1481
StarWarsTheForceUnleashedLogo.png
  • Knabb
    #822
    Majd úgyis meglátjuk, úgysem tudunk beleszólni.
  • DarkSector
    #821
    semmi én irtam mindjárt hogy jó amit írsz ha nem lenne videó a 2.részben és nem olyan minőségben mint a demo-ban. Ha a csupasz játék 10gb akkor nemgond.
  • tommygear
    #820
  • tommygear
    #819
    tegnap elpofáztam már 3x hogy az elsőben a videók voltak 15-20 gigásak a játék ugyan úgy 10
    most mit nem értessz ezen?
  • balee4
    #818
    A mai fiatalabb generáció, inkább így akartál fogalmazni. De mi igényesek nem ilyenek vagyunk.
  • DarkSector
    #817
    jól érzed írtam is, én az első gépigény 25-26gb-os HDD szükségletre vártam vagy még többre, és ezt én jó előjelnek vettem volna ha nem sajnálják az "anyagot", de majd izgulhatok mi lesz a végeredmény.
  • DarkSector
    #816
    párdon az 1680x1050-es monitor témára ugy akartam érteni hogy nem lenne baj ha a monitorom is 1366x768-as lenne, akkor ua lenne, de ha egy az egyben áthozzák ezt és kifeszitem 1680x1050 pixelre akkor az torz lesz, ezért van szükség s finomításra, majd kiderül hogy ez belefért-e a fejlesztőknek még a 10gb-ba vagy nem.

    de az is lehet hogy rövidebb a játék mint az első rész ezt ugye még nem lehet tudni.
  • Knabb
    #815
    Valamiért egyfolytában negatív csengést érzekelek az szavaidból önkéntelenül is.
  • DarkSector
    #814
    igen.

    csakhogy pc-n az első résznél is javítottak hogy míg egy tv-n a konzol adott távolságból 1366x768 felbontással dolgozik.
    Pc-n azért nem ártott volna ha egy 1680x1050-es moncsit közelről bámulva kicsit tunningolnak a látványon, de majd távolabb megyek. meg konzollal hiába hasonlitjuk össze nem ua. a darksiders pc-n 14gb és konzolon meg tudtommal 1 dl-dvd.

    a pc-s változatok erről szólnak fel kell javítani ahhoz hogy közel ül mindenki a nagy monitorhoz és hogy ugyanazt lássa, mint pl egy 82cm-es tv-n 2,5méterről a fotelből, mert asszem 2,5m-ről kell minimum nézni kapásból nem tudom van egy adott távolság a tv-k átmérőjéhez viszonyítva.
  • tommygear
    #813
    de miért szted az xbox verzió hány giga lesz? 500?? max 8 giga lehet
    mert annyira mondod, hogy szép az xbox verzió, hát akkor a pc még szebb lesz
    gondolkozz
  • DarkSector
    #812
    igen csak általában azt szeretem ha feljődik valami, ha az első 25GB volt nagyfelbontású textúrák, minőségi videók, akkor még ha egy faszább tömöritést is használnak nehezen tudom elképzelni hogy szebb lesz. de majd kivárom az első képeket. :)
  • Julius Caesar
    #811
    Megmondom őszintén, ennek a játéknak számomra mindegy, milyen a grafikája. Az elsőnek is olyan király volt (amikor megjelent), de ha 2x ilyen fasza lenne, akkor is csak 2x tolom végig. Szóval az a legjobb, ha ez pici. Mert ha 30 giga lenne, akkor se lenne egy időtálló darab, amit még 5 év múlva is előveszel. Max még életedben egyszer eszedbe jut és előveszed mi is volt ez. Ennyi.
  • DarkSector
    #810
    jah nem az a fontos, csak arra gondolok hogy ha mindössze a hdd hely az egyetlen akadály, és ez végett nem változna a gépigénye, illetve ugye egy konkrét játékról van szó, h&s amiben a látvány a harc a lényeg (nem logikai cucc) itt azért én előnyben részesítem a grafot.

    Persze vannak történet, logika, platform cuccok amiben meg nem (vagy nem fontos).
    De várok majd Ultimate DarkSector Edition-ra. :)
  • DarkSector
    #809
  • tommygear
    #808
    mert a mai nyomorék játékosok csak a grafikára verik nem a tartalomra
    pl ilyen tirexi félék
  • morvaigaben
    #807
    Majd az Ultimate DarkSector Editionban benne lesz :P
  • DarkSector
    #806
    érdekes ilyen emberrel is régen találkoztam már. :)
    szerintem ugy akartad mondani, hogy ha a gépigény ettől kissebb lesz akkor inkább legyen gyengébb a textúra.
    Csak az a baj hogy legtöbb emberrel akivel beszéltem még a mostani játékok is csúnyáknak számítanak, és sok ember azért sír ha low textúrák vannak a játékban. XD

    én magasról lekakilom, ha nekem csinálnának egy olyan finomított verziót, ami 25-30gb, de gépigény ugyanaz, akkor én jobban örülnék. Dehát énmiattam egyedül nem fognak egy bővebb verziót kiadni. :)

    van 500-600gb helyem jöhet bármi. :)
  • Julius Caesar
    #805
    Jóvan, akkor az enyémen is döcög. Fasza. A 10 giga is fasza. Inkább legyen az egyszer látszodó tie-vadász szárnyán kicsit szarabb textúra minthogy 30 giga legyen.
  • DarkSector
    #804
    nemgond, leírhatod, de ez homályos? :)
    nekem pont az ellenkezője jött le a demo-ról, most a képeket nézve csak max a látványvilágát lehet látni más azért élőben mozgás közben, de szíved joga ha így gondolod.
  • Bullitt
    #803
    Bocs hogy le mertem írni a véleményem -,-"
  • DarkSector
    #802
    www.gepigeny.hu
  • tommygear
    #801
    most már igen
  • Kongy
    #800
    Most h megvan a gépigény és a hivatalos oldalon is szerepel a Windows mint platform, biztosak lehetünk benne, hogy 1 hét múlva már toljuk PC-n is. :D
  • tommygear
    #799
    melyik oldal ez?
  • DarkSector
    #798
    Nézd meg jobban ez homályos? :P



    vagy ez?:



    vagy ez?:



    vagy éppen ez?:

  • DarkSector
    #797
    most csináltam egy tesztet. :)

  • fearking
    #796
    Hát akkor ezzel nem lesz gond. :D
  • DarkSector
    #795
    nekem 8800gts 320mb. Éppen hajszállal a 8600GT felett van. :)
  • elite
    #794
    A VGA-m éppen megüti az ajánlottat. Remélem jól fog suhanni azért!
  • DarkSector
    #793
  • DarkSector
    #792
    Jah még a lebegtetett tárgyakat sokkal könnyebb eldobni és sokkal gyorsabban pontosabban lehet elhajítani nekem ez hamar feltűnt az irányításban.
  • DarkSector
    #791
    Kapásból néhány különbség, amit 100%-ig mondhatok, az összehasonlítással.

    pár eltérés az első rész óta, azon kívül amiket már írtam régebben (esőcseppek elpárolgása stb.)

    1. ha egy tárgyat mozgatsz, akkor az első részben a faszi mozgatás közben 1 helyben áll!!!! Míg itt a 2.-ban mozog körbe mozog a keze, és az ujjai, aszerint hogy merre mozgatod a felemelt tárgyakat!

    2. a villámlások tükröződnek a talajon! az első részben nem.

    3. a gömb megrepeszti magaalatt a talajt, az elsőben nem.

    4. a lézerkardnak is ahogy néztem a fénye ha közel mész, tükrözödik a falakon kicsit. Az első részben nem láttam ilyet.

    5. A rakétás embereket kicsit áramoztasd meg a levegőben. ÖSSZEHASONLÍTHATATLAN az eltérés.

    6. kombók valóban sokkal összetettebbek lettek mint ahhogy ígérték.

    amiket a demóban eddig találam:
    x,x,y
    x,x,x,y
    x,x,x,x,x,y
    x,x,b
    x,x,x,b
    x,x,x,x,x,b (asszem ennél szűrja bele a két kardot a földbe, ahogy a játék logoján is a 2 függőleges vonal van.)

    Ha valaki talál érdekességeket, konkrétakat hogy miket javítottak, az első részhez képest, azok a szemfülesek irjanak nekem, érdekelne milyen apróságok vannak még.
  • DarkSector
    #790
    ne a képeket nézd nem mosott ez, ponthogy sokkal élesebb.
    nem 30fps.

    Én tegnap játszottam pont az első részzel megint meg a 2.résszel.

    szerintem te nem láttad élőben, főleg ha azt hiszed hogy az effectek gyengék, ponthogy nem!!!! De majd meglátod, nézd meg egyik haverodnál konzolon, ha van rá lehetőséged, megváltozik a véleményed. :)
  • ratgab
    #789
    Most miért kellett ezt??? .....Tiszta nyál lett a billentyűzetem. Mit szól majd a főnököm ha meglátja....
  • balee4
    #788
    Akkor faszán el fog menni maxon. :D

    De inkább maradok a PS3-as verziónál. :)
  • balee4
    #787
    Dehogy kellett neki 4 mag, nekem még a régi 2 magos gépemen is 1920-ban fix 30-al ment, az 1.2-es patchel. A patch sokat optimalizált rajta.
  • balee4
    #786
    Hülyeség, sokkal szebb mint az első rész, direkt egymás mellé raktam a demót és a !PC-s első részt 1920-ban, és jóval szebb a 2. rész.
  • lilathrone
    #785
    Azért én picit érdekesnek találom, hogy a gépigény a HDD-n kívül kopp ugyanaz, mint az első játéké.
  • morvaigaben
    #784
    30 fps-en megy boxon :D:D
  • Bullitt
    #783
    Egyébként láthatóan mosottasabbak a textúrák, mint az első részben. És az eddigi videók alapján az effektek sem annyira szépek, ez mind valszeg a gépigény csökkentése miatt volt (meg az Xboxos 60 fps-es izéért)