1481
StarWarsTheForceUnleashedLogo.png
  • vg
    #1024
    Egy magos procid van?
  • The Protector
    #1023
    egyszerűen csak kedvcsináló videó.
  • dezsolti78
    #1022
    Hi!

    A feladatkezelőben állítsd a játék "exe.fájljának" prioritását magasra.
    Nekem ez megoldotta a problémát.
  • Hector Troy
    #1021
    Fel kéne fogni, hogy akkor miért SNOW reklám, vagyis miért esik benne a hó, valszínű azért mert jön a karácsony, nem?! Hamár az általa reklámozott termékben nincs benne.
    Nem kéne hülyének nézni az embert, azt is fel kéne fogni.
  • ratgab
    #1020
    Kitalálom! Jedi Academy-re gondoltál! Ezek szerint maradt az oldalnézetes bossharc!! Valahogy úgy sejtettem, hogy ez lesz...
  • oregon1987
    #1019
    Az átvezető videókban a hang akad van valami megoldás rá?
  • The Protector
    #1018
    :)Most fejeztem be ebben a pillanatban a filmet.Nekem nagyon tetszett(Predators)

    A másik.Ami sztem kvára de említésre való a játékban,ahogy az első részében is.Nm tudom h ki tervezi starkiller ruháit de vmi eszméletlenül profik a kosztümök.Baromi jól néznek a ruhák a játékban.
    Ami a 2mapon van kabát azt még azt utcára is felvenném.
  • Skynet
    #1017
    Ha jobban megnézed azt a predators jelenetet,akkor bennevan a teljes filmben csak nem annyi infracélzókával....:)
    A trailerben csak rávolt nyomva többször,ennyi.:)
  • tommygear
    #1016
    fel kéne fogni, hogy ezek nem is a pályákat akarják bemutatni
  • Hector Troy
    #1015
    Ha már marketing : Snow Commercial
    Ilyen pálya tudtommal nincs, de mégis hirdetik. Gratula Lukászárc
  • Pingi23
    #1014
    sikerült
    elég bugos volt ez a rész szerintem mer bárhogyis álltam az ágyu mögött nem engedte kivenni grippel az aksit de tizedszerre sikerült bocs a dupláért
  • Pingi23
    #1013
    hát nem igaz mit összeszerencsétlenkedek itt
    tudom mit kell csinálni csak egy a gond hogy az utolsó ágyubol nem engedi kivenni az aksit a teremben lévő másik ágyúba meg beleszáll egy TIE és felrobban az aksival együtt
  • DarkSector
    #1012
    mindegy védjegyük a poénkodás a debut trélerek végén, nah azok sincsenek a játékban. :)
  • The Protector
    #1011
    Attól függ melyiknek.
  • DarkSector
    #1010
    te láttad már a Metal Gear Solid bemutatóját?
  • Pingi23
    #1009
    oké időközben rájöttem köszi
  • Seth
    #1008
    szerinted miért van ott az az ágyú, a hátuljába meg miért nincs aksi?
  • The Protector
    #1007
    Az okés h megy a marketing.Ez a feladatuk,kell is.De túlozni meg hazudni nem szbad mert rosszul sülhet el.

    Emlékszem mekkora port kavart a predators film egyik trailer jelenete mikor brody feje meg teste telemegy célkeresztel,a filmben ilyen nincs is és nem ez volt az egyetlen filmtrailer.Ezzel sincs sok baj.De azzal h nagy hypot kap,és még állítják is h szerepel benne sokat.Ez átverés.Mind1 nekem nem oszt nem szoroz.A játék ezen felül akkor is kvajó,és hamarosan neki is állok,a következő végigjátszásnak.
  • Pingi23
    #1006
    van csak pont zárva van és push-sal sem tudom átütni
  • Seth
    #1005
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nincs ott teremben véletlenül egy oldalra fektetett lézerágyú? Pont szembe meg egy ajtó...
  • Pingi23
    #1004
    sziasztok 7 lvl-en azaz battle for the salvation-on akadtam el ahol van 3 ágyú melyek egy birodalmi hajóra néznek és a háttérben egy bolygó is látható
    a kapszulákbol kijötteket mind elintézem és egyszerűen nem találok továbbvezető utat vagy bármi feladatot
    ha valaki tud létszi spoilerben segítsen köszi
  • tommygear
    #1003
    hogy végeztél volna az elsőben Jango-val amikor meghalt a második filmben?

    az ugyanúgy Boba volt csak az a dlc a sötét oldalt vitte tovább ez a második rész meg a jó oldalt viszi tovább
  • Kongy
    #1002
    Vader lehet még ennél is gonoszabb? :D
    Ja, amúgy Boba Fett szerepel, egy átvezetőben. :D Meg mit akarsz amúgy is a TFU 1 DLC-jében már végeztél Jango-val. :D

    Szerintem túl nagy volt a hype, és kevesebb a valós tartalom. Sajnos. De ettől függetlenül még jó a game, ezt hívják marketingnek.
  • lilathrone
    #1001
    Az is nagyon jó, hogy Yoda hogy be lett harangozva.. A force unleashed 2 hivatalos facebook oldalán, amikor válaszoltak kérdésekre, azt mondták, hogy elég nagy szerepet fog játszani a játékban. Egy 10 másodperces átvezető.. Nem valami nagy szerep. Ez a része csalódás számomra.
  • tommygear
    #1000
  • Klemice
    #999
    zoo tycoon?
  • The Protector
    #998
    Az én véleményem.

    Először is a játék elég rövid lett de nem nagyon rövid.nekem kb 6órába tellt mire végigvittem.Szerintem nagyon jóra sikeredett a játék.Rengeteg dolgot újítottak és nagyon változatos volt.Eleinte zavaró volt az h a QTE jeleneteknél minden gombot a képernyő más részére tesz.A Menü nagyon le lett egyszerüsítve,de ez nem akadályoz meg semmiben sem.Nagyon változatosak lettek a küldetések.Pont nem unod meg a folyamatos hentelést.Az újdonságok közt van van az amikor zuhansz lefelé és kerülgetni kell dolgokat.Energia kapszulákat kell rakosgatnod.Nem érzi azt az ember h ha vmit beletesznek a gameba pluszba akkor azt nyomatják orrba szájba,mert van itt droidlovaglás meg vasutazás is.A grafika szédületesen jó lett.Van néhány elnagyolt textúra de összességében nagyon komolyan néz ki a játék.
    A kombók is jók lettek viszont nem véltem felfedezni egy új kombót sem amit az erővel tudsz létrehozni.A grabbelések szépek lettek de kevés van belőlük,összesen 3 asszem.
    Sajnos a nagyon komoly kivégzések is egyszerűbbek lettek.Egységenként 1 db kivégzés van,azaz mindig ugyanazt hatja végre.A RAGE mód nagyon durva lett.Egy AT-At-ot simán összeroppantasz rage módban.TIE fightereket meg anélkül is összecsomagolod.
    A sztori az viszot hatalmas visszalépés az előzőhöz képest.Alig szerepelnek az előző karakterek,inkább a végén fogsz többel találkozni.A legjobb az h bereklámozzák Boba? vagy Jango(sztem boba) fettet és nem is találkozol vele a játékban.Ez nagyon nem tetszett.Kicsit olyan mint mikor a tv-ben egy zs kategóriás filmet reklámoznak és a nevenincs szereplők közt bemondanak egy világsztárt aki csak átsétál a kamera előtt egyszer a filmben.Ezzel nem azt akarom mondani h szarok a szereplők hanem h ilyen hülye trükköket a filmiparban kéne hagyni.

    Grafika:Sztem 10/10-es
    Hangok:A jól bejáratott star wars trackek és samplerek mennek benne.Ami talán újdonság h a főszereplő majdnem minden jelenetben üvölt mint valami idegbeteg.
    Játékélmény:9/10,epikus csaták lesznek benne az biztos,de nekem akkor is hiányoznak az überbrutál QTE-k meg mozdulatok.
    Szavatosság:Nah itt elvérzik a produkció.Elég rövid lett és a sztori sem kárpótol érte.De 2 végigjátszás biztos h van benne,ha nem másért akkor a befejezésekért meg a gyűjtögetésért.

    Én ajánlom minden rajongónak és azoknak akik szeretik a hack n slash stílust.

    A játékra az epikus harcok a jellemzőek és nem a nagy párbajok.

    Mellesleg vki írta h azt várta a sith endingnél h lecsapja vadert.Eleve lehet tudni h nem ölheti meg hisz nem halhat meg Vader még.
    Mellesleg sokkal gonoszabb és faszfejebb Vader mint az előző részeben volt.
  • lilathrone
    #997
    Azért az még mindig k***a jó, hogy egy 2002-es játékban sokkal jobb, élvezhetőbb és "élethűbb" fénykard párbajt megtudnak csinálni, mint egy 2010-esben...
  • grebber
    #996
    Az 1 is szarul futott ez is szarul fut.
    Azt nem vittem végig ,ezt meg szinte egyszerre nem tudtam letenni frankó akciódús.
  • Ryder62
    #995
    Valaki aki végigvitte a játékot írhatna egy rövid szösszenetet hogy mi jobb vagy mi rosszabb az első részhez képest.
  • The Protector
    #994
    kösz tesó.
  • grebber
    #993
    Dark Side Ending
    Light Side Ending
  • tommygear
    #992
    bad ending így keresd
  • Seth
    #991
    youtubeon keress rá hogy force unleashed 2 ending
  • tommygear
    #990
    hát egyedül unalmas is a l4d
  • The Protector
    #989
    Vki linkeljen már egy sith ending videt mert nem találok a youtubon.
  • grebber
    #988
    Én végigvittem az AC2-öt.Az első rész akkora fos volt hogy csak na de azt is végigvittem.A 2 már az 1hez képest istenes volt!

    Left 4 Dead megunhatatlan? Egészségedre!Én megvettem eredetibe de fél percet nem toltam vele!
  • Seth
    #987
    Szar az agyad :)
    Kicsit igényesebb játék bármelyik része(az ultrafail 14.részt kivéve).
    Az egy dolog, hogy a stílus nem fekszik és ezért utálod,attól még nem szar
  • Kongy
    #986
    na jó de az egy szar.
  • Vieras
    #985
    Ömm hát nem is tudom Final Fantasy....