524
    Hál istennek. Remélem hogy az egész játék nem lesz olyan "árkádos" mint az első rész.
  • tommygear
    #523
    már lesz kaszabolás, hullanak majd a fejek, végtagok
  • Ryder62
    #522
    A második részben is neoncsővel szaladgálunk vagy esetleg megcsinálták a fénykard sebzését normálisan?
  • DarkSector
    #521
    ez így van csak arra mondják ezt hogy valami előbb jön ki x-re és azzal demoznak a kiállításokon.
  • Julius Caesar
    #520
    Sok játék nem konzol-port. Főleg a multira kihegyezett cuccok nem, mivel PC-re egész más netkód kell, mint konzolra.
  • DarkSector
    #519
    igen nah ez az amit akartam mondani észre lehet ám venni ha nem cg videó.
    asszem annyi hogy mivel videó anyag volt, kicsit utómunka volt rajta és azért volt fura amikor a játék váltott videóra megvissza, itt a demo-ban szinte észrevehetetln az eltérés.

    amúgy pontos számokat tudok mondani. megnézték régebben 11GB videó vagyis átvezető volt. (régeben írogatták is, mikor voltak azok a rippelések meg minden hogy összenyomorgatták a játékot, erre emlékszem számszerint 11gb-ot írtak)

    a többi a játék meg esetleg szoftverek meg stb.
  • Evin
    #518
    Voltak videók, de azok a játék motorjával készültek. Látszódott rajtuk, hogy nem túl részletesek. Legalábbis a többség ilyen volt.
    De 20GB biztos nem volt, mert az egész játék volt annyi, inkább kb 5-6GB.
  • DarthStarkiller
    #517
    igen azt megköszönném ha látod valahol és írnál mert már nagyon ki szeretném próbálni :D
  • DarkSector
    #516
    amúgy az hogy videó anyag, mármint bik vagy wmv vagy avi az átvezető, attól még nem jelenti azt hogy CG videó.
    de mindegy az első résszel régen játszottam, azt nem firtatom most.
  • DarkSector
    #515
    Jah akkor ezzel kapcsolatban elnézést kérek.
    mindegy.
    De akkor úgy mondom inkább hogy itt a 2. részben a demo-ban nincs cg, mind renderelt átvezető.
  • tommygear
    #514
    hogyne lettek volna, pc-n csak a videók foglaltak 20 gigát
  • DarkSector
    #513
    amúgy ahogy néztem mint az első részben itt is az átvezetők a játék grafikájával készültek nincsen CG. (az első részben sem emlékszem cg videókra, de nem tenném rá az életem)
  • DarkSector
    #512
    ahogy tudok adok, letölthetem neked szívessen, de azt halottam hogy nem elég letölteni, mert azt az én gépem id-jéhez rendeli és ha más a fájlokat használná másik gépen állítólag nem indulna el.

    Igen.
    amúgy sokan később dobják fel a torrent-ekre, muszály lesz várni sajnos.
    amugy annyit tudok igérni, ha látom valahol azonnal irok egy privátot, ha ez igy megfelel neked.
  • DarkSector
    #511
    Igen!
    Seth most nemtudom mire értette hogy durva.

    VAN vagdalkozás hálisten. Érdekes mert ezt várták sokan.
    Olvastam hogy végre van aprítósdi, nekem az elsőből nem nagyon hiányzott, de jo azért hogy van, annyi ez hogy leesik a karjuk a lábuk vagy éppen kettévágja őket.

    remélem majd hozzájutsz és te is ki tudod próbálni majd, jobb ha az ember maga nézi meg így nem lehet szóban minden részletessen elmondani. :)
  • gyusa
    #510
    De nem egy videóba az volt hogy szeli az embereket rendesen !
    Meg hát ha jól emlékszem az 1-et is 16 karikásnak bélyegezték .
  • Seth
    #509
    Biztos hogy nem. Egy Star Wars-os játékot nem csinálhatnak meg ennyire erőszakosra,mert akkor a besorolás miatt jókora vásárlómennyiségtől esnének el.
  • gyusa
    #508
    És még annyit hogy a lézerkard hogy van megcsinálva ??
    Mármint rendesen szeli a rohamosztagosokat ?
  • DarthStarkiller
    #507
    néztem csak az a baj hogy nincs
  • theone91
    #506
    Torrenten körülnéztél már? Ha van leszeded és kiírod egy DVD-re...
  • DarthStarkiller
    #505
    DarkSector te nem tudod leszedni a demo 360-ról?? vagy valahogy meg kéne csinálni :S DEMÓT AKAROK :'(:'(
  • DarkSector
    #504
    Nem :S

    voltak katonák. 2 pajzsos fagyasztós tahó, meg a végén 2 lépegető, nagyon nem akartak poénokat ellőni szerintem.
    az elsőben se tettek be boss-t.

    Nem is baj ízellítőnek nagyonis elég volt.

    azt bírtam kurvára mikor megbűvölöd őket és egymásnak támadnak vagy éppen öngyilkosok lesznek és leugranak valahová vagy lézerekbe beleszaladnak... :)

    néztem a menüben ha nem nyúlok a joy-hoz lead egy előzetest a játékból elég durva részek lesznek megint kell nagyobb űrhajókat egy fülkéből elkapni az erőddel és mozgatni. nagyobbacskka szörnyeket is mutogatott.
    majd ha kijön megnézzük.
  • ratgab
    #503
    Bossal nem találkoztál véletlenül a demóban?
  • DarkSector
    #502
    jó van 1-2, de nem olyan sok mint gondolnád.
    mindegy ezen ne vesszünk össze már :)
  • Jakuza001
    #501
    Kb nagyon sok. :D