1481
StarWarsTheForceUnleashedLogo.png
  • wedge31
    #1064
    Üdv az SG-én, ide járnak olyan arcok akik még a tetrisben is elakadnak..
  • grebber
    #1063
    Jaj már megint kezdődik.Az miért lehúzás mert valami nem tetszik nekik??
    Sosem értettem miért fikázza egyik ember a másik véleményét.Be is b..zna ha mindenki egyforma lenne4
  • lilathrone
    #1062
    Nem akarok senkit sem megbántani, de hogy a fa**ba lehet ebben a játékban ennyi embernek elakadni? :D Külön topikot kéne nyitni az ágyús részhez, a vonatoshoz, meg a nyomd folyamatosan az a-t és nyomogasd közben az e-t -hez. :D
  • Hector Troy
    #1061
    Oké, legyen 7.5, de egy tizeddel se több.
  • Kongy
    #1060
    GT mindent annyira lehúz...
  • Hector Troy
    #1059
    GT-n 6.5-öt kapott 10 pontból a reviewban, ami szerintem reális.
  • mascarun
    #1058
    Lesz még benne ilyen agyevés! Nem kell aggódni! xD
  • bcc
    #1057
    Lenyomod az A-t és nyomkodod az E-t.
  • RETROB0Y
    #1056
    Rájöttem XD
  • Firerock
    #1055
    kipróbálom,köszi
  • RETROB0Y
    #1054
    Hello

    Asszem a masodik vagy aköruli pálya ahol a jedi egy arenaban küzd

    Nah ott akadtam el hogy egy ilyen nagy vadászgép a boss és négy faldarab mögé lehet bujkálni nah miután visszaküldöm a rakétákat mg elküldöm a dupla fénykardot bejön egy ábra amin egy balra nyil egy A és egy E van

    Nah most nyomom az A és E gombot de semmit

    Probaltam csak az E gombot akkor sem ment

    Most akkor mire utal az ábra?
  • tommygear
    #1053
    topikba nemhogy benéznél már... volt pár fejlemény :D
  • Kongy
    #1052
    Jaj, sajnos az enyém csak 720p, Tirexi szerint ocsmány kockás. Ja, és nem 15 perces, jóindulattal 4 perces. DE miért is? Mert tudod ki az a hülye aki 15 percet végignéz (Tirexi bénázásából)? Én magamról tudom, hogy még 2 percet is nagynehezen nézek végig...
  • Sound
    #1051
    "elég bugos volt ez a rész szerintem mer bárhogyis álltam az ágyu mögött nem engedte kivenni grippel az aksit de tizedszerre sikerült "

    Öreg, ez neked a megoldás? Az embereknek nem az a bajuk, hogy egy egyszerű "logikai" feladatot nem képesek megoldani, hanem az, hogy az ágyú bugos, és nem lehet kivenni belőle a cellát. Elmondom mégegyszer, nem lehet kivenni a cellát.
  • tommygear
    #1050
    tirexi fúhádé
  • Kongy
    #1049
    Gameplay videó tőlem (az aláírásomban szereplő vason futott):


  • Maxtreme
    #1048
    Nos a végére értem én is, rövid véleményezés:

    ------------------------------------------------------------

    Igazság szerint nekem már az előd is nagyon tetszett (mondom ezt úgy h nem csípem az SW világot) de azt álmomban sem mertem volna gondolni hogy az utódnak sikerül felülmúlni az első rész remek hangulatát. Hát sikerült :)
    A játékot igazából nem a bonyolultsága miatt kell szeretni, de aki egy nagyon jól összerakott akció stuffa vágyik, annk kötelező.

    Ami tetszett:
    - Gyönyörű grafika
    - Végre korrekt portot kaptunk, emészthető vasigénnyel
    - Látványos harcok és átvezetők
    - A stílushoz illő zenék, profi szinkronhangok
    - Jól eltalált nehézség (normalon játszottam)

    Ami nem:
    - Rövid
    - Néha indokolatlanul swappelgetett (de nagyon ritkán, összesen kb 4x fordult elő)
    - A történetre nem fordítottak nagy hangsúlyt

    9.5/10
  • Seth
    #1047
    Csak úgy mondom, mert úgy írta le,mintha ez a 2. végigjátszás inkább már munka lenne neki :)
  • tommygear
    #1046
    ha ő azt szeretné miért ne?
  • Seth
    #1045
    Csak betöltöd az utolsó fejezetet és már meg is nézheted a másik oldal befejezését. Azért nem kell elölről kezdeni :)
  • alma2
    #1044
    Lehet, hoyg mar irtak, de tuti meg karacsony elott, jon a dlc, ami x uj palya, ami termeszetesen mar reg keszen van.
  • alma2
    #1043
    Ja tudom mi bosszantott meg, amikor az egyik "szornyike" lefagyaszt, senki meg csak a kozelembe se jott szetutni. Bezzeg az elso reszben, hanyszor bukott el ezen a csata, hogy szettortek az embert :)
  • morvaigaben
    #1042
    Most fejeztem be én is és teljes mértékben egyet értek veled. A kivégzések rém unalmasak főleg ha egyféle van és egy pályán belül 6x is meg kell nézned ugyanazt.
    Megmaradt a hülye kameranézet bossfightoknál. A kardok vaiálása tetszik, meg a grafika is. A hang csodás nagyon szeretem a legjobb része az összes SW-nek. Szóval leegyszerűsödött az egyhez képest számomra, és néhol be is lassul. Számomra picit csalódás, még egyszer nekiállok majd hogy a másik oldal videoját is megcsodáljam, de megvenni nem fogom az tuti. Pedig terveztem.
  • Kongy
    #1041
    Jééézusom... embeeer.... biztos a crack hibája...
  • Kongy
    #1040
    Nem elég, hogy a warez topikba beírtad ezt a láma kérdést? Már rég megválaszoltam ott OMG.
  • alma2
    #1039
    kb 10 sorral lejebb irtak le a megoldast, de ertekeljuk, hogy kepel is illusztraltad a jelenseget :)
  • peete
    #1038
    Srácok! A Salavation nevű küldetésen vagyok! Az van hogy ki kell venni egy ágyúból az "elemet" és be kell rakni az ajtóba áramot nyomatsz bele és kinyílik. Mikor kinyílt az ajtó akkor egy nagyobb terembe tovább megyek vagy ahova jön egy rakat ellenesség valamint mikor belépsz a terembe akkor az egyik ágyút kirobbantja helyéről az érkező transzpor hajó! Kinyírok mindenkit és lerobbantót ágyúba gondolom én kéne rakni egy "elemet" amivel kitudod lőni a kaput ami mert pont arra áll a csöve és rátudsz állni a kurzorral mint ha villámot akarnál nyomatni rá. Az az egy bibi h nincs sehol elem amit kitudnék szedni. Az egyik ágyúval csak lőni lehet a terem végén amiből nem engedi kiszedni a cuccot(búg vagy nem tudom) a másikról ami a bejárati ajtónál van azt meg mikor ki akarom szedni belőle az "elemet" akkor mindig bele száll egy birodalmirepcsi és szét robban az egész.
  • alma2
    #1037
    Akkor ellen megyek az árnak :)
    Szerintem sokkal jobb az elso resz, bar lehet, hogy az ido szepiti meg az emlekeket, de rengeteget egyszerusodott az egesz. Egyszer sem lehet elakadni, leszamitva, nalam is bugos, nem tudom kivenni az utolso agyubol az "akksit"
    A csata tul konnyu meg hardon is. Arra mar nem volt 5 percuk, hogyha elesel es 0 az energiad, akkor ne alljon fel mintha mi sem tortent volna, majd doljon el ismet, nagyon bena igy. Aztan ez a keves kivegzes is kiabrandito, meg a 3 fele ellenseg kb. Mintha vegig egy folyoson mennel csak, az extrakat sem lehet szedni szinte, mert annyira rem egyszeru a palyaszerkeztes. Olyan mintha 6 eveseknek szolna mar ez a resz. Kar erte.
  • The Protector
    #1036
    Ez hányszor lesz még kérdés?
    Ez egy efekt,az ütések erejét próbálja vele hangsúlyozni,nézd meg a god of war,3-at vagy a ninja bladet.ugyanígy megállogat a kép.
  • Danyi
    #1035
    Az angolosítást már megtaláltam, mostmár csak a kardozásnál tapasztalt mozdulatokra való lassítás a kérdésem.
  • Danyi
    #1034
    Sziasztok!
    Lehetne pár kérdésem?
    Véletlenül orosz lett a játék az angol telepítő után, ezt hogyan tudnám angolra állítani (a párbeszédek angolok)?

    A játékban csak nekem darabosak a kardozós jelenetek? Tegnap azt néztem, mintha ez valami elrontott effekt lenne: Olyan amikor aprítok valakit, hogy így mozdulatonként meg meg áll... Pedig ha csak simán megyek és erővel tolom neki, akkor nincs ilyen gond...
  • MarkBlade
    #1033
    Ez igaz de ez kell az egyszerű amerikai gyerekeknek.. nem a "realizmus" :(
  • lilathrone
    #1032
    Számomra még mindig baseball ütő. Az igaz, hogy vágja az ellent, de van olyan ellenfél (pl. a duplafénykardos katonák), akiket hentelni kell fél óráig, amire meghalnak, igaz akkor lerepül egy testrészük, húú.. Vadert meg egy óráig kell hentelni vele.. Nem értem miért nem lehet úgy megcsinálni, hogyha fénykardal jól belevágok, akkor meghaljon, mint a Jedi Outcastban, így is meglehetett csinálni egy kihívó bossfightot (Desann).
  • MarkBlade
    #1031
    KÖSZI :)
    Egyébként igen sok hibát kijavítottak az első részhez képest. Föleg a bunkó fakard effekt volt idegesítő.Ez már tényleg vágja az ellent.
    De azért egy Jedi Academy-t megnéznék ilyen grafikával :)
  • strebacom
    #1030
    Igen csak annyi.
    ÓÓÓ ez csokkal faxább mint az elsö rész, az elbujhat e mellett....
  • lilathrone
    #1029
    Igen.
  • MarkBlade
    #1028
    A vonatos résznél ahol egy repcsi lövöldöz ránk csak annyi a feladat hogy a rakétákat visszaküldeni a feladónak? Mindig kilövi a gépet alattam.
  • Seth
    #1027
    Konzolon a két kart kellet lenyomni hozzá egyszerre
  • Kongy
    #1026
    bocs keverem őket.
  • Firerock
    #1025
    valaki elmondaná hogy a Force Fury-t hoyg kell csinálni,mivel a gamepadon nincs 12-13 gomb...
    a bill-t meg nem engedi használni