1481
StarWarsTheForceUnleashedLogo.png
  • DarkSector
    #862
    OFF
    jo azoknak a boxosoknak akiknek ki van fleshelve a gép, nekem csak a nyálam csorog. :)
    ON
  • The Protector
    #861
    jaja.
    pc-re várható a warez?
  • tommygear
    #860
    jó a boxosoknak :(

    és xboxon nincs warez :)
  • DarkSector
    #859
    OFF
    lol boxon már kintvan a cumó. :)
    ON
  • tommygear
    #858
    nem a warezt számolta, hanem az amcsi megjelenést mivel azt hittem európában is akkor jön
    de javítottam
  • balee4
    #857
    Akkor ez a számláló a warez verzió megjelenésére épít, mert nem hiszem hogy bárki itt amcsiból rendelné meg a játékot. Mindenesetre én meglesem warez-ban, aztán rá 2 napra jön a játék. (PS3-ra) Platinumshop sztem 27-én vagy 28-án megkapja.
  • tommygear
    #856
    igen, mire másra lenne? :D
  • Kongy
    #855
    Mire van a visszaszámláló? Game megjelenése? :D

    Nahát, respect gyerekek, 100-100%:

  • morvaigaben
    #854
    Jó lett a banner
  • tommygear
    #853
  • Rage47
    #852
    nekem 4 nap volt nyáron, és eléggé rácuppantam akkor:D
  • tommygear
    #851
    majd egy OFF topikot lassacskán nyithatna valaki
  • DarkSector
    #850
    na ezért csodálkoztam, mert ha 8-9 orát ir valaki, akkor oké de ahhoz is féktelenül csak minimal élvezet mellett végig kell sprintelni. Dehát ez olyan hogy nekem régen először a RE2 5-6 óra volt, vagy még több is, mire a legdurvább rekordot felállítottam 1óra 28perc.
  • tommygear
    #849
    sőt én még összeszedtem második végigjátszásra az összes holokornt is
  • Julius Caesar
    #848
    Én is élvezem minden pillanatát. Ez nálam nem azt jelenti, hogy minden ellenfélnél leállok szarakodni meg benézek minden sarokba. Lehet, hogy én tolom gyorsan, de ez 7 óránál több nagyon nincs.
  • tommygear
    #847
  • balee4
    #846
    Nálam is 9 óra volt, mert megpróbálom a játék minden pillanatát kiélvezni, nem rohanok, mert ráérek. De én minden játékot rohadt lassan tolok ki, szal ez nem mérvadó.
  • Julius Caesar
    #845
    Nekem először volt egy olyan 2 délután (6-8 óra). Aztán másodszor vittem végig, minden holokront összeszedve volt olyan 5 óra körül. Mikor harmadszor vittem csak funból, akkor láttam, hogy egy pálya minden viccesen rövid. Az idő jelentős részét így is a töltések, boss fightok és a videók viszik el. Egy-egy pálya nem hosszú. Ha most nekiállnék előröl, (második nehézségi fokon) akkor éjfél előtt kész lennék.
  • tommygear
    #844
    nekem 1 hét volt a game napi 1-2 óra játékkal
    bőven jó volt nem kell easy-n végigrohanni rajta és élvezni kell
  • Ryder62
    #843
    Én olyan 13-14 óra alatt vittem végig dlc-kel együtt. Lassú vagyok? Lehet. De én élvezem a játékot és nem valami letudható dolognak tekintem hogy minél előbb túl legyek rajta.
  • DarkSector
    #842
    énsetuom lehet ti szaladtatok végig, és nem öltetek meg senkit.
  • Klemice
    #841

  • gyusa
    #840
    nekem is csak 4 óra volt a 3 kiegészítő meg 1,5 szóval nem tudom hogy mijen játékkal játszottatok DarkSector
  • Klemice
    #839
    nekem is vagy 3 nap volt az alap játék, de úgy, hogy esténként játszottam vele.
  • DarkSector
    #838
    ezt elképedve hallom hogy 4-5 ora, szerintem csak a 3 kiegészítő volt ennyi, akkor te valami szuper csávó vagy ha egy 5óra alatt lezavartad. :)
  • Magiszter
    #837
    Kíváncsi leszek a játékidőre. Az első rész a 25 gigájával 4-6 óra alatt kipörgethető volt. Emlékszem leültem délelőtt elé és délután úgy álltam föl, hogy "csak ennyi?" pedig bőven belefért volna még pár órácska, mert élvezetes volt (bár a vége inkább idegesítő). Szóval ha ez csak 10 giga akkor vagy iszonyatosan rövid lesz, vagy rájöttek hogyan tömörítsenek videót/textúrát. Remélem az utolsó lehetőség és ez is azért nyújt majd 4-6 óra játékot.
  • The Protector
    #836
    A videók voltak olyan eszeveszettül nagyok.Ha azokat kiszedted vagy csak átkonvertálták akkor már elfogadható volt a mérete.
  • zsozso29
    #835
    Ez csak 10 GB-os lesz?! Az első 24 GB-ot telepített fel, legalább nem kell 45-60 perc telepítési idővel szarakodni.
  • tommygear
    #834
    hát kidolgozottabb lesz starkiller feje az biztos
  • DarkSector
    #833
    nah kerestem egy jobbat (1.részből) ez hd minőségben van, igaz nem a DV-rel van együtt. XD

  • DarkSector
    #832
    jah csak érdekességből semmi extra fontos szerepe nincs.
    amúgy jah próbáltam hasonló képet kifényképezni de így sikerült.

    kéne majd keresnem valami faszább képet az elsőről mert ez nem olyan felbontású videóból van sajnos, majd kutatok egyet. :)
  • tommygear
    #831
    ez most mégis mi? :D
    youtube videók összehasonlítása?
  • DarkSector
    #830
    halli figyuzd ezeket az átvezetőket.

    1.rész


    2.rész
  • Klemice
    #829
    26-a
  • DarkSector
    #828
    nemtuom, az átvezetők ugyanúgy vannak megoldva mint az első részben csak annyival szebbek mint a játékban a karakterek az első részhez képest. nemhinném hogy ez lesz a megoldás kulcsa.
  • Julius Caesar
    #827
    Lehet, hogy a videók nem fájlok lesznek, hanem majd a motor rendereli real-timeban. Csomó helyet meg lehet spórolni.
  • lilathrone
    #826
    De lassan telik az idő -.- Legyen már 26.-a!!!
  • DarkSector
    #825
    hát jah énis csak megjegyeztem hogy ez nekem rosszul esett nem is mondtam hogy összedől a ház. :P
  • DarkSector
    #824
    nem kor kérdése, ebben ütni vágni kell a robotokat. :) itt nem mondhatom hogy legyenek fasza feladványok vagy tök szuper platform részek mint pl az assassin creedben.
  • tommygear
    #823
    öcsém