1602
Batman: Arkham City
  • hovika81
    #1282
    Szia próbáld meg ezt de előtte csinálj biztonsági mentést!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Jokerkirúgminketazablakonésnemmegytovábbajáték." problémára. BmGameMoviesStereo2_03_PT2.usm <----- Ezt a fájlt kell kitörölni/átmásolni máshova, így kimarad a videó és a Poison Ivy-s rész után egyből megkapjuk Batman fölött az irányítást
  • tzzu96
    #1281
    nem :/
  • zsotesz
    #1280
    egyébként eredeti a játék?
  • tzzu96
    #1279
    xD lehetséges hogy 600 bűnözőt le ver de egy tolókocsival nem bír xd
    am várok de nem megy és nagyon idegesítő hogy semmi akkadás simán megy a játék és itt megakadok :/ ha valaki találkozott ilyesmivel és megoldta pls segitsen :) am kössz bebert de nem megy :/
  • grebber
    #1278
    Impulson féláron 58xxFT-ért lehet most megvenni!
  • Hoz_Hun
    #1277
    Biztos nálad nem élte túl Batman a zuhanást.
  • bebert
    #1276
    Szerintem vár egy picit, a játéknak tovább kell mennie.
    Nálam is volt néhány másodperc feketeség, de tovább ment.
  • tzzu96
    #1275
    "srácok az egyik videojelenet után, nálam tök fekete lesz a képernyő találkozott már vki hasonlóval? mi lehet a probléma?Itt tartok catwoman-t elkapta ivy majd egy video jelenet közben újra batmannel voltam tolószékhez van kötve majd a video végén joker kirúgja az ablakon az után nekem tök fekete a képernyő...." Pls ugyan ez a problémám segítsetek előre is kösz :D
  • Broafka
    #1274
    hát nálam szart se csinál a középső gomb, nálam akkor húzza fel, ha felhúzom az egeret
  • viziloitato
    #1273
    1920x1080-as felbontásban, minden maximumra állítva PhysX nélkül 64 fps az átlagom. PhysX normálra állítva 35 fps, highra állítva 31 fps. A program figyelmeztet, hogy egy kártya nem lesz elég PhysX-el.

    A gépem i52500K (gyári órajelen), 8 GB ram, GTX470SOC 1280MB, X-Fi Elite Pro 64MB.
  • Broafka
    #1272
    hmm, kipróbálom, köszi
  • #1271
    nyomd le a középső egérgombot és akkor felhúzza batman a köpenyét és felfelé fog repülni egy darabig.
  • Broafka
    #1270
    fenébe, ezt most nem biztos hogy el akartam olvasni :D
    rá akartam jönni magam, mert ezekben pont az a jó, hogy gondolkodtatóak, mondjuk én a feladványokat szeretem, hogy van egy cselesen megfogalmazott kérdés, és válaszolj rá, vagy találd meg az ábrát vagy hogy mondjam :)
  • zsotesz
    #1269
    oks, köszi
  • Seth
    #1268
    Az a lényeg, hogy ráállsz egyre, utána már mást nem érinthetsz, csak a másikat.Használhatod a kampód,a linegun-t ,de a földre nem léphetsz.És így sorba rá kell állni az összesre
  • zsotesz
    #1267
    Én is szívtam velük, az első négyet megcsináltam, meg még utána 1-2-t aztán hagytam a francba. Én meg a Riddler fejtörőkkel nem nagyon boldogultam, bár nagyon nem is foglalkoztam velük, viszont amit abszolut nem értek, hogy van az a fajta amikor rá kell állni a kérdőjelre, viszont ilyenből van 2 vagy több. Azokat hogy a fenébe kell megcsinálni? Elvileg egyszerre kéne lenyomva lennie az összesnek? Vagy sorrendbe kéne lenyomkodni?
  • Broafka
    #1266
    ezek a zöld batman jeleken való átrepülés milyen buzi nehezek. Ha golyóban nyomom neki, akkor csak úgy tud kijönni belőle ha valamit megfog, vagy leér a földre, ha csak simán lefelé repülök akkor a végén nincs lendülete, hogy fönt maradjon. Esetleg a grapling hookkal lehetne szórakozni, mert akkor még nem failed, de azzal meg teljesen irányíthatatlan lesz az egész.
  • grebber
    #1265
    Valaki akinek megvan eredetibe és dx11-be tolja attól kérdeném hogy milyen a game sebessége?

    Mert néztem yt-om 7970-es radeonnal tesztelve is ilyen 2x-3x fps között mozog csak.
  • Broafka
    #1264
    tárgytalan, csak túl messze voltam a paneltől, így a rádió állomásokat hozta be
  • Broafka
    #1263
    hi, lehet, hogy ez rettenetesen noob kérdés lesz, de hogy a fenébe kell használni ezt a dekóder készüléket? Valahányszor van rá lehetőség, nagy nehezen találok egy pontot, ahol számokat kezd el mondani, rákattintok, hogy dekódolja, de nem talál jelet (signal). Mit kell csinálni?
  • zsotesz
    #1262
    tiszta verziójú warez
  • zzeN
    #1261
    Hali!


    Megszeretném venni a gamet digitálisan 5k-ért, csak sajnos külön forrásból kell leszedni a gamet. Ncore-on van fent egy P2P verzió, ez ha minden igaz "tiszta" verziójú, szóval nem fog problémázni a GFWL-el. Ezt valaki megtudná erősíteni?
  • ml85ml
    #1260
    ha black boxosod wan akkor a tpb-n le van irva mit kell torolnod
  • jaho
    #1259
    lehet veszek egy új egeret
  • jaho
    #1258
    semmi,lehet mert vezeték nélküli egerem van nem tudom,játékon kívül működik, azért kösz
  • bebert
    #1257
    Összekevertem látod a jobboldali egérgombot kell nyomnod és a középsővel robbantanod, bocsi a tévedésemért
  • bebert
    #1256
    bal egérgomb (nyomva tart), ekkor kijelöli a célt, középső gomb megnyom és robban is. /a baloldali egérgombot miközben robbantasz folyamatosan nyomni kell/
  • jaho
    #1255
    jobb gombbal célzok majd középsőt nyomok de semmi..
  • Shep
    #1254
    Rá is kell célozni a lefújt anyagra.
  • jaho
    #1253
    a játék elején tartok és beleestem valamilyen torony üstbe", körbe lemegyek addig amikor robbanó gélt kellene használni, fölfújom de nem reagál az egér középső gombra,mit tegyek hogy robbanjon? please
  • kryst
    #1252
    Köszi szépen a segítséget! :) Ezt nem gondoltam volna! :)
  • Evoluti0N
    #1251
    Először a plafonon lévő elszakadt kábelok közötti cikázó elektromosságnak kell nekiirányítani és az így "beáramosodott" batarangot neki a kapcsolónak.
  • V Carter
    #1250
    Sziasztok!

    Elakadtam. Ott tartók ahol valami csatorna szerűségben vagyok és jégtáblákat kell fagyasztani, majd azokon kell "hajókázni". Eljutok egy zsiliphez aminél azt írja, hogy a az irányítható bataranggal dobjam le a kapcsolóját de hiába dobálom nem lesz jó, valami olyat olyat is irt az első dobás után, hogy nincs elég ereje a batarang-nak hozzá. De akkor mit kell csinálni?
  • csemete
    #1249
    Az oké, de honnan töltöm le?
  • gosumofo
    #1248
    rakd fel
  • csemete
    #1247
    Hali

    Vkinek vmi ötlet?A macskanövel legyözöm Poison ivoryt majd Joker az introban kilöki Batmant az ablakon...Majd elsötétül a kép , tölt kicsit és...semmmi..nincs fenn a peccs...

    elöre is thx a választ..
  • The Protector
    #1246
    elugrasz a területről.nyomod a ctrl-t(amivel elkezd zuhani)Majd hirtelen lenyomod az egérgörgőt és a kamerát felfelé húzod.
  • kryst
    #1245
    Egy olyan kérdésem lenne, hogy miként lehet úgy repülni, hogy felfelé is tudjak menni? Mert bárhogy próbálom nem sikerül. Itt egy videó mire is gondolok, és melyik részen lenne.
    A 7dik percnél lenne.
  • Shep
    #1244
    Én egy darabig csak szaladgáltam és elüttettem őket a vonatokkal, aztán mikor kellően megfogyatkoztak elintéztem a maradékot.
  • Fpocok
    #1243
    Nem értem a kérdést... PCn egér meg billentyű? Hogy a faszba ne lenne... Ráadásul teljesen jól irányítható.