1602
Batman: Arkham City
  • JethroHUN
    #1242
    Billentyűzet+egér lehetőség van a PCs változatban? Mennyire lehet úgy játszani? Elég sok kombóhoz kell analóg kar, ahogy láttam videókból.
  • Evoluti0N
    #1241
    Nincs semmi trükk azon a részen. Ugyanúgy kell harcolni ellenük, mint bármelyik másik csoport ellenség ellen. Mondjuk én azt a részt úgy csináltam meg, h először a gyengébb ellenfeleket ütöttem ki és a végére hagytam a félkarút, meg a titanosat, ha ez segít.
  • Victor1103
    #1240
    Sziasztok! Valaki tudna nekem tanácsot adni? Ott járok hogy most a joker ellen kell menni és nem igaz hogy már vagy 10szer próbáltam meg és mindig meghalok. Ez a hullámokban jönnek a nehezebb ellenfelek olyan gagyi és olcsó megoldás.(Ez amúgy az a rész amikor már nagyon kevés van a protocol 10 visszaszámlálásából) Idáig tök jól ment a játék egy normális mederbe, de ez most elég felbosszantott.

    Valaki tudna valami jó tippet arra hogy hogyan kell végigvinni a játék ezen részét? Vagy csak én hagyok valamit figyelmen kívül? Előre is köszi!
  • Fpocok
    #1239
    GT's BEST PC GAME
    Egyetértenék vele, de nem. Ugyanis rengeteg hibája volt PCn, amikor kijött. Ő meg arról beszélt, hogy milyen jól portolták. A faszt...
  • ratgab
    #1238
    Hátulról kell megközelíteni a problémát... szó szerint.

    Aztán ahogy haladsz a főszálban nyílik majd egy új ajtó is!
  • ml85ml
    #1237
    srácok, hogy kell bejutni a steel mill-be? ami a térképen leg délkelet-i irányba van. a játék elején ha jól emlékszek a gyárkéményen keresztül repültem be. most már mr freeze-nél járok de úgy tűnik kihagytam egy titan konténert a steel mill-részen viszont sehogy se találom.. help me.
  • hovika81
    #1236
    Szia! Hogyha játékon kívűl indítottam el a Games for Windows Live Marketplacet akkor produkálta a képen látható tüneteket, játékon belül nem jelent meg sehogy! Köszönöm hogy segíteni próbálsz szerintem ugyanaz volt a problémánk, de még próbálkozok, mert nem szeretném, hogy mentésem elvesszen.
  • Evoluti0N
    #1235
    Jah nekem még azt is csinálta, h minden alkalommal crashelt a Games for Windows Live Marketplace, amikor megpróbáltam elindítani. Ha nálad is hasonló "tünetek" jelentkeztek, akkor valszeg, az előbb leírt módszer segíteni fog.
  • Evoluti0N
    #1234
    Nekem volt hasonló bajom. Találtam a neten egy megoldást, ami elég hosszadalmas, meg elvesznek miatta a mentések, de másképp nem tudtam helyrehozni a live-ot. Szal csak akkor ajánlom ezt, ha nem találsz más módszert. Ráadásul nekem nem pont ez a bajom volt (értsd: nem írt ki semmi hibát csak nem indult el), szal nem 100%, h rajtad segíteni fog.


    You'll need to uninstall Games for Windows Live from your system and also anything such as Windows Live Messanger (and anyway else that makes up the Windows Live Essentials). Also, uninstall Windows Live Sign-on Assistant if it is installed, as it'll probably conflict. Once you've done this, restart so to make sure none of the DLLs are being used. Once booted back up go into Program Files and Program Files (x86) (if you have it) on each drive that it exists (C: and D: for me) and try to delete the Windows Live folder from each Common Files\Microsoft Shared folder. Now are this, download CCleaner (it's free and can be found easily in Google), install it and runCleaner as well as Register->Scan for Issues and fix all issues (you may need to do the registry scan a few times as it doesn't always pick everything up). Next step is to install Windows Live Essentials (you'll need to install at least one of the programs in the package to get the DLL you'll need, I did Windows Live Messenger). Once this is installed, reinstall Games for Windows Live and with any luck it should be working now.

    Hope this helps your issue. I discovered this worked for me after I tried loads of other fixes that did not work.
  • hovika81
    #1233
    Ezeket csinája!

    GFWL-1
    GFWL-2
  • hovika81
    #1232
    Meg volt, akkor sem engedi megnyitni a profilt, sem online, sem pedig offline!
  • zsotesz
    #1231
    érdekes, ilyennel még nem találkoztam, lehet meg kéne prübálnod egy reinstallt a games for windows live-nak.
  • hovika81
    #1230
    Sajnos elősem tudom csalogatni GFWL a HOME gombal sem, már próbáltam mindent (tűzfallal letiltattam, újra telepítettem) olyan mintha a rendszer blokkolná és nem engedi megnyitni!
  • zsotesz
    #1229
    mármint nem nem tudsz belépni a profilodba online? Ilyet szokott csinálni, offline be tusz lépni, aztán meg erőszakosnak kell lenni, engem legtöbbször 4-5. próábálkozásra beenged
  • hovika81
    #1228
    Sziasztok! Mister Freezig jutottam mentett rendesen a játék és kiléptem, szeretnék újra belépni és nem tölti be a Games For Windows Live-ot! valakinek valami ötlet??
  • BoneDragon
    #1227
  • DarkSector
    #1226
    ITT VAN
  • artschi
    #1225
    Adtak ki OST-t.
  • ml85ml
    #1224
    nem tudjátok a játék zenéjét hogy lehetne mp3-ba kimenteni? vagy adtak ki ost-t? néhány zene annyiró király hogy hallgatnám.
  • zsotesz
    #1223
    counter gombot nyomva kell tartanod közben az irány gombokkal kikerülni a szurkálásokat
  • assa666
    #1222
    Sziasztok! Van egy olyan problémám a játékkal, hogy amikor megpróbálom elindítani kiír egy ilyen hibát: A(z) BmLauncher hibát észlelt, ezért leáll. A kellemetlenségért elnézését kérjük.

    Megpróbáltuk feltelepíteni az egyik ismerősöm gépén is és ott tökéletesen működött pedig sokkal rosszabb gépe van mint nekem. Ez miért van? Aki tud segítsen légyszi.
  • #1221
    Sziasztok!
    Nekem most az okoz kis gondot, hogy a késes támadásokat hogyan lehet megúszni sérülés nélkül? Megvettem a hozzá tartozó combat-fejlesztést, de sajnos csak párszor sikerült eddig kikerülni a kés/kard-csapásokat, és fogalmam sincs, hogy miket nyomkodtam közbe :D
  • ml85ml
    #1220
    megoldva
  • ml85ml
    #1219
    srácok az egyik videojelenet után, nálam tök fekete lesz a képernyő találkozott már vki hasonlóval? mi lehet a probléma?Itt tartok catwoman-t elkapta ivy majd egy video jelenet közben újra batmannel voltam tolószékhez van kötve majd a video végén joker kirúgja az ablakon az után nekem tök fekete a képernyő....
  • johny85
    #1218
    egy templomba vagyok vagy hol a rákba valami kulcsot kéne megtalálni mert nem tudok kimenni ott mit kellene csinálni?
  • artschi
    #1217
    szerintem arra gondol, hogy akinél kés van, attól Batman el tudja venni. Ha jól emléxem, fejleszteni kell hozzá egy gadget-et és adott bill. kombinációra működik.
  • tommygear
    #1216
    miről beszélsz milyen kardot?
  • szegim
    #1215
    mivel kell eldobni a a kardot?????
  • ml85ml
    #1214
    kösui
  • DarkSector
    #1213
    Felváltva 1 profil elég, csak az elején van 4 mentési hely, válasszatok másikat, pl te menj a felsőn a öcséd meg a 2.-on vagyis 4 save hely van azaz 4 külön mentést lehet 4 ember számára...

    csak jegyezzétek meg ha beléptek ne egymás mentését használjátok mert visszább menni nem lehet ha valami feladatot megcsináltok.
  • ml85ml
    #1212
    ebbe a játékba csak auto save van?hogy lehetne megoldani hogy én és öcsém külön játszunk? kell hozzá kulon win live profil?
  • szegim
    #1211
    sosem tudom mivel kell eldobni a kardot... pls vki :D
  • tommygear
    #1210
    youtube?
  • gosumofo
    #1209
    tőlük lehet letölteni.
  • CalebJoe
    #1208
    ez digitális vagy dobozos?
  • gosumofo
    #1207
    Itt 12 font karácsonyra a játék. (kb 4400ft)
  • ratgab
    #1206
    Szerintem ha az eredeti Batman világot vesszük alapul, akkor ott csak egyféleképpen dönt majd az illető. Egyszerűen nem kérdés. Nem is vitás, hogy a nem megfelelő döntés esetén miért olyan folytatást kapunk erre a történeti szálra, amilyet. Egyszerűen a készítők is tudták, hogy nem dönthet így az illető, túl sok szál köti a másikhoz.
  • The Protector
    #1205
    ezt már én is meg akartam kérdezni.ezek szerint neked is jó szíved van:)
    a válasz rá meg durva h az történik de így jó a sztori.
  • Evoluti0N
    #1204
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elkezdődik a stáblista, mintha vége lenne a játéknak és közben hallatszik ahogy Barbara (Oracle) mondja, h Batman meghalt, az apja meghalt, Joker emberei kiszabadultak, mindennek vége, stb... És ezután "visszatekerődik" a játék oda, ahol választhatsz, h megmented-e Batman-t.
  • davidka003
    #1203
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mi történik ha macskanővel nem mentem meg batmant a játék végén?