1481
StarWarsTheForceUnleashedLogo.png
  • Kongy
    #984
    ISTENEM! Ezek direkt trailer videók! Láttál már trailer videót átvezető videóként gameben? Na ugye hogy nem. OMG.
  • Kongy
    #983
    De bírom, hogy egyesek itt rinyálnak, hogy ilyen rövid meg olyan rövid. DE emberek! Mit akarunk? A játékosok TÖBB MINT FELE nem toltam végig az AC2-t. Ott volt egy viszonylag hosszú game, és abbahagyták, pedig megvették... Szóval így akarjatok hosszú gameket. Ha hosszú gamet akartok ott van a Dragon Age, meg a Left 4 Dead, ami megunhatatlan, és egy hónapig kb letehetetlen.
  • Vieras
    #982
    Sziasztok én is végig vittem most vagy hülye vagyok vagy ezek a videók hova tüntek a játékból meg csináltak 1 csomót erre nem teték be?

    http://www.youtube.com/watch?v=a864SYyIJM8
    http://www.youtube.com/watch?v=Xc3GM2ebjr4&feature=fvst
    http://www.youtube.com/watch?v=glYfiVhDwGo
    http://www.youtube.com/watch?v=uLZTACMuMBU&feature=channel
  • Seth
    #981
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    igen,az egy tökéletes klón volt,aki abszolut lojális Vaderhez
  • Holland Kemence
    #980
  • balee4
    #979
    Ezt már a videókból, és a játék első 2 pályájából is kiderült.
  • grebber
    #978
    Aki végigvitte a végét majd lespoilerezhetné!Mert angolom full gyenge és nem értettem.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A végén a Dark Side-ot választottam ,mert az hittem az azt jelenti kivégzem Vadert.Hát a nagy lószart leöltek engem.És hogy ki? Mi saját magunk.Most akkor akivel zuztunk végig akkor csak egy jól sikerült clone voltunk vagy aki megölt minket a végén az volt a clone?

  • Seth
    #977
    A történet is elég gyenge lett a 2. részben.
  • wedge31
    #976
    De, és ha kiderülne hogy 8 az hatna meg igazán...
  • balee4
    #975
    Sztem ebben a játékban a történet a lényeg, az első rész hihetetlen epic, SW fanként elélvezősen brutális történetét sajnos nem fogja überelni. Játékmenet tekintetében viszont jobb mint az 1. De ha tényleg 4 óra nálam nem lesz klasszikus, mint ahogy az 1.

    PS3-ra akartam megvenni, de 4 óráért nem baszok ki, 12k-t.
  • grebber
    #974
    Ez a 4óra szerintem hülyeség nem mértem de többnek éreztem.Nem easyn nyomtam.De ha 6 óra az sem hat meg gondolom :D
  • wedge31
    #973
    Nem gond, még egy játék amire nem kell költenem, mert 4 óra az nem ér 10k-át majd ha ötezer körül lesz esetleg.
    Aki megveszi ennyiért és ilyen rövid az biztos hogy csalodni fog.

    SW fanként ezek a mostani lucasart játékok egyébként is mindig csalodás okoztak valamilyen okból kifolyolag.
    Az utolsó értékelhetö SW játék nekem a Empire at War volt azota eröteljes a mélyrepülés.
  • strebacom
    #972
    Igaz, sokkal jobb mint az 1,nekem is jobban tetszik...
  • Kongy
    #971
    A sör jöhet, köszi! :D
  • Kongy
    #970
    Sztem a TFU 1 is jó volt, csak kissé monoton.
  • grebber
    #969
    Befejeztem.Jó volt.Ez lekötött legalább szinte együltö helyben végigtoltam kisebb pihikkel.
    Az 1nek a mai napig nem értem a végére!
  • tommygear
    #968
  • Rage47
    #967
    a 10.10-es Catalyst rengeteget segít, érdemes frissíteni
  • Seth
    #966
    Még egy pálya van hátra aztán konyec
  • DarkSector
    #965
    megpróbálkozhatsz vele, de gondolom az ütöm vágom stílus nem tetszett első részben neked, és azért írtam hogy akkor itt se érdemes töltögetned le feleslegessen, de ha unatkozol nézz bele.
  • DarkSector
    #964
    én is azt szeretném ha kapnál, de arra várni kell még.
    nincs akkora lefedés a dx11-nél tudtommal hogy nagyon bele tudnának komolyan vágni normális high dx11-be. de majd kiderül. a lotr asszem ingyenes lesz nemsokára. mint külföldön.
  • DarkSector
    #963
    nem visszaszámlálóról beszélek haver. XD
  • The Protector
    #962
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most ott tartok hogy Kota-val egy űrhajón megyünk lefelé egy bolygóra,út közben odébb kellett húzkodni dolgokat,és utána kiugrani,ezen a helyszínen is zuhog az eső.


    Sok van még vissza?

  • Bullitt
    #961
    Battlefront 3 lenne az igazi :D
  • ratgab
    #960
    * ülnénk
  • ratgab
    #959
    Hát testvér, most ha kocsmában ülnék kapásból meghívnálak egy sörre! Teljes mértékben egyetértek és KOTOR 3-at a népnek, nem MMO-T!
  • Prince23
    #958
    Na kb. ilyennek képzeltem el az első részt is, jó volt az is, de valami hiányzott. Itt meg továbbfejlesztett harcrendszer van, ennyi benne az új gyakorlatilag. A többi velejéig ismerős játékmenet az első részből. 9 pontos nem lehet nálam :D
  • tommygear
    #957
    szerintem nyugodtan próbáld ki, legyen saját véleményed azért róla
  • Kongy
    #956
    Én egy NORMÁLIS KotOR 3-at szeretnék, nem ilyen low grafikájú béna MMORPG-t... Oké, szeretem a WoW-ot, de a KotOR azért ne legyen már WoW. Én nem sok jövőt jósolok neki. Egy DX11-es fullextrás grafikájú hagyományos KotOR annyira jó lenne...
  • lilathrone
    #955
    Hát igen, egy picit rövid lett és sztorija is elég s*ar, de amúgy egész jó játék.
  • Nos
    #954
    Köszi. Ez korrekt válasznak tűnik. Akkor asszem mással töltöm el az idő.
  • Klemice
    #953
    jó ennyi erővel meg a mario-ban van visszaszámláló, hogy mennyi időd van a pálya teljesítésére :D
  • DarkSector
    #952
    mivel írtam hogy van egy számláló más játékokban hogy a tiszta játékidőt mutatja, én erre írtam.

    de van sok játék amiben van számláló halált illetően igen. pc-seknek többnyire COD-ot tudnám hirtelen felhozni, igaz az nem TPS.
  • Klemice
    #951
    de az nincs benne hányszor haltál meg -.-
  • DarkSector
    #950
    ua csak szebb és rövidebb.
    vannak új mozgások, és darabokra esnek a katonák ha megvágod őket, röviden kb ennyi.

    ha más stilusra vágysz nem H&S-re, akkor ezt a sorozatot messze kerüld el, nemsokára jön az OLD REPUBLIK, az RPG-s azt nézd inkább meg.
  • DarkSector
    #949
    upsz nemár töled ezt nem vártam. :)

    Star Wars FU, Devil May Cry 3-4, DarkSiders, Ninja Blade... most kapásból csak a pc-s játékok.

    amikkel én nyomtam, de sok más játékban is, csak azokat konzolról ismerheted esetleg.

    mentéskor oda van mellé írva nekem legalábbis a tiszta játékidő, mindig ha meghalsz és checkpointol meg load-olsz, azt újraszámolja. :)
  • Nos
    #948
    Az első részhez képest milyen? (szerintem az nagyon gáz volt, nagyon buta, nagy csalódás)
    Ez mennyivel jobb, milyen a hangulata?
  • tommygear
    #947
    én nem láttam, sőt egy játékban se nagyon eddig
  • DarkSector
    #946
    nem értesz ehhez, neked elhiszem hogy összevisszaság.
  • DarkSector
    #945
    ebben is volt az első résznél számláló mért lenne hülyeség? valszeg itt is van ha van azt kell nagyjából számba venni.